Przeczytaj oficjalny opis

Pierwsza prywatna szkoła prawa Izraela znajduje się w tętniącym życiem kampusie The College of Management, największej prywatnej uczelni w kraju, w mieście Rishon-le-Zion, 15 minut na południe od Tel Awiwu.

Szkoła szczyci się programem nauczania, który łączy najwyższe standardy akademickie z praktycznymi komponentami, które nie mają sobie równych w Izraelu. Jego studenci biorą udział w outsourcingu w takich firmach jak Teva, El-Al, Ness technologies i Deloitte, a także w instytucjach publicznych, takich jak Knesset (izraelski parlament) i State Comptroller.

Nasi absolwenci to posłowie, sędziowie, partnerzy w najlepszych kancelariach prawnych w Izraelu i Stanach Zjednoczonych, radcy prawni wielu uznanych izraelskich firm hi-tech i wyższych urzędników państwowych.

111877_444444444444444.png

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

COLMAN The Haim Striks School of Law

Aby odnieść sukces jako prawnik biznesowy, należy zdobyć głębokie zrozumienie globalnego sektora hi-tech i jego unikalnych cech. Stale rośnie zapotrzebowanie na prawników ... [+]

Przestudiuj Prawo Hi-Tech w Narodowym Starcie

Aby odnieść sukces jako prawnik biznesowy, należy zdobyć głębokie zrozumienie globalnego sektora hi-tech i jego unikalnych cech. Stale rośnie zapotrzebowanie na prawników, którzy opanują teorię prawną, a także praktyczną wiedzę prawną dostosowaną do potrzeb hi-tech, clean-tech, AI (sztucznej inteligencji) i podobnych branż.

Letnia Szkoła Prawa Hi-Tech w Striks School of Law oferuje właśnie to, w najbardziej odpowiedniej lokalizacji - w Izraelu. Znany jako "naród startowy", Izrael został ostatnio piąty najbardziej innowacyjny kraj na świecie od Bloomberg.com, wyprzedzając Singapur, Szwecję, USA i Japonię.... [-]

Izrael Rishon LeTsiyon
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku