Icelandic Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Icelandic Film School - IFS

Islandzki Film School - IFS - została założona w 1992 roku i jest jedyną szkoła filmowa w Islandii. IFS oferuje 2 letnie studia dyplomowe studia w czterech działach.

Pięć powodów, dla których warto wybrać IFS jako Twój odskocznię do kariery w przemyśle filmowym i telewizyjnym

  1. CURRICULUM Program jest unikalny design, stworzony, aby podjąć krok po kroku przez studentów z przewodnikiem podróży, gdzie w końcu będą one osiągnąć czysty kompetencji. Jeśli w pełni zaangażować się w programie nauczania, gwarantujemy, że będziesz skończyć jako profesjonalnego filmowca zawodowego lub aktora.

  2. Indywidualne i dyrektor Appoach Każdy student musi być odpowiedzialny za minimum cztery krótkie filmy w całym badaniu. Dotyczy to również działania i studentów technicznych. Jako odpowiedzialni oznacza, że ​​uczeń może napisać skrypt, bezpośredni i wybierz role, które chcą wykonywać. Mogą również "zatrudnić" kogoś innego w pozycjach innych niż ten, który chcą się specjalizować w. Ale student jest zawsze odpowiedzialny za całokształt pracy. System ten z kilku wariantów zapewnia, że ​​każda jednostka staje się głębsze zrozumienie i wiedza na filmowej jako połączenie wielu aspektach. Szkoli również wszystkich w roli reżysera. W dziale reżysera, nacisk kładzie się przede wszystkim na poszczególnych filmach. Celem jest, aby każdy absolwent ma silne osobiste zaufanie i zrozumienie filmów.

  3. Nauczyciele Wszyscy nauczyciele w IFS są specjalistów z wykształceniem z obu Europie czy Stanach Zjednoczonych działa. Polityka jest to, że studenci muszą spełniać jak najwięcej nauczycieli i wykładowców, jak to możliwe, aby uzyskać szeroki prespective. Przez dwa lata programu, studenci mogą spodziewać się spotkać i uczyć się od 30 - 50 nauczycieli, wszystkich ekspertów w różnych dziedzinach.

  4. Ćwicz W każdym semestrze, studenci muszą wypełnić określoną liczbę jednostek podczas pracy w filmach innych studentów. IFS jest solidny dom produkcyjny z maksymalnie 100 filmów wyprodukowanych co semestr. Przez dwa lata badań, uczniowie będą pracować w różnego rodzaju ról w wielu filmach. Oznacza to, że po skończeniu studiów, studenci mają duże doświadczenie w produkcji filmowej w zmiennych warunkach. To doświadczenie jest bardzo cenne, gdy absolwenci ma swoje pierwsze kroki w branży.

  5. Islandia jest tygiel kulturowy: a Północno-Atlantycki Wyspa leżąca między kontynentu Europy i Ameryki Europejski kraj o silnych wpływów z Ameryki Północnej, Islandia to nowoczesne społeczeństwo o wysokim standardzie życia. Z populacji na jedynie 350.000, Islandczycy udało się zbudować bardzo competitve społeczeństwa w dziedzinie sztuki, sportu i nauki. Przemysł filmowy kwitnie i islandzkim filmy fabularne były zwycięskie na wszystkich najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych. W 2015 roku wygrał 17 102 filmów islandzkich nagród międzynarodowych, w tym ONZ Certain Regard w Cannes, 1. nagroda w San Sebastian i 1 nagroda od Rady Nordyckiej. Kompozytor Jóhann Jóhannsson nawet zdobył nagrodę Złotego Globu za muzykę!

To właśnie w tym "Wszystko jest możliwe" środowisku, że uczniowie uczestniczą w IFS. Islandia jest bardzo bezpieczny kraj z exodic krajobrazu, nieprzewidywalnej pogody i szalonego życia nocnego. Doskonałe miejsce na studia!

Wstęp

Poszukujemy studentów z całego świata. Aby kwalifikować się, studenci muszą zawodach swoją maturę (udział wykształcenie). Doświadczenie w produkcji filmowej nie jest wymagane, ale to, co jest wymagane jest wiedza artystyczne i udział jest znaczący, a także miłość do muzyki, taniec, pisanie, malowanie itd.

IFS zajmuje dwa razy w studentów rocznie. Na semestr jesienny, który rozpocznie się 20 sierpnia i semestrze letnim na 10 stycznia.

Nie ma termin składania wniosków, ale proces dopuszczenia na semestr jesienny jest od 1 lutego do 1 czerwca i 1 sierpnia do dnia 1 grudnia do wiosny.

Proces selekcji odbywa się za pośrednictwem aplikacji i 1 - 3 skype wywiadów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Creative Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry August 2019 Islandia Reykjavík

Program nauczania tego działu bada praktyczne aspekty filmowej ze szczególnym uwzględnieniem kinematografii, edycji, projektowania dźwięku i efektów wizualnych. Dodatkowe wskazówki podano w dziedzinie scenografii, efektów specjalnych i korekcji kolorów ... [+]

Program nauczania tego działu bada praktyczne aspekty filmowej ze szczególnym uwzględnieniem kinematografii, edycji, projektowania dźwięku i efektów wizualnych. Dodatkowe wskazówki podano w dziedzinie scenografii, efektów specjalnych i korekcji kolorów.

Wypożyczalnia sprzętu szkół oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń z największych nazwisk w branży (ARRI, Matthews, Canon, Kinoflo itp). Student Rozpocznijmy zapoznaniu się z lustrzanek cyfrowych firmy Canon i 3-punktowego oświetlenia. Jak oni rozwijać swoje umiejętności twórców, ich listy urządzeń stają się bardziej złożone, nasz manager sprzęt robi wszystko, aby odpowiedzieć na potrzeby ucznia, wyposażenie obecnie nie posiadają z naszych kolegów wypożyczalnie sprzętu nabycia; Kukl, Luksor i MediaRental.... [-]


Działanie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry August 2019 Islandia Reykjavík

Dział ten uczy podstawowych technik i metod działających na scenie i ekranie. Zachęcamy naszych uczniów do odkrywania ich indywidualnej kreatywności i umieścić szczególną uwagę na tańca, śpiewu i ekspresji fizycznej ... [+]

Dział ten uczy podstawowych technik i metod działających na scenie i ekranie. Zachęcamy naszych uczniów do odkrywania ich indywidualnej kreatywności i umieścić szczególną uwagę na tańca, śpiewu i ekspresji fizycznej.

Nasz program nauczania stanowi solidną podstawę dla obu karierę aktorską w filmie, telewizji i na scenie, czy nadal stopień dramat lub filmowego gdzie indziej. W przeciwieństwie do wielu programów teatralnych i aktorskich Podkreślamy, działając dla kamery, co daje naszym studentom możliwość zapoznania się z podstawami produkcji filmowej, jak również od czasu pracują nad wieloma projektami filmowymi ponad toku studiów.

Nasz program oferuje pełną wyzwań profesjonalne szkolenia na najwyższym poziomie w sztuce aktorskiej. Będziesz ćwiczyć kunszt aktorstwa i nauczyć się podstaw sztuki filmowej, pracując w zespołach ze studentami innych wydziałów w szkole. Współpraca ta trwa u boku studiów aktorskich na terenie wszystkich czterech semestrów. Nasi instruktorzy są aktorzy, reżyserzy, śpiewacy, tancerze i filmowcy, którzy pochodzą z różnych środowisk i doświadczeń.... [-]


Reżyseria / produkcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry August 2019 Islandia Reykjavík

Dział ten oferuje różnorodne, kwestionując program nauczania w reżyserii i produkcji w filmie, telewizji i innych mediach. W ciągu dwóch lat studiów będziesz odkrywać główne role i funkcje obu zawodów poprzez szereg ćwiczeń praktycznych, w tym krótkich filmów, reklam, teledysków, filmów dokumentalnych i różnych formatów telewizyjnych. Otrzymasz również szkolenie w zakresie scenariuszy ... [+]

Dział ten oferuje różnorodne, kwestionując program nauczania w reżyserii i produkcji w filmie, telewizji i innych mediach. W ciągu dwóch lat studiów będziesz odkrywać główne role i funkcje obu zawodów poprzez szereg ćwiczeń praktycznych, w tym krótkich filmów, reklam, teledysków, filmów dokumentalnych i różnych formatów telewizyjnych. Otrzymasz również szkolenia w zakresie scenariuszy, gramatyki filmu, reżyserię aktorów, a także w sprzęt i aspektów technicznych stosowanych we współczesnej kinematografii.

Celem programu jest zapewnienie studentom solidne zrozumienie podstaw filmowej i umiejętności wymaganych w konstruowaniu narracji wizualnej. Dowiesz się, jak rozbić skrypt, wystawić go do kamery i komunikować się z aktorami blokowe. Dowiesz się, co jest zaangażowany w produkcję dla filmu i telewizji oraz o charakterze i strukturze obu branż. Dowiesz się, jak zestaw filmu jest uruchamiany, a także znaczenie współpracy, dyscypliny i profesjonalnych metod pracy. W tym samym czasie, to zachęcamy Cię cały czas podejmować ryzyko, być kreatywnym i rozwijać swój niepowtarzalny głos jako gawędziarza.... [-]


Scenopisarstwa / reżyseria

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry August 2019 Islandia Reykjavík

Dział ten oferuje wszechstronną i twórczego studiów w zakresie pisania i kierowanie na ekranie. Dowiesz się różne metody rozwoju swoich pomysłów i Pisanie skryptów dla filmów fabularnych, szorty, telewizji i innych mediów wizualnych. Otrzymasz również intensywne szkolenia w kierowaniu własne skrypty, a także tych z innych ... [+]

Dział ten oferuje wszechstronną i twórczego studiów w zakresie pisania i kierowanie na ekranie. Dowiesz się różne metody rozwoju swoich pomysłów i Pisanie skryptów dla filmów fabularnych, szorty, telewizji i innych mediów wizualnych. Otrzymasz również intensywne szkolenia w kierowaniu własne skrypty, jak również innych.

Program stanowi niezbędną podstawę, aby stać się autorem w dziedzinie kinematografii. Absolwenci z działu otrzymują dyplom z tytułem "Filmowca - ze szczególną koncentracją w scenarzysta i reżyser". Z tego szkolenia i wiedzy nasi absolwenci są przygotowani do pracy z firm zajmujących się produkcją filmową, nadawców telewizyjnych, agencji reklamowych i wydawnictw, między innymi.... [-]


Filmy

Believe in Adventure

Icelandic Film School