Bifröst University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Bifrost University

Uniwersytet Bifröst Został założony w Reykjavíku w 1918 roku na wzór Ruskin College. W 1955 roku szkoła została przeniesiona 110km na północ od stolicy. Uniwersytet Bifröst to Liberal Arts jedyny uniwersytet w kraju, To był akredytowany jako uniwersytet w 1988 roku, początkowo tylko w biznesie, w końcu oferując stopni w prawie 2002 i Nauk Społecznych od 2005 roku.

Uniwersytet Bifröst jest prywatnym, samorządnym, instytucją non-profit, która otrzymuje około 40% jego dochodów od państwa islandzkiego, 40% z czesnego, a 20% z innych źródeł. Absolwenci obejmują wiele wybitnych przedsiębiorców i liderów w biznesie i polityce islandzkiego, w tym premiera kraju.

Uniwersytet Bifröst oferuje również roczną na poziomie pre-university program studiów przygotowawczych dla studentów uniwersyteckich brakuje pełnej kwalifikacji wstępnych, a także różne programy uczenia się przez całe życie oraz skutecznych programów do zarządzania detalicznej, dla turystyki i jeden dla osób pracujących w samorządach. Wielu studentów studiów spędzić jeden lub więcej warunków za granicą na uczelniach partnerskich w Ameryce, Azji i Europie kontynentalnej.

Uniwersytet Bifröst Jest aktywnym członkiem islandzkich i zagranicznych środowisk naukowych i dumna za rekrutację wydział o szerokich profilach badawczych w naukach społecznych. Gospodarze uczelni wiele niezależnych ośrodków badawczych, na przykład Centrum Studiów Europejskich, Centrum Studiów Indywidualnych oraz Centrum Badawcze Zarządzania Kulturą. Bifröst doprowadziła wiele projektów badawczych finansowanych przez Radę Badań islandzkiego oprócz projektów finansowanych w ramach programu ramowego WE. Bifröst również uczestniczyła również w wielu sieciach akademickich programów koszt i Erasmus, a także programu Północne obrzeża.

Zasady nauczania Bifrost University

To jest polityka oferują doskonałą edukację, która umożliwia studentom zdobycie szerokiej wiedzy w swojej dziedzinie studiów Uczelni, zwiększa ich otwartość i wzmacnia ich kreatywność. Stres jest położony na wspieranie zdolności uczniów do podejmowania i wykonywania profesjonalnych metod pracy, zastosowanie teorii i koncepcji w zakresie rozwiązań przypisania oraz wzmocnienie ich zdolności do rozwiązywania praktycznych problemów. W ten sposób Uniwersytet ma na celu dostarczenie studentom możliwie najlepsze przygotowanie do udziału w demokratycznym społeczeństwie i gospodarce, a do dalszych badań. Bifröst Uniwersytet spełnia wymagania stawiane przez studia w dziedzinach, dla których Uniwersytet jest akredytowany.

Dlaczego Bifrost University?

Małe University Campus w zaangażowaniu na rzecz innowacyjności akademickiej

Wybitni nauczyciele, osobiste uwagi i częste zadania

Doskonałe zaplecze badawcze i edukacyjne

Gwarantowana mieszkaniowych na terenie kampusu dla wszystkich studentów

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Semestr studiów w Islandii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin July 2019 Islandia Borgarnes

Semestr w Islandii jest opcją dla studentów, którzy nie są z jednego z uniwersytetów partnerskich Uniwersytetu Bifröst University i chcieliby pozostać na Islandii w celu nauki i przygody. [+]

Witamy na Bifröst University w Islandii

Otocz się lodowcami, wulkanami, słońcem o północy, jeziorami, wodospadami i naturą, której nie można oprzeć się pieszym wędrówkom. Semestr w Islandii jest opcją dla studentów, którzy nie są z jednego z uniwersytetów partnerskich Uniwersytetu Bifröst University i chcą pozostać na Islandii w celu nauki i przygody. Program oferuje możliwość studiowania na ambitnej i dynamicznej uczelni, zlokalizowanej w naprawdę wyjątkowym otoczeniu. Bifröst University znajduje się w dolinie "Norðurdaldal" w Borgarfjörður, ok. 100 km od Reykjaviku. Gnieździ się we wspaniałej i uderzająco pięknej lawie, oferując nieskończone możliwości doświadczyć nienaruszonej natury w najlepszym wydaniu. W kampusie studenci znajdą minimarket, kawiarnię / bar, siłownię, boisko do piłki nożnej, obręcze do koszykówki, pralnię, bankomat i przedszkole.... [-]


Letnie kursy

Letnia Szkoła na Islandii 2019

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Islandia Borgarnes

Szkoła Letnia znajduje się w naturalnym raju Bifr

[+]

Program Szkoły Letniej 2019

Letnia Szkoła znajduje się w naturalnym raju Bifröst Village w zachodniej Islandii, pomiędzy wulkanem a lodowcem. Studenci są zakwaterowani w komfortowych pokojach jedno i dwuosobowych w pięknym kampusie programu na brzegu jeziora Hreðarvatn.

Trzytygodniowy program (8 ECTS / 4 US Credits) oferuje wysokopoziomowe studia Leadership z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Letnia Szkoła odbędzie się od 13 lipca do 3 sierpnia 2019 roku.

Letnia Szkoła daje uczniom szkolenia z przywództwa i przygotowuje ich do wyzwań, przed którymi staną przyszli liderzy.

Tutaj możesz zobaczyć referencje od uczniów: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]


Filmy

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Kontakt

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

Adres Bifröst, 311
Borgarnes, Islandia
Strona internetowa http://www.bifrost.is/english/
Telefon +354 433 3000