Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Bifrost University

Uniwersytet Bifröst Został założony w Reykjavíku w 1918 roku na wzór Ruskin College. W 1955 roku szkoła została przeniesiona 110km na północ od stolicy. Uniwersytet Bifröst to Liberal Arts jedyny uniwersytet w kraju, To był akredytowany jako uniwersytet w 1988 roku, początkowo tylko w biznesie, w końcu oferując stopni w prawie 2002 i Nauk Społecznych od 2005 roku.

Uniwersytet Bifröst jest prywatnym, samorządnym, instytucją non-profit, która otrzymuje około 40% jego dochodów od państwa islandzkiego, 40% z czesnego, a 20% z innych źródeł. Absolwenci obejmują wiele wybitnych przedsiębiorców i liderów w biznesie i polityce islandzkiego, w tym premiera kraju.

Uniwersytet Bifröst oferuje również roczną na poziomie pre-university program studiów przygotowawczych dla studentów uniwersyteckich brakuje pełnej kwalifikacji wstępnych, a także różne programy uczenia się przez całe życie oraz skutecznych programów do zarządzania detalicznej, dla turystyki i jeden dla osób pracujących w samorządach. Wielu studentów studiów spędzić jeden lub więcej warunków za granicą na uczelniach partnerskich w Ameryce, Azji i Europie kontynentalnej.

Uniwersytet Bifröst Jest aktywnym członkiem islandzkich i zagranicznych środowisk naukowych i dumna za rekrutację wydział o szerokich profilach badawczych w naukach społecznych. Gospodarze uczelni wiele niezależnych ośrodków badawczych, na przykład Centrum Studiów Europejskich, Centrum Studiów Indywidualnych oraz Centrum Badawcze Zarządzania Kulturą. Bifröst doprowadziła wiele projektów badawczych finansowanych przez Radę Badań islandzkiego oprócz projektów finansowanych w ramach programu ramowego WE. Bifröst również uczestniczyła również w wielu sieciach akademickich programów koszt i Erasmus, a także programu Północne obrzeża.

Zasady nauczania Bifrost University

To jest polityka oferują doskonałą edukację, która umożliwia studentom zdobycie szerokiej wiedzy w swojej dziedzinie studiów Uczelni, zwiększa ich otwartość i wzmacnia ich kreatywność. Stres jest położony na wspieranie zdolności uczniów do podejmowania i wykonywania profesjonalnych metod pracy, zastosowanie teorii i koncepcji w zakresie rozwiązań przypisania oraz wzmocnienie ich zdolności do rozwiązywania praktycznych problemów. W ten sposób Uniwersytet ma na celu dostarczenie studentom możliwie najlepsze przygotowanie do udziału w demokratycznym społeczeństwie i gospodarce, a do dalszych badań. Bifröst Uniwersytet spełnia wymagania stawiane przez studia w dziedzinach, dla których Uniwersytet jest akredytowany.

Dlaczego Bifrost University?

Małe University Campus w zaangażowaniu na rzecz innowacyjności akademickiej

Wybitni nauczyciele, osobiste uwagi i częste zadania

Doskonałe zaplecze badawcze i edukacyjne

Gwarantowana mieszkaniowych na terenie kampusu dla wszystkich studentów

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Bifröst University

Program ten odbędzie się od 29 czerwca do 13 lipca 2019 roku. 29 czerwca sesja orientacyjna podana przez koordynatora programu wprowadzi uczestników w program i kampus. K ... [+]

Kobieta przedsiębiorcza XXI wiekuBifröst University Islandii29 czerwca - 13 lipcaOmówienie programu

Program ten odbędzie się od 29 czerwca do 13 lipca 2019 roku. 29 czerwca sesja orientacyjna podana przez koordynatora programu wprowadzi uczestników w program i kampus. Kolacja powitalna odbędzie się wieczorem 29 czerwca.

Uniwersytet organizuje odbiór autobusu z Reykjaviku do Bifröst w dniu 28 czerwca o godzinie 18:00, dlatego uczestnicy powinni zarezerwować bilety lotnicze na przylot do Islandii w dniu 27 lub 28 czerwca.

Uczestnicy powinni zarezerwować bilet lotniczy z Islandii po godzinie 14 lipca 14 lipca. Transfer z lotniska dotrze na lotnisko około godziny 12:00 w dniu 14 lipca.... [-]

Islandia Borgarnes
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bifröst University

Celem tego kursu jest podniesienie ogólnej świadomości nierówności płci i uprzedzeń, jakie napotykają kobiety, wchodząc na drabinę korporacyjną i zapewniających uczestnik ... [+]

Przywództwo i równość płci w XXI wiekuBifröst University Islandii29 czerwca - 20 lipca

Powszechnie wiadomo, że kobiety są niedostatecznie reprezentowane w roli najwyższego szczebla, np. W biznesie, polityce i środowisku akademickim, w dziedzinach, które w ten sposób rezygnują z ogromnego zasobu potencjału przywódczego. Brak różnorodności pod względem płci, rasy, religii i innych aspektów jest zatem oceanem utraconych możliwości i ogólną stratą pod względem wzrostu gospodarczego i ogólnego dobrobytu społecznego. Rdzeń tego kursu koncentruje się wokół teorii przywództwa i przywództwa w kontekście płci.

W międzynarodowej debacie politycznej Islandia jest uważana za doskonały przykład sukcesu w zakresie równości płci, często uważanego za "raj równości" i będzie szczególnie dyskutowana w porównaniu z innymi krajami i częściami świata. Badania wykazały, że firmy i instytucje, które są zintegrowane pod względem przywództwa i zarządzania, przewyższają inne, które nie wykazują tej samej różnorodności. Ponadto istnieje korelacja między równością płci a poziomem dobrobytu społecznego.... [-]

Islandia Borgarnes
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Bifröst University

Szkoła Letnia znajduje się w naturalnym raju Bifr ... [+]

Program Szkoły Letniej 2019

Letnia Szkoła znajduje się w naturalnym raju Bifröst Village w zachodniej Islandii, pomiędzy wulkanem a lodowcem. Studenci są zakwaterowani w komfortowych pokojach jedno i dwuosobowych w pięknym kampusie programu na brzegu jeziora Hreðarvatn.

Trzytygodniowy program (8 ECTS / 4 US Credits) oferuje wysokopoziomowe studia Leadership z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Letnia Szkoła odbędzie się od 13 lipca do 3 sierpnia 2019 roku.

Letnia Szkoła daje uczniom szkolenia z przywództwa i przygotowuje ich do wyzwań, przed którymi staną przyszli liderzy.

Tutaj możesz zobaczyć referencje od uczniów: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]

Islandia Borgarnes
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)
Address
Bifröst, 311
Borgarnes, Islandia
Witryna
Telefon
+354 433 3000