eBSI Export Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

eBSI Export Academy ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie naszego darmowego programu certyfikatów "Wprowadzenie do handlu międzynarodowego i e-biznesu", który jest krótki program kursów mających na celu dać wiedzę węgielnego podstaw wywozu i przygotowanie uczestników do dalszych badań w obrębie eBSI Export Academy bardziej zaawansowanych programów.

Program obejmuje następujące - Wprowadzenie do Eksport - Wprowadzenie do handlu międzynarodowego - międzynarodowych metod płatności - Wprowadzenie do e-biznesu i marketingu internetowego możesz zapisać się do wprowadzenia do programu International Trade & eBusiness At The eBSI Strona przedmiotu Rejestracja a program jest zaprojektowany, że powinieneś być w stanie ukończyć go na weekend, jeśli sobie tego życzą.

Po zakończeniu tego programu zostanie nagrodzony certyfikatem ukończenia, które można pobrać i wydrukować dla dokumentacji CV.

Dodatkową zaletą tego darmowego programu certyfikatów jest to, że będziesz wtedy ukończyli 4 z 42 lekcji w swoim programie Akredytacyjnej już ponieważ zachowujemy swoje wyniki kurs dla przyszłego wykorzystania w pełnym programie!

Zapraszam do dzielenia się ten kurs ze swoimi przyjaciółmi, opinie do tej pory na kursach część została doskonała z blisko 1000 osób, którzy zarejestrowali się na ten darmowy kurs do tej pory! Jest to świetna okazja, aby wypróbować metodę kursu przed zainwestowaniem w dalszych badaniach.

Aby dowiedzieć się więcej o eBSI Export Academy i zaawansowanej handel, finanse i Internet Marketing programów świadectwa prosimy odwiedzić http://www.ebsi.ie

Lokalizacje

Ireland Online

eBSI Export Academy

Address
eBSI Export Academy,
Partner, World Trade Centre Dublin
22-24 Newmount House, Lower Mount St.

Dublin 2 Ireland Online, IIrlandia

Programy

Ta szkoła oferuje również: