Limerick City College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Limerick City College

Limerick City College jest niezależną instytucją dla studentów lokalnych i międzynarodowych. Studenci, którzy ukończyli studia w Limerick City College można przejść do wyższych studiów w irlandzkich, brytyjskich i amerykańskich uniwersytetów lub zabezpieczyć udanej kariery w różnych dziedzinach. Jak również utrzymanie wysokich standardów akademickich i zapewnienie jakości nauczania, Limerick City College słynie z szybkiej reakcji na rozwój edukacji i szkoleń na rynku globalnym.

Ustanowienie College w ostatnim roku było bardzo ekscytujące, a idealnie centralne położenie w mieście z state-of-the-art udogodnienia, zapewnia, że ​​nasi uczniowie mają przestronne i uniwersalne środowisko do nauki.

Limerick City College mieści się w nowoczesnym obiekcie w którym mieści się biblioteka i centrum zasobów nauki, dziesięć terminala laboratorium Internetu i state-of-the-art klasach. Istnieje wiele obiektów rekreacyjnych, w odległości spaceru, a także kawiarni i przekąski na terenie kampusu i wspólnych udogodnień.

Wszystkie kursy przestrzegać wymogów odpowiedniego badania brytyjskiej i irlandzkiej i prowadzić do kwalifikacji przyznawanych przez organizacje zawodowe lub stopni udzielanych przez odpowiednich uniwersytetach. Każdy kurs został starannie wybrany do jego znaczenie dla handlu i przemysłu, a jej międzynarodowe uznanie jako dowód posiadania kompetencji zawodowych.

Nacisk uczeń to taki, który jest prawdziwie irlandzki perspektywy i mamy nadzieję powitać studentów ze wszystkich części świata, zapewniając zróżnicowanego środowiska akademickiego.

Studenci przyjmowani Kolegium cieszyć się każdą praktyczną motywację do osiągnięcia sukcesu. Limerick City College jest obsadzone przez wychowawców o najwyższej jakości, a wszyscy uczniowie mają dostęp do imponującej gamy specjalistycznych pomocy dydaktycznych, w tym sprzęt audio-wideo oraz nowoczesnych urządzeń komputerowych. Prowadzący dobiera się nie tylko do umiejętności technicznych, ale również na ich zdolność do nadania ich wiedzy innych. Są zabawne i przyjazny i zawsze zrobią wszystko, aby upewnić się, że kurs jest jak najbardziej przyjemny. W takim progresywnym środowisku studentów odkryć nowe zainteresowania nauki i nowych rynków zbytu dla ich naturalnego potencjału.

Kolegium ma zaszczyt przedstawić jego wyposażenie i informujemy, że wszystkie sale lekcyjne są niezależnie regulowane ogrzewanie i klimatyzacja w komplecie z tablic i projektorów cyfrowych (które są połączone do sieci komputerowej College), sala komputerowa wyposażona w najnowszą technologię z płaskim ekranem , obszerna biblioteka z czytelnią wyposażoną w elektroniczne terminale komputerowe dla nauki, dostęp do internetu i wifi, student usług oficera i studenckiej świetlicy.

Lokalizacje