Przeczytaj oficjalny opis

Irish College of English

Jakość English Language School w Dublinie

Dla dorosłych i Junior Kursy języka angielskiego w pięknym Malahide na linii brzegowej w Dublinie

Irish College of English

Wielokrotnie nagradzany Jakości Edukacji Dostawcy, The Irish College of English Language School powstała w 1992 roku.

Jesteśmy Uznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako posiadający całoroczny wyjątkowe angielskich szkół do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Jesteśmy również członkami MEI, organu promowanie wysokiej jakości edukacji w Irlandii oraz zapewniając ochronę ucznia.

Na czele etosu naszej szkoły jest, aby nasi uczniowie uczą się angielskiego z pozytywnym doświadczeniem dla studentów. W 2014 roku zostaliśmy uhonorowani przez Malahide Izby Gospodarczej z "Service Excellence Award" dla wyraźnego wykazania doskonałej obsługi klienta i spójne, a w 2016 roku zostaliśmy uhonorowani "Organizacji Roku" nagrodę. W 2015 roku byliśmy pierwszą English Language School w Irlandii, którzy zostaną zakwalifikowani do Junior Course Travel Study Global Industry Star Award. W 2016 roku zostaliśmy ponownie nominowana do tej nagrody, jak również English Language School Europe Award.

Mamy dwie szkoły języka angielskiego w Dublinie. Nasze szkoły są w idealnych Dublin Lokalizacje w tym Malahide English School, Portmarnock English School i Domy Letniej angielskim obozie Glenstal Abbey, Limerick.

Jako mały profesjonalnie prowadzony angielskiej szkoły, naszych kursów Jakość Anglicy są znani ze swojej doskonałości i Focus on Progression oferuje wielką wartość dla pieniędzy. Mamy w pełnym i niepełnym czasie kursów dla dorosłych przez cały rok i witamy szkolne Grupy w ciągu roku i specjalizujemy się w kursach języka angielskiego dla dzieci i młodzieży za pośrednictwem naszego języka angielskiego Junior letnich obozów.

Dlaczego uczyć się w naszej szkole języka angielskiego?

  • Doskonała Student Experience - nagradzanego szkoła języka angielskiego w Dublinie.
  • Jakość Kursy angielskiego - Uznane przez Departament Edukacji i członków MEI.
  • Doskonałe Coastal Dublin Lokalizacje Malahide & Portmarnock - Dublin Airport (10 minut), Dublin City Centre (20 min).
  • Malahide - idealny dla dzieci i samotnych - Malahide jest jednym z najbogatszych w Dublinie i bezpiecznych miast.
  • Pozytywne doświadczenia klienta - Nasza doskonała feedback "Najlepszy Junior Summer Camp Doświadczenie w Irlandii".
  • Chodzić do szkoły - Wyjątkowo cała nasza Jakość Rodzina goszcząca Zakwaterowanie jest w odległości spaceru od szkoły.
  • Prestiżowa Boarding School - Nasz nowy Junior Programme Domy na Glenstal Abbey.
Irish College of English

Dołącz do nas w 2017 roku i doświadczyć małej szkole czują i przyjaznej atmosferze, gdzie indywidualne potrzeby mogą być spełnione. Nasze koncentruje Junior obozach w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 oferują dzieci i młodzieży okazję zanurzyć się w język i powrót do domu z większą płynność i miłości angielskiego. To pomoże im w osiągnięciu ich celów badań i zwiększenia przyszłych możliwości zawodowych. Nasza idealna lokalizacja w Malahide oferuje bezpieczną i piękną Otoczenie dla każdego pobytu badawczego. Jesteśmy w łatwy dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych Dublina czyni nas doskonałym wyborem dla English Language School w Dublinie.The Irish College of English jest rozpoznawany przez ACELS usługa jakości i kwalifikacji Irlandii, na nauczaniu języka angielskiego (ELT).

Irish College of English
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Irish College of English

Na Irish College of English, oferujemy intensywne całoroczne kursy języka angielskiego w Dublinie w naszej Malahide School. Nasz college języka angielskiego są uznawane p ... [+]

Pełny etat Kursy języka angielskiego w Dublinie Całoroczne dla dorosłych Kursy języka angielskiego w Dublinie - Malahide Bezpieczne Zapisy o ochronie Learner 15 - 25 (60 minuta) godzin nauki tygodniowo. General English, kursy indywidualne. Piękne i tętniące życiem wybrzeże Lokalizacja Dublin - Malahide - zaledwie 20 minut od centrum Dublina. Poziomy od pre-intermediate do zaawansowanych. Połączyć kurs języka angielskiego z jakością Rodzina goszcząca Noclegi w odległości spaceru.

Na Irish College of English, oferujemy intensywne całoroczne kursy języka angielskiego w Dublinie w naszej Malahide School. Nasz college języka angielskiego są uznawane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Studenci mogą zarejestrować się na kursy od 1 tygodnia do 1 roku, w czasie trwania, i jest to doskonała mieszanka narodowości we wszystkich naszych programów. Prowadzimy również Protection Learner pośrednictwem naszego członkostwa MEI. Wielu studentów przychodzą do Irlandii dla 2 - 4 tygodniowy kurs z Rodzina goszcząca Zakwaterowanie poprawić swoją znajomość języka angielskiego w programie pełne zanurzenie, Inni przychodzą dla naszych Programy 1 Rok doświadczyć studia i mieszka i pracuje w niepełnym wymiarze godzin w Irlandii.... [-]

IIrlandia Dublin
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 25 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Irish College of English

11 - 17-latków lipiec 2017 ... [+]

Glenstal Abbey jest jednym z najbardziej prestiżowych prywatnych szkół z internatem w Irlandii i dostarczył doskonałości w edukacji przez prawie 100 lat. Szkoła posiada doskonałą reputację naukową i sportową i przyciąga studentów w kraju i zagranicą. The Irish College of English jest uprzywilejowany partner z Glenstal Abbey i ma wyłączny dostęp do kampusu i nieruchomości.

[-]
IIrlandia Dublin
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Irish College of English

Pełnym wymiarze czasu pracy w niepełnym wymiarze godzin i kursy ... [+]

Oferujemy całoroczne dla dorosłych kursy języka angielskiego w naszej szkole Malahide, Dublin, Irlandia. Nasz języka angielskiego Kolegia są Uznany przez Departament Edukacji i Umiejętności dla nauczania języka angielskiego (ELT) i jesteśmy członkami MEI ofercie dodatkowej ochrony ucznia. Oferujemy w pełnym wymiarze godzin kurs języka angielskiego (15 i 20 godzin tygodniowo) i niestacjonarne Wieczór Kurs Angielski (5 godzin tygodniowo). Progresja jest naszym celem, a studenci są oceniane za pomocą testu kwalifikacyjnego w dniu przyjazdu i umieszczone w odpowiednim poziomie. Oferujemy wszystkie poziomy od pre-intermediate do zaawansowanego, jak TIE i przygotowanie do egzaminów Cambridge Courses. Na zakończenie kursu wszyscy studenci otrzymują indywidualne opinie akademickich i Certyfikat osiągnięć. Studenci, którzy potrzebują wizy studium wejść Irlandii, mogą zarejestrować się na kurs, w tym nasz 1 rok (25 tygodni nauki) Pełna-Time kurs języka angielskiego i będziemy dostarczać niezbędnych dokumentów do wniosku wizowego potrzebnego do kursu języka angielskiego w Dublinie.... [-]

IIrlandia Dublin
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 25 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku