Irish College of English

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Irish College of English

Jakość English Language School w Dublinie

Dla dorosłych i Junior Kursy języka angielskiego w pięknym Malahide na linii brzegowej w Dublinie

Irish College of English

Wielokrotnie nagradzany Jakości Edukacji Dostawcy, The Irish College of English Language School powstała w 1992 roku.

Jesteśmy Uznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako posiadający całoroczny wyjątkowe angielskich szkół do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Jesteśmy również członkami MEI, organu promowanie wysokiej jakości edukacji w Irlandii oraz zapewniając ochronę ucznia.

Na czele etosu naszej szkoły jest, aby nasi uczniowie uczą się angielskiego z pozytywnym doświadczeniem dla studentów. W 2014 roku zostaliśmy uhonorowani przez Malahide Izby Gospodarczej z "Service Excellence Award" dla wyraźnego wykazania doskonałej obsługi klienta i spójne, a w 2016 roku zostaliśmy uhonorowani "Organizacji Roku" nagrodę. W 2015 roku byliśmy pierwszą English Language School w Irlandii, którzy zostaną zakwalifikowani do Junior Course Travel Study Global Industry Star Award. W 2016 roku zostaliśmy ponownie nominowana do tej nagrody, jak również English Language School Europe Award.

Mamy dwie szkoły języka angielskiego w Dublinie. Nasze szkoły są w idealnych Dublin Lokalizacje w tym Malahide English School, Portmarnock English School i Domy Letniej angielskim obozie Glenstal Abbey, Limerick.

Jako mały profesjonalnie prowadzony angielskiej szkoły, naszych kursów Jakość Anglicy są znani ze swojej doskonałości i Focus on Progression oferuje wielką wartość dla pieniędzy. Mamy w pełnym i niepełnym czasie kursów dla dorosłych przez cały rok i witamy szkolne Grupy w ciągu roku i specjalizujemy się w kursach języka angielskiego dla dzieci i młodzieży za pośrednictwem naszego języka angielskiego Junior letnich obozów.

Dlaczego uczyć się w naszej szkole języka angielskiego?

  • Doskonała Student Experience - nagradzanego szkoła języka angielskiego w Dublinie.
  • Jakość Kursy angielskiego - Uznane przez Departament Edukacji i członków MEI.
  • Doskonałe Coastal Dublin Lokalizacje Malahide & Portmarnock - Dublin Airport (10 minut), Dublin City Centre (20 min).
  • Malahide - idealny dla dzieci i samotnych - Malahide jest jednym z najbogatszych w Dublinie i bezpiecznych miast.
  • Pozytywne doświadczenia klienta - Nasza doskonała feedback "Najlepszy Junior Summer Camp Doświadczenie w Irlandii".
  • Chodzić do szkoły - Wyjątkowo cała nasza Jakość Rodzina goszcząca Zakwaterowanie jest w odległości spaceru od szkoły.
  • Prestiżowa Boarding School - Nasz nowy Junior Programme Domy na Glenstal Abbey.
Irish College of English

Dołącz do nas w 2017 roku i doświadczyć małej szkole czują i przyjaznej atmosferze, gdzie indywidualne potrzeby mogą być spełnione. Nasze koncentruje Junior obozach w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 oferują dzieci i młodzieży okazję zanurzyć się w język i powrót do domu z większą płynność i miłości angielskiego. To pomoże im w osiągnięciu ich celów badań i zwiększenia przyszłych możliwości zawodowych. Nasza idealna lokalizacja w Malahide oferuje bezpieczną i piękną Otoczenie dla każdego pobytu badawczego. Jesteśmy w łatwy dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych Dublina czyni nas doskonałym wyborem dla English Language School w Dublinie.The Irish College of English jest rozpoznawany przez ACELS usługa jakości i kwalifikacji Irlandii, na nauczaniu języka angielskiego (ELT).

Irish College of English

Lokalizacje

Dublin

Address
Irish College of English,
6 Church Road,
Malahide,
Co. Dublin,
K36 KF21,
Ireland.

Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia

Limeryk

Address
Glenstal Abbey
Co. Limerick

Limeryk, Hrabstwo Limerick, IIrlandia