ICOT International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

ICOT College jest szkołą języka angielskiego z siedzibą w Dublinie, w Irlandii z ośmioletnim doświadczeniem. Udało nam się połączyć proces szkolny i doświadczenie studentów, aby ułatwić aktywny udział uczniów w klasie i poza nią.

W oparciu o wiele badań i inwestycji, jakość naszych usług jest ulepszana każdego dnia. Dostosowujemy się do każdego nowego studenta i jego doświadczenia życiowego. To nie tylko szkoła języka angielskiego, jesteśmy częścią twojego marzenia.

Stawianie czoła nowej kulturze może być wyzwaniem, ale to, w jaki sposób i z kim sprostasz temu wyzwaniu, całkowicie zmieni twoje przeznaczenie.


Nasza wizja i podejście pedagogiczne

Jest to polityka edukacyjna ICOT College, która pomaga, ukierunkowuje i wspiera wszystkich naszych studentów językowych w kierunku skoncentrowanego podejścia do poprawy ogólnego poziomu kompetencji języka angielskiego.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym studentom doświadczenia edukacyjnego opartego na komunikatywnym nauczaniu metod, skupionym na uczniu, który może przygotować uczniów do ich rozwoju akademickiego i społecznego. Wspieramy naszych studentów, aby zmaksymalizować doświadczenie w zakresie immersji.


Nasza misja

Naszą misją w ICOT jest zagwarantowanie najwyższej jakości nauczania z nowoczesną i wydajną metodą oraz zapewnienie najlepszego doświadczenia kulturalnego, aby doprowadzić naszych uczniów do osobistych i akademickich osiągnięć.


Nasze wartości

  • Dobre samopoczucie i wyjątkowe doświadczenie naszych uczniów
  • Oferowanie edukacji na najwyższym poziomie
  • Innowacja


ICOT Dublin

Dublin znajduje się w prowincji Leinster na wschodnim wybrzeżu Irlandii. Dublin ma populację miejską w wysokości 1 173 179. Jedno z najbardziej rozwijających się gospodarczo miejsc w Europie, Dublin jest doskonałą okazją do zainwestowania w swoją przyszłość.

ICOT znajduje się w sercu Dublina, naprzeciwko mostu O'Connell. To ułatwi codzienne życie w Dublinie. Luas zatrzymuje się przed szkołą. Jeśli szukasz przystanku, jest ich dużo. Zaledwie 5 minut spacerem od hotelu znajduje się w dzielnicy Temple Bar. I to nie wszystko! Uprzywilejowana lokalizacja ICOT pozwala szybko dotrzeć do budynków rządowych, muzeów, szkół i bibliotek irlandzkich.

Przytulne pokoje odznaczają się przyjemną przestrzenią z telewizorem, wysokiej jakości głośnikami, wygodnymi krzesłami i wi-fi. Oprócz lekcji języka angielskiego mamy wiele dodatkowych lekcji, które są bezpłatne. W naszej stołówce możesz kupić jedzenie i usiąść wygodnie podczas posiłku. Jest kuchenka mikrofalowa i czajnik elektryczny do użycia. Znajdziesz również bibliotekę i komputery dla Twojej wygody. Ponadto biblioteka ma kolekcję do wykorzystania i konsultacji.


ICOT Cork

Cork jest miastem w południowo-zachodniej Irlandii, w prowincji Munster, która liczy 125 622 mieszkańców. Cork jest drugim co do wielkości miastem w Irlandii, z atmosferą tradycyjną i bardzo zadowoloną.

Studiując w ICOT w Cork, będziesz miał okazję zwiedzić miasto i hrabstwo Cork z wycieczkami zorganizowanymi do różnych lokalnych atrakcji i oczywiście do naszych słynnych irlandzkich pubów. Próbuj muzyki i kultury Cork, jednocześnie ćwicząc język angielski, którego uczysz się w College.

Jest tak wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Cork, a wszystkie znajdują się w odległości spaceru od College!

Jeśli jesteś smakoszem, możesz odwiedzić słynny na całym świecie rynek angielski, który znajduje się 3 minuty spacerem od College. Za rogiem od Angielskiego Rynku znajduje się ulica Patrick Street, która jest rajem dla miłośników zakupów. Warto odwiedzić zabytkowe budynki, Fort Elizabeth, katedrę św. Finbarra i słynne dzwonnice Shandon. Jeśli sztuka i kultura to twoja filiżanka herbaty, możesz iść do galerii Crawford lub The Opera House

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kurs: ogólny angielski

Stacjonarne 1 - 25 tygodnie Otwarta rekrutacja IIrlandia Dublin Cork

Kurs ogólnego angielskiego jest jedną z najczęstszych zajęć dla osób, które chciałyby poprawić znajomość języka angielskiego, umiejętność pisania i słuchania. Po przyjeździe podejmiesz test kwalifikacyjny i zostaniesz odpowiednio postawiony na podstawie twojego poziomu CEFR. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek w trybie ciągłej rejestracji. Nie ma limitu czasowego na to, jak długo powinieneś pozostać na poziomie, ale ogólnie, gdy zaczynasz poziom, powinieneś być gotów do przejścia w górę po około 12 tygodniach. Cotygodniowe testy postępów i monitorowanie od nauczycieli pomoże ci rozwinąć twoje umiejętności. [+]

Tempo (w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub combo): 15 godzin tygodniowo zajęciaPoziom: początkujący do biegłyLokalizacja: dwie jednostki w Dublinie i jedna jednostka w CorkZajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek w trybie ciągłej rejestracji.Ceny: nie ustalone, ponieważ cena zależy od tego, jak długo student będzie z nami mieszkałCzas trwania: zgodnie z wyborem studentaNauczanie języków: język angielski - zajęcia dodatkowe dla klas hiszpańskich i lekcji języka włoskiego raz w tygodniu

Kurs ogólnego angielskiego jest jedną z najczęstszych zajęć dla osób, które chciałyby poprawić znajomość języka angielskiego, umiejętność pisania i słuchania. Po przyjeździe podejmiesz test kwalifikacyjny i zostaniesz odpowiednio postawiony na podstawie twojego poziomu CEFR. Zajęcia rozpoczynają się w każdy poniedziałek w trybie ciągłej rejestracji. Nie ma limitu czasowego na to, jak długo powinieneś pozostać na poziomie, ale ogólnie, gdy zaczynasz poziom, powinieneś być gotów do przejścia w górę po około 12 tygodniach. Cotygodniowe testy postępów i monitorowanie od nauczycieli pomoże ci rozwinąć twoje umiejętności.... [-]


Kontakt

Adres 28 Westmoreland Street
2 Dublin, County Dublin, IIrlandia

Adres 88 Capel Street
1 Dublin, County Dublin, IIrlandia

Adres The Arch, 11 Drinan Street
Cork, County Cork, IIrlandia