English Language Ireland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Język angielski w Irlandii - szkoła akredytowana przez MEI w słoneczny dzień Południowo-wschodniej Irlandii. Jesteśmy gotowi podzielić się naszą jakością Zajęcia z języka angielskiego, Naszą kulturę, naszą troskę i uwagę w przepięknej wiejskiej scenerii, z pewnymi miejskimi rozrywkami - jeśli szukasz!

Z gór, chwalebnych krajobrazów i dolin rzecznych wszystko blisko pod ręką, Hrabstwo Carlow Warto odkrywać i odkrywać. Wraz z pięknym krajobrazem odwiedzający Carlow w słonecznym południowym Irlandii odkrywają wspaniałe przeżycia wakacyjne, ekscytujące przygody na świeżym powietrzu, tradycyjne wiejskie życie, tętniące życiem zakupy i bogate dziedzictwo kulturowe.

Założona w 2000 roku przez nauczycieli i rodziców, Ruth i Terry Coffey; Język angielski w języku angielskim (ELI) jest Światowy obiekt nauki języka Uzupełnione przez 300 rodzin rodzinnych Poświęconych pomaganiu każdemu studentowi w pełnym wykorzystaniu ich poprzez uczenie się immersywnego i ścieżkę prowadzącą do instytucji szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet ELI Absolwenci instruktorzy tworzą zindywidualizowane doświadczenie uczenia się, które angażuje studentów w aktywne metody uczenia się, które zwiększają ich poczucie własnej wartości, pewność siebie, zdolność myślenia krytycznego i wyrażania się twórczo.

Naszym zamiarem jest dostarczanie lepszego doświadczenia edukacyjnego i kulturalnego przez całe życie z poczuciem irlandzkiego ciepła, życzliwości i zabawy.

Wszyscy nauczyciele są absolwentami wyższych uczelni, którzy mogą uczyć języka angielskiego jako języka obcego. Wielu uczyło za granicą i przynosiło wiele lekcji akademickich i życiowych do klas. Skupiają się one na uczeniu się jakością w osobistej, odprężającej i przyjaznej atmosferze.

Metodyka nauczania

Szkolenie ELI koncentruje się na potrzebach uczniów, a konkretne kursy są niestandardowe. Zajęcia mają na celu rozwijanie dobrych umiejętności komunikacyjnych poprzez kombinację podejść interaktywnych i strukturalnych. Szczycimy się naszą komunikatywną metodą nauczania.

Lokalizacje

Carlow

Address
The Schoolhouse, 46 Idrone Park, O'Brien Road
Carlow, Hrabstwo Carlow, IIrlandia