English Language Ireland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Język angielski w Irlandii - szkoła akredytowana przez MEI w słoneczny dzień Południowo-wschodniej Irlandii. Jesteśmy gotowi podzielić się naszą jakością Zajęcia z języka angielskiego, Naszą kulturę, naszą troskę i uwagę w przepięknej wiejskiej scenerii, z pewnymi miejskimi rozrywkami - jeśli szukasz!

Z gór, chwalebnych krajobrazów i dolin rzecznych wszystko blisko pod ręką, Hrabstwo Carlow Warto odkrywać i odkrywać. Wraz z pięknym krajobrazem odwiedzający Carlow w słonecznym południowym Irlandii odkrywają wspaniałe przeżycia wakacyjne, ekscytujące przygody na świeżym powietrzu, tradycyjne wiejskie życie, tętniące życiem zakupy i bogate dziedzictwo kulturowe.

Założona w 2000 roku przez nauczycieli i rodziców, Ruth i Terry Coffey; Język angielski w języku angielskim (ELI) jest Światowy obiekt nauki języka Uzupełnione przez 300 rodzin rodzinnych Poświęconych pomaganiu każdemu studentowi w pełnym wykorzystaniu ich poprzez uczenie się immersywnego i ścieżkę prowadzącą do instytucji szkolnictwa wyższego.

Uniwersytet ELI Absolwenci instruktorzy tworzą zindywidualizowane doświadczenie uczenia się, które angażuje studentów w aktywne metody uczenia się, które zwiększają ich poczucie własnej wartości, pewność siebie, zdolność myślenia krytycznego i wyrażania się twórczo.

Naszym zamiarem jest dostarczanie lepszego doświadczenia edukacyjnego i kulturalnego przez całe życie z poczuciem irlandzkiego ciepła, życzliwości i zabawy.

Wszyscy nauczyciele są absolwentami wyższych uczelni, którzy mogą uczyć języka angielskiego jako języka obcego. Wielu uczyło za granicą i przynosiło wiele lekcji akademickich i życiowych do klas. Skupiają się one na uczeniu się jakością w osobistej, odprężającej i przyjaznej atmosferze.

Metodyka nauczania

Szkolenie ELI koncentruje się na potrzebach uczniów, a konkretne kursy są niestandardowe. Zajęcia mają na celu rozwijanie dobrych umiejętności komunikacyjnych poprzez kombinację podejść interaktywnych i strukturalnych. Szczycimy się naszą komunikatywną metodą nauczania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Ogólny kurs języka angielskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 25 tygodnie September 2019 IIrlandia Carlow + 1 więcej

Na naszym ogólnym kursie języka angielskiego będziesz dużo mówić! Zajęcia są świetne dla studentów i dla profesjonalistów. Masz 20 godzin tygodniowo, aby skupić się na swoich potrzebach. Poprawić swój poziom, poznać nowych przyjaciół z całego świata i cieszyć się bezpłatnymi posiłkami w porannej przerwie. Nasze małe grupy gwarantują osobiste zainteresowanie wszystkim uczniom. Więc przyjdź i praktykuj swój angielski w Carlow, cudowne irlandzkie miasto w starożytnym Irlandii w Irlandii. [+]

Na naszym ogólnym kursie języka angielskiego będziesz dużo mówić! Zajęcia są świetne dla studentów i dla profesjonalistów. Ty masz 15 godzin tygodniowo, aby skupić się na Twoich potrzebach. Poprawić swój poziom, poznać nowych przyjaciół z całego świata i cieszyć się bezpłatnymi posiłkami w porannej przerwie. Nasze małe grupy gwarantują osobiste zainteresowanie wszystkim uczniom. Więc przyjdź i praktykuj swój angielski w Carlow, cudowne irlandzkie miasto w starożytnym Irlandii w Irlandii.

CO MOŻESZ przewidzieć?

Zajęcia koncentrowały się na płynności, słownictwie i pracy grupowej 15 godzin lekcji tygodniowo Uruchom kurs na dowolny dzień, który chcesz! Darmowe Wi-Fi + Studium samodzielnego Bezpłatne materiały kursowe Ciągłe wsparcie i opinie od nauczycieli Przyjazna i pomocna pomoc w życiu w Irlandii Part Time ... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, County Carlow, IE
Media społecznościowe