DIFC Ireland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DIFC oferuje zagranicznym studentom drogę do studiowania w wiodących uniwersytetów w całej Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europie Wschodniej, Australii i USA zaświatach.

Ale kwalifikacja jest czymś więcej niż tylko szlaku.

Twój czas z nami dadzą Ci na uniwersytecie i pomóc przejść do prawej oczywiście Uniwersyteckiego dla Ciebie. Ale będzie to zrobić o wiele więcej niż to, jak dobrze. Studia z DIFC jest doświadczenie, które przygotuje Cię na resztę swojego życia. Pomożemy Ci rozwijać jako osoby i jako myśliciela - wzbogacony o sieć przyjaciół, kontaktów i doświadczeń, które będą ze sobą za pośrednictwem swojej karierze.

Robimy to, co dzieje się poza znajdziesz w innych programach fundamentowych. Wspieramy nie tylko akademickiej, ale także osobiście, dzięki czemu są opieką, cieszyć się całe doświadczenie i może zapewnić najlepsze.

Wiele z tego wynika dla naszych ludzi i naszego podejścia. Ale nie możemy cały kredyt - część z nich jest w dół do Irlandii - kwitnącej i niepowtarzalny kraj, który jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do nauki, do prowadzenia działalności gospodarczej i do zabawy!

Założona w 1999 roku, mamy ponad 16 years'extensive doświadczenie we wspieraniu zagranicznych studentów z powodzeniem przejść do licencjackich i podyplomowych stopni. Jesteśmy obecnie największym niezależnym Foundation College w Irlandii.

DIFC jest ekskluzywne centrum dostawy Irlandii dla NCUK Międzynarodowy Rok założenia oraz Pre-Masters programów. Programy te zostały zaprojektowane przez czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii specjalnie dla studentów zagranicznych jako alternatywa dla poziomów jakości i są zapewnione do przestrzegania najwyższych standardów akademickich.

Niezależność: Będąc niezależnym programem Fundacji, pomagamy zachować swoje opcje otwarte. Oznacza to, że można rozważyć pełną sieć ponad 35 40 partnerów akademickich dla stopnia.

Powodzenie: Wszyscy studenci, którzy ukończyli nasze programy Fundacji osiągnie się z jednym z naszych partnerów akademickich.

Doskonałość: Nasze programy są oparte na najwyższych standardów akademickich, co oznacza, że ​​będziesz o krok przed opakowanie po uruchomieniu stopnia University.

Dlaczego warto studiować program Foundation?

Studenci z wielu krajów spoza UE muszą ukończyć kurs "pomostowe", zanim będą mogły wejść czołowych uniwersytetów w Irlandii, Wielkiej Brytanii lub gdzie indziej. Inni studenci chcą podejmować część swojego międzynarodowego kierunku studiów w ich kraju.

Ukończenie kursów NCUK oferowanych przez DIFC gwarantuje studentom miejsce na kursie studiów w różnorodnych przedmiotów. Oznacza to, że 100% uczniów, którzy pomyślnie zdali programu osiągnie umieszczenie University.

Przygotowujące oferowane przez DIFC obejmują: licencjackie: medycyna, zdrowie, nauka, biznes / Prawo, inżynieria i technologia lub nauki podyplomowych: biznes, Nauki i Inżynierii

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Podstawowy rok » Zobacz kursy » Widzieć Health Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Program pre-mistrzów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 - 9 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin Wielka Brytania London + 2 więcej

Pre-Masters Program został zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć istotną języka angielskiego i umiejętności akademickie potrzebne do osiągnięcia sukcesu w twoich studiów podyplomowych. [+]

Pre-Masters Program został zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć istotną języka angielskiego i umiejętności akademickie potrzebne do osiągnięcia sukcesu w twoich studiów podyplomowych.

NCUK Pre-Masters (Graduate Diploma) to modułowy kurs składający się z elementu podstawowego i motywem tematycznym. Głównym elementem zawiera moduły angielskiego dla celów akademickich (EAP), uczenie umiejętności w tym informacji i technologii komunikacyjnych (ICT) oraz Metodologia badań w tym planowania projektu. Studenci następujące dłuższe programy trwania zobowiązują się również indywidualny projekt badawczy i wypełnić znaczną rozprawę.

Dwa strumienie są obecnie oferowane na modułach tematycznych: Zarządzanie i Nauki - jednakże studenci chcą studiować an związanych Inżynieria Masters mogą również przejść do odpowiedniego stopnia magistra z tego programu. ... [-]


Kursy

Pre-fundamentem angielski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 miesięcy May 2019 IIrlandia Dublin Wielka Brytania London + 2 więcej

DIFC oferują studentom możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego, a następnie przejście na kurs fundamentowej po osiągnięciu minimalnych wymogów wjazdowych angielskiego. [+]

Pre-fundamentowe akademickie pakiety Angielski + Foundation

Kim jest ten pakiet mających na celu?

Studenci, którzy chcą przyłączyć się do Fundacji golfowe w DIFC, ale nie mają wymaganego poziomu - 5,0 angielskiego IELTS DIFC oferują studentom możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego, a następnie przejście na kurs fundamentowej po osiągnięciu minimalnych wymogów wjazdowych angielskiego.

Oferujemy programy przedszkolne Fundacja angielskiego przez 3 miesiące lub 6 miesięcy, w zależności od aktualnego poziomu angielskiego.

End-of-course Egzaminy

Kiedy przyznawane są wizy do studiowania u nas w Irlandii, są pewne warunki, które muszą ty i DIFC spełniają. Jeśli dołączyć do programu Pre-Foundation angielskiego, obowiązują następujące zasady:... [-]


Podstawowy rok

Biznes i zarządzanie - Międzynarodowy Rok założenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 - 9 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin Cork Wielka Brytania London + 3 więcej

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu będzie zagwarantowane wejście do szerokiej gamy programów Studies Business & Law stopnia w Irlandii, Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. [+]

Po pomyślnym ukończeniu tego kursu będzie zagwarantowane wejście do szerokiego zakresu badań Business & Law programów studiów w jednej z naszych uczelni partnerskich. DIFC ma ponad 40 partnerów uczelni znajduje się w Irlandii, Wielkiej Brytanii, kontynentalnej Europie, USA i Australii.

Nasze uczelnie partnerskie uznają, że kurs NCUK IFY spełnia ich wymagania wstępne dla studentów międzynarodowych. W związku z tym 100% studentów, którzy pomyślnie przejdą nasz program Rok założenia osiągnie miejsce w odpowiednim stopniu z jednym z naszych uczelni partnerskich.

Program Biznes i Zarządzanie Fundacja zapewnia progresji do licencjackich studiów w biznesie, rachunkowości, zarządzania, prawa i nauk humanistycznych związanych stopni.... [-]


Inżynieria i technologia - Międzynarodowy Rok założenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 - 9 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin Cork Wielka Brytania London + 3 więcej

Przygotowanie do wejścia do kursów Inżynieria i technologia w naszych partnerskich uczelni w Irlandii i Wielkiej Brytanii [+]

Przygotowanie do wejścia do kursów Inżynieria i technologia w naszych partnerskich uczelni w Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

Nasze uczelnie partnerskie uznają, że kurs NCUK IFY spełnia ich wymagania wstępne dla studentów międzynarodowych. Nasze uczelnie partnerskie uznają, że kurs NCUK IFY spełnia ich wymagania wstępne dla studentów międzynarodowych. W związku z tym 100% studentów, którzy pomyślnie przejdą nasz program Rok założenia osiągnie miejsce w odpowiednim stopniu z jednym z naszych uczelni partnerskich.

Jakie tematy będą się uczyć?

angielski dla celów akademickich ESAP Studiów Science and Engineering Matematyka dla Inżynierii Nauka - dwa przedmioty: chemia i fizyka 4 godziny / tydzień każdego Klasa ICT Duszpasterstwo / progresja poradnictwo ... [-]

Nauki - Międzynarodowy Rok założenia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 - 9 miesięcy September 2019 IIrlandia Dublin Cork Wielka Brytania London + 3 więcej

Idealny kurs przygotowujący do międzynarodowych studentów nadzieję, aby zakończyć szeroki zakres programów studiów nauki w całej Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii. [+]

Idealny kurs przygotowujący do międzynarodowych studentów nadzieję, aby zakończyć szeroki zakres programów studiów nauki w całej Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

Nasze uczelnie partnerskie uznają, że kurs NCUK IFY spełnia ich wymagania wstępne dla studentów międzynarodowych. W związku z tym 100% studentów, którzy pomyślnie przejdą nasz program Rok założenia osiągnie miejsce w odpowiednim stopniu z jednym z naszych uczelni partnerskich.

Jakie tematy będą się uczyć?

Angielski dla celów akademickich (Core) ESAP dla Nauka / Health Studies Matematyka dla nauki Nauka - dwa przedmioty: chemii i biologii w ciągu 4 godzin / tydzień każdego Klasa ICT Duszpasterstwo / progresja poradnictwo ... [-]