Przeczytaj oficjalny opis

Stwórzmy swoją przyszłość, razem

Jesteśmy korkociąg, dostawcy stażu i szkołę uruchamiania biznesu wszystko w jednym. Wierzymy w pomaganiu ludziom lepiej, zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Kontynuować naukę, pobyt głodny.

Korkociąg to innowacyjny dostawca staży i programów startowych biznesowych zlokalizowanych na całym świecie. Jesteśmy z siedzibą w tętniącym życiem mieście Exeter w Wielkiej Brytanii, a naszym celem jest jasne. Chcemy stworzyć jak najlepsze możliwości rozwoju osobistego i zawodowego na rynku.

Szkolenia Rozwój przedsiębiorczości i działalności

Nasze staże są wyjątkowe - jesteśmy jedynym dostawcą staż zaoferować szkolenie w rozwoju biznesu za darmo obok każdego programu prowadzimy. Szkolenia i program nauczania jest unikalny dla Korkociąg i obejmuje najnowsze osiągnięcia w marketingu, biznesu i przedsiębiorczości. Trening zawsze będą prowadzone przez specjalistów z branży, dzięki czemu można być pewnym jakości.

Zaufany dostawca Internship Experiences

Wysyłamy setki studentów staże rok stażu na całym świecie. Niektórzy łączą się zdobyć kontakty, rozszerzyć swoje CV, rozwijać umiejętności językowe, otrzymać kredyt uczelni, odkrywać nową kulturę, uzyskać jasność lub mieć doświadczenie, które pozostanie z nimi na całe życie. Cokolwiek szukasz, znajdziesz coś, co jest tanie, wiarygodne i niewiarygodne, warto doświadczenie.

Wiemy, że nasi staże są najlepsze, co możesz znaleźć. I chcemy, aby to udowodnić.

Wprowadzenie * Korkociąg Thinking

"Korkociąg Myślenie jest w centrum wszystkiego, co robimy. To twórczego rozwiązywania problemów, ucząc się nowych umiejętności i sobie prowadząc innych do tworzenia rzeczy życiowe zmiany - że po prostu nie są prowadzone w innym miejscu. TOM chrustu / CORKSCREW WSPÓŁZAŁOŻYCIELEM

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Corkscrew Startup School

Dołącz do nas na wyjątkowy Dzień Hybrid Autostart 28 Staż i rozwijania swojej kreatywności, inicjatywy i umiejętności przywódczych poprzez poznanie uruchamiania biznesu w ... [+]

Dołącz do nas na wyjątkowy 28 Dzień Hybrid StartUp Staż i rozwijania swojej kreatywności, inicjatywy i umiejętności przywódczych poprzez poznanie uruchamiania biznesu w jednym z najbardziej innowacyjnych przestrzeni cowork miasta.

Inwestujemy w waszą przyszłość

Dowiedz się ducha przedsiębiorczości i stają się bardzo zatrudnienia. Podróż do Dublina

Dołącz do Facebooka i Google w jednej z najbardziej przedsiębiorczych stolic europejskich.

Staż hybrydową

Mieszanka studiów za granicą i doświadczenia zawodowego w środowisku startowym.

Hybrydowa Staż "Uruchomienie"

Wierzymy, staże powinny być więcej niż tylko doświadczenie zawodowe, dlatego stworzyliśmy nasz unikalny hybrydowy StartUp Internship skupić się na rozwijaniu kluczowych umiejętności do zatrudnienia przez świat startupów. Nasz innowacyjny program łączy w sobie doświadczenie w pracy w jednym z najbardziej przedsiębiorczych przestrzeni cowork w Dublinie z praktycznego szkolenia na temat tworzenia wykonalny pomysł na biznes i zabrać go na rynek, przy minimalnym ryzyku i inwestycji. Z osobistego mentora, praktyczne szkolenia i doskonałe opinie, którym możesz ufać nas do realizacji programu, który jest idealny dla Ciebie.... [-]

IIrlandia Dublin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
28 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku