Corkscrew Startup School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Stwórzmy swoją przyszłość, razem

Jesteśmy korkociąg, dostawcy stażu i szkołę uruchamiania biznesu wszystko w jednym. Wierzymy w pomaganiu ludziom lepiej, zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Kontynuować naukę, pobyt głodny.

Korkociąg to innowacyjny dostawca staży i programów startowych biznesowych zlokalizowanych na całym świecie. Jesteśmy z siedzibą w tętniącym życiem mieście Exeter w Wielkiej Brytanii, a naszym celem jest jasne. Chcemy stworzyć jak najlepsze możliwości rozwoju osobistego i zawodowego na rynku.

Szkolenia Rozwój przedsiębiorczości i działalności

Nasze staże są wyjątkowe - jesteśmy jedynym dostawcą staż zaoferować szkolenie w rozwoju biznesu za darmo obok każdego programu prowadzimy. Szkolenia i program nauczania jest unikalny dla Korkociąg i obejmuje najnowsze osiągnięcia w marketingu, biznesu i przedsiębiorczości. Trening zawsze będą prowadzone przez specjalistów z branży, dzięki czemu można być pewnym jakości.

Zaufany dostawca Internship Experiences

Wysyłamy setki studentów staże rok stażu na całym świecie. Niektórzy łączą się zdobyć kontakty, rozszerzyć swoje CV, rozwijać umiejętności językowe, otrzymać kredyt uczelni, odkrywać nową kulturę, uzyskać jasność lub mieć doświadczenie, które pozostanie z nimi na całe życie. Cokolwiek szukasz, znajdziesz coś, co jest tanie, wiarygodne i niewiarygodne, warto doświadczenie.

Wiemy, że nasi staże są najlepsze, co możesz znaleźć. I chcemy, aby to udowodnić.

Wprowadzenie * Korkociąg Thinking

"Korkociąg Myślenie jest w centrum wszystkiego, co robimy. To twórczego rozwiązywania problemów, ucząc się nowych umiejętności i sobie prowadząc innych do tworzenia rzeczy życiowe zmiany - że po prostu nie są prowadzone w innym miejscu. TOM chrustu / CORKSCREW WSPÓŁZAŁOŻYCIELEM

Lokalizacje

Dublin

Irish Education Partners

Address
Irish Education Partners
Carmody House,
Deverell Place,

Dublin 1 Dublin, Hrabstwo Dublin, IIrlandia
Telefon
+353 1 549 9561