Przeczytaj oficjalny opis

Atlas Language School - Dublin

Atlas Language School została założona w 2003 roku. Mimo że zaczęliśmy od jednej klasy i jednego ucznia, szybko rozszerzyliśmy się, by stać się jedną z najszybciej rozwijających się szkół językowych w Irlandii. Dziś znajdujemy się w Portobello House, pięknym zabytkowym budynku w sercu Dublina. Nasza nowa szkoła to najnowocześniejszy obiekt z 25 salami, kawiarnią studencką / restauracją, biblioteką, salą do medytacji, pracownią komputerową i dużym terenem rekreacyjnym dla studentów. Zapraszamy studentów z całego świata na szeroki zakres kursów, w tym ogólny angielski, przygotowanie do egzaminu, program dla młodzieży i kursy dla nauczycieli. Wierzymy, że nasz dotychczasowy sukces wynika z naszego zaangażowania w jakość, a naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego, przyjaznego i wspierającego środowiska uczenia się. Dzięki doskonałym nauczycielom i obiektom, kompleksowemu i zabawnemu programowi towarzyskiemu oraz doskonałej centralnej lokalizacji wierzymy, że jesteśmy najlepszą szkołą do nauki języka angielskiego w Dublinie.

Metoda nauczania

Nasze nauczanie opiera się na podejściu komunikatywnym i zadaniowym, co oznacza, że ​​studenci zawsze koncentrują się na skutecznej komunikacji w prawdziwym życiu oraz sposobach jej uprawiania i osiągania. W trakcie zajęć uczniowie pracują nad rozwijaniem umiejętności produktywnych i receptywnych, jednocześnie zwiększając ich dokładność i płynność. Opracowaliśmy ścieżkę nauki języków, aby zapewnić wszystkim uczniom jasny opis celów na każdym z naszych poziomów. Niezależnie od tego, czy uczniowie są z nami przez 2 tygodnie, przez 8 tygodni lub rok, pomożemy im zaprojektować jasną strategię uczenia się opartą na ich indywidualnych celach.

Udogodnienia

 • 25 sal lekcyjnych
 • Uczniowska kawiarnia / restauracja
 • Biblioteka
 • Pokój do medytacji
 • Laboratorium komputerowe
 • Duży teren rekreacyjny dla studentów

Społeczny

Wierzymy, że aby maksymalnie wykorzystać swój czas w Irlandii, uczniowie powinni być wystawieni na angielski nie tylko w klasie, ale także w różnych środowiskach i kontekstach. Dlatego nasz program społeczny i kulturalny jest dla nas tak ważny i dlatego poświęcamy tyle czasu i energii, aby był on tak różnorodny, żywy i interesujący, jak to tylko możliwe. Mamy dedykowanego koordynatora programu społecznego, który organizuje zajęcia, wycieczki i wizyty przez cały rok dla naszych studentów. Te zajęcia są zaplanowaną częścią prawie wszystkich kursów i zwykle odbywają się po zajęciach po południu i wieczorem. Organizujemy także jednodniowe i weekendowe wycieczki do malowniczych okolic Dublina, takich jak Connemara, Clare i Galway.

Nocleg

 • Zakwaterowanie u rodziny
 • Akademik

Przez lata budowaliśmy silne relacje z wieloma lokalnymi rodzinami, które przyjmują naszych studentów podczas pobytu w Irlandii, z których wszyscy są osobiście przesłuchiwani przez naszego urzędnika ds. Zakwaterowania i są wybierani ze względu na ich doświadczenie i życzliwość.

Posiadamy również szereg opcji mieszkaniowych z własnym wyżywieniem, które są dostępne na życzenie.

Akredytacje

 • ACELS / QQI
 • Członek MEI
 • Uznany przez Departament Edukacji i Nauki dla Nauczania Języka Angielskiego jako Języka Obcego
 • Zatwierdzone Cambridge Test Center
 • Zatwierdzone Centrum Testowe TOEIC
 • Rozpoznano Centrum Testowe Trójcy
 • ALT
 • BULATS
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Atlas Language School

W Atlas Language School Dublin oferujemy kursy przygotowawcze do egzaminu IELTS dla studentów pragnących pogłębić znajomość języka angielskiego, aby odnieść sukces w egza ... [+]

20 godzin zajęć grupowych (przygotowanie do IELTS) / tydzieńKod przedmiotu: IELTS20Poziom: Upper-Intermediate

W Atlas Language School Dublin oferujemy kursy przygotowawcze do egzaminu IELTS dla studentów pragnących pogłębić znajomość języka angielskiego, aby odnieść sukces w egzaminie IELTS. IELTS oznacza IĘDZYNARODOWEGO E Polski L anguage T Esting S ystem. Mierzy poziom znajomości języka angielskiego i jest akceptowany przez uczelnie i anglojęzyczne uniwersytety na całym świecie.

Oferujemy kursy przygotowawcze do IELTS przez cały rok. Kursy mają na celu poprawę języka i umiejętności potrzebnych do poprawienia wyniku zespołu IELTS. Ponieważ nasze kursy przygotowawcze do egzaminu IELTS są tak skonstruowane, aby umożliwić ci rozwijanie i ćwiczenie kluczowych umiejętności egzaminacyjnych z różnych przedmiotów akademickich w każdym tygodniu, możesz zacząć od początku każdego tygodnia.... [-]

IIrlandia Dublin
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Atlas Language School

Kurs General English Fluency jest jednym z najpopularniejszych kursów języka angielskiego ogólnego. Składa się z 20 godzin zajęć grupowych z języka angielskiego ogólnego ... [+]

20 godzin zajęć grupowych / tydzieńKod przedmiotu: GE20Poziom: elementarny - zaawansowany

Kurs General English Fluency jest jednym z najpopularniejszych kursów języka angielskiego ogólnego. Składa się z 20 godzin zajęć grupowych z języka angielskiego ogólnego w tygodniu, które koncentrują się na poprawie Twojej dokładności, płynności i pewności w języku angielskim. Nasze kursy ogólnego angielskiego są zabawnymi i wymagającymi zajęciami, które koncentrują się na gramatyce, słownictwie i wymowie w prawdziwym życiu, dzięki czemu będziesz w stanie skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata.

Podczas zajęć nauczyciele będą monitorować Twoje postępy i regularnie otrzymywać informacje zwrotne, aby pomóc Ci w lepszym posługiwaniu się nowym językiem i zmaksymalizować wiedzę. Nasze kursy ogólnego angielskiego są dostosowane do wymagań osób biorących udział w kursie, a także będziesz miał okazję do znaczącej komunikacji poprzez język angielski, budowania kompetencji i zaufania oraz przygotowania Cię do wspólnych, prawdziwych sytuacji.... [-]

IIrlandia Dublin
Wrzesień 2019
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku