ALISON

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza misja

ALISON to dla zysku przedsiębiorstwa społeczne, które wierzy w dwóch rzeczy: że każdy ma prawo do edukacji oraz że edukacja powinna być wolna. Chcemy zaoferować bezpłatną edukację każdemu z dostępem do Internetu, a jednocześnie godziwego zwrotu dla naszych inwestorów, oferując twórczego, sprawiedliwe i satysfakcjonujące środowisko pracy dla naszych pracowników.

Kto ALISON ma na celu

Alison dla wszystkich zainteresowanych w poprawie ich sytuacji osobistej. Nasi słuchacze pochodzą z różnych środowisk, ze wszystkich regionów świata oraz z wielu środowisk. Alison także wykorzystywane przez różne grupy ludzi, aby pokonać barierę dla edukacji, że tradycyjne nauczanie nie jest w stanie naruszyć.

pergaminy Alison

Rdzeń cel i skupić Alison jest zapewnienie bezpłatnego kształcenia online na świecie. Silne relacje to ustalone z kluczowymi partnerami, w połączeniu z jego sprytny wykorzystania zasobów, kanał WWW to wykorzystuje i 6 milionów silnych relacji z klientami, że udało się wspierać, to znaczy, że jest w stanie utrzymać swój model biznesowy, w głównym, pod względem przychodów reklamowych. W związku z tym, w przeciwieństwie do innych instytucji kształcenia ONLINE Alison nie twierdzą, że uczący się kupić pergaminy. Jednak niektórzy uczniowie lubią kupować pergaminy jako zapis ich osiągnięcia nauki, podczas gdy inni używają ich jako część swojego CV do pracodawców, aby udowodnić, że mają umiejętności twierdzą. Tam gdzie to możliwe, Alison stara się utrzymać ceny pergaminowych niska i prowadzi regularne promocje i oferty, aby upewnić się, że ceny są ograniczone do minimum.

Lokalizacje

Galway

Address
Level One, Galway Technology Park
Galway, County Galway
Ireland

Galway, Hrabstwo Galway, IIrlandia