International Study Programs of Udayana University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Upskill projektuje specjalne programy studiów i semestrów dla uniwersytetu Udayana, które wprowadzają wyższe wykształcenie na nowy poziom i przenoszą klasę do lokalnych społeczności na Bali. Wiedza i umiejętności są stosowane w rzeczywistym środowisku - tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne i ma najsilniejszy efekt. We współpracy z wysoko cenionymi uniwersytetami za granicą projektujemy programy, które zachęcają do wymiany wiedzy i kultury oraz torują drogę zrównoważonym, najnowocześniejszym rozwiązaniom zarówno dla środowiska, jak i lokalnych społeczności.

Jako młody międzynarodowy zespół wiemy, co sprawia, że ​​studia za granicą są wyjątkowym i zmieniającym życie doświadczeniem: wciągające uczenie połączone z rozsądnymi pracami terenowymi i badaniami, które mają znaczący wpływ na lokalne społeczności.

Nasza misja

Napęd na nowe zintegrowane programy semestralne pochodzi z naszych długich podróży w Indonezji. Współpracując z naszym lokalnym partnerem na Bali przez kilka lat, dostrzegliśmy rosnące zapotrzebowanie na proaktywne działania w zakresie ochrony naszego środowiska, a zwłaszcza naszych oceanów w tropikach. Lokalne społeczności korzystają z pomocy doświadczonych naukowców morskich, którzy mogą wytyczyć drogę do lepszej przyszłości.

Widząc ten popyt i zapotrzebowanie młodych naukowców chcących zdobyć nowe doświadczenie edukacyjne, które mogą bezpośrednio zastosować w terenie, ostatecznie zdecydowaliśmy się połączyć oba wymagania w tworzeniu programów semestralnych i kursów letnich z naciskiem na problematyczne tematy w Indonezji i szczególnie na Bali.

Nasze programy na Uniwersytecie w Udajana mają na celu zachęcanie do wymiany wiedzy i wymiany kulturalnej oraz drogi do zrównoważonych, najnowocześniejszych rozwiązań dla środowiska i lokalnych społeczności.

Nasze wartości

 • Jakość
  Jakość jest dla nas równie ważna jak dla ciebie. Nieustannie monitorujemy programy studiów i optymalizujemy procesy. Chcemy się upewnić, że wykłady, studia terenowe i projekty badawcze są na poziomie akademickim.
 • Dostęp
  Międzynarodowe doświadczenie w zakresie uczenia się lub pracy ma zasadnicze znaczenie w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Staramy się projektować programy dostępne dla każdego, nawet dla osób z ograniczonym czasem lub budżetem.
 • Wzmacniacz
  Współpracujemy z partnerami, którzy podzielają naszą wizję wymiany kulturalnej, kładąc silny nacisk na zrównoważony rozwój i odpowiedzialność. Zbudowaliśmy silny związek z zaufaniem jako fundamentem.
 • Lokalizacja
  Każde miejsce na ziemi jest godne podróży. Wybraliśmy te miejsca, które podziwialiśmy od tamtej pory i chcielibyśmy pokazać je wam ze wszystkimi aspektami, jakie ma do zaoferowania lokalne życie. Ale jest więcej miejsc do odkrycia, a my jesteśmy więcej niż zadowoleni, aby je udostępnić.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Summer courses » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Semestr za granicą Program - Biologia tropikalna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 tygodnie April 2019 Indonezja Ubud

Podczas tego 16-tygodniowego programu semestralnego dowiesz się więcej na temat biologii tropikalnej i ochrony środowiska morskiego na Bali. [+]

O

Podczas tego 16-tygodniowego programu semestralnego dowiesz się więcej na temat biologii tropikalnej i ochrony środowiska morskiego na Bali. Oprócz twoich wykładów na Uniwersytecie Udayana na Bali będziesz odwiedzał społeczności, aby zdobyć więcej praktycznych ćwiczeń. Podczas kilku wycieczek dowiesz się więcej o ekosystemach na Bali, takich jak Ekosystem Namorzynowy, a także rafy koralowe. W ramach tego programu studiów można uzyskać maksymalnie 30 punktów ECTS przyznawanych przez Uniwersytet Udayana na Bali.

NajważniejszePraca nad projektem w bieżących tematach badawczychDoświadcz znaczących wykładów praktycznych i wycieczek terenowychRóżne badania terenowe i wizyty w społecznościach zapewniają dostęp do unikalnej wiedzy i pomagają zrozumieć aktualny stan zdrowia naszych oceanów. [-]

Letnie kursy

Kurs Summer Mangrove Ecology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Indonezja Ubud

Ten 4-tygodniowy kurs letni da Ci wyjątkową możliwość poznania ekosystemu namorzynowego na wyspie Bali i uzyskania do niego dostępu [+]

O

4-tygodniowy kurs letni, który daje wyjątkową okazję do zrozumienia i uzyskania dostępu do ekosystemu namorzynowego na wyspie Bali. Blok szkoleń zawodowych na Uniwersytecie Udayana w Bali zapewni ci szczegółową wiedzę na temat namorzynów, ich historii na Bali i ich znaczenia dla natury i ludzkości. Podczas wykładów poprowadzisz kilka wycieczek terenowych i wycieczek naukowych, które pomogą Ci zrozumieć złożoność biologiczną i znaczenie namorzynów na Bali. Ten krótkoterminowy kurs jest wyjątkowym praktycznym podejściem, które oferuje możliwość prowadzenia badań w terenie i zbierania danych w celu wspierania i promowania skutecznych praktyk przywracania namorzynowych.... [-]


Rekonstrukcja rafy koralowej

Stacjonarne 4 tygodnie June 2019 Indonezja Ubud

Zanurz się w 4-tygodniowym kursie letnim w restauracji rafy koralowej na Bali. Poznaj stan zdrowia raf koralowych wokół wyspy Bali i lepiej poznaj ekosystem morski w ogóle. Zobacz, jak zmiany klimatu i zakwaszenie oceanów wpływają na ekosystem i rafy koralowe i dlaczego jest szczególnie ważne, aby przywrócić stan zdrowia raf koralowych, aby zapewnić i zapewnić przetrwanie wszystkim żyjącym. [+]

Letni kurs rekonstrukcji rafy koralowej

Zanurz się w 4-tygodniowym kursie letnim w restauracji rafy koralowej na Bali. Poznaj stan zdrowia raf koralowych wokół wyspy Bali i lepiej poznaj ekosystem morski w ogóle. Zobacz, jak zmiany klimatu i zakwaszenie oceanów wpływają na ekosystem i rafy koralowe i dlaczego jest szczególnie ważne, aby przywrócić stan zdrowia raf koralowych, aby zapewnić i zapewnić przetrwanie wszystkim żyjącym. Podczas wykładów i kilku wycieczek terenowych zapoznasz się i zobaczysz różne podejścia stosowane w celu przywrócenia raf koralowych wokół wyspy Bali.

Twoja klasa rafy koralowe na Bali i na wyspie Nusa Penida ... [-]

Zrównoważony rozwój

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Indonezja Ubud

Ten intensywny, 4-tygodniowy kurs letni pomoże ci zrozumieć wpływ turystyki na Bali i dowiedzieć się więcej o krokach, które podejmowane są w kierunku zrównoważonej turystyki i ekoturystyki. [+]

O

Ten intensywny, 4-tygodniowy kurs letni pomoże ci zrozumieć wpływ turystyki na Bali i dowiedzieć się więcej o krokach, które podejmowane są w kierunku zrównoważonej turystyki i ekoturystyki. W ciągu 4 tygodni wykładów na Uniwersytecie Udajana na Bali i różnych wycieczek terenowych na Bali, dowiesz się więcej o balijskiej filozofii życia "Tri Hita Karana" oraz o tym, jak ten pradawny styl życia odzwierciedla nowoczesne podejście do zrównoważonej turystyki na Bali .

Różne wycieczki terenowe pomogą ci zrozumieć "Tri Hita Karana" i uzyskać wgląd w wysiłki podejmowane w celu zachowania głównych atrakcji turystycznych Bali: jej natury i kultury.

Ten kurs da ci wyjątkową okazję do studiowania za granicą i doświadczyć prawdziwego Bali z nie-turystycznej perspektywy. Porozmawiasz z lokalną społecznością, dowiesz się więcej o magicznej kulturze hinduskiej na Bali i doświadczysz wszystkiego, co Bali ma do zaoferowania w zrównoważony sposób.... [-]


Kontakt