Anibrain School Of Media Design

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Anibrain Szkole Media Design, tworzymy magów, którzy są przeszkoleni wyczarować niemożliwe i przewodzić w erze cyfrowej.

Ucz się od ekspertów z branży: USA!

Nasi wykwalifikowani instruktorzy i wykładowcy wprowadzą lat doświadczenia w pracy na stole wraz z najlepsze praktyki branżowe dzięki czemu idealnie nadaje się do nauczania i przekazywania wiedzy.

Z kredytów na ponad 65 hollywoodzkich filmów, w tym Harry Potter, Resident Evil, Death Race i sól. Anibrain VFX jest jednym z czołowych indyjskich dostawców efekty wizualne do przemysłu filmowego Hollywood.

ESTD. w 2006 roku

Założona w 2006 roku przez Jesh Krishna Murthy, Anibrain stał się wiodącą marką na całym świecie w formie tworzenia treści, w tym film, telewizja, Aplikacje, Mobile i sieci. Nasi klienci to kto jest kim w świecie cyfrowym i jest to doświadczenie i umiejętności wnosimy do edukacji cyfrowej arena.Our unikalne wyroby Oczywiście i pedagogika pozwala nam tworzyć gotowe specjalistów branży nowych mediów, którzy mogą konkurować na poziomie światowym w zawodach, w tym VFX, animacji, gier, aplikacje mobilne, cyfrowe manipulacji Pixel, sieci, media, technologie wideo Interaktywność, wizualne projektowanie itp

DLACZEGO Z NAMI

Czy zainteresowanie jest w animacji, efektów specjalnych do filmów, lub narzędzi do tworzenia wspaniałe Nowe aplikacje, gry, wideo lub rozpocząć karierę w marketingu cyfrowego, mamy szeroką gamę kursów dostępnych do swoich potrzeb i pomoże rozpocząć wspaniałe kariery. Ghost Rider, Silent Hill, Kroniki, kotów i psów Johna Woo Red Cliff i Resident Evil to tylko niektóre nazwy w długiej listy Hollywood Films, gdzie magia Anibrain została uznana i doceniona.

Lokalizacje

Pune

Anibrain School Of Media Design

Address
Anibrain School of Media Design,
2nd floor, Sapphire Plaza,
Near Axis Bank, Sakorenagar,
Vimannagar

411014 Pune, Maharasztra, Indie
Telefon
+91 20 3056 0344