Northpoint Centre of Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Northpoint Filozofia

Sukces w biznesie jest tworzony przez inteligencję kierowniczej. Menedżerska inteligencja pochodzi z praktycznych wiedzy. Akt wiedzy mogą być tworzone wyłącznie przez indukcję czasie rzeczywistym praktyczny wymiar istniejącej teorii, która jest naprawdę dokumentację dotychczasowych doświadczeń. I że prawdziwa nauka zaczyna, gdzie kończy się teoria. Prowadzi to do udanej kariery i organizacji zamożnych.

Unikalny model szkolenia

Dorobek ponad 500+ absolwentów Northpoint są świadectwem dla unikalnego modelu treningowego, że centrum stworzył i obserwuje. Wszystkie kursy prowadzone są głównie w partnerstwie z najlepszych organizacji w swojej dziedzinie. To gwarantuje ważność programu, który jest weryfikowane są co roku i zaktualizowane zgodnie z wymaganiami przemysłu. Blisko zaangażowanie w przemyśle, który otrzymuje korzyści przeszkolonych kierowników wyższego szczebla przynosi praktykujących trenować i mentorem przez studentów kursów.

Kluczowe Highlights Unikalny model szkolenia są -

  • Program jest zaprojektowany w porozumieniu z przemysłem, aby wszystkie istotne nauki i aktualizowane
  • Wszystkie szkolenia jest w rękach praktykujących menedżerów przynieść prawdziwe życie nauki w klasie (100+ menedżerów praktykującymi uczyć w Northpoint)
  • Każdy uczeń pracuje na polu i staży w firmie na projekty żywo
  • program wspierania rozwoju mentoringu
  • • Cały rozwój poprzez program z naciskiem na osobistych obszarów rozwojowych, takich jak umiejętność prezentacji, zarządzanie czasem pracy zespołowej, uwodzenie i etykiety itp

doskonałości akademickiej

Miejsce Wśród pierwszej szóstce 'Indian Szkoły dla NAJLEPSZE komunikacji marketingowej i zarządzanie reklamą szkolnego w edutainment Awards 2015 
Nagroda DNA Innowacyjna B-szkoła dla innowacji w interfejsie Budowlanej Academic & Industry 2015)
Miejsce wśród 3 najlepszych szkół Reklama w Indiach edutainment Awards 2014

przemysł View

Northpoint centrum nauki myśli globalny, zapewnia zróżnicowane, wielokulturowe środowisko uczenia się, która daje nam krawędź tnącą i unikalną przewagę konkurencyjną. Chociaż kursy MBA przekazywać podstawową wiedzę z zakresu badań rynkowych lub Komunikacji Marketingowej, program Northpoint przynosi rygorów specjalistycznych szkoleń wymaganych dla partnerów Przemysł Northpoint z niektórymi z największych i najbardziej udanych firm reklamowych i marketingowych w kraju. Nasze badania rynku wspólny program opracowany z Nielsen przynosi wszystkie niezbędne warunki wstępne, które pomagają naszym studentom przed rękami na ze swojej pracy rozpoczynając dzień jeden.

Northpoint centrum nauki został ustanowiony przez Lintas Pracowników Opieki Fundacje, dawne indyjskie akcjonariusze Lintas India Private Limited. Lintas Indie to grupa wiodących komunikacji z 16 firm. Jest członkiem Lowe Worldwide, która jest częścią Grupy Interpublic spółek, USA. Interpublic jest wiodącą organizacją na świecie agencji reklamowych i firm usług marketingowych. Ma 43.000 pracowników na całym świecie w 130 krajach.

Lokalizacje

Mumbai

Address
Unit No. 13, Third Floor
Prabhadevi Industrial Estate
408, Veer Savarkar Marg

400 025 Mumbai, Maharasztra, Indie

India Online

Address
Rustic Highlands
Old Khandala Road
Khandala -

410 401 India Online, Indie

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium