Przeczytaj oficjalny opis

Aby zapisać się na egzaminy dostarczane w Południowej Afryce, kliknij

Aby zapisać się na egzaminy dostarczone na Filipinach, kliknij

Aby zapisać się na egzaminy dostarczone w Nigerii, kliknij

Graduate Management Admission Council (GMAC) to globalna organizacja non-profit, w skład której wchodzą wiodące wyższe szkoły biznesu na całym świecie.

GMAC uważa, że biznes i zarządzanie mają kluczowe znaczenie dla dobrobytu gospodarczego i społecznego ludzi na całym świecie. Opowiadamy się za kształceniem absolwentów w zakresie zarządzania i jego wartością dla jednostek i społeczeństwa. GMAC jest właścicielem i administratorem egzaminów GMAT® i NMAT by GMAC ™.

GMAC dąży do zwiększenia dostępu w celu zwiększenia i dywersyfikacji puli kandydatów; opracowywać oceny w celu zaspokojenia potrzeb edukacji globalnej w zakresie zarządzania; i zwiększ wartość dla szkół dzięki naszym produktom, usługom i wiedzy branżowej.

GMAC zaspokaja potrzeby szkół zarządzania oraz obecnych i przyszłych studentów, dzięki szerokiej gamie produktów, usług i programów zaprojektowanych w celu otwarcia drzwi dla studentów, specjalistów i programów zarządzania absolwentami na całym świecie. GMAC służy również jako wiodące źródło badań i informacji na temat wysokiej jakości edukacji absolwentów kierownictwa.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

Dlaczego warto wziąć NMAT by GMAC ™

1. Akceptowane przez wiodące szkoły biznesu na rynkach wschodzących

NMAT by GMAC ™ służy do przyjmowania na niektóre z wiodących programów biznesowych dla absolwentów na rynkach wschodzących, w tym w Indiach, Afryce Południowej, Nigerii i na Filipinach. Dostarczony przez twórców egzaminu GMAT®, egzamin NMAT by GMAC mierzy umiejętności wymagane do osiągnięcia sukcesu akademickiego w programach zarządzania.

NMAT by GMAC został zaprojektowany, aby dać Ci pewność, że możesz wykonać jak najlepiej, jak potrafisz. Egzamin jest przyjazny dla kandydatów, co pozwala wybrać kolejność sekcji i nie ma negatywnych ocen. Co ważne, materiał do przygotowania testu pomaga zapoznać się z formatem pytania i treścią mierzoną na NMAT by GMAC egzamin NMAT by GMAC . Pamiętaj - przygotowanie zwiększa pewność siebie i wydajność.

2. Ocena wysokiej jakości od twórców egzaminu GMAT

NMAT by GMAC jest symbolem jakości, odkąd został wprowadzony w Indiach ponad 20 lat temu - umożliwiając osobom przeprowadzającym testy uzyskanie dostępu do edukacji dla absolwentów szkół wyższych i kariery zawodowej, zapewniając jednocześnie szkołom dostęp do najlepszych talentów.

3. Zaprojektowany dla wygody i budowania zaufania

Kiedy pojawiają się w teście, nerwy zawsze wpływają na to, jak dobrze sobie radzisz w dniu testu. Projektując egzamin NMAT by GMAC , szukaliśmy sposobów na złagodzenie nerwów, abyś mógł wykonywać NMAT by GMAC z pewnością siebie.

NMAT by GMAC został zaprojektowany, aby dać Ci pewność, że możesz wykonać jak najlepiej:

  1. Podejmowanie testu wiele razy: Możesz wziąć NMAT by GMAC trzy razy w danym roku testowym. Daje to pewność, że masz więcej niż jedną okazję, aby dać z siebie wszystko.
  2. Wybierz kolejność sekcji: egzamin NMAT by GMAC pozwala wybrać kolejność, w jakiej odpowiadasz na każdą z sekcji testu. Pozwala to grać na swoje mocne strony.
  3. Brak negatywnego oznaczenia: Czasami po prostu nie jesteś pewien poprawnej odpowiedzi w teście i kończy się czas. Cóż, możesz świadomie zgadywać bez obawy kary za złą odpowiedź. System oznaczania negatywnego jest zgodny z ogólnoświatowymi praktykami.
  4. Dostępność oficjalnych materiałów do ćwiczeń: Ważne jest, aby przygotować się do testu, aby wykonać najlepiej jak potrafisz. Pomoc przygotowawcza zapoznaje cię z formatami pytań i treścią mierzoną na NMAT by GMAC egzamin NMAT by GMAC . Dostęp do NMAT by GMAC można uzyskać za NMAT by GMAC oficjalnych materiałów ćwiczeniowych NMAT by GMAC ™, które zawierają pytania z rzeczywistych egzaminów NMAT przeprowadzanych w przeszłości.
  5. Ćwicz, aby doskonalić swoje umiejętności: oficjalne materiały treningowe NMAT by GMAC mają na celu zapewnienie ekspozycji i znajomości rodzajów i stylu zadawania pytań. Przygotowanie zwiększa pewność siebie i wydajność.

NMAT by GMAC został zaprojektowany dla Twojej wygody:

  1. Okno testowe: Możesz wybrać preferowaną datę w oknie testowym.
  2. Samodzielne planowanie: Możesz wybrać datę, godzinę i lokalizację testu, w czasie rzeczywistym, w zależności od dostępności miejsc w każdym centrum testowym.
  3. Zarejestruj się na egzamin NMAT by GMAC ™ z telefonu komórkowego: umożliwiając rejestrację w dowolnym miejscu i czasie.
  4. Składanie wniosków do szkół biznesu po sprawdzeniu wyników: Możesz przesłać swój wynik do akceptującej szkoły B po przejrzeniu wyników, z zastrzeżeniem ostatecznego terminu składania wniosków przez szkołę.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Przygotowawczy rok

NMAT by GMAC

NMAT by GMAC ™ to komputerowy test adaptacyjny i globalna ocena w Południowej Afryce, Nigerii i na Filipinach, stworzony dla rynków wschodzących, aby pomóc im w realizacj ... [+]

Aby zapisać się na egzaminy dostarczane w Południowej Afryce, kliknij Aby zapisać się na egzaminy dostarczone na Filipinach, kliknij Aby zapisać się na egzaminy dostarczone w Nigerii, kliknijStruktura

NMAT by GMAC ™ jest adaptacyjny komputerowo i daje każdemu kandydatowi losowo wygenerowany test z puli pytań, dostarczany pojedynczo. Liczba pytań, poziomy trudności i limit czasowy dla każdej sekcji są z góry określone i, w normalnych warunkach podawania, są takie same, niezależnie od tego, kiedy i gdzie test jest przeprowadzany. Kandydaci mogą wybrać kolejność / sekwencję sekcji testowych.

NMAT by GMAC składa się z trzech części - Umiejętności językowe, Umiejętności ilościowe i Logiczne uzasadnienie.... [-]

Republika Południowej Afryki Kapsztad Filipiny Makati Nigeria Abudża  + 2 Więcej
Grudzień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku