KBuffer

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1986 roku w Chennai w Indiach, "KBuffer Online" własnością pana GM Sundaram został obsługujących klientów w różnych dziedzinach wydawnicza; poligrafia i Multimedia. Mieli także oddział w Madurai, aby zaspokoić potrzeby wielu wydawców w tym mieście.

Promotor, Pan GM Sundaram posiada bogate doświadczenie w dziedzinie szkolenia, wydawnictwa i Multimedia. W 2003 roku rozpoczął promocję Super grafika pod różne kursy marką KBuffer, Lista kursów to:

Zapis techniczny E-learning E-PUBLISHING Software Testing (Autoryzowany przez firmę Hewlett Packard czy HP) MULTIMEDIA, i wiele innych.

W 2005 roku wprowadzono nowatorską koncepcję Virtual Classroom, gdzie ludzie mogą nauczyć się wielu rzeczy za pomocą e-learningowych metodologii. Teraz mają studenci robią różne kursy z różnych części Indii, a także za granicą. KBuffer prowadzi również specjalne kursy zawodowe w wielu uczelniach w Chennai miasta.

Pan Sundaram służył jako centrum szefa Aptech-Arena Multimedia na pierwsze centrum w Gandhi Nagar, Adyar.

Karierę zawodową rozpoczął jako drukarki w imię Sri jagan Drukarki. Biegł własne publikacje, Niraimathi Publikacje, które publikował miesięczników.

On także służył nie jako Dyrektor Generalny dużym wydawnictwem w Chennai. Pan Sundaram jest jednym z pionierów w Chennai DTP.

Lokalizacje

Chennai

Address
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 Chennai, Tamil Nadu, Indie