Eruditus Executive Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY

Świat biznesu zmienia się w szybkim tempie. Jak więc nie tylko dostosować się, ale wyprzedzić konkurencję?

Szeroki zakres dostosowanych i otwartych programów oferowanych przez Eruditus Executive Education w Indiach, Singapurze, Dubaju i innych globalnych lokalizacjach oferuje ramy niezbędne do sprostania wyzwaniom dzisiaj i jutro. Prowadzone przez absolwentów INSEAD i Harvard i wspierane przez ekspertów programowych z całego świata, programy są projektowane i prowadzone w sojuszu z wiodącymi globalnymi szkołami biznesu.

Projektujemy programy, które pozwalają połączyć naukę z faktyczną realizacją. Kiedy zapisujesz się do jednego z naszych programów, możesz czerpać korzyści z nauki w interaktywnym otoczeniu z różnorodną grupą rówieśników. Programy są projektowane w wielu formatach, w tym krótkie warsztaty obejmujące kilka tygodni, programy online lub kompletne sesje modułowe, z których wszystkie koncentrują się na rozwijaniu odpowiedzialnych liderów w każdym biznesowym scenariuszu.

NASZE PODEJŚCIE

W Eruditusie jednym z naszych obszarów tematycznych jest tworzenie i dostarczanie odpowiednich programów, które nie tylko pomagają w "tym, co jest", ale także przygotowują do "tego, co może być".

Obejmuje to kompleksowe ramy wymagane do radzenia sobie z nieodłącznymi wyzwaniami biznesowymi.

WIEMY

Nie tylko treści, metoda jest również ważna

Nasze programy są tworzone przy użyciu szerokiego spektrum metod i modułów nauczania, a wszystko to razem, aby dostosować się do napiętych harmonogramów i zobowiązań. Wraz z tym kładzie się nacisk na to, jak się uczyć. Uczenie się poprzez rzeczywiste interakcje w klasie, sesje online, studia przypadków, symulacje w czasie rzeczywistym i praktyczne ćwiczenia popychają cię w obliczu wyzwań. Nasze programy zachęcałyby do zadawania odpowiednich pytań, prowokowania strategicznego myślenia i debaty z rówieśnikami - umiejętności, które można wykorzystać nawet w codziennym środowisku biurowym.

Jak nauczanie ma znaczenie

Eruditus współpracuje z najlepszymi szkołami biznesu i wydziałami, które zapewniają pełne 360-stopniowe doświadczenie edukacyjne. Uczą nie tylko najnowszych innowacji potrzebnych w biznesie, ale także opracowują innowacyjne kursy, które są istotne w obecnym profesjonalnym scenariuszu.

Dostosowane programy są wymagane

Potrzeby każdej firmy są unikalne. Cele każdej instytucji akademickiej są różne. Nie tylko rozpoznajemy to, ale także to akceptujemy. Spędzając dużo czasu, przed programowaniem, aby zrozumieć unikalne potrzeby, nasi partnerzy są podstawą podejścia Eruditus. W tym celu nieustannie pracujemy nad zaprojektowaniem i udostępnieniem programów w różnych formatach, takich jak warsztaty krótkoterminowe, zajęcia trwające kilka tygodni lub miesięcy, sesje internetowe lub kompletne programy modułowe. Wszystkie programy są dostosowane do tego, czego wymagają uczestnicy, jeśli chodzi o program nauczania, dostępny czas i przystępną cenę.

Długotrwały związek

Większość naszych partnerów przeprowadziła z nami kolejne sesje szkoleniowe. Nasze zaangażowanie w naszych partnerów wykracza poza zwykłą interwencję edukacyjną. Interesuje nas długoterminowe cele firmy i instytucji edukacyjnych.

Lokalizacje

Mumbai

Address
Eruditus Executive Education
1, Trade Center, Bandra Kurla Complex

400051 Mumbai, Maharasztra, Indie

Gurugram

Address
Eruditus Executive Education
Level 4, Augusta Point,
Golf Course Road

122002 Gurugram, Haryana, Indie

Dubai

Address
Eruditus Executive Education FZ-LLC
FO5, Floor 1, Block 18, Dubai Knowledge Village

Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Singapur

Address
78 Shenton Way,
#20-02

079120 Singapur, Singapur

Berkeley

Address
Berkeley, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Evanston

Address
Evanston, Illinois, Stany Zjednoczone

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania