Cochin International Language Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cochin Międzynarodowa Akademia Język (Cila) jest międzynarodową instytucją dla Szkoleń i Języka Angielskiego Kształcenia Nauczycieli. Tworzymy międzynarodowe możliwości dla nauczycieli języka angielskiego w nie anglojęzycznych, takich jak regiony Europy Zachodniej, Centralnej / Wschodniej Europie, Azji, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu / Afryki Północnej i Afryki Subsaharyjskiej. Oferujemy również szkolenia języka angielskiego dla studentów, którzy chcą studiować lub pracować za granicą w szczególności w kraju anglojęzycznym.

COCHIN AKADEMIA JĘZYKA MIĘDZYNARODOWE (Cila) jest własnością i jest zarządzana przez JS rozwiązań szkoleniowych Private Limited, spółka zarejestrowana i utworzona zgodnie z ustawą firm 1956 roku. Cila znajduje się w Angamaly, w pobliżu lotniska Cochin międzynarodowego. To jest tylko 2 minut jazdy do dworca kolejowego Angamaly.

Szkoła jest zarządzane przez rodowitych Anglików z Wielkiej Brytanii i Kanady z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Oferujemy szereg kursów, takich jak Trinity Cert. TESOL nauczycieli angielskich stać się wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego do osób mówiących innymi językami, IELTS dla tych, którzy chcą pracować lub studiować za granicą, Business English, używane angielskiego dla dorosłych, używane Angielski dla dzieci, a nawet 1 do 1 sesji Skype.

Nasi nauczyciele są wykwalifikowani i przeszkoleni do nauczania języka angielskiego z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Studenci korzystają nauki języka angielskiego w naszym centrum. Dwie z naszych nauczycieli to byli IELTS egzaminatorzy i pracował w krajach na całym świecie, takich jak Wielka Brytania, Kanada i na Bliskim Wschodzie. Tak więc można mieć pewność, że nauka jest w 100% poprawne. Tak, Cila staje swój pierwszy wybór do uczenia się i nauczania języka angielskiego.

Lokalizacje

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: