CEPT | Summer Winter School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cele

Programy te różnią się od regularnych semestrów pod względem struktury, podejścia i treści. Słowa kluczowe, które oddają ducha SWS, są eksperymentem, różnorodnością i innowacją. Eksplorują nowe obszary, zapewniają przestrzeń do testowania nowych pomysłów i metod, ułatwiają doświadczenie na miejscu, pomagają zrozumieć krytyczne witryny i sytuacje oraz stwarzają możliwości uczenia się poprzez tworzenie. Kursy w SWS są intensywne i trwają krótko od dwóch do czterech tygodni.

Orientacja

Znakiem rozpoznawczym SWS jest wzbogacająca różnorodność. Osiągają to, oferując kursy obejmujące szeroki zakres tematów i problemów oraz tworząc zróżnicowaną grupę edukacyjną, zapraszając studentów z innych uczelni do ubiegania się o kursy. Środowisko intelektualne wzbogaca się także o to, aby mogli uczyć potencjalni specjaliści, naukowcy, artyści i eksperci z całego kraju i zagranicy. Aby przyciągnąć więcej ludzi z zasobów z zewnątrz i uczynić go wygodnym, SWS zachęca wydział CEPT do organizowania kursów z nimi. W takich przypadkach personel uniwersytecki odgrywa ważną rolę w administrowaniu kursami.

Kursy

Członkowie wydziału pomagają uczniom zrozumieć charakter i orientację kursów oraz umożliwić im dokonywanie świadomych wyborów. Aby to osiągnąć, wyraźnie określają cele, tryb nauczania lub pracy oraz efekty uczenia się kursów. W poprzednim SWS uczniowie preferowali sesje warsztatowe, działania zorientowane na instalację oraz te, które wymagają podróży; i możliwości, które zapewniają nabywanie określonych umiejętności. W nadchodzących latach paleta ta zostanie rozszerzona poprzez oferowanie większej liczby kursów, które będą stymulować intelektualnie, obejmować uczenie się wielozmysłowe, skupiać się na specjalistycznych procesach i przekazywać umiejętności.

SWS to wyjątkowa okazja do poszerzenia horyzontów uczenia się, interakcji z dużą grupą entuzjastycznych i utalentowanych studentów, praktyków i naukowców oraz zaprezentowania inicjatyw akademickich CEPT. Otwarte dla studentów z różnych środowisk, kursy stają się dynamicznym i bogatym wielokulturowym środowiskami uczenia się. W nadchodzących latach programy będą eksplorować więcej dróg i umacniać się.

Lokalizacje

Ahmedabad

Address
Kasturba Lalabhai Campus, University Road, Vasant Vihar, Navrangpura
Ahmedabad, Gujarat, Indie

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: