Przeczytaj oficjalny opis

Q LANGUAGE oferuje szereg kursów języka angielskiego, mandaryńskiego, kantońskiego i koreańskiego dla studentów z całego świata. Obsługujemy potrzeby językowe:

 • młodzi uczniowie przygotowują się do uniwersytetu
 • dorośli szukający możliwości kształcenia wyższego
 • ludzi biznesu, którzy chcą poprawić swoją karierę dzięki lepszej znajomości języków
 • każdy z potrzebą, zainteresowaniem lub pasją do nauki języka

Kursy są oparte na 24 godzin tygodniowo lub 15 godzin tygodniowo na studia General English. Nasz elastyczny harmonogram zajęć pozwala wybrać zajęcia AM lub PM. Kurs intensywny przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą zmaksymalizować swoją praktykę nauki języka podczas pobytu. Kursy koncentrują się głównie na umiejętnościach mówienia i komunikacji na wyższych poziomach, ale wszystkie podstawowe są również dostępne. Lekcje te dają możliwość poznania lokalnej kultury i zwyczajów.

Studenci średniozaawansowani i zaawansowani mają również możliwość studiowania na zajęciach przygotowujących do testów i biznesowych. Wszystkie materiały, takie jak podręczniki, gramatyka, ćwiczenia słownictwa i przygotowanie do oficjalnych testów w języku angielskim, takich jak IELTS lub TOEFL są również przewidziane.

Dla naszych zagranicznych studentów oferujemy usługę wiz studenckich i możemy zorganizować bezpieczne, wygodne i niedrogie zakwaterowanie podczas pobytu u nas w Hong Kongu.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów językowych. Wszyscy nasi nauczyciele to nauczyciele native speakerów z uznanymi międzynarodowymi kwalifikacjami w zakresie kształcenia akademickiego i ogólnoświatowym doświadczeniem zawodowym. Są dedykowane do nauczania umiejętności językowych, aby poprowadzić Cię przez swoje cele w zrelaksowanym środowisku uczenia się.

Kierunek

Oferujemy różne kursy, które będą odpowiadać twojemu poziomowi od początkującego do górnego pośredniego

 • Intensywny 15 Angielski ogólny
 • Intensywny 24 ogólny angielski
 • Intensywny 15 General Business English
 • Intensywny 24 ogólny angielski biznesowy
 • Semi-Intensive 9 Angielski ogólny
 • Dzień 6 Ogólny angielski
 • Intensywny 15 kursu mandaryńskiego
 • Intensywny 24 kurs języka mandaryńskiego
 • Intensywny 15 kantońsko-mandaryński
 • Intensywny 24 kantoński kurs języka mandaryńskiego

WSPARCIE WIZOWE

Jeśli posiadasz następujące elementy, nasz Zespół Wsparcia Wizowego może pomóc zabezpieczyć wizę studium w Hong Kongu dla swoich studiów językowych u nas tutaj, w Hongkongu, w tym wewnętrzna usługa tłumaczenia dokumentów nie w języku angielskim lub chińskim

USŁUGI ZAKWATEROWANIA

Oferujemy szeroki wybór opcji mieszkaniowych dla wszystkich budżetów i potrzeb, w tym:

 • Wspólne mieszkanie
 • Podstawowe studia
 • Serviced Studios
 • Apartamenty dla par lub rodzin
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Q LANGUAGE

Jeśli chcesz nauczyć się języka biznesowego w Hongkongu, zarówno kurs intensywny 24 Business English, jak i intensywny kurs 15 Business English oferują studentom lokalnym ... [+]

Intensywne kursy języka angielskiego biznesowego - HongkongIntensywny 24

Jeśli chcesz nauczyć się języka biznesowego w Hongkongu , zarówno kurs intensywny 24 Business English , jak i intensywny kurs 15 Business English oferują studentom lokalnym i zagranicznym naukę w pełnym wymiarze godzin w naszym centrum (Hong Kong), w tym sponsorowanie wizy studenckiej w Hong Kongu.

Kursy oparte są na 24 godzin tygodniowo lub 15 godzin tygodniowo na studiach General English; wybór nalezy do ciebie. Co więcej, nasz elastyczny harmonogram zajęć pozwala wybrać zajęcia AM lub PM.

Czy te kursy są odpowiednie dla Ciebie?Tak, jeśli jesteś na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanymTak, jeśli lubisz małe klasy z przyjaznymi i wspierającymi kolegami z całego świata!Tak, jeśli lubisz uczyć się ciężko w przyjemnym i zrelaksowanym otoczeniu.Tak, jeśli chcesz szybko poprawić swoją płynność, zrozumienie i używanie języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach.Tak, jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Hongkongu.Intensywny kurs języka angielskiego 24... [-]
Hongkong
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Q LANGUAGE

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego w Hongkongu, zarówno nasz Intensywny 24 Angielski Kurs Ogólny, jak i Intensywny 15 Ogólny kurs angielskiego oferują studentom l ... [+]

Intensywne kursy angielskiego ogólnego w Hong KonguIntensywny 24

Jeśli chcesz uczyć się języka angielskiego w Hongkongu , zarówno nasz Intensywny 24 Angielski Kurs Ogólny, jak i Intensywny 15 Ogólny kurs angielskiego oferują studentom lokalnym i zagranicznym naukę w pełnym wymiarze godzin w naszym (Hongkong) Centrum, w tym sponsorowanie wizy studenckiej w Hongkongu.

Kursy oparte są na 24 godzin tygodniowo lub 15 godzin tygodniowo na studiach General English; wybór nalezy do ciebie. Co więcej, nasz elastyczny harmonogram zajęć pozwala wybrać zajęcia AM lub PM.

Czy te kursy są odpowiednie dla Ciebie?Tak, jeśli jesteś na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanymTak, jeśli lubisz małe klasy z przyjaznymi i wspierającymi kolegami z całego świata!Tak, jeśli lubisz uczyć się ciężko w przyjemnym i zrelaksowanym otoczeniu.Tak, jeśli chcesz szybko poprawić swoją płynność, zrozumienie i używanie języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach.Tak, jeśli chcesz uczyć się angielskiego w Hongkongu.Intensywny 24 - ogólny kurs języka angielskiego... [-]
Hongkong
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Q LANGUAGE

Jeśli chcesz uczyć się mandaryńskiego w Hongkongu, zarówno nasz intensywny kurs 24-mandaryński, jak i nasz intensywny 15-mandaryński kurs oferują studentom lokalnym i zag ... [+]

Intensywny kurs języka chińskiego mandaryńskiegoIntensywny 24

Jeśli chcesz uczyć się mandaryńskiego w Hongkongu , zarówno nasz intensywny kurs 24-mandaryński, jak i nasz intensywny 15-mandaryński kurs oferują studentom lokalnym i zagranicznym naukę w pełnym wymiarze godzin w naszym centrum (Hongkong) z udziałem sponsora wizy studenckiej w Hongkongu.

Kursy są oparte na 24 godzin tygodniowo lub 15 godzin tygodniowo ogólnego badania języka mandaryńskiego; wybór nalezy do ciebie. Co więcej, nasz elastyczny harmonogram zajęć pozwala wybrać zajęcia AM lub PM.

Czy te kursy są odpowiednie dla Ciebie?Tak, jeśli jesteś na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanymTak, jeśli lubisz małe klasy z przyjaznymi i wspierającymi kolegami z całego świata!Tak, jeśli lubisz intensywnie studiować w przyjemnym i zrelaksowanym otoczeniuTak, jeśli chcesz szybko poprawić płynność, zrozumienie i posługiwanie się chińskim mandaryńskim w sytuacjach rzeczywistychTak, jeśli chcesz nauczyć się mandaryńskiego w HongkonguIntensywne 24 - kursy języka mandaryńskiego... [-]
Hongkong
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Chiński
W pełnym wymiarze godzin
1 - 48 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

English Language Students ~ They Love Hong Kong and Q Language