Hong Kong Institute of Vocational Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako członek Grupy VTC, Hongkong Instytut Edukacji Zawodowej (IVE) jest wiodącym dostawcą kształcenia zawodowego i profesjonalny w Hong Kongu, zaangażowana w utrzymanie specjalistów cenione przez branżach. IVE ewoluowała równolegle z rozwojem gospodarczym Hong Kongu, budowanie właściwych i innowacyjnych pracowników potrzebnych w warunkach gospodarki opartej na wiedzy.

doskonałe wyposażenie Aby wzbogacić doświadczenie uczenia studentów Ive, zbudowania normami branżowymi są skonfigurowane do symulacji środowiska pracy. Nasze laboratoria i ośrodki są uaktualniane na bieżąco, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.

Żywe Kampusy Uczniowie wchodzący program IVE odkryje wzbogacającym i study życie pełne wrażeń. Nasze 9 Ive kampusy stworzyć interaktywne środowisko uczenia się dla studentów, aby pielęgnować w sobie pasję do uczenia się i rozwijać swoje zainteresowania i talenty pośrednictwem różnych zajęć sportowych i kulturalnych.

kampusy Ive na całym terytorium są w pełni wyposażone w niezbędne state-of-the-art udogodnienia, aby przygotować studentów do dobrze zaokrąglone życia kampusu. Każdy kampus był wybudowany z wyspecjalizowanymi udogodnień dla studentów różnych dyscyplin do zdobycia know-how i umiejętności w wybranych dziedzinach.

Doskonałość Nauczanie Nasz wysoko wykwalifikowany zespół nauczycieli posiada solidne doświadczenie w branży. Z naszego unikalnego podejścia "Myśl i robić", nasi nauczyciele nadają wyważone wiedzy akademickiej i praktycznej wiedzy wymaganej w rzeczywistej pracy niezbędnej dla sukcesu zawodowego.

Przy realizacji programów rozwoju personelu, nauczania pobytu pracowników na pulsie wydarzeń branżowych. Uczniowie mogą uczyć się od swoich nauczycieli najwięcej wiedzy up-to-date i być wyposażony w kompetencje do ich przyszłego rozwoju.

Strong Industry Network IVE dąży do wypracowania długoterminowego partnerstwa między przemysłem na poparcie naszego planowania i projektowania przedmiotów nauczania. Wsparcie Przemysł bierze również formę interaktywnych zajęć edukacyjnych, możliwości przyłączenia przemysłu i miejsc pracy.

obiecująca przyszłość Nasi uczniowie konsekwentnie otrzymują liczne nagrody i stypendia, świadczy o ich doskonałości akademickiej i wybitnych osiągnięć. Ponad 300 stypendiów są dostarczane przez korporacje, organizacje zawodowe i entuzjastów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Wyższy dyplom w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem z językami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Hongkong Hong Kong

Program ten ma umożliwić studentom karierę w międzynarodowych przedsiębiorstwach angażujących się w międzynarodowy biznes i handel. Podkreśla kształcenie praktyczne i obejmuje języki biznesowe (japoński / koreański / hiszpański), umiejętności akademickie, techniczne i menedżerskie w międzynarodowym środowisku biznesowym, aspekty prawne i finansowe, e-marketing, umiejętności zarządzania międzykulturowego, praktyczne zarządzanie wystawami i zarządzanie jakością. [+]

Cele programu

Program ten ma umożliwić studentom karierę w międzynarodowych przedsiębiorstwach angażujących się w międzynarodowy biznes i handel. Podkreśla kształcenie praktyczne i obejmuje języki biznesowe (japoński / koreański / hiszpański), umiejętności akademickie, techniczne i menedżerskie w międzynarodowym środowisku biznesowym, aspekty prawne i finansowe, e-marketing, umiejętności zarządzania międzykulturowego, praktyczne zarządzanie wystawami i zarządzanie jakością.

Program ten został zaprojektowany z naciskiem na ogólne i językowe szkolenia, rozwój całej osoby i doświadczenie w miejscu pracy, aby lepiej przygotować studentów do dalszych studiów i zatrudnienia po ukończeniu studiów.... [-]


Dyplom wyższego stopnia

Wyższy dyplom w grach i animacjach

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Hongkong Hong Kong

Aby poradzić sobie z szybkim rozwojem branży rozrywki cyfrowej w Hong Kongu i Azji, program ten ma na celu wyposażenie studentów w praktyczną wiedzę i umiejętności, aby stać się profesjonalistami w zakresie projektowania i rozwoju gier komputerowych, animacji komputerowej i efektów wizualnych. [+]

Cele programu

Aby poradzić sobie z szybkim rozwojem branży rozrywki cyfrowej w Hong Kongu i Azji, program ten ma na celu wyposażenie studentów w praktyczną wiedzę i umiejętności, aby stać się profesjonalistami w zakresie projektowania i rozwoju gier komputerowych, animacji komputerowej i efektów wizualnych. Jest to również wyjątkowy program, w którym studenci będą mogli uzyskać dostęp do najnowocześniejszych systemów komputerowych i oprogramowania, aby zrealizować swoje kreatywne pomysły na produkcję cyfrowych produktów rozrywkowych.

Strumień gier komputerowych zaprojektowany z modułami do rozwijania kompetencji absolwentów w zakresie stosowania technik programowania grafiki komputerowej w tworzeniu interaktywnych aplikacji do symulacji gry i treningu.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
VTC Admissions Office
Room 032, Ground Floor,
6 Oi Kwan Road, Wan Chai, Hong Kong

HK