Hong Kong Institute of Vocational Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako członek grupy VTC, Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) jest wiodącym dostawcą edukacji zawodowej i zawodowej w Hongkongu, zaangażowanym w opiekę nad profesjonalistami cenionymi przez branże. IVE ewoluuje wraz z rozwojem gospodarczym Hongkongu, tworząc kompetentną i innowacyjną siłę roboczą potrzebną w gospodarce opartej na wiedzy.

Doskonałe wyposażenie

Aby wzbogacić doświadczenie uczenia się studentów IVE, stworzono obiekty standardów branżowych w celu symulacji środowiska pracy. Nasze laboratoria i centra są regularnie modernizowane, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży.

129249_IVE_0004.jpg

Żywe kampusy

Studenci przystępujący do programu IVE odkryją wzbogacające i pełne zabawy życie studyjne. Nasze 9 kampusów IVE tworzy interaktywne środowisko do nauki dla studentów, aby kultywować pasję do nauki oraz rozwijać swoje zainteresowania i talenty poprzez różne zajęcia sportowe i kulturalne.

Kampusy IVE na całym terytorium są w pełni wyposażone w niezbędne najnowocześniejsze urządzenia, aby przygotować studentów do dobrze zorganizowanego życia w kampusie. Każdy kampus został specjalnie zbudowany ze specjalistycznymi udogodnieniami dla studentów różnych dyscyplin, aby zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne w wybranych obszarach.

129250_IVE_0001.jpg

Doskonałość nauczania

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół dydaktyczny ma solidne doświadczenie w branży. Dzięki naszemu unikalnemu podejściu „Think and Do” nasi nauczyciele przekazują zrównoważoną wiedzę akademicką i praktyczną wiedzę niezbędną w rzeczywistym miejscu pracy niezbędną do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Dzięki wdrażaniu programów rozwoju kadry nauczycielskiej pozostaje na bieżąco z rozwojem branży. Uczniowie mogą uczyć się od swoich nauczycieli najbardziej aktualnej wiedzy i być wyposażeni w kompetencje do dalszego rozwoju.129251_IVE_0005.jpg

Silna sieć branżowa

IVE dąży do nawiązania długoterminowego partnerstwa branżowego, wspierając nasze planowanie kursów i projektowanie programów nauczania. Wsparcie branżowe przyjmuje również formę interaktywnych działań edukacyjnych, możliwości przywiązania do branży i pośrednictwa pracy.

Obiecująca przyszłość

Nasi studenci konsekwentnie otrzymują liczne nagrody i stypendia, świadectwo ich doskonałości akademickiej i wybitnych osiągnięć. Ponad 300 stypendiów zapewnia korporacje, organizacje zawodowe i pasjonaci.

Lokalizacje

Hongkong

Address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hongkong, Hongkong

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium