Hong Kong Design Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) jest wiodącą instytucją projektową w ramach Grupy VTC. Zapewnia wysokiej jakości edukację, aby rozwijać wiedzę i profesjonalizm oraz tworzy wschodzące talenty, które stanowią podstawę kreatywnych branż w Hongkongu.


Dynamiczne środowisko uczenia się

Wielokrotnie nagradzany kampus HKDI poświęcony jest zapewnieniu najbardziej dynamicznego środowiska edukacyjnego dla edukacji w zakresie wzornictwa.


Programy jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kształceniu w dziedzinie projektowania, HKDI łączy w sobie zalety czterech działów projektowych - architektury, projektowania wnętrz i produktów, projektowania komunikacji i mediów cyfrowych, projektów studiów fundamentowych oraz projektowania mody i obrazu - w celu zaoferowania 20 programów do projektowania. Bardzo elastyczny w artykulacji i zaawansowanej edukacji, HKDI oferują studentom trzyletnią Pathway uniwersytecką z wyższego stopnia do licencjatu oferowaną przez renomowane uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Nasz program nauczania został opracowany przy udziale liderów branży, aby zapewnić jego odpowiedniość i zdolność reagowania na rozwój branży. Programy HKDI są zapewniane przez Radę Hongkongu jako jakość akredytacji kwalifikacji akademickich i zawodowych.


Kreatywność w działaniu

HKDI przyjmuje HKDI "myśl i HKDI " poprzez swój współczesny program nauczania i aktywną współpracę z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami akademickimi i branżowymi. Uczniowie mają możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń i uczestniczenia w globalnych programach wymiany, aby poszerzyć swoje horyzonty, jednocześnie zwiększając kreatywność i wrażliwość społeczną.


Cenny wybór do sukcesu

Design może zaoferować Ci satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę. Czekamy na Ciebie jako członka rodziny HKDI .

Lokalizacje

Hongkong

Address
Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories
Hongkong, Hongkong