Hong Kong Design Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) jest wiodącą instytucją projektową w ramach grupy VTC. Zapewnia wysokiej jakości edukację w celu kultywowania wiedzy i profesjonalizmu oraz produkuje wschodzące talenty, które stanowią podstawę przemysłu kreatywnego w Hongkongu.


Dynamiczne środowisko uczenia się

127860_HKDI_0009.jpg

Wielokrotnie nagradzany kampus HKDI poświęcony jest zapewnieniu najbardziej dynamicznego środowiska edukacyjnego dla edukacji w zakresie wzornictwa.


Programy jakości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w edukacji projektowej, HKDI łączy siły czterech działów projektowych - architektury, projektowania wnętrz i produktów, projektowania komunikacji i mediów cyfrowych, badań nad podstawami projektowania oraz projektowania mody i wizerunku - w celu zaoferowania 20 programów projektowania. Wysoce elastyczny w zakresie artykulacji i zaawansowanej edukacji, HKDI oferuje studentom trzyletni stopień naukowy Pathway from Higher Diploma to Bachelor stopni oferowany przez renomowane uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Nasz program nauczania został opracowany przy udziale liderów branży, aby zapewnić jego trafność i szybkość reakcji na rozwój branży. Programy HKDI są zapewniane przez Radę Hongkongu ds. Akredytacji kwalifikacji akademickich i zawodowych.

127859_HKDI_0008.jpg


Kreatywność w działaniu

HKDI przyjmuje HKDI "myśl i HKDI " poprzez swój współczesny program nauczania i aktywną współpracę z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami akademickimi i branżowymi. Uczniowie mają możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń i uczestniczenia w globalnych programach wymiany, aby poszerzyć swoje horyzonty, jednocześnie zwiększając kreatywność i wrażliwość społeczną.


Cenny wybór do sukcesu

Design może zaoferować Ci satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę. Czekamy na Ciebie jako członka rodziny HKDI .

Lokalizacje

Hongkong

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Hongkong, Hongkong