Hong Kong Design Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

139938_HKDI_campus.jpg

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) jest wiodącą instytucją projektową w ramach VTC Group. Zapewnia wysokiej jakości edukację w celu kultywowania wiedzy i profesjonalizmu, wychowując wschodzące talenty, które stanowią podstawę branż kreatywnych w Hongkongu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w edukacji projektowej, HKDI łączy mocne strony swoich działów projektowych - architektury, projektowania wnętrz i produktów, projektowania komunikacji, mediów cyfrowych oraz projektowania mody i obrazu - w celu zapewnienia ponad 20 programów projektowych. Wysoce elastyczny pod względem artykulacji i zaawansowanej edukacji, HKDI oferuje studentom trzyletnią Pathway studiów uniwersyteckich od Higher Diploma do rocznych stopni licencjackich oferowanych przez renomowane uniwersytety w Wielkiej Brytanii.

HKDI przyjmuje HKDI "myśl i HKDI " poprzez swój współczesny program nauczania i aktywną współpracę z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami akademickimi i branżowymi. Uczniowie mają możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń i uczestniczenia w globalnych programach wymiany, aby poszerzyć swoje horyzonty, jednocześnie zwiększając kreatywność i wrażliwość społeczną.

139939_HKDI_0007.jpg

Dynamiczne środowisko uczenia się

HKDI rozpoczął rok akademicki 2010/11 w swoim nagradzanym nowym kampusie w Tiu Keng Leng. Kampus ma na celu zapewnienie najbardziej dynamicznego środowiska edukacyjnego dla edukacji w zakresie projektowania wysokiej jakości.

Programy jakości i wsparcie dla studentów

Nasz program nauczania został opracowany przy udziale liderów branży, aby zapewnić jego przydatność i szybkość reagowania na rozwój branży. HKDI programów HKDI zapewnia Rada ds. Akredytacji Kwalifikacji Akademickich i Zawodowych w Hongkongu.

Naszym studentom i absolwentom zapewniamy doradztwo w zakresie rozwoju kariery i usługi wsparcia. Dzięki ustaleniom z renomowanymi zagranicznymi uniwersytetami absolwenci HKDI Higher Diploma mogą HKDI lokalnie kursy uzupełniające i uzyskać kwalifikacje w ciągu jednego lub dwóch lat.

Kreatywność w działaniu

Kompleksowe programy projektowe HKDI obejmują działania rozwijające kreatywne myślenie i umiejętności podejmowania decyzji, wrażliwość kulturową i globalną perspektywę. Doświadczenie HKDI opiera się na podejściu „myśl i zrób”, które pozwoli Ci rozwinąć swoją pasję do projektowania, jednocześnie przekazując umiejętności i wiedzę potrzebne do odniesienia sukcesu.

Cenny wybór do sukcesu

Design może zaoferować Ci satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę. Czekamy na Ciebie jako członka rodziny HKDI .

Lokalizacje

Hongkong

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Hongkong, Hongkong

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium