Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Maastricht (UM) jest najbardziej międzynarodową uczelnią w Holandii, a liczba studentów i 4300 pracowników wciąż rośnie. Uniwersytet wyróżnia się innowacyjnym modelem edukacji, międzynarodowym charakterem i multidyscyplinarnym podejściem do badań i edukacji.

Dzięki wysokojakościowym programom badawczym i studiom oraz silnej koncentracji na zaangażowaniu społecznym firma UM szybko zdobyła solidną reputację. Dziś jest uważany za jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie.

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać Uniwersytet w Maastricht

 1. Indywidualne podejście dzięki uczeniu się opartemu na problemie
  Studenci UM uczą się w małych grupach szkoleniowych, co oznacza, że ​​aktywnie uczestniczysz i zdobywasz niezbędne umiejętności na swoją przyszłość. Tutorzy zazwyczaj znają cię po imieniu i są zawsze dostępni i przystępni.


 2. Unikalne programy
  UM oferuje szereg programów studiów, których nie można znaleźć nigdzie indziej w Holandii. Przykłady obejmują tytuł licencjata z europejskiego zdrowia publicznego, tytuł magistra medycyny sądowej, kryminologii i prawa oraz tytuł mistrza w zakresie globalnego zdrowia.


 3. Najbardziej międzynarodowy uniwersytet w Holandii
  Większość naszych programów jest również dostępna w języku angielskim, a 51% naszych studentów i prawie 42% naszych pracowników pochodzi z zagranicy. To sprawia, że ​​UM jest najbardziej międzynarodowym uniwersytetem w Holandii.


 4. Badania
  Nasze multidyscyplinarne badania, od powiększania się tkanki ludzkiej do badania zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem, stanowią żyzny grunt hodowlany, który zasila naszą edukację. Nauczyciele akademiccy są mocno zaangażowani w nauczanie, a zainteresowani studenci mają szereg możliwości angażowania się w badania.


 5. Wśród najlepszych młodych uniwersytetów na całym świecie
  UM jest piątym co do wielkości młodym uniwersytetem na świecie, zgodnie z 2017 r. W rankingu Times Higher dla młodych uniwersytetów. Również w innych rankingach UM konsekwentnie osiąga dobre wyniki: w 2017 r. UM zajął 15 miejsce w rankingu QS dla uniwersytetów młodszych niż 50 lat.


 6. Innowacje edukacyjne
  Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem naszej metodologii edukacyjnej w UM Edlab, która wspiera także opiekunów i zapewnia programy doskonalenia dla uczniów.


 7. Serce Europy
  Maastricht leży na najbardziej wysuniętym na południe krańcu Holandii, w samym sercu Europy. W ciągu zaledwie kilku godzin możesz znaleźć się w Brukseli, Amsterdamie, Paryżu lub Londynie, a kilka lotnisk jest oddalone o godzinę jazdy samochodem.


 8. Miasto Maastricht
  Od kin, teatrów i setek kawiarni, barów i restauracji po zupełnie nowe centrum sportowe i najnowocześniejsze obiekty badawcze w budowie na stronie Tapijn - Maastricht to żywe miasto z historycznym centrum. A każdy rok akademicki rozpoczyna się niezapomnianym tygodniem Inkom.


 9. Programy honorowe
  Dla studentów, którzy lubią dodatkowe wyzwania, oferujemy pakiet programów honorowych: Premium, MaRBle i Honours.


 10. Szukanie pracy
  Badania przeprowadzone przez Centrum Badawcze UM ds. Edukacji i Rynku Pracy (ROA) pokazują, że około 96% absolwentów pracuje w płatnej pracy w ciągu kilku lat od ukończenia studiów (wyniki badań absolwentów Uniwersytetu w Maastricht w 2017 r.).


Szybkie fakty

 • najmłodszy i najbardziej międzynarodowy uniwersytet w Holandii
 • 1661 studentów, 4300 pracowników, 65 000 absolwentów
 • jeden z najlepszych młodych uniwersytetów na świecie (THE, QS)
 • jedyny holenderski uniwersytet w Worldwide Universities Network (WUN) i Young European Research Universities Network (YERUN)

Lokalizacje

Maastricht

Address
Minderbroedersberg 4-6
6211 LK Maastricht, Limburgia, Niderlandy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: