Przeczytaj oficjalny opis

ZubiGune Fundazioa jest organizacją non-profit założoną w 2011 r. Przez CIFP Usurbil LHII - Szkołę Kształcenia i Szkolenia Zawodowego (VET), lokalne firmy i centra technologiczne w Kraju Basków zobowiązały się do zwiększenia współpracy między uczestnikami zaangażowanymi w rozwój technologiczny i społeczny.

ZubiGune znajduje się w Usurbil-San Sebastian, tylko 10 minut. samochodem z San Sebastian, stolicy regionu Gipuzkoa, Kraju Basków, północnej Hiszpanii.

W szczególności ZubiGune jest referencyjnym centrum energii odnawialnej i efektywności energetycznej w Kraju Basków.

98120_98105_trabajandoplacas.JPG

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

ZubiGune Fundazioa

Dwutygodniowy program letni (40 godzin) oferuje interdyscyplinarną wiedzę z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. ... [+]

Dlaczego warto wziąć udział w Letnim Kursie Energetyki Odnawialnej w Hiszpanii?

Fundacja ZubiGune jest częścią Szkoły Zawodowej Zawodowej Usurbil, Centrum Rekomendacji w Regionie Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej (Hiszpania).

Fundacja ZubiGune bierze udział w różnych krajowych i międzynarodowych projektach związanych z Energią Odnawialną, a także rozwija i realizuje projekty technologiczne i innowacyjne dla lokalnych MŚP.

W 2018 roku ZubiGune zostało nagrodzone w "Nagrodach Doskonałości" wykonanych w Australii przez Światową Federację Kolegiów i Politechnik (WFCP), międzynarodową sieć szkół wyższych i stowarzyszeń uczelni energii odnawialnej.... [-]

Hiszpania Usurbil
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Presentation of Our Center