Przeczytaj oficjalny opis

Oferuje pełen zakres profesjonalnych usług śmigłowcowych od przeniesienia pasażerów i operacji załadunku procesem po filmowanie z powietrza i fotografię. Nasza Akademia Lotów Śmigłowcowych ma na celu zapewnienie wysokiej jakości kursów pilotażowych i dronowych dla pilotów śmigłowców w naszych centrach szkoleniowych w Madrycie - Cuatro Vientos i Malaga - Costa del Sol.

W World Aviation Helicopter Flight Academy rozumiemy, że wszyscy nasi przyszli piloci to osoby o różnym pochodzeniu, a zatem lekcje praktyczne i zajęcia teoretyczne będą dostosowane do tempa, które będzie najlepsze dla każdego ucznia. Dodatkowe zajęcia są dostępne, a nasi instruktorzy i pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na pytania i zapytania w dowolnym czasie.

Najwyższa jakość szkolenia w locie dla śmigłowców w połączeniu z kompleksową wiedzą teoretyczną i bezkompromisowym bezpieczeństwem w locie są zasadami, które definiują ATO .

Szukasz usług helikopterów, ale zamiast tego znalazłeś szkołę lotów?

Dzięki World Aviation Helicopters zapewnimy Ci transfery i loty powietrzne do zdjęć lotniczych i fotografii.

Szkoła

Akademia Lotów Śmigłowców Świata Lotnictwa ATO posiada certyfikat hiszpańskiego Urzędu Bezpieczeństwa Lotniczego (AESA) z rejestracją E-ATO-272. Jesteśmy jedynym centrum szkoleniowym pilotów helikopterów na kontynencie hiszpańskim oferującym kursy w języku angielskim. Dysponując własną flotą śmigłowców do celów szkoleniowych, programowanie praktycznych sesji szkoleniowych jest proste i może być dostosowane do ucznia i dostępnego czasu. Teoretyczna instrukcja jest dostarczana zgodnie z zaplanowanym programem studiów z opcją uczenia się na odległość dostępną dla części kursu.

W World Aviation Helicopter Flight Academy nasi studenci-piloci to przede wszystkim nasi klienci i zawsze będą priorytetem. Staramy się dostosować harmonogramy badań i szkolenia lotnicze, aby zapewnić najbardziej opłacalne wyniki w branży.

World Aviation Helicopters ma na celu zapewnienie najbardziej kompletnego szkolenia dla śmigłowców, niezależnie od tego, czy będziesz latał dla przyjemności, czy jako brama do elitarnej ścieżki kariery.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

World Aviation Helicopters Flight Academy

Ten kurs jest przeznaczony dla studenta, aby zdobyć niezbędne umiejętności i doświadczenie do pracy jako komercyjny pilot śmigłowca obsługujący śmigłowce jednosilnikowe p ... [+]

Ten kurs jest przeznaczony dla studenta, aby zdobyć niezbędne umiejętności i doświadczenie do pracy w charakterze komercyjnego pilota śmigłowca obsługującego jednosilnikowe śmigłowce w warunkach VFR.

Po ukończeniu kursu otrzymasz licencję pilota śmigłowca komercyjnego EPLA CPL (H) uprawniającą do pilotowania śmigłowca jako płatnego specjalisty. Dzięki temu posiadacz może pracować jako pilot w takich zadaniach, jak transport pasażerski, loty służb bezpieczeństwa, w tym straż przybrzeżna, poszukiwania i ratownictwo, nadzór, gaszenie pożarów, operacje na nosidłach, a także zdjęcia lotnicze i fotografia, aby wymienić tylko kilka.

Zintegrowany program zabierze ucznia bez wcześniejszej wiedzy lub doświadczenia aż do wymaganego poziomu kompetencji, aby osiągnąć CPL (H).... [-]

Hiszpania Málaga Madrid
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
281 - 497 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
World Aviation Helicopters Flight Academy

Celem kursu PPL (H) dla Licencjobiorcy Prywatnego jest przeszkolenie studenta w bezpiecznym i skutecznym locie w ramach Wizualnych Zasad Lotu w celach rekreacyjnych lub w ... [+]

Celem kursu licencjackiego PPL (H) dla pilotów prywatnych jest przeszkolenie studenta w bezpiecznym i skutecznym locie w ramach Wizualnych zasad lotu w celach rekreacyjnych lub w ramach komercyjnego szkolenia pilotów. Kurs obejmuje wszystko, czego nowy pilot musi zostać pilotem prywatnego śmigłowca.

Program PPL (H) składa się z 112 godzin zajęć teoretycznych i następującego szkolenia lotniczego:

45:00 godzin szkolenia w locie w R22 lub CABRI G2

Szkoła naziemna: w szkole lotniczej lub niezależnym studium. Dostępne są instrukcje on-line.

[-]
Hiszpania Málaga Madrid
Otwarta rekrutacja
Zaoczne
157 godziny
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
World Aviation Helicopters Flight Academy

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniejszego doświadczenia w lotnictwie, aby zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę na temat certyfikatu operatora ... [+]

Generał

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniejszego doświadczenia w lotnictwie, aby zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę na temat certyfikatu operatora zaawansowanego dronu.

Jest to oficjalny certyfikat EASA, który pozwala posiadaczowi działać jako operator RPAS (zdalnie sterowanych systemów samolotowych) do wagi 25 kg w celach komercyjnych, zawodowych, sportowych lub rekreacyjnych na terytorium Hiszpanii lub w obrębie UE. Kurs umożliwia zdobycie zaawansowanej wiedzy i umiejętności w celu obsługi złożonych dronów, również tych zdolnych do lotu poza zasięgiem wzroku. Ten kurs ma wszystko, aby przygotować studenta do kariery zawodowej w rozwijającej się dziedzinie usług dronowych i RPA.... [-]

Hiszpania Málaga Madrid
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
70 godziny
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
Carretera del Aeroclub s/n Terminal General, FBO Oficina 13 29004
29004 Málaga, Andalusia, Hiszpania
Address
Aeropuerto de Madrid - Cuatro Vientos. Carretera Barrio de la Fortuna, s/n,
28054 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania