University of Almería

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Oficjalne oświadczenie

Niezależnie od obecnej pandemii zespół STUDY ABROAD kontynuuje pracę nad świętowaniem udanej edycji programów letnich w lipcu 2020 r.

Chcemy również poinformować studentów, że sytuacja w Almerii jest pod kontrolą i że w regionie Almeria jest mniej osób zarażonych COVID-19.

Morze wiedzy

University of Almería (UAL), założony w 1993 roku, jest publicznym uniwersytetem badawczym znanym z badań i rozwoju w dziedzinie energii słonecznej, rolnictwa i gospodarki wodnej. Uplasowany w pierwszej 40 w kraju i w pierwszej 1000 na całym świecie, stał się atrakcyjnym miejscem dla studentów zagranicznych, którzy stanowią obecnie 12% populacji studentów. Oprócz doskonałości akademickiej, jedną z najbardziej atrakcyjnych cech jest jego lokalizacja, ponieważ jest to jedyny hiszpański kampus z widokiem na Morze Śródziemne.

132135_BANCOUAL.png

Dlaczego warto wybrać UAL?

To jedyny uniwersytet w Europie nad Morzem Śródziemnym.

Istnieje wiele powodów, aby wybrać UAL. Jego wyposażenie i wyposażenie są bez wątpienia najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne w Europie. Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele korzystają z najbardziej zaawansowanych technologii do nauczania swoich przedmiotów. Programy są skrupulatnie zaprojektowane w celu osiągnięcia kompleksowego szkolenia najwyższej jakości w oparciu o wymagania uczestników i potrzeby dzisiejszego społeczeństwa.

Na czele wiedzy

Główne obszary wiedzy:

• Inżynieria (rolna, przemysłowa, mechaniczna, elektryczna, chemiczna, komputerowa)

• Nauka (środowisko, chemia, odnawialne źródła energii)

• Nauki społeczne (administracja gospodarcza, ekonomia, finanse, księgowość, marketing międzynarodowy, turystyka, prawo, administracja publiczna)

• Nauki o zdrowiu (pielęgniarstwo, fizjoterapia, psychologia)

• Nauki humanistyczne i edukacja (historia, języki nowożytne, filologia latynoska, anglistyka, edukacja podstawowa i średnia, edukacja specjalna)

University of Almería jest trzecim uniwersytetem w Andaluzji pod względem produkcji naukowej z ponad 300 umowami badawczymi podpisanymi z firmami, około 20 patentami, ponad 900 opublikowanymi pracami i wydaniem ponad 6 czasopism naukowych

132136_10990803_765211853571797_3947666054271627669_n.png

Kursy letnie STUDY ABROAD of UAL to kursy zaprojektowane przez najbardziej prestiżowych ekspertów w najbardziej zaawansowanych obszarach naszej Uczelni, prowadzone przez profesorów o uznanym doświadczeniu.

Programy odbywają się w lipcu każdego roku. Obejmują one zakwaterowanie i wyżywienie, kupon na transport lokalny, ubezpieczenie medyczne i inne usługi.

Uniwersytet Almeria rozumie, jak ważna jest nauka, która wykracza poza ściany klas. Aby w pełni zrozumieć historię Europy i hiszpańską pasję, zaoferują szereg działań kulturalnych mających na celu poszerzenie wiedzy studentów. Są programowane wizyty, takie jak wycieczka po mieście, wycieczka do parku przyrody Cabo de Gata oraz do Granady i Alhambry.

Programy mogą trwać od 22,5 godziny (1 tydzień) do 80 godzin (4 tygodnie) i można je uznać za do 10,6 punktów ECTS na uczelni macierzystej. Istnieją kursy, które są prowadzone tylko w języku angielskim lub tylko w języku hiszpańskim lub mogą odbywać się w języku angielskim i / lub hiszpańskim, zgodnie z językiem wybranym przez studentów.

132137_ACTIVIDADESSABROAD.png

Usługi zawarte w programach

• Czesne, oficjalny certyfikat i transkrypcja zapisów.

• Zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju z łazienką w Halls of Residence (zbudowany w 2016 r.), Z prywatną łazienką, klimatyzacją, telewizorem, ręcznikami, szafą i biurkiem oraz sprzątaniem pokoju.

• Pełne wyżywienie (od poniedziałku do piątku: śniadanie, obiad i kolacja; sobota: śniadanie; niedziela: kolacja).

• Bezpłatne połączenie Wi-Fi w kampusie i akademikach.

• Pełny dostęp do wspólnych pomieszczeń mieszkalnych i gabinetów w Halls of Residence.

• Wizyty w firmach tematycznych i ośrodkach eksperymentalnych

• Szkolenie na miejscu i laboratorium

• Bezpłatny dostęp do obiektów uniwersyteckich: biblioteki, gabinetów, centrum komputerowego itp.

• Bezpłatny dostęp do rozległego pawilonu sportowego na terenie kampusu, w tym siłowni, krytego basenu i w pełni wyposażonego spa.

• Karta lokalnego autobusu (na jeden miesiąc) do wykorzystania na wszystkich liniach autobusowych miasta

• Działalność kulturalna i społeczna

• Wycieczki do najważniejszych atrakcji miasta i prowincji Almeria i okolic.

• Ubezpieczenie zdrowotne, podróżne i od odpowiedzialności cywilnej.

Grupy 15+ studentów mogą obejmować (bezpłatnie) wykładowcy towarzyszącego z macierzystego uniwersytetu, z takim samym zakwaterowaniem i obiadokolacją jak studenci.

132138_CIVITAS.pngCivitas Halls of Residence

Lokalizacje

Almería

Address
Universidad de Almería
Vicerrectorado de
Internacionalización
Edificio PITA
Planta 2, Despacho 2.34 Ctra.
Sacramento s/n
La Cañada de San Urbano
04120 Almería

Almería, Andaluzja, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium