Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AlicanteLogos

Universidad de Alicante / CENTRO Superior de IDIOMAS

Uniwersytet w Alicante / LANGUAGE CENTRE

Hiszpański Kursy i Szkolenia Content od 1995 roku, w jednym z najnowocześniejszych i hiszpańskie wybrzeże innowacyjnych uczelni, z około 30.000 studentów w pięknym kampusie przez śródziemnomorskich.

Uniwersytet w Alicante Language Centre (Centro Superior de Idiomas de la Universidad de Alicante) był jednym z najbardziej popularnych miejsc hiszpańskie wybrzeże, aby uczyć się hiszpańskiego od 1995 roku. Centrum Językowe jest częścią uczelni z 30.000 studentów studiuje jeden z 32 stopni uniwersyteckich oferowanych przez wydziały i szkół wyższych. Kampus dysponuje rozległym terenie, z ogrodów, terenów zalesionych i sztucznym jeziorem, zaledwie 4 km od centrum miasta. Uniwersytet w Alicante oferuje znakomite ustawienie, w którym do nauki hiszpańskiego, które obejmuje muzeum, galeria sztuki, kryty i odkryty stadion sportowy, restauracje i banki, co czyni go jednym z najpiękniejszych i najbardziej kompletnych uczelniach w Europie.

Escuela102

Cieszyć się i dowiedzieć się, nad Morzem Śródziemnym.

Alicante to tętniące życiem miasto na wybrzeżu Morza Śródziemnego w Hiszpanii, z doskonałymi połączeniami podróży krajowych i międzynarodowych, i znajduje się w samym sercu Costa Blanca, jednego z najbardziej cenionych obszarów turystycznych w Hiszpanii. Miasto, województwo i University oferują szereg działań kulturalnych, edukacyjnych i sportowych, takich jak sporty wodne (), które sprawiają, że bardzo popularnym miejscem dla studentów języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Nasze Centrum Językowe

Oprócz różnych programów hiszpańskich (intensywny program, kursy semestralne, międzykulturowy program komunikacyjny, hiszpański + bezpośrednim Rekrutację Studia Licencjackie, etc.), które oferujemy angielski, francuski, włoski niemieckiego i arabskiego kursy językowe, rozwijamy europejskich projektów badawczych i Oferujemy szeroką gamę usług niezbędnych do umiędzynarodowienia uczelni: Translation Service, obudowa, Visa poradnictwo, doradztwo akademickie i administracja "vision" / bezpośrednie studentów zapisu na Uniwersytecie w Alicante ...

Escuela101

Więcej niż tylko klas

Nasze zajęcia są działania zorientowane wyraźnie koncentruje się na podejmowaniu nauki zabawy i wzbogacające doświadczenie, które będą dzielić się ze studentami z całego świata. Ale chcemy też, aby dowiedzieć się poza klasą: jak najlepiej wykorzystać swój pobyt, oferujemy również szeroki zakres działań kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych spotkać hiszpańskich i innych międzynarodowych studentów iw pełni cieszyć się doświadczenie zmienia życie studiów za granicą. Sporty wodne są wyraźnie naszym najbardziej popularnym zajęciem, ale kursy gotowania, wycieczki, wycieczki, podróże językowe, kosztowanie wina, wizyty kulturalne, udział w lokalnych uroczystościach i tradycji, wszystkie one prowadzą do życia hiszpańskiego życia w najlepszym wydaniu i mającą autentycznych doświadczenie zanurzenia.

Escuela103

Lokalizacje

Alicante

Address
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

03690 Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium