Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hiszpański jako język obcy, nasz znak handlowy

Hiszpański jako język obcy (E / LE) jest jedną z kluczowych cech Universidad Antonio de Nebrija. Przy udziale zarówno Centro de Estudios Hispánicos, jak i Department of Applied Languages, język hiszpański w Nebrija obejmuje trzy obszary: nauczanie, szkolenie i badania.

Nasze zaangażowanie na rzecz jakości uczyniło nas jednym z najbardziej prestiżowych ośrodków kształcenia nauczycieli języka hiszpańskiego i E / LE w Hiszpanii i za granicą.

To samo zobowiązanie do jakości doprowadziło Nebriję do zawarcia umów o współpracy z prestiżowymi instytucjami prywatnymi i publicznymi na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Centro de Estudios Hispánicos jest powiązany z CERCLES (Europejska Konfederacja Ośrodków Językowych w Szkolnictwie Wyższym) i ACLES (Asociación de Centros de Lenguas en la Enseñanza Superior).

Kiedy Centro de Estudios Hispánicos po raz pierwszy otwarto 30 lat temu, hiszpański był studiowany głównie przez specjalistów i entuzjastów języka i kultury hiszpańskiej. Dziś hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie.

W rezultacie aktualny profil naszych studentów jest znacznie bardziej zróżnicowany, oprócz studentów języka i humanistyki, można również znaleźć w naszych klasach studentów z całego świata studiujących biznes, dziennikarstwo, politologię, medycynę i inżynierię.

Ta różnorodność narodowości i dziedzin nauki poszerzyła horyzonty Centro de Estudios Hispánicos i wzbogaciła codzienne życie na naszej uczelni.

Dzięki tym licznym punktom kontaktowym udało nam się wypracować jeden z najważniejszych celów naszych programów: pomóc uczniom stać się kompetentnymi międzykulturowo. Jest to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności i atrybutów w naszym zglobalizowanym społeczeństwie.

Dlaczego warto studiować w Nebriji?

Znacznie więcej niż studia za granicą.

W Nebrija jesteśmy przekonani, że nauka za granicą w Hiszpanii to coś więcej niż wycieczka lub kurs językowy. Twój czas w Nebrija może i stanie się podstawową częścią twojego rozwoju jako przyszłego profesjonalisty. Nasze programy zapewniają, że nauczanie dydaktyczne i praktyczne doświadczenie idą w parze, aby nasi uczniowie mogli uzyskać pełne zrozumienie materiału kursu i całego świata .

Pozwól nam wyjaśnić, jak:

  1. Ta doskonała lokalizacja w centrum Madrytu pozwala nam rozszerzyć naszą działalność dydaktyczną poza klasę.
  2. Zagraniczni studenci z ponad 30 krajów dzielą się kampusem Madryt-Princesa z hiszpańskimi studentami. Stwarza to środowisko, w którym uczniowie mogą łatwo wchodzić w interakcję i budować nowe relacje.
  3. Struktura i organizacja naszych programów studiów są innowacyjne i elastyczne. Programy te mają na celu dostosowanie się do potrzeb każdego ucznia, niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział w zajęciach wyłącznie w języku hiszpańskim, czy też chcesz uwzględnić w harmonogramie kursy prowadzone w języku angielskim.
  4. Nebrija zapewnia uczniom zindywidualizowaną uwagę - jesteś naszym priorytetem.
  5. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych profesorów. Twoja nauka jest dla nich priorytetem. Korzystają z praktycznego sposobu nauczania i ukierunkowują doświadczenie dla każdego ucznia podczas całego procesu uczenia się.
  6. Nasza interaktywna metodologia gwarantuje efektywne, rozrywkowe doświadczenie edukacyjne. Ta metodologia czyni nas częścią międzynarodowej awangardy w świecie hiszpańskim jako językiem obcym.
  7. Sama siła woli nie wystarczy, aby z powodzeniem zintegrować się z nową kulturą w szybki i skuteczny sposób. Oferujemy szkolenia międzykulturowe poprzez różne seminaria, warsztaty i sesje indywidualne w celu ułatwienia procesu adaptacji i pomóc Ci cieszyć się doświadczeniem za granicą, aby pełniej. Szkolenie to pomoże również rozwinąć kompetencje międzykulturowe, co jest bardzo pożądanym atrybutem w dzisiejszym świecie.
  8. Nasza różnorodna oferta wycieczek terenowych i doświadczeń kulturowych otworzy Ci oczy na inną kulturę, pozwoli Ci zintegrować się z Nebriją i dać wiele okazji do poznania nowych przyjaciół.
  9. Madryt, jedno z najważniejszych miast w Europie, jest także miastem wypełnionym po brzegi ofertami kulturalnymi i społecznymi.
  10. Nasz personel w Dziale Obsługi Studentów sprawi, że Twój pobyt będzie tak płynny, jak to tylko możliwe. Zapewnią ci dostęp do Internetu, informacje z biblioteki, mieszkania itp.

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle Santa Cruz de Marcenado, 27-31
28015 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania