Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Think in Spanish to szkoła języka hiszpańskiego oferująca unikalne portfolio kursów dla uczniów z wcześniejszą znajomością języka hiszpańskiego, którzy wymagają kursu zanurzenia, który pozwala im na osiągnięcie wysokiego poziomu biegłości w języku hiszpańskim i szerokiej wiedzy o kulturze hiszpańskiej.

Co oferujemy

Intensywne kursy trwające od 2 do 4 tygodni z dostosowanym programem nauczania dla każdego ucznia, który jest monitorowany przez nauczyciela.

Hiszpański do określonych celów: biznes, literatura, historia i kultura.

Intensywne kursy letnie dla studentów, którzy zamierzają studiować na poziomie licencjackim lub podyplomowym w Hiszpanii.

Nasz wyjątkowy punkt sprzedaży

Każdy kurs ma następującą podstawową strukturę:

  • Śniadanie „po hiszpańsku”, ułatwione przez nauczyciela, omawiające codzienne polityczne i ekonomiczne wiadomości w prasie hiszpańskiej.
  • Różne zajęcia poranne według programu wybranego przez studenta.
  • Rzeczywiste zadania językowe po południu.
  • Ćwiczenia oparte na znaczących sytuacjach komunikacyjnych wokół miasta.
  • Zajęcia mistrzowskie na interesujące tematy w ich prawdziwym kontekście, na przykład, enologia w piwnicy na wino, jak również rozmowy, okrągłe stoły i warsztaty dramatyczne i wymowy.
  • Weekendowe zajęcia sportowe, takie jak narciarstwo w ośrodku narciarskim San Isidro, wędrówki, zwiedzanie rezerwatów biosfery i wiosek.
  • Szlak klasztorny
  • Kolacja i rozmowa w restauracjach serwujących tradycyjne lub kreatywne dania.

Hiszpański w biznesie

Jeśli jesteś profesjonalistą, który musi nauczyć się lub poprawić swój hiszpański, ponieważ pracujesz w kraju hiszpańskojęzycznym lub prowadzisz interesy z jednym, Think in Spanish może zaoferować kompletny program dostosowany do Twoich potrzeb.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Hiszpańska kultura

Jeśli twoje osobiste cele i zainteresowania obejmują zdobycie niezbędnej i konkretnej wiedzy na temat aspektów hiszpańskiej kultury, takich jak sztuka, literatura, historia lub kino, Think in Spanish oferuje ogólne kursy, które pomogą Ci.

114970_exterior-catedral.jpg

Letnie kursy

Jeśli planujesz studiować na poziomie licencjackim lub podyplomowym na hiszpańskim uniwersytecie, nasze letnie kursy pomogą Ci poprawić Twój hiszpański. Think in Spanish zapewnia intensywne kursy, które zmaksymalizują umiejętności komunikacyjne.

I dużo dużo więcej.

Dowiadujemy się więcej, gdy proces uczenia się jest zabawny, zaskakujący, stymulujący i motywujący.

Uczymy się drugiego języka lepiej, gdy proces uczenia się wiąże się z wyjątkowym doświadczeniem.

Prosząc o wycenę bez zobowiązań, podaj nam powody, dla których chcesz uczyć się hiszpańskiego i swoich zainteresowań, a my zorganizujemy wywiad z wideokonferencją, aby dostarczyć dalszych informacji i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Z przyjemnością porozmawiamy z tobą.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:


Think in Spanish

Dwutygodniowe hiszpańskie kursy kraksy 2019-2020. Język hiszpański i kultura. Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na celu uczeni ... [+]

Dwutygodniowe hiszpańskie kursy kraksy 2019-2020Od września 2019 r.Poziom początkowy: A1 (użytkownik podstawowy).Grupa wielkości: 6–10 studentów.Czas trwania: 2 tygodniePocząwszy od pierwszego roboczego poniedziałku każdego miesiąca.

60 sesji (55 min. Na lekcję)

52 lekcje: język hiszpański i kultura. Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na celu uczenie się w rzeczywistych sytuacjach.8 lekcji: Hiszpańska wymowa i akcent koordynowane przez aktora i nauczyciela dramatu.

Zawiera materiały edukacyjne.

Zgodnie z celami ucznia, niektóre z 52 lekcji mogą być poświęcone hiszpańskiemu w określonych celach: BIZNESOWY hiszpański.... [-]

Hiszpania León
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Think in Spanish

Intensywny ogólny hiszpański. Język hiszpański i kultura. Hiszpańska wymowa i akcent. Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na cel ... [+]

Intensywny ogólny hiszpańskiOd września 2019 rCzas trwania: od 1 miesiąca do 6 miesięcy.Poziom początkowy: A1 (użytkownik podstawowy).Data rozpoczęcia: w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.Grupa wielkości: 6–10 studentów.

20 sesji tygodniowo (minimum 55 na lekcję).

Język hiszpański i kultura.Hiszpańska wymowa i akcent.

Niektóre sesje odbędą się w mieście. Są monitorowani przez nauczyciela i mają na celu uczenie się w rzeczywistych sytuacjach.

Zawiera materiały edukacyjne.

Działalność kulturalnaWykłady, konferencje itp.Koncerty, wystawy, przedstawienia itp.Muzea: MUSAC (Muzeum Sztuki Współczesnej), romańskie muzeum San Isidoro, katedra, Fundación Sierra Pambley itp.Zwiedzanie Riaño, Las Médulas, Astorga lub innych miejsc przyrodniczych w prowincji León.... [-]
Hiszpania León
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Think in Spanish

Własne kursy hiszpańskiego dla firm. Specjalne kursy prowadzone na miejscu w siedzibie firmy i przeznaczone dla pracowników firmy, którzy muszą uczyć się hiszpańskiego lu ... [+]

Własne kursy hiszpańskiego dla firm

Think in Spanish projektach na zamówienie kursy we współpracy z zespołem kadr każdego klienta. W rezultacie nasze programy wykraczają poza ogólny i biznesowy hiszpański, obejmując również inne aspekty mające na celu zapewnienie płynnego i skutecznego opanowania hiszpańskiego w odniesieniu do głównych obszarów zainteresowań, obowiązków i kultury korporacyjnej każdej firmy.

Nasze indywidualne kursy kładą szczególny nacisk na znaczenie kompetencji międzykulturowych, które są kluczową umiejętnością dla sukcesu zawodowego i korporacyjnego w zglobalizowanym środowisku biznesowym.

Jeśli chodzi o nasze metody nauczania, nasze kursy oferują możliwość ćwiczenia hiszpańskiego w prawdziwych sytuacjach komunikacyjnych. Każdy program naturalnie obejmuje czas w klasie poświęcony na doskonalenie czterech umiejętności komunikacyjnych (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie) za pomocą prezentacji, korespondencji, minut, raportów, ofert i mediów społecznościowych itp., Ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki, słownictwa, wymowy oraz intonacja oraz kultura ogólna i korporacyjna. Oprócz tego bierzemy udział w prawdziwych sytuacjach zawodowych, towarzysząc profesjonalistom i prowadząc ich w różnych codziennych sytuacjach i zadaniach, co pozwala nam monitorować postępy, optymalizować naukę i maksymalizować możliwości oferowane przez zanurzenie.... [-]

Hiszpania León
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 León, Castile and León, Hiszpania