Przeczytaj oficjalny opis

szkoła

O NAS

Kino DISH Jest to szkoła, gdzie można podjąć Film Dyplom oraz interpretacja Dyplom, Ponadto oferujemy kursy bardziej szczegółowe i konkretne zawody Film warsztaty i przypadek Interpretacja. pracujemy bardzo małe grupy studentów, W celu przyznania bardziej spersonalizowane i kształcenie zindywidualizowane naszych studentów.

DISH Kino posiada zespół profesjonalistów, miłośników i zawodu nauczyciela. Szkoła, która zapewnia zaawansowane badania w obu dyscyplinach oddzielnie, ale które jednoczy wszystkich swoich uczniów, aby przeprowadzić wszystkie swoje praktyki. W ten sposób studenci kina i audiowizualnych praktyce z aktorów z pierwszego kursu i interpretacja studentów rozpocząć swój związek z aparatem, tekstu i linków z projektem audiowizualnym od początku.

wszyscy jesteśmy zjednoczeni tą samą pasją: kino.

szkoła

OBIEKTY

DISH Kino ma w jednej przestrzeni niezbędnej do zaspokojenia naszych studentów, zarówno filmowej interpretacji i urządzeń technicznych. W sumie 650 metrów kwadratowych i szeroko przystosowane specjalnie dla każdej z dyscyplin, że mile widziane.

Spośród wszystkich miejsc, które mamy, możemy wyróżnić zbiór praktyk dla studentów kina, z 90 metrów kwadratowych i wysokości 6 metrów. W tym świetle zarówno praktyki jak budowa różnych ozdób, które później służyć tak, że uczeń może go użyć dla osobistych projektów i klasy, takich jak różne wnętrza domu, łazienki, pracy więziennej itd

Ze swojej strony, edycja i post-produkcja wideo i audio składa się z 7 komputerów iMac 1 MacPro dwurdzeniowego Intel Xeon, w tym połączone za pośrednictwem światłowodów, które zezwala na ruch materiału z dużą prędkością nawet z informacją HD. Programy dostępne na stacjach roboczych są: Final Cut, Ruch, Kolor, Soundtrack, DVD Studio, Kompresor, ProTools, itd.

Pokój ten jest dogodnie połączony z naszego dubbingu kabiny, w której obie studenci interpretacji i filmie spotykają.

Na naszej interpretacji studentów mamy trzy duże sale, jedna acustísticamente impregnowane, a wszystko wyraźnie uwarunkowane: parkiet, Lustra, rekwizyty meble ... meble i rekwizyty miejsca kostiumy acoje i odzieżowe potrzeby dostępnych dla studentów potrzeba staży i krótkie, i być w stanie zaaklimatyzować materiał ten sposób, biorąc pod uwagę potrzeby każdego projektu.

Uczniowie mogą spotkać się i współpracować między klasami w salonie, który oferuje kawę, napoje i żywność, a także sofy, krzesła i stoły.

Dlaczego Barcelona?

szkoła

Barcelona jest wyraźnie kosmopolityczne miasto z przeszłości i teraźniejszości wielką mocą kulturowej, z pewnością jednym z benchmarków dyscyplin, fotografii, projektowania, architektury i kina jako miast europejskich.

Skąpane w basenie Morza Śródziemnego, Barcelona jest twórczą siłą, która łączy pasję i zdrowie psychiczne.

Coraz częściej koncerny wybierają to miasto, aby zainstalować swoje centra operacyjne ze względu na jego wygodną klimatu i jakości życia. W dziedzinie kina nie jest wyjątkiem, więc producenci z całego świata przyjeżdżają do Barcelony, co czyni go jednym z europejskich miast bardziej acoje fotografowania rekord osiągając w ciągu ostatniego roku w tym wielu produkcjach fabularnych, reklam, filmów dokumentalnych , filmy, itd.

Nie tylko jakość życia uczynić Barcelona wiodącym miastem w liczbie strzelanin, również wpływają na zaplecze i zezwoleń filmowania oferowanych przez różne podmioty i wspaniałej przyrody, która jest samo miasto.

Zdecydowanie idealnym miastem do życia, ale także w celu wymiany doświadczeń z twórczą ludzi na całym świecie, jej różnorodne rozrywki i kultury sprawia, że ​​to niespokojne miasto, idealne dla studentów dynamicznych sztuki.

Niektóre zagraniczne produkcje kręcone w Barcelonie:

 • Vicky Cristina Barcelona
 • Reporter (Michelangelo Antonioni)
 • Bedlam (Cédric Klapisch)
 • Biutiful (Alejandro Gonzalez Inarritu)
 • Wszystko o mojej matce (pedro Almodovar)
 • Perfumy (Tom Tykwer)
 • Bilbao (Bigas Luna)
 • Mechanik (Brad Anderson)
 • Rec (Jaume Balaguero)
 • Instrukcja of Love 2
 • Mapa dźwięków Tokio (Isabel Coixet)
Programs taught in:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Plató de Cinema

Podczas Kina Dyplom, El Plató de Cinema poprowadzi ucznia w procesie uczenia się i odkrywania kina, zarówno z technicznego, jak i artystycznego punktu widzenia; wszystko ... [+]

Daj wycieczkę 360º

Podczas Kina Dyplom, El Plató de Cinema poprowadzi ucznia w procesie uczenia się i odkrywania kina, zarówno z technicznego, jak i artystycznego punktu widzenia; wszystko to z rąk aktywnych profesjonalistów z branży filmowej.

W tych trzech kursach przedmioty są wspólne dla wszystkich uczniów, dzięki czemu nasi uczniowie odejdą z najwyższym możliwym poziomem technicznym i narracyjnym oraz z dużą autonomią, aby móc zmierzyć się z różnymi rodzajami produkcji i lepiej przystosować się do wymagania ze strony rynku.

Szkolenie oferowane przez szkołę jest teoretyczne i praktyczne. Rozumiejąc, że dopiero po przeprowadzeniu, uczeń przyswoi wiedzę widywaną na zajęciach.... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Plató de Cinema

Interpretacja, nie RPG, gdzie podane okoliczności przyjąć za prawdziwe. Tekst, który pisarz pisze, jak własnymi słowami. Słowa, które czują się związani emocjonalnie, a m ... [+]

Test interpretacjaJuż nie RPG, gdzie podane okoliczności przyjąć za prawdziwe. Tekst, który pisarz pisze, jak własnymi słowami. Słowa, które czują się związani emocjonalnie, a my barwieniu, kolor i poczuć, w celu pobudzać, bawić lub w celu odzwierciedlenia widza.

Nasz organizm, nasz głos i nasze emocje; Są to nasza broń, aby stworzyć postać, która żyje do sytuacji, że dyrektor proponowane.

Będziemy dostarczać niezbędnego zawodu technicznego napotkać. Z programu edukacyjnego przeznaczonego do świadomości i dużo praktyki i strzelanie pokonać można osiągnąć wszystkie swoje granice. Okazuje aparat do fotografowania swojego najlepszego kolegi. Bada możliwe we wszystkich rekordach przez prawdę. I sprawiają, znany dzięki swoim ciałem i głosem. Koła i dostać się na scenie razem z nami.... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Location address
C/Alhambra 12-14.
L'Hospitalet de Llobregat

Barcelona, Catalonia, 08902 ES
Social Media