Native Language College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Native Language College

Nasza uczelnia znajduje się w najlepszym możliwym miejscu w Madrycie, tylko w Puerta del Sol, w otoczeniu najżywszych i najmłodszych dzielnic w mieście. Prawdopodobnie Plaza Puerta del Sol jest najbardziej znanym, znanym i turystycznym obszarem w Madrycie, mnóstwem pubów, sklepów, restauracji i najlepszym połączeniem komunikacji miejskiej pociągiem, metrem, autobusem i taksówkami.

Uczelnia mieści się w zabytkowym budynku, w którym znajduje się bardzo przestronna, dobrze wyposażona sala z dostępem do sieci Wi-Fi w całej szkole, dostępem dla niepełnosprawnych studentów i studentami zagranicznymi. Native Language College ma świadomość, że zakwaterowanie jest istotną częścią Twojego pobytu w Madrycie. Z tego powodu Native Language College oferuje możliwość pozostania w tym samym budynku, w którym znajduje się szkoła, czymś ekskluzywnym w Madrycie.

Ponadto, najbardziej zachęcaj nauczycieli hiszpańskich, aby pomogli Ci w osiągnięciu doskonałej znajomości języka hiszpańskiego w dzieleniu się doświadczeniami ze studentami z całego świata, w tym z językiem hiszpańskim, którzy studiują nasz kurs hiszpańskiego.

Z tego powodu Native Language College jest najlepszym miejscem do nauki hiszpańskiego i zanurzenia się w hiszpańskiej kulturze.

Lokalizacje

Madryt

Address
Plaza Puerta del Sol 11, Second Floor
28013 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania