Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła

Nasza szkoła znajduje się w samym centrum Marbelli, a jednocześnie przy cichej ulicy, zaledwie 3 minuty od plaży i promenady oraz w pobliżu wszystkich udogodnień w centrum miasta, również w odległości krótkiego spaceru od nadmorskiego autobusu, który kursuje między Malagą a Esteponą.

Nasze lekcje odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach lekcyjnych, wszystkie z naturalnym światłem, wyposażone w kilka form multimedialnych i oferują wysoki standard komfortu.

W pobliżu szkoły znajduje się podziemny garaż lub można zaparkować na ulicy, chociaż w niektórych godzinach parkowanie może być trudne.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Nauczyciele

Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele to native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Wybieramy tylko nauczycieli, którzy uwielbiają robić to, co robią i są zobowiązani do dzielenia się wiedzą o swoich uczniach. Są najważniejszym atutem naszej hiszpańskiej hiszpańskiej szkoły Marbella. Wszyscy mamy tę samą filozofię: naszym priorytetem jest ułatwianie komunikacji. Dokładność poprawia się dzięki stałej klasie, działaniom i delikatnym korektom oraz, oczywiście, okazji do regularnej praktyki.

Nasz stale rosnący zespół składa się z ludzi, którzy wierzą w dostosowywanie swoich metod do profilu swoich uczniów i którzy mają niezbędne doświadczenie, aby to zrobić z powodzeniem. Jak wszyscy wiemy teraz, każdy uczy się inaczej.

Maribel Ortiz

To była moja miłość do języka jako narzędzia do komunikowania się z ludźmi z różnych narodowości i kultur oraz szacunek i zainteresowanie innymi kulturami, które doprowadziły mnie do studiowania tłumaczeń pisemnych i ustnych na Uniwersytecie w Maladze, po wielu latach nauki angielskiego i niemieckiego w Hiszpanii i zagranicą. Ale to moja życiowa pasja do nauczania skłoniła mnie do specjalizacji w nauczaniu języków, w szczególności w moim ojczystym języku hiszpańskim.

Podczas mojej kariery spotkałem wielu ludzi z różnych krajów i nauczyłem wielu z nich hiszpańskiego, wprowadzając ich do hiszpańskiej kultury i naszego hiszpańskiego stylu życia, ale wiele się też nauczyłem od każdego z nich. Zatem moim hasłem jest czasem nauczanie zawsze uczenia się.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Marbella

Marbella jest jednym z najlepszych miejsc wakacyjnych w Europie. Ponadto tysiące ludzi z całego świata ma drugie domy w tym gościnnym i tętniącym życiem nadmorskim miasteczku i wokół niego. Nauka hiszpańskiego w Marbelli ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to lokalizacja, która znajduje się zaledwie 40 minut od międzynarodowego lotniska w Maladze, w pobliżu głównych stolic Andaluzji, Granady, Sewilli, Kordoby i Kadyksu, nie mówiąc już o brytyjskim mieście Gibraltar, a nawet Maroko jest tylko kilka godzin drogi. Po drugie, klimat jest fantastyczny, dzięki czemu jest to ośrodek, który mieszkańcy i goście mogą cieszyć się przez cały rok. Po trzecie, Marbella oferuje ekscytującą i idealną mieszankę kosmopolitycznego szyku i tradycyjnego koloru w mieście o rozsądnych proporcjach. Potem jest czwarty, piąty i tak dalej - ale przyjdź i dowiedz się, jakie są korzyści dla ciebie!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:


MISS - Marbella International Spanish School

Marbella jest jednym z ulubionych miejsc wakacyjnych Europejczyków. Łagodny klimat przez cały rok, szeroki wachlarz zajęć sportowych i rekreacyjnych oraz kosmopolityczny ... [+]

Wykorzystaj w pełni swój urlop

Marbella jest jednym z ulubionych miejsc wakacyjnych Europejczyków. Łagodny klimat przez cały rok, szeroki wachlarz zajęć sportowych i rekreacyjnych oraz kosmopolityczny charakter tego miasta, wraz z tradycyjnymi andaluzyjskimi korzeniami, sprawiają, że Marbella jest idealnym miejscem na kurs języka hiszpańskiego.

MISS oferuje różnorodne kursy intensywne, które zapewnią, że będziesz w stanie mówić po hiszpańsku i spotkać się z mieszkańcami i innymi międzynarodowymi studentami od samego początku.

Skorzystaj z niektórych zajęć organizowanych przez szkołę w weekendy, aby dodać trochę pikanterii do Twojego Letniego Programu!... [-]

Hiszpania Marbella
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
3 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Kursy intensywne są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą biegle władać językiem hiszpańskim w jak najkrótszym czasie. Skupiamy się na udanej komunikacji. Nasze in ... [+]

Kursy intensywne są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim w jak najkrótszym czasie.

Skupiamy się na udanej komunikacji . Nasze intensywne kursy, dostępne na wszystkich poziomach, zapewniają wszystkie podstawowe umiejętności w zakresie opanowania języka hiszpańskiego lub wykorzystania dotychczasowej wiedzy w celu rozszerzenia umiejętności językowych, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

W każdej lekcji łączymy gramatykę i konwersację, aby umożliwić ci naukę, a następnie ćwiczenie niezbędnych podstaw języka.

Będziesz uczyć się podstawowych umiejętności językowych - czytania, pisania, mówienia i słuchania - z naciskiem na słownictwo, abyś mógł komunikować się ustnie i na piśmie, a także skorzystasz z przeglądu kultury hiszpańskiej, aby pomóc Ci zrozumieć - i cieszyć się - hiszpański styl życia.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Kurs koncentruje się w znacznej mierze na SUKCESOWEJ komunikacji poprzez połączenie czterech umiejętności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania - z naciskie ... [+]

Tylko 10 godzin lekcji tygodniowo i możesz płynnie mówić po hiszpańsku w ciągu czterech miesięcy!

Kurs koncentruje się w znacznej mierze na SUKCESOWEJ komunikacji poprzez połączenie czterech umiejętności językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania - z naciskiem na słownictwo, umożliwiając uczniom komunikację ustną i pisemną w jak najkrótszym czasie.

Kurs podzielony jest na dwie części po dwa miesiące. Pod koniec pierwszej części uczniowie osiągną poziom A1, umożliwiając im wygodną interakcję w języku hiszpańskim w codziennych sytuacjach. Powinno to zapewnić uczniom niezbędną motywację do kontynuowania drugiej części, osiągając poziom A2 pod koniec czteromiesięcznego kursu i podnosząc poziom ich umiejętności językowych do docelowego standardu. Poziom A2 to najwyższy poziom w Podstawowej Grupie Użytkowników i jest to poziom wymagany do ubiegania się o obywatelstwo hiszpańskie.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
Zaoczne
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

W międzynarodowej szkole hiszpańskiej MISS Marbella nauczamy języka angielskiego od lat i doskonale znamy potrzeby naszych uczniów. Dlatego mamy dwa rodzaje lekcji angiel ... [+]

Lekcje angielskiego w Marbelli

W międzynarodowej szkole hiszpańskiej MISS Marbella nauczamy języka angielskiego od lat i doskonale znamy potrzeby naszych uczniów. Dlatego mamy dwa rodzaje lekcji angielskiego:

Klasy wsparcia angielskiego: dla naszych uczniów szkół podstawowych, średnich, matury i selektywności, którzy muszą zrozumieć i zdać przedmiot. Zajęcia w małych grupach (3-5 uczniów) i poziomach (tylko jeden kurs na klasę).

Profesorowie MISS są absolwentami, posiadaczami Certyfikatu Umiejętności Pedagogicznych (CAP), który akredytuje nas do praktyki nauczania na poziomie średnim i maturalnym. Jako nauczyciele języka angielskiego znamy hiszpański system edukacyjny i wiemy, jak sprawić, by nasi uczniowie przechodzili. Każdego roku mamy 100% przepustkę w Selectividad!... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Dostosowujemy lekcje do twoich specyficznych wymagań, pomagając ci mówić i rozumieć hiszpański w krótkim okresie lub doskonalić swoje umiejętności zgodnie z Twoimi wymaga ... [+]

Lekcje prywatne: Dostosuj swoją naukę

Ty decydujesz, kiedy, co i jak.

Nasze prywatne lekcje są dostosowane do Twoich zainteresowań, poziomu i potrzeb, a także Twojej dostępności.

Dostosowujemy lekcje do twoich specyficznych wymagań, pomagając ci mówić i rozumieć hiszpański w krótkim okresie lub doskonalić swoje umiejętności zgodnie z Twoimi wymaganiami zawodowymi, ambicjami akademickimi, możliwościami pracy, zainteresowaniami kulturalnymi itp., W miłej atmosferze Nauczyciel dostosowuje materiały szkoleniowe do swoich potrzeb i pomaga Ci osiągnąć swoje cele we własnym tempie.

Nasze prywatne lekcje są również doskonałym wyborem, jeśli chcesz odświeżyć swoje umiejętności konwersacyjne.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

MISS - Marbella International Spanish School oferuje nowy kurs na nadchodzący rok: Ucz się hiszpańskiego w domu swojego nauczyciela. Najlepsza okazja do pełnego zanurzeni ... [+]

Zanurzenie się ze swoim Nauczycielem

MISS - Marbella International Spanish School oferuje nowy kurs na nadchodzący rok: Ucz się hiszpańskiego w domu swojego nauczyciela. Najlepsza okazja do pełnego zanurzenia, życia i nauczania przez doświadczonego i wykwalifikowanego nauczyciela hiszpańskiego.

Kurs składa się z:

20 prywatnych lekcji w tygodniu w naszej szkole językowej w centrum Marbelli. Elastyczny harmonogram.Zakwaterowanie w domu nauczyciela w Marbelli z pełnym wyżywieniem, w tym pokój jednoosobowy i łazienka, zapewniające najwyższej jakości zakwaterowanie.Odbiór z lotniska i odbiór przez nauczyciela-gospodarza.

Kurs „Naucz się hiszpańskiego” u swojego nauczyciela Kurs jest najlepszym rozwiązaniem dla tych uczniów, którzy chcą poprawić swój hiszpański w krótkim czasie i przeżyć doświadczenie pełnego kursu językowego.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Kurs skierowany jest do przedsiębiorców, pracowników branży hotelarskiej, turystyki, gastronomii i każdej osoby poszukującej pracy w branży hotelarskiej, która zamierza z ... [+]

Kurs angielskiego dla turystyki i gastronomii

Kurs trwa 40 godzin i jest podzielony na 4 godziny tygodniowo przez 2 dni.

Odbiorcy: Kurs skierowany jest do przedsiębiorców, pracowników branży hotelarskiej, turystyki, gastronomii i każdej osoby poszukującej pracy w branży hotelarskiej, która zamierza zdobyć niezbędną wiedzę na temat znajomości języka angielskiego.

Opis kursu i cenaTrwanie

Trener: Sofía Montes López- Menchero

Studia i szkolenia: Dyplom z działalności biznesowej i turystycznej

Doświadczenie zawodowe: Nauczyciel specjalizuje się w hotelach, turystyce i restauracji. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży hotelarskiej i doświadczeniem w dużych sieciach hotelowych za granicą.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
40 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

Nauka języka to kwestia treningu. Możemy zapewnić Ci wszystkie narzędzia potrzebne do poprawy umiejętności mówienia i rozumienia języka hiszpańskiego w możliwie najkrótsz ... [+]

Kurs całoroczny: biegle posługuj się językiem hiszpańskim

Może mieszkasz na Costa del Sol już od kilku lat, mówisz po hiszpańsku, ale czujesz, że nie jesteś w stanie awansować lub brakuje ci pewności siebie, aby wypróbować to, co wiesz. Cóż, wiemy jak się czujesz i wiesz, co z tym zrobić - wszystko, czego potrzebujesz, to nowy początek.

Nauka języka to kwestia treningu. Możemy zapewnić Ci wszystkie narzędzia potrzebne do poprawy umiejętności mówienia i rozumienia języka hiszpańskiego w możliwie najkrótszym czasie. Ważnym elementem tych kursów jest rozmowa, a naszym głównym celem będzie komunikacja werbalna, wspierana przez użyteczne słownictwo, gramatykę, filmy i ćwiczenia słuchowe, które pomogą Ci poprawić wymowę.... [-]

Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
MISS - Marbella International Spanish School

El Instituto Cervantes jest agencją rządową odpowiedzialną za promowanie badań i nauczania języka i kultury hiszpańskiej. Wyznacza egzaminy DELE (dyplomy w języku hiszpań ... [+]

Kurs przygotowawczy DELE: Uzyskaj najlepszy wynik za pomocą dyplomu

El Instituto Cervantes jest agencją rządową odpowiedzialną za promowanie badań i nauczania języka i kultury hiszpańskiej. Wyznacza egzaminy DELE (dyplomy w języku hiszpańskim jako języku obcym) - uznawane na całym świecie oficjalne kwalifikacje ze stałą ważnością.

Nasi nauczyciele są akredytowanymi egzaminatorami DELE. Przygotowują studentów do egzaminów DELE (na poziomach od A1 do C2) bez względu na powody, dla których uczniowie potrzebują kwalifikacji: do celów akademickich, ubiegania się o obywatelstwo hiszpańskie, z powodów zawodowych itp.

Opis kursuDaty rozpoczęcia Ceny1 lekcja [-]
Hiszpania Marbella
Otwarta rekrutacja
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku