MISS - Marbella International Spanish School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła

Nasza szkoła znajduje się w samym centrum Marbelli, a jednocześnie przy cichej ulicy, zaledwie 3 minuty od plaży i promenady oraz w pobliżu wszystkich udogodnień w centrum miasta, również w odległości krótkiego spaceru od nadmorskiego autobusu, który kursuje między Malagą a Esteponą.

Nasze lekcje odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach lekcyjnych, wszystkie z naturalnym światłem, wyposażone w kilka form multimedialnych i oferują wysoki standard komfortu.

W pobliżu szkoły znajduje się podziemny garaż lub można zaparkować na ulicy, chociaż w niektórych godzinach parkowanie może być trudne.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Nauczyciele

Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele to native speakerzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Wybieramy tylko nauczycieli, którzy uwielbiają robić to, co robią i są zobowiązani do dzielenia się wiedzą o swoich uczniach. Są najważniejszym atutem naszej hiszpańskiej hiszpańskiej szkoły Marbella. Wszyscy mamy tę samą filozofię: naszym priorytetem jest ułatwianie komunikacji. Dokładność poprawia się dzięki stałej klasie, działaniom i delikatnym korektom oraz, oczywiście, okazji do regularnej praktyki.

Nasz stale rosnący zespół składa się z ludzi, którzy wierzą w dostosowywanie swoich metod do profilu swoich uczniów i którzy mają niezbędne doświadczenie, aby to zrobić z powodzeniem. Jak wszyscy wiemy teraz, każdy uczy się inaczej.

Maribel Ortiz

To była moja miłość do języka jako narzędzia do komunikowania się z ludźmi z różnych narodowości i kultur oraz szacunek i zainteresowanie innymi kulturami, które doprowadziły mnie do studiowania tłumaczeń pisemnych i ustnych na Uniwersytecie w Maladze, po wielu latach nauki angielskiego i niemieckiego w Hiszpanii i zagranicą. Ale to moja życiowa pasja do nauczania skłoniła mnie do specjalizacji w nauczaniu języków, w szczególności w moim ojczystym języku hiszpańskim.

Podczas mojej kariery spotkałem wielu ludzi z różnych krajów i nauczyłem wielu z nich hiszpańskiego, wprowadzając ich do hiszpańskiej kultury i naszego hiszpańskiego stylu życia, ale wiele się też nauczyłem od każdego z nich. Zatem moim hasłem jest czasem nauczanie zawsze uczenia się.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Marbella

Marbella jest jednym z najlepszych miejsc wakacyjnych w Europie. Ponadto tysiące ludzi z całego świata ma drugie domy w tym gościnnym i tętniącym życiem nadmorskim miasteczku i wokół niego. Nauka hiszpańskiego w Marbelli ma wiele zalet. Po pierwsze, jest to lokalizacja, która znajduje się zaledwie 40 minut od międzynarodowego lotniska w Maladze, w pobliżu głównych stolic Andaluzji, Granady, Sewilli, Kordoby i Kadyksu, nie mówiąc już o brytyjskim mieście Gibraltar, a nawet Maroko jest tylko kilka godzin drogi. Po drugie, klimat jest fantastyczny, dzięki czemu jest to ośrodek, który mieszkańcy i goście mogą cieszyć się przez cały rok. Po trzecie, Marbella oferuje ekscytującą i idealną mieszankę kosmopolitycznego szyku i tradycyjnego koloru w mieście o rozsądnych proporcjach. Potem jest czwarty, piąty i tak dalej - ale przyjdź i dowiedz się, jakie są korzyści dla ciebie!

Lokalizacje

Marbella

Address
C/ Notario Luis Oliver 6, Edif. Liceo 3º A
29602 Marbella

29602 Marbella, Andaluzja, Hiszpania