Przeczytaj oficjalny opis

Podróż do Hiszpanii na jeden, dwa lub trzy miesiące. Oferujemy możliwość pobytu u hiszpańskiej rodziny goszczącej, aby zanurzyć się w kulturze i poprawić swój hiszpański. Dołącz do studentów z całego świata, aby osiągnąć płynność i zobaczyć świat. Nasze kursy oferowane są od maja do września.

Oferujemy również lekcje surfingu u miejscowych, którzy nauczą Cię w najbardziej popularnych i znanych plażach w Hiszpanii . Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami surfingu, aby zapewnić najlepsze możliwe surfowanie. Nasi profesjonaliści mają setki wcześniejszych klas na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Bezpieczeństwo jest również ważnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, oprócz surfowania, oferujemy również lekcje hiszpańskiego . Podczas pobytu w Hiszpanii bardzo pomocne jest nauczenie się hiszpańskich zwrotów , które mogą pomóc w zanurzeniu się w lokalnej kulturze Hiszpanii . Najlepszym sposobem nauki języka jest nauka w kraju, w którym mówi się w danym języku. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani native-tutorzy pomogą Ci uczyć się hiszpańskiego na lekcji , abyś mógł ćwiczyć na ulicy , u swojej rodziny lub u znajomych.

Nasz zespół entuzjastycznych i oddanych nauczycieli hiszpańskich nieustannie pracuje nad osiągnięciem najlepszych praktyk nauczania języka hiszpańskiego!

blue and white surfboard on seashoreAlex Block / Unsplash

Nocleg

Świetnym sposobem na zanurzenie się w lokalnej kulturze jest życie jak lokalny. Uczeń zostanie połączony z rodziną goszczącą, która zapewni im zakwaterowanie. W ten sposób uczniowie mogą dowiedzieć się, jak to jest żyć w Getxo, a także poprawić i poszerzyć ich słownictwo hiszpańskie.

Życie z rodziną goszczącą również otwiera możliwości spotykania się z coraz większą liczbą mieszkańców, a także buduje z nimi silne więzi, sprawiając, że czuje się jak druga rodzina. Daje to również studentom szansę poznania lokalnych tradycji, stylu życia i komfortu w domu.

Co zobaczyć?

Bilbao jest tętniącą życiem stolicą Kraju Basków, autonomicznego regionu w północnej Hiszpanii nad Zatoką Biskajską. Znana z przyjemnej pogody, pięknych plaż, wyjątkowej kultury i jedzenia, wielu turystów przybywa tu co roku.

Chociaż hiszpański jest językiem pospolitym, Bilbao ma również swój własny język baskijski, który wyróżnia się jako język izolujący, bez istniejących powiązanych języków. Bilbao jest także domem dla wielu zabytków historycznych i artystycznych, takich jak Muzea Guggenheima i Casco Viejo.

Oprócz cudów estetycznych i artystycznych, Bilbao posiada także ważne osiągnięcia technologiczne i gospodarcze. Most Vizcaya jest jednym z pierwszych mostów wiszących, jakie kiedykolwiek zbudowano w Europie i stał się w rezultacie miejscem światowego dziedzictwa.

Muzeum Guggenheima zostało zaprojektowane przez Franka Gehry'ego i otwarte w 1997 roku. Po wielkim otwarciu muzeum zapoczątkowało nowy bogaty okres artystyczny Bilbao. Jedną z najbardziej zapadających w pamięć cech budynku w kolorze stali jest kształt i struktura, która ma nietypowy design. Wokół budynku znajdują się słynne pomniki i rzeźby, takie jak kwiatowe Puppy i potężny pająk Maman, jedna z największych rzeźb na świecie.

Na północnym krańcu Bilbao znajduje się zamożna dzielnica Getxo. To miejsce, w którym znajdują się jedne z najpopularniejszych plaż nad Zatoką, a wielu mieszkańców i turystów przyjeżdża na surfing, wycieczki i widoki na plażę. Z zaledwie 15 minut jazdy pociągiem od miasta, nie ma wymówki, aby opuścić plażę podczas wizyty w Bilbao!

Ubezpieczenie

85388_Immagine.jpg

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

LM Marti Education

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami surfingu, aby zapewnić najlepsze możliwe surfowanie. Nasi profesjonaliści mają setki wcześniejszych klas na różnych ... [+]

Czy kiedykolwiek surfowałeś kiedyś w Zatoce Biskajskiej? Jeśli nie, czeka cię specjalna niespodzianka! Oferujemy lekcje surfingu u miejscowych, którzy nauczą Cię w najbardziej popularnych i znanych plażach w Hiszpanii.

Ściśle współpracujemy z profesjonalnymi instruktorami surfingu, aby zapewnić najlepsze możliwe surfowanie. Nasi profesjonaliści mają setki wcześniejszych klas na różnych poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Bezpieczeństwo jest również ważnym czynnikiem, który bierzemy pod uwagę.

Oprócz surfowania, oferujemy również lekcje hiszpańskiego. Podczas pobytu w Hiszpanii bardzo pomocne jest nauczenie się hiszpańskich zwrotów, które mogą pomóc w zanurzeniu się w lokalnej kulturze Hiszpanii. Najlepszym sposobem nauki języka jest nauka w kraju, w którym mówi się tym językiem. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani native-tutorzy pomogą Ci uczyć się hiszpańskiego na lekcji, abyś mógł ćwiczyć na ulicy, u swojej rodziny lub u znajomych.... [-]

Hiszpania Getxo
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 3 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku