Instituto BME

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instituto BME to centrum szkoleniowe dla hiszpańskich toreb i rynków (BME), czwartego operatora rynku w Europie. Został on utworzony w 2005 r., Kontynuując prace upowszechniające prowadzone od 1990 r. Przez Instytut MEFF, jako odzwierciedlenie w dziedzinie tworzenia procesu integracji zestawu rynków papierów wartościowych oraz systemów kompensacji i rozrachunku istniejących w Hiszpanii.

W celu przyczynienia się do promocji kultury finansowej działalność Instituto BME opiera się na organizacji różnych usług szkoleniowych związanych ogólnie z rynkami finansowymi.

Na szczególną uwagę zasługują wszystkie te aspekty bezpośrednio związane z produktami różnych rynków i platform obrotu, które tworzą hiszpańskie torby i rynki (akcje, instrumenty o stałym dochodzie i instrumenty pochodne) oraz ich systemy rozliczeń i rozrachunków, ale nie zapominając o innych nowatorskich aspektach świat finansowy w konsekwencji z jednej strony procesu globalizacji, az drugiej strony ciągłego postępu sektora.

138523_BME2_p1.jpg

Oferta szkoleniowa Instituto BME stara się zapewnić maksymalne upowszechnienie wiedzy o rynkach finansowych i jego produktach, zawsze stosując bardzo praktyczną metodologię wspartą zaawansowanymi aplikacjami komputerowymi. W tym celu dysponuje bezkonkurencyjnymi zasobami ludzkimi, w Instituto BME wchodzą sami profesorowie Instituto BME oraz grupa specjalistów BME, którzy zapewniają pierwszorzędne doświadczenie w procesie zarządzania na różnych rynkach. Ponadto regularnie współpracują eksperci z innych dziedzin sektora finansowego, a także naukowcy z różnych uczelni.

„Maksymalne rozpowszechnianie wiedzy o rynkach finansowych”

Programy szkoleniowe Instituto BME skierowane są do profesjonalistów z sektora finansowego i jego organów regulacyjnych, inwestorów prywatnych, studentów i ogólnie wszystkich zainteresowanych wejściem lub pogłębieniem świata finansów.

Dostarczając każdy ze swoich programów szkoleniowych, Instituto BME odnawia zobowiązanie do jakości ze swoimi klientami, po otrzymaniu Certyfikatu Rejestracji Firmy w 1998 r. I przedłużeniu zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2015.

Nasze obiekty

Pałac Giełdowy

Instituto BME ma uprzywilejowaną lokalizację w Palacio de la Bolsa, obok osi komunikacyjnej Castellana. Znajduje się na Plaza de la Lealtad i jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w stolicy. Został otwarty w 1893 roku i był przy różnych okazjach przebudowywany, dzięki czemu ma wszystkie postępy technologiczne i dostępowe.

Instituto BME swoją działalność w czterech salach (mieszczących około 40 osób każda) wyposażonych w komputery, symulatory rynku, informacje finansowe w czasie rzeczywistym oraz najbardziej zaawansowane technologicznie środki dydaktyczne.

Ponadto lokalizacja w siedzibie hiszpańskiej giełdy i rynków pozwala Instituto BME korzystanie z innych korzyści, takich jak dostęp do biblioteki, audytorium i innych usług.

138524_BME5_p1.jpg

Zaangażowanie w jakość

Instituto BME ustanowiło, udokumentowało i wdrożyło system zarządzania jakością, którego świadectwo rejestracji firmy zostało uzyskane w 1998 r. I odnawiane co roku zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2015.

Polityka jakości Instituto BME stanowi, że:

Prestiż i przywództwo Instituto BME jako centrum szkoleniowego można osiągnąć tylko wtedy, gdy każda z podjętych usług ma na celu osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta.

Rozumiemy, że zadowolony klient to taki, którego oczekiwania zostały spełnione dzięki zobowiązaniu Total Quality, które realizuje Instituto BME .

Total Quality to dbałość o wszystkie szczegóły, które zajmuje proces świadczenia usługi. Właśnie ze względu na wyjątkową dbałość o te szczegóły działalność Instituto BME różni się od konkurencji.

Ta Całkowita Jakość znajduje odzwierciedlenie w Całkowitym Celu Jakości, którego zastosowanie wymaga, aby cały personel Instituto BME pełni zinternalizował zakres wszystkich podejmowanych działań. W rzeczywistości Całkowity Cel Jakości to nie tylko zestaw środków opracowywanych mechanicznie, ale także postawa personelu, który przez cały czas chce zadowolić klienta. Całkowita jakość jest osiągana na podstawie niewielkich indywidualnych wkładów.

Ponadto całkowity cel jakości Instituto BME odnosi się również do następujących kwestii:

  • Szybkość zmian. Pojawienie się nowych niezaspokojonych potrzeb u naszych klientów zmusza Instituto BME do ciągłej aktualizacji usług i sposobu ich świadczenia.
  • Udział personelu Każda z osób, które pracują w Instituto BME formułuje w swoim zakresie propozycje i pomysły, które uważa za właściwe w celu poprawy jakości usługi, a także procesu jej świadczenia. Wydajność mierzy się również pod względem niższych kosztów ekonomicznych i oszczędności czasu.
  • Formacja wewnętrzna Zapewnienie najwyższej jakości usług i samo szkolenie personelu są ze sobą ściśle powiązane, dlatego Instituto BME uważa ten aspekt za fundamentalny filar całkowitego celu jakości.
  • Dostawcy Dostawcy produktów i usług muszą przestrzegać naszego podejścia do jakości i dlatego powinni być zaangażowani w nasz program ciągłego doskonalenia.
  • Aktualizacja całkowitego celu jakości. W oparciu o inicjatywy personelu, znajomość wymagań klientów i porównanie z najlepszymi konkurentami, kierownictwo co roku określa priorytetowe obszary, na których należy się skoncentrować, zgodnie ze strategicznymi celami Instituto BME .

Krótko mówiąc, Total Quality Cel jest zawsze priorytetem, który wymaga ciągłego wysiłku, aby utrzymać i sprawdzić swoje postępy.

Lokalizacje

Madryt

Address
Instituto BME
Palacio de la Bolsa
Plaza de la Lealtad, 1
28014

Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium