Przeczytaj oficjalny opis

IDEALOG: akredytowanym ośrodkiem przez Uniwersytet w Barcelonie

IDEALOG otrzymał akredytację Uniwersytetu w Barcelonie (Szkoła Języków Obcych). To uszczelnienie jest uznanie jakości i dyscypliny w szkole.

KORZYŚCI DLA STUDENTÓW

Studentów uczestniczących na naszych kursach angielski, francuski, niemiecki i włoski będzie w stanie uzyskać odpowiedni certyfikat z pieczęcią Szkoły Języków Nowożytnych (Escola d'Idiomes współczesnych), Dokument ten jest ważny dla celów zastosowania do międzynarodowych stypendiów mobilności. Wszyscy studenci Idealog może uzyskać kartę EIM i korzystać ze wszystkich zniżek na różne usługi w ramach wspólnoty UB.

Centrum

To nie jest przypadek, że Idealog znajduje się w Castelldefels; wybraliśmy to specjalny obszar, ponieważ chcieliśmy, aby połączyć wszystkie nasze studentom wyjątkowe miejsce do nauki i praktykowania języka.

W ten sposób, albo dyrektor firmy, która robi program zanurzenia się z nami, lub młody mieszkaniec Castelldefels znajdą tu wyjątkowe otoczenie, z bogatym zapleczem i podstawy, które zapewnią Państwu wyjątkowy szkolenia pierwszej klasy.

Spersonalizowane nauczania Solidna zespół profesjonalistów Rano, po południu i wieczorem harmonogramy Duży parking Darmowy Internet Darmowa biblioteka mediów Video Library (w różnych językach) Kawiarnia Ogrzewanie, klimatyzacja i sprzęt audio wideo we wszystkich klasach

Nasze obiekty

Nasza szkoła znajduje się w pobliżu pięknej rezydencji z ogrodem w górnej części Castelldefels, zanurzone w środowisku naturalnym (w całości podnóża Parku Przyrody Garraf) otoczone sosnowym lasem, 20 minut od Barcelony z łatwym parking.

Nieformalne i swobodnej atmosferze, gdzie można lepiej skoncentrować się na nauce języków obcych.

Mamy 13 sal z naturalnym światłem i wszystkich zasobów technologicznych:

TV / Video / DVD Odtwarzacz CD Proyectores Klimatyzacja Komputery Internet

Mamy też zajęcia w ogrodzie, i możemy nawet oferują zajęcia z naszych tarasów lub w namiotach obok basenu.

Odwiedź nas, a zobaczysz dlaczego Idealog różni się od innych Language Centers.

Idealog posiada również szkołę w Marrakeszu oferuje podobny zestaw programów językowych. Można znaleźć informacje o naszej Marrakesz szkoła tutaj.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Idealog

Ten hiszpański kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy mieszkają w Hiszpanii i za granicą i potrzebują szybko i skutecznie nauczyć się go. W Idealog, oferujemy naszy ... [+]

Ten hiszpański kurs jest przeznaczony dla studentów, którzy mieszkają w Hiszpanii i za granicą i potrzebują szybko i skutecznie nauczyć się go. W Idealog, oferujemy naszym studentom możliwość studiowania w dynamicznym, uczestniczącej i komunikatywny sposób.

Kurs jest prowadzony zgodnie z metodą komunikatywną nauczania, gdzie uczniowie uczestniczą w różnych sytuacjach praktycznych.

Kurs koncentruje się na wszystkich aspektach języka hiszpańskiego i klasy wahają się od ćwiczenia gramatyczne do czytania powieści, artykułów prasowych, wiadomości sieciowej, przepisy kulinarne, itp ...

Rozumienie ze słuchu pracuje z wykorzystaniem piosenek, oglądać filmy, dokumentalne, serię i słuchania na telefon rozmowy wszelkiego rodzaju.... [-]

Hiszpania Barcelona Coruña
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku