Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonaliści dla innowacyjnego i krajowym środowisku miejskim.

Madryt, ważne, jasne i epicentrum kultury, rozrywki i sztuki.

IED Madryt jest prywatna Wyższa Centrum Edukacji Artystycznej przynależności do IED Design Group, międzynarodowej sieci kształcenia w zakresie projektowania i zarządzania urodzonego we Włoszech w 1966 roku, a dziś ma trzynaście oddziałów rozmieszczonych między Włoch, Hiszpanii i Brazylii.

W 2014 roku obchodził swoje 20-lecie; doświadczenie, które zaowocowało szerokim zakresie szkoleń z innowacyjnym, unikalnym i rozpoznawalnym modelem akademickim zdolność dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa, co zaowocowało dużą liczbą uczniów przyznana w krajowych i międzynarodowych prestiżowych konkursach , paradujących w najlepszych wybiegach i rzeczywistych projektów w ścisłej współpracy z firmami.

IED Madrid oferuje wyższe stopnie w projektowaniu, równy klasie Kolegium Kształcenia Zawodowego wyższy poziom kwalifikacji w Wyższej Technik Plastycznych i Projektowania Dyplom IED, kursy jednorocznych, Masters, intensywny Masters, mistrzowie designu i innowacji, kursy Kursy specjalizacyjne, kursy i szkolenia letni Junior.

Od momentu otwarcia, IED Madrid przeszkolono ponad 30.000 studentów każdego roku i ma 1500 nowych studentów.

projekt

IED Projekt odpowiada w pełni wymaganiom rynku oraz przewidywanych treści, języków, kodów wyraziste i funkcjonalne w najróżniejszych branżach.

Product Design, projektowanie wnętrz, mebli ulicznych, projektowania mody akcesoria, samochodowe są pewne obszary, w których wartość projektu wzrosła w ostatnich latach. W tym sensie, projektant, jako innowator formy i funkcji, zapewnia trendy i funkcjonalne wymagania tej chwili i zakłada jej rozwój i wdrażanie.

IED wzornictwo kursy rozwijać te umiejętności, które studenci nabywają umiejętności technicznych poprzez udział w warsztatach i współpracy z wiodącymi firmami w branży.

moda

Współpraca z firmami i specjalistów mody jest niezbędna i zobowiązuje się do głównych międzynarodowych projektantów.

Szkoła uczy, jak żyć i czuć modę we wszystkich jego aspektach pracy z profesjonalizmu i innowacje w nowych kreacjach.

Kursy szkolenie przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach, twórczego strategicznego, marketingu, reklamie organizacyjnej do działań wizerunkowych i komunikacyjnych.

komunikacja wizualna

IED Visual Communication jest twórcze laboratorium, w którym instrumenty są wyuczone, komunikatywny i wyraziste języków, nowych technik i umiejętności do opracowania projektów technologii komunikacji wizualnej.

Żyjemy w świecie, w którym elementy audiowizualne są częścią naszego codziennego życia i są głównym nośnikiem wartości i znaczeń, które przekazują idee i realiów produkcyjnych w tym tak różnorodne, jak moda, design, różnej produkcji przemysłowej, Reklama ale także kultura, polityka i kwestie społeczne.

Istnienie koncepcji lub projektu, daleki od bycia zwykłym akcesoria, przyczynia się w istotny sposób do sukcesu komunikowania wiadomość.

Przenoszenie profesjonalizmu i kompetencji w tej dziedzinie oznacza posiadanie eklektyczna, cross-kultury, opartej na gruntownej wiedzy z jednej strony kontekście społeczno-kulturowym, w którym pracują, az drugiej, nowych technologii informacyjnych stale zmienić papier obrazy i dźwięki w komunikacji.

Dziś jest zaprojektowany i wyprodukowany w systemie multimediów; ale multimedialnych zawsze interpretowane w dwóch perspektyw: porywczy i ciągły rozwój technologii cyfrowych, a jednocześnie współistnienia różnych mediów audiowizualnych, które wymagają innego wiedzę i kreatywność.

IED kursy komunikacji wizualnej są elementem bogactwo sprawia, że ​​ta szkoła unikalny ośrodek szkoleniowy w ramach włoskiego panoramy. Stała aktualizacja technologii dostępnych dla studentów sprawiają, dzięki długiej tradycji, w laboratorium badawczym, w ramach którego doświadczył rozwijać kreatywność zarówno treści i języków, dzięki czemu trenować i zakwalifikowania swoich uczniów, aby mogli wejść dziś na rynek pracy.

Zarządzanie i komunikacja

Propozycja szkolenia IED Zarząd odpowiada na ciągłą potrzebę nowych specjalistów w dziedzinach niezwykle dynamicznych i rozwijających się: reklama, public relations, marketingu i zasobów ludzkich.

Wydział posiada bogate doświadczenie i przeszkolenie i jest w stanie dostosować treść kursów do ciągłej produkcji i przemian technologicznych.

Filozofia szkoły uzupełnia bezpośrednim związku z specjalistów, badania wymogów rynku, włączenie w grupach badawczych i analizy do badań i rozwoju projektu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dyplom IED Videogames zapewnia studentom niezbędną wiedzę i umiejętności, zarówno techniczne, jak i kreatywne, a także w branży gier wideo, aby zagwarantować ich sukces z ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: dyplom IEDJęzyk: hiszpańskiSzkoła: Komunikacja wizualna IEDKredyty IED: 180Czas trwania: 3 lataGodziny: Rano i popołudniu L / V od 8:00 do 18:00Pomoc: na miejscuTytuły: prywatne

Dyplom IED Videogames zapewnia studentom niezbędną wiedzę i umiejętności, zarówno techniczne, jak i kreatywne, a także w branży gier wideo, aby zagwarantować ich sukces zawodowy w branży treści interaktywnych. Coraz silniejsza siła przemysłowa i gospodarcza, w ciągłej innowacji.

Od konceptualizacji po programowanie, nie zapominając o projektowaniu i narracji. Program szkoleniowy oferuje widok branży na 360º, dzięki czemu studenci mogą zidentyfikować własną karierę zawodową w tworzeniu wirtualnych światów. Uczniowie są szkoleni jako artyści gier, projektanci gier i / lub programiści gier.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs ten kształci profesjonalnego eksperta w tworzeniu wizerunku mody i tożsamości, zdolnego do koordynowania procesów komunikacyjnych w dziedzinie mody. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: dyplom IEDJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED Fashion LabKredyty IED: 180Data rozpoczęcia: wrzesień 2019Czas trwania: 3 lataGodziny: Rano i popołudniu L / V od 8:00 do 18:00Pomoc: na miejscuTytuły: prywatneOpłata rejestracyjna: 2500 €Opłata za kurs: 9200 €Opłata za kurs (mieszkańcy spoza UE): 10500 EUR

Kurs ten kształci profesjonalnego eksperta w tworzeniu wizerunku mody i tożsamości, zdolnego do koordynowania procesów komunikacyjnych w dziedzinie mody.

Dyplom IED w dziedzinie komunikacji, stylizacji i mody jest profesjonalnym ekspertem w tworzeniu wizerunku mody i tożsamości, zdolnym do koordynowania procesów komunikacyjnych w złożonym i zmieniającym się środowisku, takim jak moda.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dyplom studiów podyplomowych

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kompletne szkolenie projektowe w zakresie elastycznych systemów wizualnych dla elastycznych tożsamości wizualnych, dynamicznego brandingu i płynnej komunikacji. ... [+]

Kompletne szkolenie projektowe w zakresie elastycznych systemów wizualnych dla elastycznych tożsamości wizualnych, dynamicznego brandingu i płynnej komunikacji.

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk angielskiSzkoła: Komunikacja wizualnaKredyty IED: 20Czas trwania: 3 miesiąceHarmonogram: popołudnie-wieczór 19.00-22.30 h (od poniedziałku do piątku, 3, 4 lub 5 dni w tygodniu)Obecność: osobiścieKwalifikacja: prywatna Pod koniec kursu zostanie wydany prywatny certyfikat.Skierowany do: starszych absolwentów różnych dziedzin wzornictwa, absolwentów sztuk pięknych, komunikacji wizualnej i projektowania graficznego, twórców generatywnych i projektantów interfejsów użytkownika, a także wszystkich tych, którzy mają doświadczenie zawodowe w wymienionych sektorach, którzy szukają kompletnego szkolenia w zakresie elastycznych systemów wizualnych dla projektów projektowych w krótkim czasie.Proces rekrutacji: wybór zostanie dokonany na podstawie CV kandydata, listu motywacyjnego i portfolio prac. Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne.... [-]
Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Od dużych ilości danych instytucjonalnych, społecznych lub sportowych po złożone procesy lub opisy. Naucz się komunikować w prosty i wizualny sposób poprzez projektowanie ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk: hiszpańskiSzkoła: Komunikacja wizualna IEDKredyty IED: 20Czas trwania: 3 miesiąceGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu student otrzyma certyfikat akredytacji.Skierowany do: grafików, grafików, animatorów sztuki, dziennikarzy, ilustratorów i specjalistów od komunikacji audiowizualnej, którzy chcą pogłębić graficzną reprezentację informacjiProces rekrutacji: CV / list motywacyjny; Portfolio (do 3 MB) / Web; Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne

Infografika jest graficzną reprezentacją informacji. Jest uważany za podstawowe narzędzie do przekazywania pomysłów w sposób wizualny i prosty, ale także analityczny i precyzyjny. Zrozumienie jego procesów, możliwości i działania pozwala każdemu specjalistowi ds. Komunikacji lub projektowania ustanowić skuteczną komunikację ze swoimi czytelnikami lub klientami.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zaprojektuj innowacyjne strategie zarządzania artystami, wydarzeniami, edycją i muzyką przemysłu muzycznego. ... [+]

Zaprojektuj innowacyjne strategie zarządzania artystami, wydarzeniami, edycją i muzyką przemysłu muzycznego.

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk: hiszpańskiSzkoła: Zarządzanie IEDKredyty IED: 20Data rozpoczęcia: październik 2019 rCzas trwania: 3 miesiąceGodziny: po południu i wieczorem 19:00 - 22:30. LV 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: zainteresowanych rozwojem kariery w przemyśle muzycznym. Profesjonaliści ze świata marketingu, komunikacji, dziennikarstwa, graficy lub w skrócie wszyscy, którzy chcą specjalizować się w jednym z obszarów przemysłu muzycznego.Proces rekrutacji: przewiduje się wybór na podstawie CV, listu motywacyjnego i portfolio prac. Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne.Opłata rejestracyjna: 1200 €Opłata za kurs: 3100 €... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Eksperymentuj z materiałami i technikami, aby zaprojektować modele i prototypy funkcjonalnych opraw oświetleniowych. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 20Czas trwania: 3 miesiąceGodziny: popołudnie 19.00-22.30 h (lv, 3, 4 lub 5 dni w tygodniu)Pomoc: na miejscuKwalifikacja: Prywatny akredytowany certyfikat na koniec kursu (obowiązkowa obecność).Skierowany do: architektów i projektantów / Niezbędna znajomość AutoCAD / Doświadczenie zawodowe będą cenione.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny Porfolio (do 3 MB) / Web Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne

Świetlisty obiekt może być użyty jako sposób na wyrażenie osobistej tożsamości użytkownika i przestrzeni. Tworzy różnorodność środowisk i jest generatorem produktów, które opowiadają historię i wywołują emocje.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zostań specjalistą ds. Oświetlenia w opracowywaniu projektów dla gatunków dramatycznych, stylów artystycznych i koncepcji estetycznych. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 20Czas trwania: 3 miesiąceGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu student otrzyma certyfikat akredytacji.Skierowany do: absolwentów lub absolwentów w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury, projektowania wnętrz itp.Proces rekrutacji: - CV (zostanie ocenione doświadczenie zawodowe) - List motywacyjny - Portfolio (nie przekraczające 3 MB) strony internetowej lub bloga, w przypadku ich posiadania. - Osobisty wywiad, jeżeli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne.

Oświetlenie przekształca naszą koncepcję widzenia i rozumienia inscenizacji. Za różnymi dyscyplinami artystycznymi, takimi jak taniec, teatr czy muzyka, światło ukrywa się jako wielki bohater. Po tych artystycznych wyrazach są projektanci, którzy dzięki pracy, badaniom i badaniu światła tworzą atmosferę, dzięki której każdy pokaz jest wyjątkowy.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kontroluj cyfrowy przepływ pracy w projektowaniu i prototypowaniu swoich projektów. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk angielskiSzkoła: projektowanieObecność: mieszanaKwalifikacja: prywatna akredytacja na koniec kursu.Skierowany do: absolwentów lub posiadaczy dyplomów w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury itp.Proces rekrutacji: Currículum vitae / List motywacyjny Portfolio projektu (maks. 3 MB) / Web Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny

Studia podyplomowe z zakresu projektowania cyfrowego i produkcji specjalizują się w projektowaniu i prototypowaniu technik cyfrowych, zarówno w produkcji graficznej, jak i opracowywaniu projektów, za pomocą oprogramowania do wspomaganego komputerowo projektowania (CAD) i technik cyfrowych, które umożliwiają szybkie prototypowanie projektów. Świat cyfrowej fabrykacji przechodzi obecnie znaczący rozwój, a opanowanie szeregu technik wytwarzania pozwala projektantom zacząć od korzystnej pozycji przy nadzorowaniu projektów od ich koncepcyjnego rozwoju do momentu ich wprowadzenia na rynek.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Eksperymentuj z materiałami i technikami, aby stworzyć funkcjonalne, intuicyjne i estetyczne przedmioty, które ułatwią życie użytkownikom. ... [+]

Eksperymentuj z materiałami i technikami, aby stworzyć funkcjonalne, intuicyjne i estetyczne przedmioty, które ułatwią życie użytkownikom.

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 20Czas trwania: 3 miesiąceGodziny: popołudnie 19.00-22.30 h (lv, 3, 4 lub 5 dni w tygodniu)Pomoc: na miejscuKwalifikacja: Prywatny akredytowany certyfikat na koniec kursu (obowiązkowa obecność).Skierowany do: architektów i projektantów / Niezbędna znajomość AutoCAD / Doświadczenie zawodowe będą cenione.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny Porfolio (do 3 MB) / Web Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne

Zawód projektanta produktów stoi za setkami przedmiotów, których używamy na co dzień. Jest to podstawowy zawód, który w coraz większym stopniu odgrywa wiodącą rolę w konkurencyjnym przemyśle, który stara się tworzyć lepsze produkty. Branża ta musi mieć specjalistów od projektowania, którzy tworzą funkcjonalne, intuicyjne i estetyczne przedmioty, które ułatwiają życie użytkownikom.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Studia podyplomowe z elektroniki i prototypowania mediów zagłębiają się w naukę elektroniki i programowania, aby wyposażyć projekty w mechaniczne zachowanie i interakcję ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: PodyplomoweJęzyk angielskiSzkoła: projektowanieCzas trwania: 4 miesiąceObecność: mieszanaKwalifikacja: prywatna akredytacja na koniec kursu.Skierowany do: absolwentów lub posiadaczy dyplomów w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury itp.Proces rekrutacji: Currículum vitae / List motywacyjny Portfolio projektu (maks. 3 MB) / Web Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny

Integracja elektroniki z projektowaniem jest obecnie coraz częstsza z rozwojem połączonych projektów, Internetu rzeczy (IoT), urządzeń do noszenia itp.Studia podyplomowe z elektroniki i prototypowania mediów zagłębiają się w naukę elektroniki i programowania, aby wyposażyć projekty w mechaniczne zachowanie i interakcję ze środowiskiem, zarówno fizycznie, jak i cyfrowo. Ten kurs podyplomowy stanowi część struktury Master in Digital Fabrication and Media.... [-]

Hiszpania Madrid
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Skierowany do młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją działalność zawodową w dziedzinie produkcji audiowizualnej (film, telewizja i wideo), gier wideo, animacji 2D i 3D ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Czy jesteś pod wrażeniem efektów i animacji, które widzisz w kinie i chciałbyś wiedzieć, jak zostały wykonane? Ta ciekawość może stać się profesją i zabierze Cię daleko w branżę animacji i gier wideo.

Z cyklem szkoleniowym wyższego poziomu w animacjach 3D, interaktywnych grach i środowiskach , specjalista ds. Gier komputerowych , możesz zdobyć niezbędną wiedzę, aby ożywić interaktywne projekty multimedialne, wygenerować wirtualne przestrzenie i animacje 2D i 3D, kontrolować procesy postprodukcji i monitorować efekty wydania. A wszystko to, gdy zaczynasz w ekscytującym świecie projektowania gier wideo i znasz najnowsze narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier na dowolnej platformie.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs Total Design One Year obejmuje zwiedzanie głównych dziedzin projektowania i komunikacji. Jest to fundacja skierowana do osób, które chcą rozpocząć studia w zakresie ... [+]

TEN KURS JEST OBEJRZANY W ANGIELSKIM I W HISZPAŃSKIM

Kurs Total Design One Year obejmuje zwiedzanie głównych dziedzin projektowania i komunikacji. Jest to fundacja skierowana do osób, które chcą rozpocząć studia w zakresie projektowania produktu, projektowania wnętrz, projektowania graficznego i projektowania mody . Przez cały rok wszystkie aspekty artystyczne, wizualne, koncepcyjne, techniczne i projektowe są objęte warsztatami, zajmującymi się wszystkimi podstawowymi tematami potrzebnymi do profesjonalnej praktyki projektowania i kultury projektu.

Kurs ma teoretyczną i praktyczną strukturę, dzięki czemu wokół projektowanego rdzenia obracają się inne kluczowe przedmioty do twórczej pracy. Ta metodologia pozwala na zastosowanie uczenia się i uczenia się poprzez projektowanie DNA naszych Total Designers.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie.

Czy chciałbyś stać się profesjonalną ilustracją? Dzięki Wyższym Stopniom na Ilustracji nauczysz się tworzyć język wizualny, który pozwoli ci wyszczególniać pomysły i koncepcje poprzez rysowanie, tworzenie ilustracji z różnymi technikami i stylami artystycznymi. Ponadto zaczniesz od podstawowych strategii narracji graficznej w celu opracowania publikacji lub ilustrowanych skryptów (storyboardów). Dzięki praktycznej metodologii opracujesz własny język, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, świat wydawniczy lub sztuka.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Jednodniowy Kurs Wnętrzny (wykładany w języku angielskim) dotyczy oferty edukacyjnej Szkoły Projektowej. Jest skierowany do osób, które chcą wkroczyć w świat projektowani ... [+]

Jednodniowy Kurs Wnętrzny (wykładany w języku angielskim) dotyczy oferty edukacyjnej Szkoły Projektowej. Jest skierowany do osób, które chcą wkroczyć w świat projektowania wnętrz i innych przestrzeni o różnych typach i skalach, poprzez projekty i warsztaty prowadzone we współpracy z projektantami i firmami z branży.

W ciągu roku akademickiego podstawowe podstawy niezbędne do planowania i projektowania przestrzeni, rozumienia relacji między użytkownikiem a otoczeniem, skali ludzkiej i przestrzennej, a także narzędzi komputerowych i komunikacyjnych, technik wyrażania i pomiarów, a także kursów o charakterze kulturalnym .

Znakomite są konceptualne, ekspresyjne i formalne projekty i ćwiczenia, mające zastosowanie w projektowaniu komercyjnych, wypoczynkowych, publicznych i prywatnych wnętrz, a także wystaw, scenografii i interwencji przestrzennych.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Advanced Degree in Web Application Development, specjalista w zakresie projektowania cyfrowego i User Experience, uczy cię, jak zostać programistą z zaawansowaną wiedzą w ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Advanced Degree in Web Application Development , specjalista w zakresie projektowania cyfrowego i User Experience, uczy cię, jak zostać programistą z zaawansowaną wiedzą w zakresie projektowania cyfrowego, jednego z najbardziej pożądanych profili na rynku. Rozwijaj komunikacyjne i kreatywne umiejętności i ucz się, za pomocą określonych technologii i środowisk programistycznych, w celu rozwijania i ulepszania aplikacji komputerowych dla wszystkich systemów operacyjnych i platform mobilnych. Podejdziesz do takich koncepcji, jak użyteczność i doświadczenie użytkownika, jednocześnie pogłębiając cyfrowe systemy projektowania i informacji, tworząc rozwiązania technologiczne dla wszystkich typów platform.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dominuje procesy budowy odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI Dominuje procesy uszlachetniania odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie.

Dzięki modelowi CFGS wzoru i mody odkryjesz sekrety, aby stać się profesjonalnym projektantem mody. W ciągu zaledwie dwóch lat opanujesz techniki haute couture, opracujesz modelowanie na manekinie i wykonasz objętość odzieży. Ponadto będziesz mógł zarządzać procesem tworzenia kolekcji od zakończenia rysunków po wybór materiałów.

Po co studiować szkolenie na poziomie wyższym w zakresie wzornictwa i mody w IED Madrid?

Program edukacyjny cyklu kształcenia wyższego stopnia w Patronaje y Moda oferuje pełne szkolenie, dzięki któremu student jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez przemysł mody w obecnej epoce.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo.

Czy chcesz nauczyć się korzystać z aparatu i znać wszystkie niezbędne aspekty, które pozwalają profesjonalnie opracować projekt audiowizualny? Wraz z cyklem szkoleniowym w zakresie wyższego stopnia w fotografii pogłębiasz techniki oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, nauczysz się zarządzać elementami składającymi się na reprezentację przestrzeni kosmicznej, a odkryjesz, jakie technologie pozwolą ci skutecznie radzić sobie z projektami fotograficznymi, znając również główne techniki i strategie tworzenia filmów. Począwszy od solidnej podstawy teoretycznej, opracujesz własny język audiowizualny, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, moda, świat wydawniczy, fotoreportaż czy sztuka.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Głównym celem kursu jest nabycie przez studenta narzędzi teoretycznych, technologicznych i projektowych niezbędnych do podjęcia pracy zawodowej w dziedzinie architektury ... [+]

Każda przestrzeń przekazuje emocje i uświadamia nam osobowość jej mieszkańców; w niej dostrzegamy upływ czasu, ślady życia, które ją zmieniły i oczywiście przyszłe możliwości transformacji. W Advanced Interior Design letni kurs koncentruje się na kluczowych punktach, które definiują i charakteryzują różne przestrzenie. Dialog między materialnym a niematerialnym; atmosfera tego miejsca i to, co jest postrzegane i może być obserwowane, wynika z różnorodnych i odpowiednich rozwiązań przestrzennych, a także z wykorzystania materiałów, wyboru mebli, wykończeń i tekstur lub rozwiązań oświetleniowych, w celu uwidocznienia znaczeń, koncepcje i emocje, które zawiera przestrzeń.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs Summer Design w Gastronomii odbywa się w języku angielskim i jest podzielony na dwa bloki: pierwszy trwa 2 tygodnie, od 10 lipca do 21 lipca. Ostatni blok, od 24 lip ... [+]

Kurs Summer Design w Gastronomii odbywa się w języku angielskim i jest podzielony na dwa bloki: pierwszy trwa 2 tygodnie, od 10 lipca do 21 lipca. Ostatni blok, od 24 lipca do 28 lipca, obejmie wycieczkę do hiszpańskiego regionu La Rioja, słynącego z wina.

Cel: kurs jest opracowany w taki sposób, aby każdy związany ze światem projektowania i / lub gastronomii mógł zdobyć podstawową wiedzę, aby zrozumieć relacje między nimi i poruszać się wygodniej i profesjonalnie między nimi.

Od wystroju wnętrza restauracji po etykietę na butelce wina lub puszce konserw, a także zastawę stołową, prezentację blogu z przepisami lub mundur noszony przez kelnerów. Wszystko, co obejmuje szeroki zakres gastronomii, jest zawarte w szeroko zakrojonym podejściu do projektowania.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Spain),Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letnie wakacje są doskonałą okazją do nauki i tworzyć. Kurs Projektowania Mody Lato Kids oferuje zanurzenia atrakcyjny świat mody, który pomoże mniejsze, w wieku od 9 do ... [+]

Letnie wakacje są doskonałą okazją do nauki i tworzyć. kurs Fashion Design letnie dzieci Oferuje on zanurzenia atrakcyjny świat mody, który pomoże mniejsze, w wieku od 9 do 13 lat, by poznać siebie i otoczenia wokół nich.

Studenci będą poznawać tajniki pracy projektanta mody za pomocą obrazów, gier i rzemiosła.

Fashion Design jest jednym z kursów Junior letnie dzieci Akademia IED Madrycie.

Kursy letnie dla dzieci są przeznaczone dla wszystkich tych, młody wiek zawiera się między 9 i 13 lat, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność i zapoznania się z nowymi technologiami projektowania i latem.

Kursy te trwają w tygodniu i są prowadzone od 26 do 30 czerwca, z klas od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00 godziny. Całkowity czas trwania kursu to 20 godzin. Treści merytoryczne: ... [-]
Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Spanish (Spain)
Zaoczne
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Doświadczenie w projektowaniu Studenci kursu letniego zapoznają się z metodologią zastosowaną w procesie projektowania i opanują stosowanie niezbędnych narzędzi do interd ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Letni kurs Design Experience składa się z czterech tygodniowych niezależnych warsztatów, z których każdy koncentruje się na obszarze projektowania.

Studenci będą rozwijać swoje umiejętności twórcze poprzez eksperymentalne warsztaty z następujących dziedzin: projektowanie mody, projektowanie wnętrz, projektowanie produktów i projektowanie graficzne.

Doświadczenie w projektowaniu Studenci kursu letniego zapoznają się z metodologią zastosowaną w procesie projektowania i opanują stosowanie niezbędnych narzędzi do interdyscyplinarnych projektów.

Ma na celu: Osoby chcące uzupełnić i wzbogacić swoją edukację artystyczną pod kierunkiem doświadczonych i renomowanych specjalistów, rozwijając swoją kreatywność w sposób praktyczny i intensywny poprzez projekty multidyscyplinarne.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letni Kurs Grafiki i Kreatywności zapewnia studentom teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do opracowania globalnego projektu graficznego. Promuje kreatywny potenc ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Letni Kurs Grafiki i Kreatywności zapewnia studentom teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do opracowania globalnego projektu graficznego. Promuje kreatywny potencjał studenta, który poprzez podstawową wiedzę będzie w stanie samodzielnie wygenerować komunikację graficzną potrzebną do rozwinięcia projektu lub pomysłu na biznes.

Skierowany do: przedsiębiorców, projektantów, artystów i ogólnie wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem bazy w dziedzinie grafiki i projektowania stron internetowych, która pozwala im rozwijać graficzną komunikację swoich projektów.

Podczas Letniego Kursu Projektowania Graficznego szczególny nacisk zostanie położony na przewagę komparatywną polegającą na tworzeniu wysokiej jakości grafiki, która emocjonalnie obejmuje docelowych odbiorców.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podczas tego kursu zostaną omówione metody, nawyki i umiejętności potrzebne ekspertom w dziedzinie ilustracji i rysunku oraz przyjrzymy się sposobom grania, eksperymentow ... [+]

Ten kurs jest prowadzony w języku angielskim

Podczas tego kursu zostaną omówione metody, nawyki i umiejętności potrzebne ekspertom w dziedzinie ilustracji i rysunku oraz przyjrzymy się sposobom grania, eksperymentowania i znajdowaniu oraz rozwijaniu własnej wizji i głosu każdego ucznia. Studenci nauczą się, jak pracować nad cyfrowymi i drukowanymi mediami, poznając zalety i kluczowe cechy obu tych obszarów.

Celem jest pomoc uczniom w wykorzystaniu wszystkich dostępnych zasobów do osiągnięcia ich celów w najbardziej efektywny sposób. Proces twórczy zostanie poddany przeglądowi od początku do końca, rozwijając projekty, w których ilustracja będzie głównym narzędziem od ideacji do materializacji.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ten kurs to tygodniowe warsztaty związane ze sztukami wizualnymi. Naucz się rozwijać koncepcje wizualne i tworzyć treści dla mediów cyfrowych! ... [+]

Ten kurs jest prowadzony w języku angielskim Termin "opowiadanie historii" jest używany w wąskim znaczeniu, aby odnosić się konkretnie do opowiadania ustnego, a obecnie odnosi się również do technik narracyjnych w innych mediach.

Żyjemy w świecie otoczonym historiami. Wszystkie obrazy, które otrzymujemy, stanowią część historii mającej na celu wygenerowanie połączenia z nami i uczynienie ich niezapomnianymi. Każda kampania, każdy plakat, każde zdjęcie, każde logo mogą opowiedzieć wspaniałą historię.

Ten tygodniowy warsztat pomoże uczniom w głębokim zrozumieniu języka wizualnego i nauczy się, jak opracować koncepcję, którą można opowiedzieć na różnych platformach.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Odkryj nową wizję rzemiosła i nowych technologii zastosowanych w projektowaniu skórzanych toreb. Trzytygodniowe doświadczenie obejmujące wycieczkę do kołyski ze skóry: Ub ... [+]

Odkryj nową wizję rzemiosła i nowych technologii zastosowanych w projektowaniu skórzanych toreb. Trzytygodniowe doświadczenie obejmujące wycieczkę do kołyski ze skóry : Ubrique (Cadiz).

Plik kursuRodzaj kursu: LatoJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED Fashion LabData rozpoczęcia: 08 lipca 2019 rCzas trwania: 3 tygodnieGodziny: Wieczór i noc Od 4.30 do 21.30 od poniedziałku do czwartku i od 16.30 do 19.30 w piątkiPomoc: na miejscuKwalifikacje: prywatne Po zakończeniu kursu zostanie wydany dyplom i certyfikat potwierdzający, że ten sam został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowane do: Projektuj studentów, profesjonalistów lub projektantów ze świata mody w najszerszym znaczeniu, lub freelance z doświadczeniem w sektorze projektowania akcesoriów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w procesie projektowania, produkcji toreb według wizji rynek w sektorze skórzanym.Proces przyjęcia: konieczne jest przedstawienie zaktualizowanego CV, a jeśli kierunek kursu uzna to za konieczne, przeprowadzony zostanie wywiadOpłata rejestracyjna: 700 €Opłata za kurs: 1900 €... [-]
Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Letni kurs strategii cyfrowej i mediów społecznościowych podzielony jest na dwie części, z których każda trwa dwa tygodnie. ... [+]

TEN PROGRAM SŁUCHA W HISZPAŃSKIM Letni kurs Digital Strategy i Social Media podzielony jest na dwie części, z których każda trwa dwa tygodnie.

Cele kursu:dogłębne zrozumienie pracy wykonanej przez strategicznego planistę i menedżera mediów społecznościowych.nauczyć się rozwijać strategię social media dla każdej marki lub instytucji.nauczyć się korzystać z niezbędnych narzędzi do budowania przekazu marki w sieciach społecznościowych oraz do monitorowania istniejących wzmianek i rozmów.zagłębić się w istniejące kanały i dowiedzieć się o przepisach i profesjonalnej deontologii.

Sieci społecznościowe stały się miejscem, w którym marki wchodzą w interakcję z klientami docelowymi i stanowią doskonałą okazję do uczestnictwa w życiu klienta. Firmy w ten sposób asymilowały alt = "media społecznościowe w swojej globalnej strategii komunikacji. Menedżer mediów społecznościowych jest rzecznikiem marki w Internecie i powinien być doświadczonym ekspertem w dziedzinie komunikacji, zdolnym do budowania treści, zajmowania się społecznościami. Powinien być biegły w alt = "media społecznościowe i wykwalifikowani w monitorowaniu reakcji internetowych, za pomocą specjalnych narzędzi, które pozwalają mu analizować informacje, które może przekazać menedżerom komunikacji i marketingu. Program: Web 2.0 i sieci społecznościowe. Jak zaprojektować strategię mediów społecznościowych alt = ". Monitorowanie: narzędzia analityczne i raporty. Sieci społecznościowe: Tuenti, Twitter, LinkedIn. Platformy treści generowane przez użytkowników: YouTube, Flickr. Blogi korporacyjne. Generowanie treści marki, opowiadanie. SEO i SEM Geolokalizacja i mobilność, reputacja online, pomiar ROI i ROR, projekt końcowy.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Program Summer Experience Design Experience składa się z czterech tygodniowych warsztatów, z których każdy koncentruje się na obszarze projektowania. ... [+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W HISZPAŃSKU I ANGIELSKU

Program Summer Experience Design Experience składa się z czterech tygodniowych warsztatów, z których każdy koncentruje się na obszarze projektowania.

Studenci będą rozwijać swoje zdolności twórcze poprzez warsztaty eksperymentalne w następujących dyscyplinach: projektowanie mody, projektowanie produktów, projektowanie wnętrz i projektowanie graficzne.

Studenci poznają metodologię stosowaną w procesie projektowania i opanują wykorzystanie niezbędnych narzędzi do realizacji projektów poprzecznych. Będą też mieli okazję uczyć się u renomowanych specjalistów.

Cel: Osoby pragnące uzupełnić i wzbogacić swoją edukację artystyczną pod kierunkiem doświadczonych specjalistów, rozwijając swoją kreatywność w praktyczny i intensywny sposób poprzez multidyscyplinarne projekty.... [-]

Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język angielski,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

W Kursie zaawansowanej aranżacji wnętrz i stylizacji latem skupiamy się na kluczowych kwestiach, które definiują i charakteryzują różne przestrzenie. Dialog między materi ... [+]

TEN KURS JEST UDZIAŁ W HISZPAŃSKU

Letni Kurs Zaawansowanej Dekoracji Wnętrz i Stylizacji trwa trzy tygodnie i odbywa się w lipcu.

Program będzie omawiał możliwości technik projektowania wnętrz, prowadząc do lepszego zrozumienia przestrzeni i jej możliwości transformacji, ożywiając neutralną przestrzeń i nadając jej konkretną osobowość, zarówno jako dom, sklep, biuro, siłownia, centrum handlowe , centrum instytucjonalne, muzeum itp. w zależności od potrzeb i wymagań każdego projektu.

Kurs jest prowadzony przez Parolio, dyrektora kreatywnego, producenta i projektanta wnętrz.

Cele kursu:

Projektowanie elementów, które wyróżniają i charakteryzują aranżację wnętrza szeregu pomieszczeń.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zanurz się w analizie trendów i tworzeniu stylizacji stosowanej do ludzi i marek. ... [+]

Zanurz się w analizie trendów i tworzeniu stylizacji stosowanej do ludzi i marek.

Plik kursuRodzaj kursu: LatoJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED Fashion LabCzas trwania: 4 tygodnieGodziny: Późne LJ 4.30 do 21.30 - V 4.30 do 19.30Pomoc: na miejscuTytuły: prywatneSkierowany do: Kierowany do studentów projektowania mody, komunikacji, dziennikarstwa lub każdego, kto interesuje się modąProces rekrutacji: Curriculum Vitae / Portfolio (do 3 MB) / Web / Personal interview, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowneStylizacja mody obejmuje wszystko, począwszy od analizy trendów każdego sezonu, a skończywszy na dostarczaniu kolekcji do klienta końcowego, poprzez artykuły redakcyjne, audiowizualne, strony internetowe lub reklamy samych projektantów lub marek.Jest to również jeden z najbardziej poszukiwanych wyjść, ponieważ projektanci są zawsze wspierani w stylizacji, aby rozwijać swoje kolekcje i prezentować je każdego sezonu. Styliści naprawdę odpowiadają za przyjmowanie różnych propozycji projektantów każdego sezonu.cele... [-]
Hiszpania Madrid
Lipiec 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Podstawowy rok

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs wykorzystuje metodologię opartą na działaniach zawodowych, dzięki czemu wokół projektowego jądra powstaje wiele kluczowych przedmiotów w tym nowoczesnym szkoleniu gr ... [+]

Kurs wykorzystuje metodologię opartą na działaniach zawodowych, dzięki czemu wokół projektowego rdzenia w tym współczesnym projekcie i szkoleniu z ilustracji powstają liczne kluczowe tematy. Ta struktura umożliwia uczenie się poprzez projektowanie oraz szkolenie naszych studentów w procesach projektowania i nowoczesnych narzędziach cyfrowych i komunikacyjnych stosowanych w projektowaniu graficznym. Dodatkowo każdy projekt jest prowadzony przez ważnych pracujących specjalistów, którzy prowadzą naszych uczniów przez proces projektowania i metodologię prawdziwego projektu ilustracyjnego.

Mocne strony kursuZagraj w dwie ekscytujące gałęzie komunikacji wizualnej: projekt graficzny i ilustracja.Zajęcia praktyczne i warsztaty eksperymentalne, aby poprawić swój angielski, ucząc się technicznego języka dziedziny twórczej.Harmonogram zgodny z badaniami lub pracą.Dostęp z dyplomem ukończenia szkoły średniej.Wszyscy nauczyciele pracują zawodowo.Metodologia... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Świadectwo studiów podyplomych

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Światło jest istotną substancją we wszechświecie i naszym życiu. Efemeryczne i tajemnicze światło jest potężnym narzędziem do wywoływania wrażeń, opowiadania i przekazywa ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Światło jest istotną substancją we wszechświecie i naszym życiu. Efemeryczne i tajemnicze światło jest potężnym narzędziem do wywoływania wrażeń, opowiadania i przekazywania emocji; istotnym elementem sztuki ze względu na jej ogromny potencjał twórczy.

Aby pracować ze światłem jako narzędziem, konieczne jest zrozumienie go jako materiału, a także przeanalizowanie twórczych zastosowań światła, które miało miejsce w historii poprzez różne dyscypliny. W ramach studiów podyplomowych Kreatywnego Projektu Oświetleniowego, będziemy badać z eksperymentów dotyczących twórczego wykorzystania światła do współczesnych metod, aby wykorzystać światło jako narzędzie i stworzyć poetyckie i artystyczne doświadczenia.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Studia podyplomowe z Visual Merchandising i Window Dressing w IED Madrid szkolą profesjonalistów zdolnych do prezentacji produktu, marki i innych materiałów w przestrzeni ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Studia podyplomowe z Visual Merchandising i Window Dressing w IED Madrid szkolą profesjonalistów zdolnych do prezentacji produktu, marki i innych materiałów w przestrzeni handlowej sklepu lub w punktach sprzedaży supermarketów, tworząc tożsamość pomiędzy tym produktem a marką. w taki sposób, że obserwator chce go posiadać za wszelką cenę i idzie do sklepu, aby go nabyć. Wszystko to w różnych obszarach: moda, design, akcesoria, delikatesy ...

Główne możliwości zawodowe Kursów Podyplomowych Visual Merchandising i Window Dressing to: Window Dressers, Visual Merchandiser, Freelancerów itp.

cele

Kurs podyplomowy z Window Dressing and Visual Merchandising to program, którego rozwój i studia gwarantują osiągnięcie następujących celów:... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Studia podyplomowe w zakresie marketingu cyfrowego, sieci społecznościowych i konwersji wielokanałowej mają na celu zaspokojenie potrzeb i wymagań stawianych przez środow ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Obecna rzeczywistość zawodowa ludzi, firm i instytucji rodzi się, rozwija i potrzebuje Internetu i świata cyfrowego. W dzisiejszych czasach każda firma opiera się na środowisku cyfrowym, aby stać się kompletnym i konkurencyjnym. Studia podyplomowe w zakresie marketingu cyfrowego, sieci społecznościowych i konwersji wielokanałowej mają na celu zaspokojenie potrzeb i wymagań stawianych przez środowisko cyfrowe i społeczne.

Program, który ustanawia koncepcyjne podstawy podstawowych zasad podczas projektowania strategii marketingu cyfrowego i społecznego każdej firmy lub instytucji, tworząc ważne praktyczne przypadki w rękach profesjonalistów komunikacji 2.0 i marketingu cyfrowego.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe kursy projektowania i produkcji wydarzeń i telewizji składają się z dwóch zróżnicowanych bloków: scenografii wydarzeń i telewizji. Są to dwie profesjonalne pr ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe kursy projektowania i produkcji wydarzeń i telewizji składają się z dwóch zróżnicowanych bloków: scenografii wydarzeń i telewizji. Są to dwie profesjonalne praktyki scenografów, które choć różnią się procesami projektowymi i wykonaniem, prawdą jest również, że często dzielą one tryby i przestrzenie, zwłaszcza w przypadku wydarzeń o pewnej skali, które są generalnie transmitowane przez telewizję.

Pierwszy blok, scenografia wydarzeń, definiowany jest przez zbliżanie się do efemerycznych wystaw korporacyjnych. Koncepcja komunikacji wizualnej na tych wystawach jest rozumiana jako rdzeń dzieła, a celem projektanta jest plastyczne wyartykułowanie komunikatów, które mają być transmitowane. W tym module student będzie mógł poznać zawodowe podstawy i podejść do rozwoju wydarzeń różnego rodzaju.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Akcesoria stały się obiektami pożądania, mają swoje własne imię i każdego sezonu styliści i redaktorzy poszukują niezbędnych rzeczy. Dziś takie nazwiska, jak Manolo Blahn ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKICHCESZ PRACOWAĆ JAKO PROJEKTANT OBUWIA?

Akcesoria stały się obiektami pożądania, mają swoje własne imię i każdego sezonu styliści i redaktorzy poszukują niezbędnych rzeczy. Dziś takie nazwiska, jak Manolo Blahnik, Jimmy Choo i Christian Louboutin są światowym punktem odniesienia w projektowaniu obuwia, zarówno dla ekspertów, jak i dla neofitów.

Kanaryjski projektant Blahnik, National Fashion Design Award i honorowy tytuł Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi dla brytyjskiego przemysłu modowego zyskał międzynarodową sławę dzięki manolos, autentycznym dziełom sztuki, których bohater serialu Sex w Nowym Jorku Lady Gaga lub Madonna nosiły wiele razy. Również Choo, projektant pochodzenia malajskiego z rezydencją w Londynie, został wyróżniony tytułem Honorowym Orderu Imperium Brytyjskiego. Diana of Wales często brała swoje projekty, a obecnie są pożądane przez wszystkie gwiazdy. Podobnie dzieje się w przypadku słynnych obcasów Louboutina z czerwonymi podeszwami, które pokazały takie osobistości jak Carla Bruni-Sarkozy, Dita Von Teese, Blake Lively, Uma Thurman czy Christina Aguilera.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naucz się manipulować światłem i rozwijać wszystkie jego możliwości, aby tworzyć artystyczne, plastyczne i ekscytujące wyniki w przestrzeniach architektonicznych. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

"Oświecenie jest sztuką odkrywczą". W zależności od tego, w jaki sposób oświetlamy, przestrzeń będzie postrzegana, odczuwana i doświadczana przez użytkownika w taki czy inny sposób. Oświetlenie jest jednym z najważniejszych czynników generujących atmosferę: zapewnia bezpośrednie konotacje, takie jak wymiary, i prowokuje subiektywne i nieświadome obciążenie, które daje odczucia dla środowiska: ciepło, przyjemnie, trzeźwo, z jakości ... generuje i prowokuje różne emocje warunkujące otoczenie i jednostki.

Czynniki te miały w ostatnich latach dużą wartość, mając bezpośredni wpływ na rozwój branży oświetleniowej i wspierając rozwój produktów, takich jak bardziej wydajne i ekologiczne lampy, nowe źródła światła, światła LED, prostsze systemy sterowania oświetleniem do użycia, akcesoria, które modyfikują efekt świetlny ...... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania przestrzeni wystawienniczych składa się z dwóch centralnych osi: kulturalnych przestrzeni wystawienniczych i korporacyjnych prze ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania przestrzeni wystawienniczych składa się z dwóch centralnych osi: kulturalnych przestrzeni wystawienniczych i korporacyjnych przestrzeni wystawowych, zwanych również przestrzeniami komercyjnymi. Mogą być trwałe lub efemeryczne, a ich zakres prezentacji jest zróżnicowany, od ośrodków recepcyjnych dla odwiedzających, centrów tłumaczeń ustnych, muzeów, wystaw czasowych, stoisk na targach, wystaw handlowych, pawilonów wystawowych itp.

Jest to inscenizacja samej przestrzeni wystawienniczej, nadająca jej nowy wymiar i jakość narracyjną, tworząc i tworząc nowe, przyjazne dla życia środowiska, które komunikują treść. Sama przestrzeń jest udramatyzowana. Scenografia wystaw kulturalnych musi tworzyć przestrzenie narracyjne jako formę komunikacji i uczenia się, tworzenie plastycznej narracji przeciwko linearności wystawy muzeum encyklopedycznego. Przestrzenie wystawowe firm, obecne na targach, kongresach itp. są obecnie jednym z najpotężniejszych sposobów komunikowania tożsamości wizualnej i informacji o markach i firmach.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania worków * oferuje swoim studentom niezbędne umiejętności, aby dołączyć do zespołu projektantów marki akcesoriów lub pomóc im w po ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania worków * oferuje swoim studentom niezbędne umiejętności, aby dołączyć do zespołu projektantów marki akcesoriów lub pomóc im w podjęciu osobistego projektu, stymulując ich twórczy niepokój i promując konceptualizację uczuć i wrażeń, które ujawniają uzdolnienia i możliwości projektowania; ekscytujący wszechświat obiektów pożądania, który pozwala profesjonalistom w tej dziedzinie na ciągły, twórczy rozwój.

cele

Wśród głównych celów kursu podyplomowego w zakresie projektowania worków możemy wyróżnić:

Zapewnić studentowi praktyczną i teoretyczną wiedzę n... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs Podyplomowy w Set Design for Performing Arts obejmuje profesjonalny program szkoleniowy dla projektantów z dwóch ściśle powiązanych obszarów. Z jednej strony zestaw ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs Podyplomowy w Set Design for Performing Arts obejmuje profesjonalny program szkoleniowy dla projektantów z dwóch ściśle powiązanych obszarów. Z jednej strony zestaw podlega dramatycznemu tekstowi, teatrowi, z drugiej zaś - scenicznej przestrzeni oper, musicali i pokazów tanecznych.

Głównym celem kursu jest przybliżenie studentowi plastycznych możliwości scenerii, ich umiejętności narracji i poruszania się, a także ewoluowania w nowych modelach interpretacji i percepcji. Jednocześnie niezbędny będzie teoretyczny i instrumentalny trening, a także znajomość podstawowych technicznych podstaw scenograficznych do profesjonalnego rozwoju scenografa.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Osobistości takie jak Diana Vreeland, redaktorka mody Harper's Bazaar w latach 1936-1966 i reżyserka Vogue w latach 1962-1971 czy Carine Roitfeld, kultowa redaktorka mody ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKICHCESZ PRACOWAĆ JAKO STYLISTA?

Osobistości takie jak Diana Vreeland, redaktorka mody Harper's Bazaar w latach 1936-1966 i reżyserka Vogue w latach 1962-1971 czy Carine Roitfeld, kultowa redaktorka mody Vogue Paris, położyły fundamenty na stanowisku, które z czasem niekwestionowana siła i wpływ. Również Anna dello Russo, stylistka z bogatym doświadczeniem wiodących magazynów takich jak Vogue Italia i L'Uomo Vogue, jest dziś punktem odniesienia w branży i koniecznością przed najbardziej międzynarodowymi pokazami mody. Wszyscy oni pozostawili swoje piętno na eterycznym świecie mody: zdołali narzucić swoją wizję, odszyfrować kody wizualne i rozpoznać ikonograficzne odniesienia naszych czasów. Dokładnie, dzieło stylisty, zrozumienie, jakie są odniesienia do jego czasów, przewidywanie trendów i budowanie poetyckich wszechświatów, które służą do sprzedaży marzeń, które z konieczności wiążą się ze sprzedażą mody.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studium Mody i Stylu Życia jest drugim z trzech modułów, które składają się na Master of Professional Photography w IED Madrid, ten kurs specjalizacji jest po ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Mody i Stylu Życia jest drugim z trzech modułów, które składają się na Master of Professional Photography w IED Madrid, ten kurs specjalizacji jest poświęcony Fashion and Lifestyle. Obejmuje także przekazywalną wiedzę o prawach autorskich, pracę z modelami, plany biznesowe, relacje z mediami, zaawansowaną korektę i korekcję kolorów, zarządzanie lokalizacją i kontrakty.

Głównymi postaciami tego kursu są fotografowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie mody i fotografii studyjnej, tacy jak Joséphine Douet, Rafa Gallarand, José Morraja i specjalista od retuszu Victor Garrido. Joan Morey, która pracuje pod marką Soy Tu Puta, zaprezentuje swoją pracę, która łączy języki z różnych dziedzin twórczości, szczególnie sztuki i mody. Następnie dyrektor kursu, Ricardo Cases, nauczy studentów, jak znaleźć własną wizję mody i stylu życia w warsztatach mody Deconstructing.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studium Fotografii Reklamowej i Wydawnictwa jest ostatnim z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography na IED Madrid, kurs specjalizacyjn ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Podyplomowe Studium Fotografii Reklamowej i Wydawnictwa jest ostatnim z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography na IED Madrid, kurs specjalizacyjny poświęcony reklamie i światowi wydawnictw, co oznacza, że ​​obejmuje wiedzę o teoria i praktyka projektowania, edycja zdjęć do czasopism i książek, praca z modelami kampanii komercyjnych, biznesplanów i kontraktów, prawa autorskie, relacje z mediami, teoria komunikacji, zaawansowany retusz i korekcja kolorów i zarządzanie lokalizacją. Solidna i atrakcyjna praca osobista może mieć znaczenie, jeśli chodzi o przekonanie klientów i przedstawicieli handlowych. Dzięki temu założeniu doskonalenie umiejętności zawodowych studentów w zakresie reklamy i fotografii wydawniczej uzupełniane jest przez rozwój osobistego projektu.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studium Grafiki i Projektowania Cyfrowego dostarcza studentowi teoretyczno-praktycznych narzędzi niezbędnych do opracowania globalnego projektu graficznego. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Grafiki i Projektowania Cyfrowego dostarcza studentowi teoretyczno-praktycznych narzędzi niezbędnych do opracowania globalnego projektu graficznego.

Szczególny nacisk zostanie położony na przewagę komparatywną polegającą na tworzeniu wysokiej jakości grafiki, która emocjonalnie obejmuje docelowych odbiorców. Ponadto, możliwości sieci będą badane jako motor rozwoju projektu lub pomysłu na biznes, oparty na łatwym w użyciu projekcie dostępnym dla publiczności.

Skierowany do: przedsiębiorców, projektantów, artystów i ogólnie wszystkich zainteresowanych zdobyciem bazy w dziedzinie grafiki i projektowania stron internetowych, która pozwala im na rozwój komunikacji graficznej swojego projektu lub pomysłu na biznes.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studium Projektowania Mebli IED Madrid specjalizuje się w projektowaniu mebli, przełamując klasyczną dychotomię między formą a funkcją. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Projektowania Mebli IED Madrid specjalizuje się w projektowaniu mebli, przełamując klasyczną dychotomię między formą a funkcją.

Ten sektor projektowania jest ściśle związany z dziedziną projektowania wnętrz lub architektury, obszarami, które rozwijają projekt konkretnych mebli do swoich pomieszczeń lub tworzą określone linie produktów dla produkcji przemysłowej.

Głównymi możliwościami kariery w ramach Podyplomowego Studium Projektowania Mebli są: Associate Designer w zakresie projektowania produktów i mebli lub architektury wnętrz, Freelance, zawody związane ze sprzedażą mebli.

cele... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studium Biżuterii uczy mistrza procesów mechanicznych biżuterii i koncentruje się na elementach konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych i dekoracyjnych detalach c ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Historia, jak wiemy, jest napisana przez tych, którzy odważą się zrobić krok, poddają się z pasją i robią różnicę. Czy chcesz być jednym z nich? Odkryj kurs podyplomowy z projektowania biżuterii * na IED Madrid, idealne połączenie designu, sztuki i profesjonalizmu. Zapewnimy Ci teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do tworzenia kolekcji biżuterii oraz projektowania unikatowych elementów wysokiej biżuterii i zegarków.

Podyplomowe Studium Biżuterii uczy mistrza procesów mechanicznych biżuterii i koncentruje się na elementach konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych i dekoracyjnych detalach całej gamy akcesoriów. Tworzenie kolekcji biżuterii aż do zaprojektowania wyjątkowych elementów wysokiej biżuterii i zegarmistrzostwa.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Stwórz swój znaczek w fotografii dokumentalnej. Dokonaj reinterpretacji otaczającego Cię świata poprzez wiedzę techniczną i globalne zrozumienie kwestii społecznych, poli ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Kursy Fotografii Dokumentacyjnej i Raportowania to pierwszy z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography na IED Madrid. Ten kurs specjalizacji poświęcony jest dokumentom i raportowaniu. Obejmuje również wiedzę na temat praw autorskich, relacji z mediami, teorii komunikacji, etyki obrazu, zaawansowanej korekcji i korekcji kolorów, zarządzania lokalizacją i umów. Solidna i atrakcyjna praca osobista może mieć znaczenie, jeśli chodzi o przekonywanie czasopism i wydawców. W tym założeniu poprawę kompetencji zawodowych studentów w fotografii dokumentalnej uzupełnia rozwój pracy osobistej.

Współprzewodniczący tego kursu są dobrymi przykładami nowej generacji fotografów, którzy widzą swoją pracę komercyjną w ramach obszaru artystycznego. Są także nauczycielami europejskiego magistra fotografii i poprowadzą uczniów przez samouczki w tworzeniu osobistego projektu artystycznego, który wykracza daleko poza czystą doskonałość techniczną.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Podyplomowe Studia Mody Producentem jest przedstawiany jako alternatywa dla specjalistów mody, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i narzędzia, i być w stanie pozyskać nie ... [+]

Świat mody oferuje szereg możliwości i alternatyw dla profesjonalistów, którzy chcą wejść lub specjalizują się w tym sektorze. W ramach tych możliwości możemy zwrócić się wszystkiego o startów i pozycjonowania produktów, działań, począwszy od ustawiania formatu redakcyjną, za pośrednictwem sklepu, parady lub reklamy do najbardziej różnorodnych opcji cyfrowego świata.

Wszystkie te możliwości są coraz bardziej wymagający i bardziej elastyczna z wizją poprzecznej pomóc koordynować możliwości i niezbędne, aby skutecznie zarządzać dobrej produkcji mody czynności zawodowych profilu. Producent ten rysunek musi znać klucz, potrzeb i roli aktorów biorących udział w tych procesach, więc muszą opanować aspekty, takie jak public relations, reklamy, podejść do potrzeb organizacji parad, kluczy do prezentacji produktu, zarządzającego właściwej relacji z mediami, kluczy do zdarzenia moda, właściwego zarządzania relacji z odpowiednim zawodowego (fotograf, wizażystka, Booker ...), podstawy zarządzania i produkcji katalog, etc.... [-]

Hiszpania Madrid
Marzec 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 914 48 04 44