IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonaliści dla innowacyjnego i krajowym środowisku miejskim.

Madryt, ważne, jasne i epicentrum kultury, rozrywki i sztuki.

IED Madryt jest prywatna Wyższa Centrum Edukacji Artystycznej przynależności do IED Design Group, międzynarodowej sieci kształcenia w zakresie projektowania i zarządzania urodzonego we Włoszech w 1966 roku, a dziś ma trzynaście oddziałów rozmieszczonych między Włoch, Hiszpanii i Brazylii.

W 2014 roku obchodził swoje 20-lecie; doświadczenie, które zaowocowało szerokim zakresie szkoleń z innowacyjnym, unikalnym i rozpoznawalnym modelem akademickim zdolność dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa, co zaowocowało dużą liczbą uczniów przyznana w krajowych i międzynarodowych prestiżowych konkursach , paradujących w najlepszych wybiegach i rzeczywistych projektów w ścisłej współpracy z firmami.

IED Madrid oferuje wyższe stopnie w projektowaniu, równy klasie Kolegium Kształcenia Zawodowego wyższy poziom kwalifikacji w Wyższej Technik Plastycznych i Projektowania Dyplom IED, kursy jednorocznych, Masters, intensywny Masters, mistrzowie designu i innowacji, kursy Kursy specjalizacyjne, kursy i szkolenia letni Junior.

Od momentu otwarcia, IED Madrid przeszkolono ponad 30.000 studentów każdego roku i ma 1500 nowych studentów.

projekt

IED Projekt odpowiada w pełni wymaganiom rynku oraz przewidywanych treści, języków, kodów wyraziste i funkcjonalne w najróżniejszych branżach.

Product Design, projektowanie wnętrz, mebli ulicznych, projektowania mody akcesoria, samochodowe są pewne obszary, w których wartość projektu wzrosła w ostatnich latach. W tym sensie, projektant, jako innowator formy i funkcji, zapewnia trendy i funkcjonalne wymagania tej chwili i zakłada jej rozwój i wdrażanie.

IED wzornictwo kursy rozwijać te umiejętności, które studenci nabywają umiejętności technicznych poprzez udział w warsztatach i współpracy z wiodącymi firmami w branży.

moda

Współpraca z firmami i specjalistów mody jest niezbędna i zobowiązuje się do głównych międzynarodowych projektantów.

Szkoła uczy, jak żyć i czuć modę we wszystkich jego aspektach pracy z profesjonalizmu i innowacje w nowych kreacjach.

Kursy szkolenie przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach, twórczego strategicznego, marketingu, reklamie organizacyjnej do działań wizerunkowych i komunikacyjnych.

komunikacja wizualna

IED Visual Communication jest twórcze laboratorium, w którym instrumenty są wyuczone, komunikatywny i wyraziste języków, nowych technik i umiejętności do opracowania projektów technologii komunikacji wizualnej.

Żyjemy w świecie, w którym elementy audiowizualne są częścią naszego codziennego życia i są głównym nośnikiem wartości i znaczeń, które przekazują idee i realiów produkcyjnych w tym tak różnorodne, jak moda, design, różnej produkcji przemysłowej, Reklama ale także kultura, polityka i kwestie społeczne.

Istnienie koncepcji lub projektu, daleki od bycia zwykłym akcesoria, przyczynia się w istotny sposób do sukcesu komunikowania wiadomość.

Przenoszenie profesjonalizmu i kompetencji w tej dziedzinie oznacza posiadanie eklektyczna, cross-kultury, opartej na gruntownej wiedzy z jednej strony kontekście społeczno-kulturowym, w którym pracują, az drugiej, nowych technologii informacyjnych stale zmienić papier obrazy i dźwięki w komunikacji.

Dziś jest zaprojektowany i wyprodukowany w systemie multimediów; ale multimedialnych zawsze interpretowane w dwóch perspektyw: porywczy i ciągły rozwój technologii cyfrowych, a jednocześnie współistnienia różnych mediów audiowizualnych, które wymagają innego wiedzę i kreatywność.

IED kursy komunikacji wizualnej są elementem bogactwo sprawia, że ​​ta szkoła unikalny ośrodek szkoleniowy w ramach włoskiego panoramy. Stała aktualizacja technologii dostępnych dla studentów sprawiają, dzięki długiej tradycji, w laboratorium badawczym, w ramach którego doświadczył rozwijać kreatywność zarówno treści i języków, dzięki czemu trenować i zakwalifikowania swoich uczniów, aby mogli wejść dziś na rynek pracy.

Zarządzanie i komunikacja

Propozycja szkolenia IED Zarząd odpowiada na ciągłą potrzebę nowych specjalistów w dziedzinach niezwykle dynamicznych i rozwijających się: reklama, public relations, marketingu i zasobów ludzkich.

Wydział posiada bogate doświadczenie i przeszkolenie i jest w stanie dostosować treść kursów do ciągłej produkcji i przemian technologicznych.

Filozofia szkoły uzupełnia bezpośrednim związku z specjalistów, badania wymogów rynku, włączenie w grupach badawczych i analizy do badań i rozwoju projektu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Summer courses » Zobacz kursy » Widzieć MA » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Cykl szkolenia wyższego stopnia w animacjach 3D, grach i środowiskach interaktywnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Skierowany do młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją działalność zawodową w dziedzinie produkcji audiowizualnej (film, telewizja i wideo), gier wideo, animacji 2D i 3D, interaktywnych i nieinteraktywnych multimediów, a także w reklamie i powiązanych firmach z Internetem i nowymi mediami. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Czy jesteś pod wrażeniem efektów i animacji, które widzisz w kinie i chciałbyś wiedzieć, jak zostały wykonane? Ta ciekawość może stać się profesją i zabierze Cię daleko w branżę animacji i gier wideo.

Z cyklem szkoleniowym wyższego poziomu w animacjach 3D, interaktywnych grach i środowiskach , specjalista ds. Gier komputerowych , możesz zdobyć niezbędną wiedzę, aby ożywić interaktywne projekty multimedialne, wygenerować wirtualne przestrzenie i animacje 2D i 3D, kontrolować procesy postprodukcji i monitorować efekty wydania. A wszystko to, gdy zaczynasz w ekscytującym świecie projektowania gier wideo i znasz najnowsze narzędzia potrzebne do tworzenia aplikacji i gier na dowolnej platformie.... [-]


Jednoroczny kurs projektowania wnętrz

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Madrid

Jednodniowy Kurs Wnętrzny (wykładany w języku angielskim) dotyczy oferty edukacyjnej Szkoły Projektowej. Jest skierowany do osób, które chcą wkroczyć w świat projektowania wnętrz i innych przestrzeni o różnych typach i skalach, poprzez projekty i warsztaty prowadzone we współpracy z projektantami i firmami z branży. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Jednodniowy Kurs Wnętrzny (wykładany w języku angielskim) dotyczy oferty edukacyjnej Szkoły Projektowej. Jest skierowany do osób, które chcą wkroczyć w świat projektowania wnętrz i innych przestrzeni o różnych typach i skalach, poprzez projekty i warsztaty prowadzone we współpracy z projektantami i firmami z branży.

W ciągu roku akademickiego podstawowe podstawy niezbędne do planowania i projektowania przestrzeni, rozumienia relacji między użytkownikiem a otoczeniem, skali ludzkiej i przestrzennej, a także narzędzi komputerowych i komunikacyjnych, technik wyrażania i pomiarów, a także kursów o charakterze kulturalnym .... [-]


Kurs szkoleniowy wyższy na ilustracji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opanuj podstawowe techniki i style ilustracji, które pozwolą Ci określić pomysły i koncepcje poprzez rysowanie.

Czy chciałbyś stać się profesjonalną ilustracją? Dzięki Wyższym Stopniom na Ilustracji nauczysz się tworzyć język wizualny, który pozwoli ci wyszczególniać pomysły i koncepcje poprzez rysowanie, tworzenie ilustracji z różnymi technikami i stylami artystycznymi. Ponadto zaczniesz od podstawowych strategii narracji graficznej w celu opracowania publikacji lub ilustrowanych skryptów (storyboardów). Dzięki praktycznej metodologii opracujesz własny język, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, świat wydawniczy lub sztuka.... [-]


Roczny kurs w zakresie całkowitego projektu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Hiszpania Madrid

Kurs Total Design One Year odbywa się w ciągu jednego roku akademickiego, obejmując podróż przez różne dziedziny projektowania i komunikacji. Jest skierowany do osób, które chcą rozpocząć szkolenie z zakresu projektowania produktów, wnętrz, grafiki i mody.

[+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W HISZPAŃSKU I ANGIELSKU Kurs Total Design One Year odbywa się w ciągu jednego roku akademickiego, a podróż odbywa się przez różne dziedziny projektowania i komunikacji. Jest skierowany do osób, które chcą rozpocząć szkolenie z zakresu projektowania produktów, wnętrz, grafiki i mody. Podczas całego kursu projektowania zostaną omówione wszystkie podstawowe teoretyczne i praktyczne aspekty projektowania, a aspekty projektowe zostaną przeanalizowane podczas warsztatów i lekcji, obejmując wszystkie główne przedmioty do profesjonalnego ćwiczenia projektowania i kultury projektu. IED Madrid to przestrzeń dla szkoleń, badań i innowacji, w której studenci pracują nad kreatywnymi i multidyscyplinarnymi projektami, stanowiąc część zespołów w firmach. Rok akademicki kończy się projektem w formie konkursu. W tym przypadku będzie to dla firmy Tetra Pak i Glenfiddich. W poprzednich edycjach studenci współpracowali z takimi firmami jak MUJI, HOSS Intropia, Skunkfunk, VANS, Hendricks, Alvarno, Baruc Corazón i The Art Company. Kursy Total Design One Year są prowadzone w języku angielskim i hiszpańskim. W pierwszym semestrze szkolenie jest prowadzone oddzielnie w każdym języku, gdzie uczniowie hiszpańscy otrzymują lekcje języka angielskiego i odwrotnie. W drugim semestrze kurs jest prowadzony wspólnie. Kurs Total Design przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć studia projektowe. Jest on podzielony na trzy obszary: projektowanie modne, projektowanie produktu i projektowanie graficzne, których punktem kulminacyjnym jest produkcja końcowego projektu poprzecznego. Kurs całości projektu obejmie wszystkie artystyczne, koncepcyjne, techniczne i projektowe elementy projektu, poprzez warsztaty i lekcje teoretyczne, dzięki czemu studenci poznają podstawy projektowania.... [-]


Szkolenie na wyższym poziomie w tworzeniu aplikacji internetowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Advanced Degree in Web Application Development, specjalista w zakresie projektowania cyfrowego i User Experience, uczy cię, jak zostać programistą z zaawansowaną wiedzą w zakresie projektowania cyfrowego, jednego z najbardziej pożądanych profili na rynku. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Advanced Degree in Web Application Development , specjalista w zakresie projektowania cyfrowego i User Experience, uczy cię, jak zostać programistą z zaawansowaną wiedzą w zakresie projektowania cyfrowego, jednego z najbardziej pożądanych profili na rynku. Rozwijaj komunikacyjne i kreatywne umiejętności i ucz się, za pomocą określonych technologii i środowisk programistycznych, w celu rozwijania i ulepszania aplikacji komputerowych dla wszystkich systemów operacyjnych i platform mobilnych. Podejdziesz do takich koncepcji, jak użyteczność i doświadczenie użytkownika, jednocześnie pogłębiając cyfrowe systemy projektowania i informacji, tworząc rozwiązania technologiczne dla wszystkich typów platform.... [-]


Szkolenie wyższego stopnia w zakresie wzornictwa i mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Dominuje procesy budowy odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI Dominuje procesy uszlachetniania odzieży poprzez modelowanie, modelowanie, wykonanie i wykończenie.

Dzięki modelowi CFGS wzoru i mody odkryjesz sekrety, aby stać się profesjonalnym projektantem mody. W ciągu zaledwie dwóch lat opanujesz techniki haute couture, opracujesz modelowanie na manekinie i wykonasz objętość odzieży. Ponadto będziesz mógł zarządzać procesem tworzenia kolekcji od zakończenia rysunków po wybór materiałów.

Po co studiować szkolenie na poziomie wyższym w zakresie wzornictwa i mody w IED Madrid?

Program edukacyjny cyklu kształcenia wyższego stopnia w Patronaje y Moda oferuje pełne szkolenie, dzięki któremu student jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez przemysł mody w obecnej epoce.... [-]


Wyższe wykształcenie w zakresie fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2019 Hiszpania Madrid

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Opracowuje własny język audiowizualny, aby skutecznie poradzić sobie z każdym projektem związanym z fotografią i wideo.

Czy chcesz nauczyć się korzystać z aparatu i znać wszystkie niezbędne aspekty, które pozwalają profesjonalnie opracować projekt audiowizualny? Wraz z cyklem szkoleniowym w zakresie wyższego stopnia w fotografii pogłębiasz techniki oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, nauczysz się zarządzać elementami składającymi się na reprezentację przestrzeni kosmicznej, a odkryjesz, jakie technologie pozwolą ci skutecznie radzić sobie z projektami fotograficznymi, znając również główne techniki i strategie tworzenia filmów. Począwszy od solidnej podstawy teoretycznej, opracujesz własny język audiowizualny, który pozwoli Ci realizować projekty w różnych obszarach, takich jak reklama, projektowanie, moda, świat wydawniczy, fotoreportaż czy sztuka.... [-]


Letnie kursy

Dzieciak letnie kursy projektowania mody

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień June 2019 Hiszpania Madrid

Letnie wakacje są doskonałą okazją do nauki i tworzyć. Kurs Projektowania Mody Lato Kids oferuje zanurzenia atrakcyjny świat mody, który pomoże mniejsze, w wieku od 9 do 13 lat, by poznać siebie i otoczenia wokół nich. [+]

Letnie wakacje są doskonałą okazją do nauki i tworzyć. kurs Fashion Design letnie dzieci Oferuje on zanurzenia atrakcyjny świat mody, który pomoże mniejsze, w wieku od 9 do 13 lat, by poznać siebie i otoczenia wokół nich.

Studenci będą poznawać tajniki pracy projektanta mody za pomocą obrazów, gier i rzemiosła.

Fashion Design jest jednym z kursów Junior letnie dzieci Akademia IED Madrycie.

Kursy letnie dla dzieci są przeznaczone dla wszystkich tych, młody wiek zawiera się między 9 i 13 lat, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność i zapoznania się z nowymi technologiami projektowania i latem.

Kursy te trwają w tygodniu i są prowadzone od 26 do 30 czerwca, z klas od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00 godziny. Całkowity czas trwania kursu to 20 godzin. Treści merytoryczne: ... [-]

Ilustracja, animacja i gry wideo Letni kurs dla juniorów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Tego lata poznaj najzabawniejsze techniki tworzenia ilustracji, animacji i gier, ćwicząc angielski i rób to, co kochasz najbardziej, rysując! [+]

NINIEJSZY KURS JEST UDZIELONY W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Tego lata poznaj najzabawniejsze techniki tworzenia ilustracji, animacji i gier, ćwicząc angielski i rób to, co kochasz najbardziej, rysując!

W tym kursie możesz wymyślać własne historie, dostosowywać ulubione przedmioty i odkrywać mechanizmy poruszającej się grafiki. Ponadto poznasz niezbędne techniki tworzenia własnych gier wideo i zostania wynalazcą. Gry nie będą dla ciebie tajemnicą!

Bądź bliżej świata projektowania dzięki IED Junior Academy z IED Madrid na Vimeo.

Ilustracja, animacja i gry wideo Letni Junior odbędzie się w lipcu w siedzibie IED Madrid przy Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira).... [-]


Kurs Summer Experience

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Doświadczenie w projektowaniu Studenci kursu letniego zapoznają się z metodologią zastosowaną w procesie projektowania i opanują stosowanie niezbędnych narzędzi do interdyscyplinarnych projektów. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Kurs Summer Design Experience składa się z czterech tygodniowych, niezależnych warsztatów, z których każdy koncentruje się na obszarze projektu. Odbędzie się ono od 3 lipca do 28 lipca.

Studenci będą rozwijać swoje umiejętności twórcze poprzez eksperymentalne warsztaty z następujących dziedzin: projektowanie mody, projektowanie wnętrz, projektowanie produktów i projektowanie graficzne.

Doświadczenie w projektowaniu Studenci kursu letniego zapoznają się z metodologią zastosowaną w procesie projektowania i opanują stosowanie niezbędnych narzędzi do interdyscyplinarnych projektów.

Ma na celu: Osoby chcące uzupełnić i wzbogacić swoją edukację artystyczną pod kierunkiem doświadczonych i renomowanych specjalistów, rozwijając swoją kreatywność w sposób praktyczny i intensywny poprzez projekty multidyscyplinarne.... [-]


Letnie doświadczenie w projektowaniu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Projekt Doświadczenie Program Lato składa się z czterech warsztatów tygodniowych, koncentrując się na każdej z nich na obszarze projektu. [+]

Ten program jest prowadzone w języku hiszpańskim i angielskim

Test Projekt Doświadczenie Program Lato składa się z czterech warsztatów jeden tydzień, każdy ogniskowania na powierzchni konstrukcji.

Studenci będą rozwijać swoje twórcze zdolności w warsztatach doświadczalnych we następujących dyscyplinach: projektowania mody, projektowania produktu, projektowania wnętrz i projektowania graficznego.

Studenci będą uczyć się o metodologii stosowanej w procesie projektowania i opanować korzystanie z narzędzi niezbędnych do radzenia sobie z projektów poprzecznych. Będą mieli również możliwość studiowania z renomowanych specjalistów.

Mających na celu: Osoby chcą uzupełnić i wzbogacić swoją edukację artystyczną pod kierunkiem doświadczonych specjalistów, rozwój ich kreatywności w praktyce i intensywnie w ramach projektów interdyscyplinarnych.... [-]


Letnie dziecięce kursy kreatywnego rysowania

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień July 2019 Hiszpania Madrid

Rysowanie jest naturalnym impulsem, który przejawia się w dzieciństwie. W tym kursie chcemy wykorzystać ten napęd do eksperymentowania z różnymi technikami, materiałami i formatami. Odkryjemy, że można ożywić postacie i opowiadać historie poprzez rysowanie, a zobaczymy, że aby graficznie uchwycić pomysły, potrzebujemy tylko naszej wyobraźni. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Rysowanie jest naturalnym impulsem, który przejawia się w dzieciństwie. W tym kursie chcemy wykorzystać ten napęd do eksperymentowania z różnymi technikami, materiałami i formatami. Odkryjemy, że można ożywić postacie i opowiadać historie poprzez rysowanie, a zobaczymy, że aby graficznie uchwycić pomysły, potrzebujemy tylko naszej wyobraźni.

celeZachęcaj pomysłowość w wolnym środowiskuZachęcaj do komunikacji poprzez ilustracjęZainteresuj się designemOdkryj różne formy ekspresji graficznej

Dzięki kursowi Creative Kids Summer Kids uczniowie będą uczyć się wyrażać siebie i świetnie się bawić w artystycznym i zabawnym środowisku.... [-]


Letnie dziecięce kursy robotyki

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień June 2019 Hiszpania Madrid

Robotyka jest już częścią naszej codzienności, pobierzmy baterie! W tym kursie robotyki dowiemy się, jak zaprojektować i zbudować naszego własnego robota, nauczymy go programować tak, aby miał on zachowanie, które lubimy, i zapoznamy się z płytami Arduino i pozostałymi częściami, czujnikami, silnikami, akumulatorami i diodami, które je skomponują. , [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI.

Robotyka jest już częścią naszej codzienności, pobierzmy baterie! W tym kursie robotyki dowiemy się, jak zaprojektować i zbudować naszego własnego robota, nauczymy go programować tak, aby miał on zachowanie, które lubimy, i zapoznamy się z płytami Arduino i pozostałymi częściami, czujnikami, silnikami, akumulatorami i diodami, które je skomponują. ,

celeZapoznanie studentów z dyscyplinami naukowo-twórczymi, które są częścią obecnego momentu technologicznego.Zachęcaj do kreatywności poprzez wykorzystanie elektroniki, programowania i własnych pomysłówNaucz się pracować z zestawami robotów i twórz inteligentne obiekty.Przyjmij w zabawny sposób metodę naukową: zbadaj, zaprojektuj, prototypuj, rozwijaj i, oczywiście, dziel się wynikami eksperymentów.... [-]

Letni kurs dla młodzieży w zakresie fotografii, wideo i grafiki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Wykorzystaj lato, aby odkryć tajniki fotografii i dowiedzieć się o głównych narzędziach projektowania graficznego i wideo podczas ćwiczenia języka angielskiego. Zaskocz swoje zdjęcia i edytuj własne czasopismo redakcyjne! [+]

NINIEJSZY KURS JEST UDZIELONY W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Wykorzystaj lato, aby odkryć tajniki fotografii i dowiedzieć się o głównych narzędziach projektowania graficznego i wideo podczas ćwiczenia języka angielskiego. Zaskocz swoje zdjęcia i edytuj własne czasopismo redakcyjne!

Kurs Letni Junior z fotografiami, filmami i grafiką odbędzie się w lipcu w siedzibie IED Madrid of Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira).

Prezentacja końcowych projektów Letnich Kursów Junior Junior Akademii IED w Madrycie z IED Madrid na Vimeo.

Godziny: od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00.

Kurs Summer Photography i Graphic Design skierowany jest do młodzieży w wieku od 14 do 18 lat.... [-]


Letni Kurs Grafiki i Kreatywności

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Letni Kurs Grafiki i Kreatywności zapewnia studentom teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do opracowania globalnego projektu graficznego. Promuje kreatywny potencjał studenta, który poprzez podstawową wiedzę będzie w stanie samodzielnie wygenerować komunikację graficzną potrzebną do rozwinięcia projektu lub pomysłu na biznes. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Letni Kurs Grafiki i Kreatywności zapewnia studentom teoretyczne i praktyczne narzędzia potrzebne do opracowania globalnego projektu graficznego. Promuje kreatywny potencjał studenta, który poprzez podstawową wiedzę będzie w stanie samodzielnie wygenerować komunikację graficzną potrzebną do rozwinięcia projektu lub pomysłu na biznes.

Skierowany do: przedsiębiorców, projektantów, artystów i ogólnie wszystkich osób zainteresowanych zdobyciem bazy w dziedzinie grafiki i projektowania stron internetowych, która pozwala im rozwijać graficzną komunikację swoich projektów.

Podczas Letniego Kursu Projektowania Graficznego szczególny nacisk zostanie położony na przewagę komparatywną polegającą na tworzeniu wysokiej jakości grafiki, która emocjonalnie obejmuje docelowych odbiorców.... [-]


Letni kurs ilustracji i rysunku

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Program Letni Program Ilustrowania i Rysunku bada metody, zwyczaje i umiejętności potrzebne ekspertom z tych dziedzin i będzie analizował, jak grać, eksperymentować i znajdować oraz rozwijać własną wizję i głos każdego ucznia. [+]

IDIOMA DEL CURSO: INGLÉS.

Program Letni Program Ilustrowania i Rysunku bada metody, zwyczaje i umiejętności potrzebne ekspertom z tych dziedzin i będzie analizował, jak grać, eksperymentować i znajdować oraz rozwijać własną wizję i głos każdego ucznia. Kurs trwa 3 tygodnie, a jego reżyserem jest Puño, słynny hiszpański ilustrator z siedzibą w Amsterdamie.

Uczniowie dowiedzą się, jak pracować nad cyfrowymi i drukowanymi mediami, poznając zalety i kluczowe cechy obu tych obszarów. Celem jest pomoc uczniom, którzy wykorzystują wszystkie dostępne zasoby, aby osiągnąć swoje cele w najbardziej efektywny sposób.

Podczas Letniego Kursu Ilustrowania i Rysunku uczniowie będą uczeni tworzenia projektów, w których alt = "ilustracja będzie głównym narzędziem od ideacji do materializacji.... [-]


Letni Kurs Letni Fashion Design

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Moda to kreatywność. Dowiedz się, jak zaprojektować kolekcję mody, opracować kompletny wygląd i przeprowadzić kampanię, używając podstawowego języka do swojej zawodowej przyszłości, języka angielskiego. Fashion Design Jest to praktyczny kurs, w którym student tworzy i fotografuje własny projekt, a także portfolio Fashion Design. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Moda to kreatywność. Dowiedz się, jak zaprojektować kolekcję mody, opracować kompletny wygląd i przeprowadzić kampanię, używając podstawowego języka do swojej zawodowej przyszłości, języka angielskiego. Fashion Design Jest to praktyczny kurs, w którym student tworzy i fotografuje własny projekt, a także portfolio Fashion Design.

cele:Poznaj metodologię pracy projektanta mody.Twórz kolekcje mody i komunikuj się z nimi za pomocą dwujęzycznego zespołu nauczania.Praca z konkretnymi maszynami i materiałami: manekiny do szycia, półprzemysłowe maszyny do szycia, maszyny do szycia, talerze, zestawy fotograficzne i komputery Mac.

Letnie kursy dla młodzieży to kursy z zakresu projektowania, mody i komunikacji wizualnej, zaprojektowane specjalnie dla młodych ludzi w wieku od 14 do 18 lat. Celem jest inicjowanie studentów w świecie projektowania, rozwijanie ich kreatywnych umiejętności i wyposażanie ich w podstawowe narzędzia ułatwiające im dostęp do tych dyscyplin.... [-]


Letni Kurs Młodego Stylista Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Dzięki Letniej Szkole Junior Fashion Stylist nauczysz się, jak przygotować i zrealizować sesję fotograficzną do kampanii mody opartej na najnowszych trendach na wybiegi. Kurs jest praktyczny, a uczniowie stworzą edytorię mody i portfolio. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Dzięki Letniej Szkole Junior Fashion Stylist nauczysz się, jak przygotować i zrealizować sesję fotograficzną do kampanii mody opartej na najnowszych trendach na wybiegi. Kurs jest praktyczny, a uczniowie stworzą edytorię mody i portfolio.

Cele:Wprowadzenie do metodologii pracy stylisty mody.Stwórz i przeprowadź redakcję mody za pomocą zespołu profesjonalistów (stylistka mody, fotograf mody, modelka, wizażystka i fryzjer).Pracuj nad zestawem fotografii mody.

Fashion Stylist jest jednym z letnich kursów dla młodzieży Junior Academy w IED Madrid. Summer Juniors to kursy projektowania, mody i komunikacji wizualnej zaprojektowane specjalnie dla młodych ludzi w wieku od 14 do 18 lat.... [-]


Letni Kurs Opowiadania Wizualnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień July 2019 Hiszpania Madrid

Letni program Visual Storytelling to tygodniowe warsztaty, które rozpoczynają się 4 lipca. Termin "opowiadanie historii" jest używany w wąskim znaczeniu, aby odnosić się konkretnie do opowiadania ustnego, a obecnie odnosi się również do technik narracyjnych w innych mediach. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Letni program Visual Storytelling to tygodniowe warsztaty, które rozpoczynają się 4 lipca.

Termin "opowiadanie historii" jest używany w wąskim znaczeniu, aby odnosić się konkretnie do opowiadania ustnego, a obecnie odnosi się również do technik narracyjnych w innych mediach.

Ten kurs pomoże uczniom uzyskać głębokie zrozumienie języka wizualnego i nauczyć się rozwijać koncepcję, którą można opowiedzieć na różnych platformach. Studenci będą uczeni przygotowywania briefu, pracy nad projektem na żywo i tworzenia treści medialnych.

Program Visual Storytelling Summer przeznaczony jest dla osób studiujących dowolną dyscyplinę związaną ze sztukami wizualnymi, komunikacją i reklamą.... [-]


Letni kurs w osobistym sklepie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Program letni w Personal Shopper zapewni niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby doradzić klientom przy wyborze stroju. [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

Celem programu letniego w Personal Shopper jest przeszkolenie studentów w celu zaoferowania każdemu klientowi garderoby dostosowanej do kształtu, kolorów, wieku, potrzeb, protokołu społecznego i stylu życia. Poznają szeroką gamę sklepów odzieżowych, akcesoriów, przedmiotów i usług związanych z modą i estetyką, aby spełnić wymagania każdego klienta.

Możliwości pracy: Studenci, którzy wezmą udział w kursie, będą mogli skierować swoją karierę zawodową w takich dziedzinach, jak:

Personal Shopper w sieci sklepów, domu towarowym i / lub hotelu.Personal Shopper dla klientów indywidualnych, artystów lub osób o dużym natężeniu życia.Okazjonalne doradztwo dla osób, które nie są zaznajomione z najnowszą modą i trendami.Uzupełnienie usług oferowanych w sklepie.... [-]

Letni Kurs Zaawansowanej Dekoracji Wnętrz i Stylizacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

W Kursie zaawansowanej aranżacji wnętrz i stylizacji latem skupiamy się na kluczowych kwestiach, które definiują i charakteryzują różne przestrzenie. Dialog między materialnymi i niematerialnymi; Atmosfera miejsca oraz to, co jest postrzegane i obserwowalne, wynika z szerokiego zakresu i odpowiednich rozwiązań przestrzennych, a także z zastosowania materiałów, wyboru mebli, wykończeń i faktur oraz rozwiązań oświetleniowych, w celu nadania widoczności znaczenia, pojęcia i emocje zawarte w przestrzeni. [+]

TEN KURS JEST UDZIAŁ W HISZPAŃSKU

Letni Kurs Zaawansowanej Dekoracji Wnętrz i Stylizacji trwa trzy tygodnie i odbywa się w lipcu.

Program będzie omawiał możliwości technik projektowania wnętrz, prowadząc do lepszego zrozumienia przestrzeni i jej możliwości transformacji, ożywiając neutralną przestrzeń i nadając jej konkretną osobowość, zarówno jako dom, sklep, biuro, siłownia, centrum handlowe , centrum instytucjonalne, muzeum itp. w zależności od potrzeb i wymagań każdego projektu.

Kurs jest prowadzony przez Parolio, dyrektora kreatywnego, producenta i projektanta wnętrz.

Cele kursu:

Projektowanie elementów, które wyróżniają i charakteryzują aranżację wnętrza szeregu pomieszczeń.... [-]


Oczywiście latem wnętrz i stylizacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Głównym celem kursu jest nabycie przez studenta teoretycznej, technologicznych i projektu konieczne w obliczu pracy zawodowej w dziedzinie architektury wnętrz i dekoracji narzędzi. [+]

Cele: Głównym celem kursu jest nabycie przez studenta teoretycznej, technologicznych i projektu konieczne w obliczu pracy zawodowej w dziedzinie architektury wnętrz i dekoracji narzędzi.

Program: Projektanci dbać o przestrzeń, światło, kolor, porządek, część ... Mamy do czynienia w rzeczywistości, poszukiwanie idealnego miejsca dla określonej funkcji. Badań i dyskusji na wielu relacji między obiektem i jego środowiska przestrzennego pozwoli na projektowanie pomieszczeń, prototypów, architektura wnętrz elementy.

Dirigido: wszystkich zainteresowanych nabyciem podstawowa wiedza z wnętrza stylism, oparty na zasadach kreatywnych, elastycznych i praktycznych.

... [-]

Oczywiście lato w strategii cyfrowej i mediów społecznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Strategia Digital i Social Media Letni Kurs jest podzielony na dwie części, z których każda trwających dwa tygodnie. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Strategia Digital i Social Media Letni Kurs jest podzielony na dwie części, z których każda trwających dwa tygodnie.

Cele kursu: do nabycia głębokie zrozumienie prac prowadzonych przez Strategic Planner Social Media Managera i. dowiedzieć się do opracowania strategii social media dla każdej marki lub instytucji. nauczyć się korzystać z narzędzi niezbędnych do budowania marki w sieci komunikat społecznych i monitorowanie istniejących wspomina i rozmowy. zagłębiać się w istniejących kanałów i dowiedzieć się o deontologii zawodowej oraz przepisami.

Sieci społecznościowe zmieniły się w miejscu, w którym marki interakcji z klientami docelowych i stanowią doskonałą okazję do uczestniczenia w życiu klienta. Firmy więc zrównane z mediów społecznych w ich globalnej strategii komunikacyjnej.... [-]


Programowanie kreatywne, internet rzeczy i aplikacje Letni kurs dla młodzieży

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Programowanie kreatywne, internet przedmiotów i aplikacje pomogą Ci odkrywać świat programowania i stymulować kreatywność za pomocą technologii. Zdobądź swoje pierwsze kreatywne projekty za pomocą prostego języka programowania i baw się dobrze tworząc aplikację dla urządzenia mobilnego poprzez programowanie blokowe. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI I ANGIELSKI.

Programowanie kreatywne, internet przedmiotów i aplikacje pomogą Ci odkrywać świat programowania i stymulować kreatywność za pomocą technologii. Zdobądź swoje pierwsze kreatywne projekty za pomocą prostego języka programowania i baw się dobrze tworząc aplikację dla urządzenia mobilnego poprzez programowanie blokowe.

cele:Ucz się intuicyjnie dyscyplin naukowo-twórczych, które składają się na aktualny moment technologicznyZdobądź umiejętności technologiczne, dzięki którym uczniowie stają się twórcami dzięki programowaniu, wykorzystaniu czujników, zasobów naturalnych, własnych pomysłów i narzędziPrzyjmij w zabawny sposób metodę naukową: zbadaj, zaprojektuj, prototypuj, rozwijaj i, oczywiście, dziel się wynikami eksperymentów.... [-]

Projektowanie w kursie gastronomicznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Kurs Summer Design w Gastronomii odbywa się w języku angielskim i jest podzielony na dwa bloki: pierwszy trwa 2 tygodnie, od 10 lipca do 21 lipca. Ostatni blok, od 24 lipca do 28 lipca, obejmie wycieczkę do hiszpańskiego regionu La Rioja, słynącego z wina. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Kurs Summer Design w Gastronomii odbywa się w języku angielskim i jest podzielony na dwa bloki: pierwszy trwa 2 tygodnie, od 10 lipca do 21 lipca. Ostatni blok, od 24 lipca do 28 lipca, będzie obejmował wycieczkę do hiszpańskiego regionu La Rioja, słynącego z wina.

Cel: Kurs jest opracowany w taki sposób, aby każdy związany ze światem projektowania i / lub gastronomii mógł zdobyć podstawową wiedzę, aby zrozumieć relacje między nimi i poruszać się wygodniej i profesjonalnie między nimi.

Od wystroju wnętrza restauracji po etykietę na butelce wina lub puszce konserw, a także zastawę stołową, prezentację blogu z przepisami lub mundur noszony przez kelnerów. Wszystko, co obejmuje szeroki zakres gastronomii, jest zawarte w szeroko zakrojonym podejściu do projektowania.... [-]


Projektowanie wnętrz i dekoracje Letni kurs dla młodzieży

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Hiszpania Madrid

Projektowanie wnętrz i dekoracja jest jednym z letnich kursów dla młodzieży Junior Academy w IED Madrid. Summer Juniors to kursy projektowania, mody i komunikacji wizualnej zaprojektowane specjalnie dla młodych ludzi w wieku od 14 do 18 lat. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Projekt i dekoracja wnętrz Letnie Kursy Junior pozwolą uczniom zaprojektować i udekorować przestrzenie.

Dzięki temu kursowi uczniowie będą uczyć się definiować pojęcia, reprezentować pomysły, wybierać meble i inne niezbędne przedmioty do dekoracji, a także dowiedzieć się, jak kolor i materiały wpływają na wystrój wnętrza.

Cele:Aby zapewnić podstawową wiedzę do zrozumienia i dekoracji przestrzeni i zrozumieć, w jaki sposób odnoszą się do obiektów i ludzi.Aby kreatywnie dostosować obiekty i przestrzenieNauczyć się metod i technik dekoracji.

Projektowanie wnętrz i dekoracja jest jednym z letnich kursów dla młodzieży Junior Academy w IED Madrid. Summer Juniors to kursy projektowania, mody i komunikacji wizualnej zaprojektowane specjalnie dla młodych ludzi w wieku od 14 do 18 lat.... [-]


Świadectwo studiów podyplomych

Kurs podyplomowy Kreatywnego Projektu Oświetleniowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Światło jest istotną substancją we wszechświecie i naszym życiu. Efemeryczne i tajemnicze światło jest potężnym narzędziem do wywoływania wrażeń, opowiadania i przekazywania emocji; istotnym elementem sztuki ze względu na jej ogromny potencjał twórczy. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Światło jest istotną substancją we wszechświecie i naszym życiu. Efemeryczne i tajemnicze światło jest potężnym narzędziem do wywoływania wrażeń, opowiadania i przekazywania emocji; istotnym elementem sztuki ze względu na jej ogromny potencjał twórczy.

Aby pracować ze światłem jako narzędziem, konieczne jest zrozumienie go jako materiału, a także przeanalizowanie twórczych zastosowań światła, które miało miejsce w historii poprzez różne dyscypliny. W ramach studiów podyplomowych Kreatywnego Projektu Oświetleniowego, będziemy badać z eksperymentów dotyczących twórczego wykorzystania światła do współczesnych metod, aby wykorzystać światło jako narzędzie i stworzyć poetyckie i artystyczne doświadczenia.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie dekoracji okien i wizualnego merchandisingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Studia podyplomowe z Visual Merchandising i Window Dressing w IED Madrid szkolą profesjonalistów zdolnych do prezentacji produktu, marki i innych materiałów w przestrzeni handlowej sklepu lub w punktach sprzedaży supermarketów, tworząc tożsamość pomiędzy tym produktem a marką. w taki sposób, że obserwator chce go posiadać za wszelką cenę i idzie do sklepu, aby go nabyć. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Studia podyplomowe z Visual Merchandising i Window Dressing w IED Madrid szkolą profesjonalistów zdolnych do prezentacji produktu, marki i innych materiałów w przestrzeni handlowej sklepu lub w punktach sprzedaży supermarketów, tworząc tożsamość pomiędzy tym produktem a marką. w taki sposób, że obserwator chce go posiadać za wszelką cenę i idzie do sklepu, aby go nabyć. Wszystko to w różnych obszarach: moda, design, akcesoria, delikatesy ...

Główne możliwości zawodowe Kursów Podyplomowych Visual Merchandising i Window Dressing to: Window Dressers, Visual Merchandiser, Freelancerów itp.

cele

Kurs podyplomowy z Window Dressing and Visual Merchandising to program, którego rozwój i studia gwarantują osiągnięcie następujących celów:... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie doskonalenia obsługi klienta

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Studenci studiów podyplomowych z zakresu Customer Experience Excellence zdobędą szereg umiejętności, które umożliwią im pomyślne rozwinięcie kariery zawodowej w dziedzinie innowacji w zakresie konsumpcji. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Studenci studiów podyplomowych z zakresu Customer Experience Excellence zdobędą szereg umiejętności, które umożliwią im pomyślne rozwinięcie kariery zawodowej w dziedzinie innowacji w zakresie konsumpcji.

»Zapoznaj się z wszystkimi dostępnymi narzędziami, aby zrozumieć środowisko i kontekst konsumenta w XXI wieku. Techniki badawcze, narzędzia do ekstrakcji wglądu, kontekst etyczny i socjologiczny w momencie, w którym żyjemy, w drodze do klienta i pracownika.

»Kreatywne techniki innowacyjne, metody pracy twórczej: Myślenie projektowe, Kreatywność w zakresie innowacji, Otwarta innowacja, innowacje dla użytkownika. Współtworzenie... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie kierunku artystycznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Projektant graficzny może pracować na wielu polach, ale w konkurencyjnej dziedzinie mody i luksusu musisz mieć głębokie i podstawowe zrozumienie czystej, prostej i eleganckiej estetyki, która jest kamieniem węgielnym nowoczesnego luksusu. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Projektant graficzny może pracować na wielu polach, ale w konkurencyjnej dziedzinie mody i luksusu musisz mieć głębokie i podstawowe zrozumienie czystej, prostej i eleganckiej estetyki, która jest kamieniem węgielnym nowoczesnego luksusu. Aby zrozumieć "estetykę luksusu", uczeń będzie zanurzony przez cztery miesiące w wizualnym świecie, w którym dominować będzie piękno i subtelna elegancja.

Prowadzony przez ekspertów z branży, w kursie podyplomowym Art Direction student nauczy się tworzyć tę estetykę luksusu we własnej pracy. Razem z nauczycielami studenci będą mogli profesjonalizować swoje portfolio, opracowywać nowe utwory i przygotowywać plansze nastrojów na sesje zdjęciowe. Inne zajęcia będą obejmować udział w sesji zdjęciowej w modzie, spotkania z kierownikami mody oraz recenzje i opinie ekspertów z branży. Ponadto student będzie odczuwał estetykę luksusu, odwiedzając sklepy mody, hotele i instytucje kulturalne.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie marketingu cyfrowego, sieci społecznościowych i konwersji wielokanałowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy March 2019 Hiszpania Madrid

Studia podyplomowe w zakresie marketingu cyfrowego, sieci społecznościowych i konwersji wielokanałowej mają na celu zaspokojenie potrzeb i wymagań stawianych przez środowisko cyfrowe i społeczne. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Obecna rzeczywistość zawodowa ludzi, firm i instytucji rodzi się, rozwija i potrzebuje Internetu i świata cyfrowego. W dzisiejszych czasach każda firma opiera się na środowisku cyfrowym, aby stać się kompletnym i konkurencyjnym. Studia podyplomowe w zakresie marketingu cyfrowego, sieci społecznościowych i konwersji wielokanałowej mają na celu zaspokojenie potrzeb i wymagań stawianych przez środowisko cyfrowe i społeczne.

Program, który ustanawia koncepcyjne podstawy podstawowych zasad podczas projektowania strategii marketingu cyfrowego i społecznego każdej firmy lub instytucji, tworząc ważne praktyczne przypadki w rękach profesjonalistów komunikacji 2.0 i marketingu cyfrowego.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania detalicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Projektowanie sklepu to złożona operacja, która rozpoczyna się od wizji strategicznej związanej z analizą marki (marki) i jej tożsamości oraz późniejszego rozwoju opartego na komunikatach, pozycjonowaniu i zainteresowaniach, które chcą przekazać. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Projektowanie sklepu to złożona operacja, która rozpoczyna się od wizji strategicznej związanej z analizą marki (marki) i jej tożsamości oraz późniejszego rozwoju opartego na komunikatach, pozycjonowaniu i zainteresowaniach, które chcą przekazać. Zapewnienie spójności wszystkich elementów uczestniczących w tworzeniu zakupów jest niezbędne, aby konsument mógł identyfikować się z marką, odnosić się do niej i czuć się komfortowo. Zmusza to projektanta przestrzeni komercyjnych do ciągłego zmieniania swoich propozycji zgodnie z trendami i aspiracjami konsumentów.

Zapotrzebowanie na specjalistów z konkretnym szkoleniem w zakresie sprzedaży detalicznej znacznie wzrosło w ostatnich latach ze względu na obecną sytuację konkurencyjną, która nie pozostawia miejsca na improwizacje i dyletantyzm. W tym kontekście projektant musi opracować i przetworzyć wszystkie dane wejściowe pochodzące z różnych obszarów (marketing, handel detaliczny, wizualne merchandising itp.) I przekształcić je w wydajny i konkretny projekt, w którym odzwierciedlona jest tożsamość marki i konsumenta.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania i produkcji wydarzeń i telewizji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe kursy projektowania i produkcji wydarzeń i telewizji składają się z dwóch zróżnicowanych bloków: scenografii wydarzeń i telewizji. Są to dwie profesjonalne praktyki scenografów, które choć różnią się procesami projektowymi i wykonaniem, prawdą jest również, że często dzielą one tryby i przestrzenie, zwłaszcza w przypadku wydarzeń o pewnej skali, które są generalnie transmitowane przez telewizję. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe kursy projektowania i produkcji wydarzeń i telewizji składają się z dwóch zróżnicowanych bloków: scenografii wydarzeń i telewizji. Są to dwie profesjonalne praktyki scenografów, które choć różnią się procesami projektowymi i wykonaniem, prawdą jest również, że często dzielą one tryby i przestrzenie, zwłaszcza w przypadku wydarzeń o pewnej skali, które są generalnie transmitowane przez telewizję.

Pierwszy blok, scenografia wydarzeń, definiowany jest przez zbliżanie się do efemerycznych wystaw korporacyjnych. Koncepcja komunikacji wizualnej na tych wystawach jest rozumiana jako rdzeń dzieła, a celem projektanta jest plastyczne wyartykułowanie komunikatów, które mają być transmitowane. W tym module student będzie mógł poznać zawodowe podstawy i podejść do rozwoju wydarzeń różnego rodzaju.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania obuwia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy January 2019 Hiszpania Madrid

Akcesoria stały się obiektami pożądania, mają swoje własne imię i każdego sezonu styliści i redaktorzy poszukują niezbędnych rzeczy. Dziś takie nazwiska, jak Manolo Blahnik, Jimmy Choo i Christian Louboutin są światowym punktem odniesienia w projektowaniu obuwia, zarówno dla ekspertów, jak i dla neofitów. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKICHCESZ PRACOWAĆ JAKO PROJEKTANT OBUWIA?

Akcesoria stały się obiektami pożądania, mają swoje własne imię i każdego sezonu styliści i redaktorzy poszukują niezbędnych rzeczy. Dziś takie nazwiska, jak Manolo Blahnik, Jimmy Choo i Christian Louboutin są światowym punktem odniesienia w projektowaniu obuwia, zarówno dla ekspertów, jak i dla neofitów.

Kanaryjski projektant Blahnik, National Fashion Design Award i honorowy tytuł Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi dla brytyjskiego przemysłu modowego zyskał międzynarodową sławę dzięki manolos, autentycznym dziełom sztuki, których bohater serialu Sex w Nowym Jorku Lady Gaga lub Madonna nosiły wiele razy. Również Choo, projektant pochodzenia malajskiego z rezydencją w Londynie, został wyróżniony tytułem Honorowym Orderu Imperium Brytyjskiego. Diana of Wales często brała swoje projekty, a obecnie są pożądane przez wszystkie gwiazdy. Podobnie dzieje się w przypadku słynnych obcasów Louboutina z czerwonymi podeszwami, które pokazały takie osobistości jak Carla Bruni-Sarkozy, Dita Von Teese, Blake Lively, Uma Thurman czy Christina Aguilera.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania oświetlenia architektonicznego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Naucz się manipulować światłem i rozwijać wszystkie jego możliwości, aby tworzyć artystyczne, plastyczne i ekscytujące wyniki w przestrzeniach architektonicznych. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

"Oświecenie jest sztuką odkrywczą". W zależności od tego, w jaki sposób oświetlamy, przestrzeń będzie postrzegana, odczuwana i doświadczana przez użytkownika w taki czy inny sposób. Oświetlenie jest jednym z najważniejszych czynników generujących atmosferę: zapewnia bezpośrednie konotacje, takie jak wymiary, i prowokuje subiektywne i nieświadome obciążenie, które daje odczucia dla środowiska: ciepło, przyjemnie, trzeźwo, z jakości ... generuje i prowokuje różne emocje warunkujące otoczenie i jednostki.

Czynniki te miały w ostatnich latach dużą wartość, mając bezpośredni wpływ na rozwój branży oświetleniowej i wspierając rozwój produktów, takich jak bardziej wydajne i ekologiczne lampy, nowe źródła światła, światła LED, prostsze systemy sterowania oświetleniem do użycia, akcesoria, które modyfikują efekt świetlny ...... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania przestrzeni wystawowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy January 2019 Hiszpania Madrid

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania przestrzeni wystawienniczych składa się z dwóch centralnych osi: kulturalnych przestrzeni wystawienniczych i korporacyjnych przestrzeni wystawowych, zwanych również przestrzeniami komercyjnymi. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania przestrzeni wystawienniczych składa się z dwóch centralnych osi: kulturalnych przestrzeni wystawienniczych i korporacyjnych przestrzeni wystawowych, zwanych również przestrzeniami komercyjnymi. Mogą być trwałe lub efemeryczne, a ich zakres prezentacji jest zróżnicowany, od ośrodków recepcyjnych dla odwiedzających, centrów tłumaczeń ustnych, muzeów, wystaw czasowych, stoisk na targach, wystaw handlowych, pawilonów wystawowych itp.

Jest to inscenizacja samej przestrzeni wystawienniczej, nadająca jej nowy wymiar i jakość narracyjną, tworząc i tworząc nowe, przyjazne dla życia środowiska, które komunikują treść. Sama przestrzeń jest udramatyzowana. Scenografia wystaw kulturalnych musi tworzyć przestrzenie narracyjne jako formę komunikacji i uczenia się, tworzenie plastycznej narracji przeciwko linearności wystawy muzeum encyklopedycznego. Przestrzenie wystawowe firm, obecne na targach, kongresach itp. są obecnie jednym z najpotężniejszych sposobów komunikowania tożsamości wizualnej i informacji o markach i firmach.... [-]


Kurs podyplomowy w zakresie projektowania torebek

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania worków * oferuje swoim studentom niezbędne umiejętności, aby dołączyć do zespołu projektantów marki akcesoriów lub pomóc im w podjęciu osobistego projektu, stymulując ich twórczy niepokój i promując konceptualizację uczuć i wrażeń, które ujawniają uzdolnienia i możliwości projektowania; ekscytujący wszechświat obiektów pożądania, który pozwala profesjonalistom w tej dziedzinie na ciągły, twórczy rozwój. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs podyplomowy w zakresie projektowania worków * oferuje swoim studentom niezbędne umiejętności, aby dołączyć do zespołu projektantów marki akcesoriów lub pomóc im w podjęciu osobistego projektu, stymulując ich twórczy niepokój i promując konceptualizację uczuć i wrażeń, które ujawniają uzdolnienia i możliwości projektowania; ekscytujący wszechświat obiektów pożądania, który pozwala profesjonalistom w tej dziedzinie na ciągły, twórczy rozwój.

cele

Wśród głównych celów kursu podyplomowego w zakresie projektowania worków możemy wyróżnić:

Zapewnić studentowi praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat projektowania torebek.Analizuj ewolucję akcesorium poprzez jego historię i jej wpływ w każdej chwili.Poznaj proces techniczny niezbędny do tworzenia i rozwijania kolekcji ze świata reklamy komercyjnej.Zdobądź niezbędną wiedzę, aby poradzić sobie z rozwojem własnej kolekcji lub dołącz do zespołu projektowego akcesoriów każdej firmy z branży.Profesjonalne wyniki:Projektant torebek w produkowanych masowo lub ekskluzywnych firmach modowych.Niezależny projektant toreb na własną rękę.Koordynator działu akcesoriów w każdej firmie specjalizującej się w tym sektorze.Kierownik produktu w markowych markach toreb luksusowych lub detalicznych. [-]

Kurs podyplomowy w zakresie scenografii dla sztuk widowiskowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Kurs Podyplomowy w Set Design for Performing Arts obejmuje profesjonalny program szkoleniowy dla projektantów z dwóch ściśle powiązanych obszarów. Z jednej strony zestaw podlega dramatycznemu tekstowi, teatrowi, z drugiej zaś - scenicznej przestrzeni oper, musicali i pokazów tanecznych. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Kurs Podyplomowy w Set Design for Performing Arts obejmuje profesjonalny program szkoleniowy dla projektantów z dwóch ściśle powiązanych obszarów. Z jednej strony zestaw podlega dramatycznemu tekstowi, teatrowi, z drugiej zaś - scenicznej przestrzeni oper, musicali i pokazów tanecznych.

Głównym celem kursu jest przybliżenie studentowi plastycznych możliwości scenerii, ich umiejętności narracji i poruszania się, a także ewoluowania w nowych modelach interpretacji i percepcji. Jednocześnie niezbędny będzie teoretyczny i instrumentalny trening, a także znajomość podstawowych technicznych podstaw scenograficznych do profesjonalnego rozwoju scenografa.... [-]


Kurs podyplomowy z zakresu fotografii i języka wizualnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Kursy Fotografii i Języka Wizualnego to zanurzenie w przekrojowej wiedzy o fotografii artystycznej i fotografii użytkowej za pomocą jej narzędzi. Priorytetem jest zrozumienie techniki fotograficznej dla jej ekspresyjnej i narracyjnej funkcjonalności. Kurs ma na celu zachęcenie artystów i specjalistów fotograficznych do rozwoju w kontekście, który wymaga od specjalistów wrażliwych na interdyscyplinarność. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Kursy Fotografii i Języka Wizualnego to zanurzenie w przekrojowej wiedzy o fotografii artystycznej i fotografii użytkowej za pomocą jej narzędzi. Priorytetem jest zrozumienie techniki fotograficznej dla jej ekspresyjnej i narracyjnej funkcjonalności. Kurs ma na celu zachęcenie artystów i specjalistów fotograficznych do rozwoju w kontekście, który wymaga od specjalistów wrażliwych na interdyscyplinarność.

Student otrzyma pełne szkolenie z języka fotograficznego, jego techniki i jej ekspresyjnych konsekwencji. Dzięki temu nauczy się fotografować wszystkimi profesjonalnymi formatami, wyrażać się naturalnym światłem lub zestawem, prawidłowo obsługiwać narzędzia do postprodukcji i rozpowszechniać obrazy za pomocą nowych technologii. Nauka technik i ich zdolności narracyjnych będzie obecna podczas całego procesu szkolenia, z którego uczeń musi zbudować własny dyskurs wizualny.... [-]


Podyplomowe Kursy Stylizacji Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy March 2019 Hiszpania Madrid

Osobistości takie jak Diana Vreeland, redaktorka mody Harper's Bazaar w latach 1936-1966 i reżyserka Vogue w latach 1962-1971 czy Carine Roitfeld, kultowa redaktorka mody Vogue Paris, położyły fundamenty na stanowisku, które z czasem niekwestionowana siła i wpływ. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKICHCESZ PRACOWAĆ JAKO STYLISTA?

Osobistości takie jak Diana Vreeland, redaktorka mody Harper's Bazaar w latach 1936-1966 i reżyserka Vogue w latach 1962-1971 czy Carine Roitfeld, kultowa redaktorka mody Vogue Paris, położyły fundamenty na stanowisku, które z czasem niekwestionowana siła i wpływ. Również Anna dello Russo, stylistka z bogatym doświadczeniem wiodących magazynów takich jak Vogue Italia i L'Uomo Vogue, jest dziś punktem odniesienia w branży i koniecznością przed najbardziej międzynarodowymi pokazami mody. Wszyscy oni pozostawili swoje piętno na eterycznym świecie mody: zdołali narzucić swoją wizję, odszyfrować kody wizualne i rozpoznać ikonograficzne odniesienia naszych czasów. Dokładnie, dzieło stylisty, zrozumienie, jakie są odniesienia do jego czasów, przewidywanie trendów i budowanie poetyckich wszechświatów, które służą do sprzedaży marzeń, które z konieczności wiążą się ze sprzedażą mody.... [-]


Podyplomowe Kursy w Image Consulting

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Dzięki kursowi podyplomowemu z Image Consulting w IED Madrid uczniowie poznają techniki i strategie niezbędne do zastosowania tendencji, które najbardziej sprzyjają klientom, szanując ich styl i gusty. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI Dzięki kursowi podyplomowemu z Image Consulting w IED Madrid uczniowie poznają techniki i strategie niezbędne do zastosowania tendencji, które najbardziej sprzyjają klientom, szanując ich styl i gusty. Dlatego celem kursu i zespołu specjalistów w branży jest dzielenie się wiedzą w celu zaspokojenia zapotrzebowania różnych obszarów poświęconych doradztwu w zakresie wizerunku.

cele

Wśród głównych celów Podyplomowego Kursu w Image Consulting możemy wyróżnić:

Zapoznaj się z szeroką gamą dziedzin, w których może rozwijać się zawód konsultanta obrazu.Poznanie rzeczywistego zapotrzebowania specjalistów i nowych formatów pracy, mediów audiowizualnych.Zrozumieć znaczenie psychologii szafy i komunikacji niewerbalnej.Naucz się ubierać tę osobę od wewnątrz.Zapoznaj się z prawidłowymi wytycznymi, aby przeprowadzić proces doradczy w linii ofindumentaria odpowiedniej dla każdej okazji, spełniającej potrzeby klienta.Nabycie umiejętności niezbędnych do rozwoju pracy konsultanta ds. Wizerunku w różnych dziedzinach oferowanych przez rynek: personel, firma, media audiowizualne.Zrozumienie obrazu jako elementu ekspresji wizualnej, nadawcy wiadomości.Poznaj wszystkie zasady i zasoby kreatywne, aby zrealizować unikalne i spersonalizowane style.Zastanów się nad pracą zespołową i nad tym, jak ważna jest praca w zgodzie i współpraca z innymi działami.Naucz się rozwijać w różnych dziedzinach doradztwa w zakresie wizerunku: osobiste, firmowe, audiowizualne.Zachęcaj do rozwoju działalności jako wolny strzelec.Połącz kreatywność i wiedzę techniczną.Osiągnij wiarygodność osoby, która przekracza jej cechy osobiste.Profesjonalne wyniki:Osobisty konsultant ds. Wizerunku,Konsultant wizerunku biznesowego,Wizualny doradca ds. Mediów,Doradca sklepów, centrów handlowych, hoteli, agencji, centrów urody,Ogólne usługi stylizacyjne,Usługi alt = "osobisty klient [-]

Podyplomowe Studium Mody i Lifestyle Photography

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studium Mody i Stylu Życia jest drugim z trzech modułów, które składają się na Master of Professional Photography w IED Madrid, ten kurs specjalizacji jest poświęcony Fashion and Lifestyle. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Mody i Stylu Życia jest drugim z trzech modułów, które składają się na Master of Professional Photography w IED Madrid, ten kurs specjalizacji jest poświęcony Fashion and Lifestyle. Obejmuje także przekazywalną wiedzę o prawach autorskich, pracę z modelami, plany biznesowe, relacje z mediami, zaawansowaną korektę i korekcję kolorów, zarządzanie lokalizacją i kontrakty.

Głównymi postaciami tego kursu są fotografowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie mody i fotografii studyjnej, tacy jak Joséphine Douet, Rafa Gallarand, José Morraja i specjalista od retuszu Victor Garrido. Joan Morey, która pracuje pod marką Soy Tu Puta, zaprezentuje swoją pracę, która łączy języki z różnych dziedzin twórczości, szczególnie sztuki i mody. Następnie dyrektor kursu, Ricardo Cases, nauczy studentów, jak znaleźć własną wizję mody i stylu życia w warsztatach mody Deconstructing.... [-]


Podyplomowy kurs w reklamie i Fotografia Editorial

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studium Fotografii Reklamowej i Wydawnictwa jest ostatnim z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography na IED Madrid, kurs specjalizacyjny poświęcony reklamie i światowi wydawnictw, co oznacza, że ​​obejmuje wiedzę o teoria i praktyka projektowania, edycja zdjęć do czasopism i książek, praca z modelami kampanii komercyjnych, biznesplanów i kontraktów, prawa autorskie, relacje z mediami, teoria komunikacji, zaawansowany retusz i korekcja kolorów i zarządzanie lokalizacją. [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Podyplomowe Studium Fotografii Reklamowej i Wydawnictwa jest ostatnim z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography na IED Madrid, kurs specjalizacyjny poświęcony reklamie i światowi wydawnictw, co oznacza, że ​​obejmuje wiedzę o teoria i praktyka projektowania, edycja zdjęć do czasopism i książek, praca z modelami kampanii komercyjnych, biznesplanów i kontraktów, prawa autorskie, relacje z mediami, teoria komunikacji, zaawansowany retusz i korekcja kolorów i zarządzanie lokalizacją. Solidna i atrakcyjna praca osobista może mieć znaczenie, jeśli chodzi o przekonanie klientów i przedstawicieli handlowych. Dzięki temu założeniu doskonalenie umiejętności zawodowych studentów w zakresie reklamy i fotografii wydawniczej uzupełniane jest przez rozwój osobistego projektu.... [-]


Studia podyplomowe w zakresie projektowania graficznego i DIgital

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studium Grafiki i Projektowania Cyfrowego dostarcza studentowi teoretyczno-praktycznych narzędzi niezbędnych do opracowania globalnego projektu graficznego. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Grafiki i Projektowania Cyfrowego dostarcza studentowi teoretyczno-praktycznych narzędzi niezbędnych do opracowania globalnego projektu graficznego.

Szczególny nacisk zostanie położony na przewagę komparatywną polegającą na tworzeniu wysokiej jakości grafiki, która emocjonalnie obejmuje docelowych odbiorców. Ponadto, możliwości sieci będą badane jako motor rozwoju projektu lub pomysłu na biznes, oparty na łatwym w użyciu projekcie dostępnym dla publiczności.

Skierowany do: przedsiębiorców, projektantów, artystów i ogólnie wszystkich zainteresowanych zdobyciem bazy w dziedzinie grafiki i projektowania stron internetowych, która pozwala im na rozwój komunikacji graficznej swojego projektu lub pomysłu na biznes.... [-]


Studia podyplomowe w zakresie projektowania mebli

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy October 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studium Projektowania Mebli IED Madrid specjalizuje się w projektowaniu mebli, przełamując klasyczną dychotomię między formą a funkcją. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Podyplomowe Studium Projektowania Mebli IED Madrid specjalizuje się w projektowaniu mebli, przełamując klasyczną dychotomię między formą a funkcją.

Ten sektor projektowania jest ściśle związany z dziedziną projektowania wnętrz lub architektury, obszarami, które rozwijają projekt konkretnych mebli do swoich pomieszczeń lub tworzą określone linie produktów dla produkcji przemysłowej.

Głównymi możliwościami kariery w ramach Podyplomowego Studium Projektowania Mebli są: Associate Designer w zakresie projektowania produktów i mebli lub architektury wnętrz, Freelance, zawody związane ze sprzedażą mebli.

cele... [-]

Studia podyplomowe z projektowania biżuterii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studium Biżuterii uczy mistrza procesów mechanicznych biżuterii i koncentruje się na elementach konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych i dekoracyjnych detalach całej gamy akcesoriów. Tworzenie kolekcji biżuterii aż do zaprojektowania wyjątkowych elementów wysokiej biżuterii i zegarmistrzostwa. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Historia, jak wiemy, jest napisana przez tych, którzy odważą się zrobić krok, poddają się z pasją i robią różnicę. Czy chcesz być jednym z nich? Odkryj kurs podyplomowy z projektowania biżuterii * na IED Madrid, idealne połączenie designu, sztuki i profesjonalizmu. Zapewnimy Ci teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do tworzenia kolekcji biżuterii oraz projektowania unikatowych elementów wysokiej biżuterii i zegarków.

Podyplomowe Studium Biżuterii uczy mistrza procesów mechanicznych biżuterii i koncentruje się na elementach konstrukcyjnych oraz funkcjonalnych i dekoracyjnych detalach całej gamy akcesoriów. Tworzenie kolekcji biżuterii aż do zaprojektowania wyjątkowych elementów wysokiej biżuterii i zegarmistrzostwa.... [-]


Studia podyplomowe z zakresu fotografii dokumentalnej i reportażu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy January 2019 Hiszpania Madrid

Studia podyplomowe z zakresu fotografii dokumentalnej i reportażu to pierwszy z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography w IED Madrid, kurs specjalizacyjny poświęcony dokumentom i raportowaniu. [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Studia podyplomowe z zakresu fotografii dokumentalnej i reportażu to pierwszy z trzech modułów, które tworzą Master of Professional Photography w IED Madrid, kurs specjalizacyjny poświęcony dokumentom i raportowaniu. Obejmuje również wiedzę o prawie autorskim, relacjach z mediami, teorii komunikacji, etyce obrazu, zaawansowanej korekcji i korekcji kolorów, zarządzaniu lokalizacją i umowami. Solidna i atrakcyjna praca osobista może mieć znaczenie, jeśli chodzi o przekonanie czasopism i wydawców. Dzięki temu założeniu doskonalenie umiejętności zawodowych studentów w zakresie fotografii dokumentalnej jest uzupełniane przez rozwój osobistej pracy.... [-]


Ukończyć kurs w produkcjach mody i wydarzeń

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy March 2019 Hiszpania Madrid

Podyplomowe Studia Mody Producentem jest przedstawiany jako alternatywa dla specjalistów mody, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i narzędzia, i być w stanie pozyskać niezbędne działania i strategie rozwoju produkcji w sektorze polu mody. [+]

Świat mody oferuje szereg możliwości i alternatyw dla profesjonalistów, którzy chcą wejść lub specjalizują się w tym sektorze. W ramach tych możliwości możemy zwrócić się wszystkiego o startów i pozycjonowania produktów, działań, począwszy od ustawiania formatu redakcyjną, za pośrednictwem sklepu, parady lub reklamy do najbardziej różnorodnych opcji cyfrowego świata.

Wszystkie te możliwości są coraz bardziej wymagający i bardziej elastyczna z wizją poprzecznej pomóc koordynować możliwości i niezbędne, aby skutecznie zarządzać dobrej produkcji mody czynności zawodowych profilu. Producent ten rysunek musi znać klucz, potrzeb i roli aktorów biorących udział w tych procesach, więc muszą opanować aspekty, takie jak public relations, reklamy, podejść do potrzeb organizacji parad, kluczy do prezentacji produktu, zarządzającego właściwej relacji z mediami, kluczy do zdarzenia moda, właściwego zarządzania relacji z odpowiednim zawodowego (fotograf, wizażystka, Booker ...), podstawy zarządzania i produkcji katalog, etc.... [-]


Filmy

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

Kontakt

IED Madrid

Adres C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Strona internetowa http://www.ied.es/
Telefon +34 914 48 04 44