Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1989 roku, był pierwszym IEB Centrum Badania Hiszpanii dedykowana wyłącznie do szkoleń w zakresie finansów, Masters in Financial Markets and Exchange, tylko w tym czasie, a sponsorowany przez Madrid Stock Exchange.

Od tamtej pory ponad 85.000 studentów i specjalistów wykonano niektórych programów edukacyjnych IEB.

W 1994 IEB był pionierem w oferowaniu podwójnego stopnia studenci studiujący prawo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie Masters jednocześnie na Giełdzie w IEB. Następnie IEB stałby się centrum powiązanych z Uniwersytetu Complutense w Madrycie, jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Hiszpanii, a później także w Rey Juan Carlos University. IEB rozwinęła się w czasie rozległy katalog Masters, z MBA do najbardziej wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach finansowych i prawnych.

W 2003 roku IEB rozpoczął swoją międzynarodową karierę z sojuszu z London School of Economics, instytucji globalnego odniesienia z 20 noblistów i uczniów z 5 kontynentów. Rozwój międzynarodowy nie został zatrzymany, ponieważ.

Od końca lat 90-tych, został znacznie rozszerzony ofert edukacyjnych IEB, wraz z utworzeniem w firmach obszarze szkoleń dla hiszpańskich i międzynarodowych klientów korporacyjnych skali globalnej.

Od momentu powstania, IEB poświęca znaczne środki na badania naukowe, zwłaszcza w dziedzinie finansowej, z kilku obserwatoriów. Wśród licznych publikacji naukowych IEB stoi aestimatio The IEB International Journal of Finance, z udziałem dwóch nagród Nobla.

Obecność IEB w głównych forach sektorowym jest jasne: w 2008 roku IEB dołączył CLADEA (Latin American Council of Management Schools), najważniejszą Latin American Association of Schools of Business; w 2011 AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), wiodący stowarzyszenie amerykańskich szkół biznesu.; Dwa lata później wstąpił do EFMD (European Foundation dla develpoment Management), wiodący stowarzyszenie szkół biznesu w Europie; i wreszcie od 2012 roku jest członkiem Stowarzyszenia Szkół hiszpańskiej i Zarządzania.

Dzisiaj IEB oferuje prawie 100 programów edukacyjnych, obejmujących solidne wykształcenie akademickie w stopniu i Masters, rozległego katalogu kursów Executive Education i ważnym Szkoła Letnia.

Uczenia się przez działanie

nauczanie silnik w IEB

Metodologia IEB uczenia się przez działanie podkreślone przez badanie rzeczywistych przypadków stosowania miejscowego i prowadzenie symulacji biznesowych i ilościowej i jakościowej oceny dla studentów z tymi samymi problemami, dylematy i sytuacji napotykanych przez menedżerów, które napotykają prawdziwe życie.

Studenci muszą zarządzać dokładnie te same sytuacje w jakikolwiek chwilach niepewności firmowych, negocjacji, ciśnienie, terminy, nieoczekiwanych zdarzeń, itp W tym kontekście nauczyciele wcześniej przewidziane ramy wiedzy technicznej, które uczniowie mają być oparte na wprowadzenie do praktyki, co nauczyli się radzić sobie z tymi wyzwaniami.

Poprzez ten kurs, można dowiedzieć się w praktyczny, naturalny i intuicyjny sposób podejmowanie najlepszych decyzji.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

IEB - Executive Education

Pionierski program we współpracy z Urzędem hiszpańskiego Zmian Klimatu. Program będzie zrozumieć, z praktycznego punktu widzenia podstawowych strategii w zakresie zmian k ... [+]

Pionierski program we współpracy z Urzędem hiszpańskiego Zmian Klimatu Po historycznym porozumienia osiągniętego w Paryżu w grudniu 2015 roku, zmiana klimatu jest w środku programu gospodarczego, politycznego i społecznego, stając się strategicznym filarem i stanowią znaczące wyzwania i szanse w skali globalnej.

Rządy, instytucje, przedsiębiorstwa i społeczeństwo jako całość twarzy nowy paradygmat, oparty na modelu rozwoju niskoemisyjnej.

Program będzie zrozumieć, z praktycznego punktu widzenia podstawowych strategii w zakresie zmian klimatu na szczeblu międzynarodowym i jego wpływu na polityk regionalnych i lokalnych.

Kurs zagłębia instrumentów regulacyjnych i finansowych, aby osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju i jego rzeczywisty wpływ na sektorach publicznych, finansowych i korporacyjnych.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
147 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku