Flyschool

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Flyschool Air Academy Jest to nazwa handlowa AIRPILOT LOTU szkole, SL firma certyfikowana przez Państwową Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) w Ministerstwie Robót Publicznych uprawniony do pilotowania szkoleniową ATO E-207.

Jesteśmy średniej wielkości organizacji, gdzie przywództwo, nauczyciele i uczniowie utrzymują bezpośredni, co pozwala na dokładniejsze monitorowanie postępu ucznia i zaangażowanie w tym z centrum. Naszym celem jest przygotowanie najlepszych specjalistów, a także oferować najbardziej konkurencyjne ceny.

Nasze obiekty znajdują się w centrum Madrytu, obok międzynarodowego lotniska Adolfo Suarez (dawny Barajas) można dotrzeć do centrum miasta autobusem lub metrem, mamy też własny parking dla samochodów i motocykli.

Dysponujemy flotą ośmiu samolotów z silnikami mono prosty, pojedynczy silnik bi-zaawansowany i zaawansowany silnik, plus 2 symulatory lotu FNPTI kategoria zawodowa i FNPT II MCC szkolić studentów lotu według wskazań przyrządów (IR) Wielu Załoga Współpraca (MCK) i przygotować się do egzaminów wstępnych firmy.

Jesteśmy zobowiązani do edukacji na wysokim poziomie, a ludzie, którzy przychodzą do nas, są zakochani w tej dziedzinie i co robimy w niej, przynosząc pasja, profesjonalizm i entuzjazm.

Nasz zespół składa się z nauczycielami działającymi w różnych hiszpańskich linii lotniczych z godzin do 25.000 lotów, profesorów uniwersyteckich i producentów samolotów, wszystkie z dużym doświadczeniem w nauczaniu i wysoki stopień specjalizacji w temacie uczą.

Codzienna praca i wysiłek, aby zapewnić obiecującą karierę dla naszych studentów pozwala nam oferować nowe propozycje dla bardziej wszechstronnego treningu codziennie i wykonane, że mamy nadzieję, będzie interesujące dla zespołu Flyschool.

Kurs uczy:

Samolot Private Pilot golfowe (PPL) Teoretyczny kurs Transportu (ATPL) Włączanie Instrument Flight (IR) Włączanie klasy Multi-Engine (ME) Commercial Pilot Licence (CPL) Wielu Załoga Kurs Współpraca (MCK) Włączanie instruktora (FI) Włączanie Instrument Flight Instructor (IRI) Klasa instruktor Włączanie Multi-silnik (CRI) Włączanie instruktor MCC (MCCI) Odnowienie licencji EASA (wrzesień, eurodeputowany. IR) godzin lotu (tylko dla studentów)

Lokalizacje

Madryt

Address
Oficina Central (información):
Av. 25 de septiembre, 8

28027 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania