Flybyschool: Excellence in Flight Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego my?

Nasze podejście opiera się na następujących zasadach

Bezpieczeństwo

Wszystko jest zaprojektowane tak, aby zwiększyć bezpieczeństwo w uczeniu się uczniów. Ponad i poza przepisami EASA; zdenerwowany odzyskiwania & tracker lotu.

JAKOŚĆ

Najlepszy zespół szkoleniowy, instrukcje, symulatory (FNTP II Boeing NG800, Baron i Cessna 172) i flotą (Cessna 152, 172, Piper PA28, PA28RT, PA34). Teraz w tym floty TECNAM!

Orientacja na klienta

Każdy uczeń jest dla nas ważne, nie tylko przed podpisać z nami, ale dla całej karierze.

Uczciwość

Potrzeba lat, aby zbudować, ale mogą zostać utracone w drugim. Zrobimy to, co trzeba, zawsze!

Czym jest FLYBYSCHOOL?

FLYBYSCHOOL jest znakiem towarowym handlowa Fly Bai SL: Hiszpanii. Fly Bai jest zatwierdzona instytucja szkoleniowa zarejestrowany w hiszpańskim Urząd Lotnictwa Cywilnego (AESA) o numerze rejestracyjnym E-166 (zobacz pełną listę tutaj). AESA jest członkiem Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) i licencja wydawana jest ważna we wszystkich krajach członkowskich EASA; Wielka Brytania, Niemcy, Francja, etc.

Z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym pilot FLYBYSCHOOL zapewnia szkolenie na najwyższym poziomie dla pilotów studenckich. FLYBYSCHOOL oferuje zintegrowany kurs, który obejmuje CPL, ATPL, ME IR i MCC, które łączy naziemnych kursy szkolne i szkolenie w powietrzu dostarczane zgodnie z wymaganiami EASA i AESA.

szkolenie

Co to polega?

Kurs FLYBYSCHOOL Zintegrowany trwa studentów z małym lub bez wcześniejszego doświadczenia latania do licencji pilota handlowych (CPL) z wielosilnikowych Instrument Rating (Meir) dalej "zamrożone" ATPL. Również pod koniec szkolenia jest kurs Wielu Załoga Współpraca (MCC), która jest wymagana, aby przejść do ratingu typu. Od tego momentu, gdy szkolenia Rodzaj ocena została zakończona, piloci mogą następnie być wykorzystywane jako pierwszy oficer z linii lotniczych.

Absolwent piloci z "zamrożone" ATPL mogą swobodnie trenować na dowolnego typu samolotu i polecieć na każdej linii lotniczej, która będzie zaakceptować ich licencję EASA. Większość linii lotniczych będzie początkowo przypisać najpierw nowe oficerów "krótkim dystansie" floty, aby mogli budować doświadczenie w bardziej wymagających wylotu i podejścia faz lotu. Gdy posiadacz ATPL zyskał 1.500 godzin doświadczeń, ATPL staje się "odmrożenie" i są one następnie kwalifikuje należy uznać za promocję.

Lokalizacje

León

FLYBYSCHOOL

Address
Pajares de los Oteros

24209 León, Kastylia i León, Hiszpania