EU Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UE Business School

Założona w 1973 roku, UE Business School (UE) jest międzynarodowym, profesjonalnie akredytowanych, wysoki rangą szkoły biznesu z kampusów w Barcelona, ​​Geneva, Montreux i Monachium. Zapewniamy małe, dynamiczne zajęcia w języku angielskim, a najlepsze z obu północnoamerykańskim i europejskim programów nauczania akademickiego. Nasz pragmatyczne podejście do edukacji biznesowej przygotowuje studentów do kariery w dzisiejszym szybko zmieniającym się i zglobalizowanym świecie biznesu.

UE zapewnia fundament, licencjackie, magisterskie, MBA i studiów doktoranckich, zarówno na terenie kampusu jak i online z administracji biznesu, komunikacji, zarządzania turystyką, stosunków międzynarodowych, zarządzania sportowego, zarządzanie mediów cyfrowych, międzynarodowego biznesu, marketingu, finansów, przedsiębiorczości i zarządzania zasobami ludzkimi, pośród innych.

Online MBA UE w rankingu top w światowych rankingach internetowych CEO Magazine Wystawione jako najlepszy szkole 20 biznesowej przez magazyn Chiny Przeglądu Gospodarczego Szósty-najlepsza szkoła biznesu dla studentek według magazynu Capital Miejsce w górnej warstwie globalnych i europejskich programów MBA przez CEO Magazine Miejsce piąte miejsce w QS MBA Guide Return on Investment Report na uniesienie wynagrodzeń w Europie

Dzięki naszej globalnej sieci partnerów akademickich, studenci mogą zarobić uznawanych przez państwo stopni na kampusach UE z Uniwersytetu Roehampton w Londynie, Uniwersytetu w Derby w Wielkiej Brytanii i Universidad Católica de Murcia (UCAM) w Hiszpanii. Partnerstwo z Uniwersytetu Pace w Nowym Jorku, Uniwersytetu Kalifornijskiego w Riverside, Fisher College w Bostonie i Shinawatra University w Bangkoku oferuje studentom możliwość zarobienia drugą kwalifikację podczas studiów w różnych środowiskach i wzbogacających.

Grupa programy UE są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP) oraz Międzynarodowego Zgromadzenia dla Collegiate Biznesu Edukacji (IACBE), uznanej przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea). Posiadamy również Międzynarodową akredytację jakości (IQA) przyznany przez Stowarzyszenie Rozwoju Europy Środkowej i Wschodniej Management (CEEMAN). Grupa UE jest również akredytowany przez EduQua, pierwszej jakości szwajcarskiej wytwórni nastawiona dorosłych dalszej edukacji.

kampusy UE znajdują się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, wśród szwajcarskich Alpach, aw stolicy gospodarczej Niemiec, który oferuje studentom możliwość życia w czterech różnych środowiskach i wzbogacenia. Studenci mogą przesyłać między kampusy i odkrywania różnorodności Barcelona, ​​Geneva, Montreux i Monachium. Zapewnia świetny pretekst, aby nauczyć się języka i poznać wiele osób jednocześnie doświadcza nowych możliwości biznesowych zorientowanych. Ponadto studenci mogą uczestniczyć w wymianie do naszych uczelni partnerskich w USA, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Tajlandii, Malezji, Tajwanu, Meksyku, Brazylii, Kazachstanu, Kanady i Rosji, między innymi.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Podstawowy rok » Widzieć Global MBAs » Widzieć BBAs » Widzieć MBA - OnlineStudies » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć DBA » Widzieć MSc » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA - MBAStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Podstawowy rok

Podstawą Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 semestry September 2018 Hiszpania Barcelona Szwajcaria Geneva Montreux Niemcy Munich + 5 więcej

Program Business Foundation (BF) jest oczywiście dwusemestralne (60 ECTS), który działa jako pomost do pierwszego roku studiów licencjackich UE (BBA / BA / BS). [+]

Co to jest Program Business Foundation?

Fundacja Biznes Program) BF) jest oczywiście dwusemestralne (60 ECTS), który działa jako pomost do pierwszego roku UE licencjata studiów (BBA / BA / BS) oraz pełnego przygotowania do studiów licencjackich biznesu na całym świecie. Studenci będą wzmocnienia ich akademicki, komunikacji i biznesowych umiejętności z języka angielskiego podczas nauki koncepcji zarządzania i marketingu. Po pomyślnym zakończeniu programu BF, studenci są automatycznie dopuszczone do pierwszego roku każdego programu UE Business School Bachelor.

Dlaczego Fundacja Business Program odpowiedni dla Ciebie?

Wiele absolwenci szkół średnich pragną zapisać się na międzynarodowym akredytowanych studiów licencjackich, ale brak im umiejętności niezbędne tło lub do tego. Celem programu Business Foundation jest "pomost" dla ambitnych kandydatów. To zapewnia im możliwości zdobycia niezbędnych podstaw wiedzy i języka, aby suceed w każdego wymagającego programu Bachelor tym nasze własne. Jeśli chcesz prowadzić międzynarodowo koncentruje wykształcenie biznesowe, ale trzeba trochę pomóc z językiem lub wychowywanie swój poziom wiedzy biznesowej, ten program jest dla Ciebie.... [-]


Filmy

Discover EU Business School – EU International Schools in Barcelona, Munich, Geneva and Montreux

EU Orientation Week

Kontakt

EU Business School

Adres EU Business School c/Ganduxer 70
08021 Barcelona, Catalonia, Hiszpania
Strona internetowa http://barcelona.euruni.edu/
Telefon +34 932 01 81 71

EU Business School

Adres EU Business School Quai du Seujet 18
1201 Geneva, Geneva, Szwajcaria
Strona internetowa http://geneva.euruni.edu/
Telefon +41 22 779 26 71

EU Business School

Adres EU Business School Villa Ormond - Rue du Lac 18 Clarens-Montreux
1815 Montreux, Vaud, Szwajcaria
Strona internetowa http://switzerland.euruni.edu/
Telefon +41 21 964 84 64

EU Business School

Adres EU Business School Theresienhöhe 28
80339 Munich, Bavaria, Niemcy
Strona internetowa http://munich.euruni.edu/
Telefon +49 89 55029595