Eureka School of Spanish Language

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się hiszpańskiego w samym sercu Madrytu

Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego w szkole, która ma duże doświadczenie w nauczaniu i daje miłą i zabawną atmosferę, która wykorzystuje bezpośredni sposób, tak aby uczniowie nie tracą czasu i nauczyć się języka w małych grupach maksymalnie 8 uczniów w klasie może , a następnie przyjść do EUREKA - może zaoferować ci to wszystko.

Nauczyciele mają bogate doświadczenie, aby upewnić się, że czas, który student jest dostępna, może być optymalnie wykorzystane i umiejętności językowe można poprawić w zróżnicowany sposób i do perfekcji.

Od 1988 roku, EUREKA jest poświęcony nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego i już tysiące uczniów nauczył się języka. Jest to środek, który jest akredytowany przez Instytut Cervantesa i znajduje się w samym sercu Madrytu. Środki dzięki którym szkoły są właściwie i dlatego oferują studentom najlepsze sposoby, aby nauczyć się hiszpańskiego w małych grupach.

EUREKA oferuje szeroką gamę kursów języka hiszpańskiego, aby zaspokoić wszystkie potrzeby uczniów. Ponadto, program kulturalny, w którym studenci historii Madrytu i oczywiście można również poznać Hiszpanię i tym samym używać języka nie tylko w szkole, ale również w czasie wolnym można zanurzyć się w to zaleca.

Dodatkowo, Noclegi oferowane są w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły i wszystkich innych usług, które mogą potrzebować podczas swojego pobytu w Madrycie i EUREKA studenta.

Dlaczego warto studiować w EUREKA?

Lokalizacja szkoły

EUREKA znajduje się w centrum miasta i jest łatwo dojechać środkami transportu publicznego. W pobliżu znajdą Państwo najważniejsze muzea i zabytki miasta.

Lata doświadczenia

EUREKA powstała w 1988th Od tego czasu mamy poświęcić się wyłącznie do nauczania języka hiszpańskiego.

jakość

EUREKA jest oficjalnie uznana przez Instituto Cervantes.

Wysoko wykwalifikowani nauczyciele

Wszyscy nasi nauczyciele wykazały wyższe wykształcenie, a także możliwość nauki naszej specjalnej metody nauczania.

metoda nauczania

Nasza metoda nauczania oparta jest na bezpośrednim i bliskim kontakcie między uczniami i nauczycielami. Opracowaliśmy specjalny system z własnym materiałem nauczania, który umożliwia naukę strukturalną i jest bardzo wydajny.

udogodnienia

EUREKA ma najbardziej nowoczesne zaplecze techniczne w zabytkowym budynku.

elastyczność

Student może skorzystać z naszej elastyczności

  • Oferujemy kursy przez cały rok.
  • Minimum 6 różnych poziomów nauczania.
  • Z wcześniejszej wiedzy uczniów można rozpocząć w każdy poniedziałek.
  • Początkujący mogą zacząć się co 2 tygodnie w poniedziałki, odpowiednio.
  • Jeśli uczniowie nie chcą zakwaterowanie, lekcje mogą być wypłacane co tydzień.
  • Na wniosek studenta, student może zmienić bieg w ramach tej samej grupy lub przedłużyć.
  • Jest możliwe, aby zarezerwować program wyżywieniem i rekreacji na poznanie programu i płacić.
  • Różne opcje zakwaterowania.

Nasze certyfikaty jakości

EUREKA ma najważniejsze krajowe certyfikaty jakości (Instituto Cervantes) oraz przez niektórych instytucji międzynarodowych, takich jak IALC (International Association of Language Centres), CSN w Szwecji i Bildungsurlaub w Niemczech, akredytowanym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz kursy » Widzieć Online Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Course + Internship

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 6 miesięcy September 2019 Hiszpania Madrid

[+]

[-]

Intensive courses

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 8 tygodnie September 2019 Hiszpania Madrid

[+]

+1 tydzień

Cena obejmuje:

[-]

Kursy Bildungsurlaub

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 tygodnie September 2019 Hiszpania Madrid

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin. Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultury w różnych stanach. [+]

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin.

Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultury w różnych stanach.

Niektóre państwa wymagają kurs 6 godzin 45 minut na lekcji (270 minut). Inne stany wymagają kurs 6 godzin 60 minut na lekcji (360 minut).

wariant A

Kursy te mają te same cechy i takie same ceny jak intensywne kursy po 30 godzin tygodniowo. Klasa czasu rzeczywistego 310 minut

zajęć

09:00 do 11:00 gramatyczne Blok (ćwiczenia korekcyjne, rozwój gramatycznego podmiotu i przedmiotu praktyce gramatycznej) 11:00 do 11:30 Przerwa 11:30 do 13:00 Blok komunikatywny 14:20 do 16:00 klasy słownictwa, rozmowy i ćwiczenia (niska) lub klasy cywilizacji i kultury, historii, sztuki i literatury (wysoki) opcja B ... [-]

Kursy dla dorosłych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 4 tygodnie September 2019 Hiszpania Madrid

Kursy te są przeznaczone dla osób w wieku powyżej 50 lat, zainteresowani uzyskaniem bardziej zrelaksowany typu. Kursy te są przeznaczone dla dorosłych uczących się, w wieku 50, którzy chcieliby otrzymywać bardziej zrelaksowany trening gramatyczny w intensywnych kursach, a także większą liczbę działań kulturalnych. [+]

Kursy te są przeznaczone dla osób w wieku powyżej 50 lat, zainteresowani uzyskaniem bardziej zrelaksowany typu.

Kursy te są przeznaczone dla dorosłych uczących się, w wieku 50, którzy chcieliby otrzymywać bardziej zrelaksowany trening gramatyczny w intensywnych kursach, a także większą liczbę działań kulturalnych.

W godzinach porannych, od poniedziałku do piątku, studenci będą uczestniczyć w hiszpańskim oczywiście. W zależności od poziomu kursów mają różne cele. Do podstawowych poziomach celem jest to, że studenci nabywają praktyczną pracę i w życiu codziennym jak prosząc coś w kawiarni lub restauracji, zakupy, dokonać rezerwacji w hotelu, poprosić o miejsce itp Dla zaawansowanych poziomach celem jest zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu życia i kultury hiszpańskiej klasy cywilizacji i kultury, literatury, historii i sztuki.... [-]