Przeczytaj oficjalny opis

Ucz się hiszpańskiego w samym sercu Madrytu

Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego w szkole, która ma duże doświadczenie w nauczaniu i daje miłą i zabawną atmosferę, która wykorzystuje bezpośredni sposób, tak aby uczniowie nie tracą czasu i nauczyć się języka w małych grupach maksymalnie 8 uczniów w klasie może , a następnie przyjść do EUREKA - może zaoferować ci to wszystko.

Nauczyciele mają bogate doświadczenie, aby upewnić się, że czas, który student jest dostępna, może być optymalnie wykorzystane i umiejętności językowe można poprawić w zróżnicowany sposób i do perfekcji.

Od 1988 roku, EUREKA jest poświęcony nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego i już tysiące uczniów nauczył się języka. Jest to środek, który jest akredytowany przez Instytut Cervantesa i znajduje się w samym sercu Madrytu. Środki dzięki którym szkoły są właściwie i dlatego oferują studentom najlepsze sposoby, aby nauczyć się hiszpańskiego w małych grupach.

EUREKA oferuje szeroką gamę kursów języka hiszpańskiego, aby zaspokoić wszystkie potrzeby uczniów. Ponadto, program kulturalny, w którym studenci historii Madrytu i oczywiście można również poznać Hiszpanię i tym samym używać języka nie tylko w szkole, ale również w czasie wolnym można zanurzyć się w to zaleca.

Dodatkowo, Noclegi oferowane są w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły i wszystkich innych usług, które mogą potrzebować podczas swojego pobytu w Madrycie i EUREKA studenta.

Dlaczego warto studiować w EUREKA?

Lokalizacja szkoły

EUREKA znajduje się w centrum miasta i jest łatwo dojechać środkami transportu publicznego. W pobliżu znajdą Państwo najważniejsze muzea i zabytki miasta.

Lata doświadczenia

EUREKA powstała w 1988th Od tego czasu mamy poświęcić się wyłącznie do nauczania języka hiszpańskiego.

jakość

EUREKA jest oficjalnie uznana przez Instituto Cervantes.

Wysoko wykwalifikowani nauczyciele

Wszyscy nasi nauczyciele wykazały wyższe wykształcenie, a także możliwość nauki naszej specjalnej metody nauczania.

metoda nauczania

Nasza metoda nauczania oparta jest na bezpośrednim i bliskim kontakcie między uczniami i nauczycielami. Opracowaliśmy specjalny system z własnym materiałem nauczania, który umożliwia naukę strukturalną i jest bardzo wydajny.

udogodnienia

EUREKA ma najbardziej nowoczesne zaplecze techniczne w zabytkowym budynku.

elastyczność

Student może skorzystać z naszej elastyczności

  • Oferujemy kursy przez cały rok.
  • Minimum 6 różnych poziomów nauczania.
  • Z wcześniejszej wiedzy uczniów można rozpocząć w każdy poniedziałek.
  • Początkujący mogą zacząć się co 2 tygodnie w poniedziałki, odpowiednio.
  • Jeśli uczniowie nie chcą zakwaterowanie, lekcje mogą być wypłacane co tydzień.
  • Na wniosek studenta, student może zmienić bieg w ramach tej samej grupy lub przedłużyć.
  • Jest możliwe, aby zarezerwować program wyżywieniem i rekreacji na poznanie programu i płacić.
  • Różne opcje zakwaterowania.

Nasze certyfikaty jakości

EUREKA ma najważniejsze krajowe certyfikaty jakości (Instituto Cervantes) oraz przez niektórych instytucji międzynarodowych, takich jak IALC (International Association of Language Centres), CSN w Szwecji i Bildungsurlaub w Niemczech, akredytowanym.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eureka School of Spanish Language

... [+]

+1 tydzień

Cena obejmuje:

[-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 8 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eureka School of Spanish Language

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin. Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultur ... [+]

Specjalne kursy dla niemieckich robotników. Mają te same cechy charakterystyczne jak intensywne 30 godzin.

Kursy hiszpańskiego uznane przez niemieckie Ministerstwo Kultury w różnych stanach.

Niektóre państwa wymagają kurs 6 godzin 45 minut na lekcji (270 minut). Inne stany wymagają kurs 6 godzin 60 minut na lekcji (360 minut).

wariant A

Kursy te mają te same cechy i takie same ceny jak intensywne kursy po 30 godzin tygodniowo. Klasa czasu rzeczywistego 310 minut

zajęć

09:00 do 11:00 gramatyczne Blok (ćwiczenia korekcyjne, rozwój gramatycznego podmiotu i przedmiotu praktyce gramatycznej) 11:00 do 11:30 Przerwa 11:30 do 13:00 Blok komunikatywny 14:20 do 16:00 klasy słownictwa, rozmowy i ćwiczenia (niska) lub klasy cywilizacji i kultury, historii, sztuki i literatury (wysoki) opcja B ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Eureka School of Spanish Language

Kursy te są przeznaczone dla osób w wieku powyżej 50 lat, zainteresowani uzyskaniem bardziej zrelaksowany typu. Kursy te są przeznaczone dla dorosłych uczących się, w wie ... [+]

Kursy te są przeznaczone dla osób w wieku powyżej 50 lat, zainteresowani uzyskaniem bardziej zrelaksowany typu.

Kursy te są przeznaczone dla dorosłych uczących się, w wieku 50, którzy chcieliby otrzymywać bardziej zrelaksowany trening gramatyczny w intensywnych kursach, a także większą liczbę działań kulturalnych.

W godzinach porannych, od poniedziałku do piątku, studenci będą uczestniczyć w hiszpańskim oczywiście. W zależności od poziomu kursów mają różne cele. Do podstawowych poziomach celem jest to, że studenci nabywają praktyczną pracę i w życiu codziennym jak prosząc coś w kawiarni lub restauracji, zakupy, dokonać rezerwacji w hotelu, poprosić o miejsce itp Dla zaawansowanych poziomach celem jest zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu życia i kultury hiszpańskiej klasy cywilizacji i kultury, literatury, historii i sztuki.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku