Escuela Unidad Editorial

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Dziennikarstwa i Komunikacji Redakcji jest najważniejszym ośrodkiem szkoleniowym w Hiszpanii związanym z dużą grupą Redakcji Medialnych, właścicielem górnego biegu EL MUNDO, BRAND, EXPANSION, TELVA i YO DONA.

Założona w kwietniu 2011 r. Redakcyjna szkoła osiągnęła w tym czasie szeroką dywersyfikację swoich produktów szkoleniowych, a dziś ma 6 programów magisterskich i 2 kursy eksperckie, wszystkie z dyplomem uniwersyteckim. Oferuje także specjalistyczne kursy, programy rozwoju zawodowego, warsztaty oraz konferencje dziennikarskie i komunikacyjne ściśle powiązane z głównymi nagłówkami grupy.

Nauczyciele Szkoły są profesjonalistami Redakcji i odpowiednimi ekspertami w dziedzinie komunikacji, marketingu, reklamy i nowych technologii.

Szkoła UE, z siedzibą w sercu firmy w Madrycie, ma ponad 1800 studentów, specjalistów, absolwentów i studentów, których łączy wyraźna pasja komunikacji i dziennikarstwa.

Wybierz format, który najlepiej pasuje do twoich osobistych okoliczności i poprzedniego szkolenia, aby nauczyć się technik dziennikarskich lub specjalistycznej komunikacji.

Naucz się, co lubisz, z nauczycielami, których zawsze chciałeś mieć.

Co oferujemy

EscuelaUE oferuje wysokiej jakości szkolenia, wysoce wyspecjalizowane i bardzo bliskie obecnej rzeczywistości zawodowej, zanurzone w rzeczywistości, w medialnej firmie o dużym prestiżu i rozgłosie w Hiszpanii. Nauczyciele Szkoły są profesjonalistami Redakcji i odpowiednimi ekspertami w dziedzinie komunikacji, marketingu, reklamy i nowych technologii. Szkoła UE, z siedzibą w sercu firmy w Madrycie (Hiszpania), ma ponad tysiąc studentów, specjalistów, absolwentów i studentów, których łączy wyraźna pasja komunikacji i dziennikarstwa.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Programy międzypaństwowe

Między semestralne programy Szkoły Dziennikarstwa i Komunikacji Redakcji odbywają się w grudniu, styczniu, czerwcu i lipcu. Są to szkolenia uzupełniające w stosunku do szkolenia na uniwersytecie, z wysoką praktyczną treścią i specjalizacją.

Nasza różna wartość polega na tym, że BĘDĄ media i SZKOLENIE w tych dyscyplinach. Ponadto mamy bardzo ważną przewagę konkurencyjną w porównaniu z innymi szkołami dziennikarskimi i komunikacyjnymi, ponieważ mamy szeroką i bardzo skonsolidowaną ofertę szkoleniową opartą na naszych programach magisterskich, z których niektóre już obchodzą swoją XIX edycję.

wyższe wykształcenie

Szkoła Dziennikarstwa i Komunikacji Redakcji współpracuje z kilkoma hiszpańskimi uniwersytetami. W rzeczywistości wszystkie ich programy magisterskie mają wykształcenie wyższe. Ponadto programy między semestrami są certyfikowane przez samą Szkołę Dziennikarstwa i Komunikacji. Dziś EscuelaUE podpisało umowy o współpracy z następującymi uniwersytetami:

  • Uniwersytet CEU-San Pablo
  • Uniwersytet Carlosa III w Madrycie
  • Uniwersytet Rey Juana Carlosa

Uniwersytety LATAM

Międzynarodowe misje akademickie, program międzypaństwowy i szkolenie z europejskimi kwalifikacjami dla studentów z Ameryki Łacińskiej.

Ponad 20% studentów Szkoły Dziennikarstwa i Komunikacji Redakcji pochodzi z Ameryki Łacińskiej .

Dziś szkoła ma podpisane umowy z Carolina Foundation, Fundación Beca de México i kilkoma głównymi uniwersytetami latynoamerykańskimi .

129106_Colaborado.jpg

Dlaczego Madryt?

Madryt to fascynujące miasto, pełne rozrywki, kultury i możliwości biznesowych, otwarte 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Madryt to nowoczesne miasto z dynamicznym społeczeństwem, które nie zapomniało, jak cieszyć się życiem. Dobra infrastruktura, na przykład wzorowy transport publiczny, zapewnia komfortową mobilność. Metro w Madrycie jest jednym z najbardziej wydajnych i nowoczesnych w Europie.

Madryt to miasto bogate w historię. Ma historyczne centrum cenione na całym świecie. Madryt de los Austrias, Barrio de Las Letras, Katedra Almudena, Pałac Królewski lub muzea, takie jak Muzeum Prado lub Reina Sofía, które przyciągają miliony turystów każdego roku. Nie możemy też zapominać o charakterystycznych restauracjach, teatrach, koncertach, wystawach lub przestrzeniach zewnętrznych, takich jak Retiro czy Szlak, które są kolejną atrakcją dla odwiedzających.

Jest uważane za bezpieczne miasto, które przyciąga zarówno turystów, jak i biznesmenów, jest politycznym i finansowym centrum kraju. Miasto jest pełne życia i rozrywki.

Lokalizacje

Madryt

Address
Avenida San Luis, 25
28033 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium