Przeczytaj oficjalny opis

Élite Lenguas znajduje się w sercu Madrytu, szkoła ma elastyczny program nauczania i licznych nauczycieli, a instruktorzy to Hiszpanie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków zachodnich. Specjalizacja w nauczaniu języka hiszpańskiego (A1-C2), doradztwie przedtestowym DELE itp., Z bogatym doświadczeniem i niezwykłymi wynikami.98014_97793_Laescuela.jpg

Szkoła ma elastyczne harmonogramy pracy i doskonałe zasoby nauczania, specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego na różnych poziomach (A1-C2) i wstępnym badaniu w DELE, posiada bogate doświadczenie i niezwykłe wyniki.

Dla potrzebujących studentów międzynarodowych oferujemy indywidualne zajęcia programowe dla szkół wyższych, aby pomóc uczniom z barierami językowymi zrozumieć treść kursu, kultywować myślenie w języku obcym, dokładnie i szybko przezwyciężyć trudności związane z wiedzą oraz lepiej dostosować się do życia w kampusie.

Jednocześnie, poprzez "klasę konsolidacji" otwartą w nocy iw weekendy, zajęcia pozaszkolne, takie jak jedzenie, taniec, wizyty w muzeach itd., Które odbywają się nieregularnie co tydzień, w pełni czujesz urok życia na Zachodzie, przełamujesz bariery kulturowe między regionami i łatwo się rozluźniasz. Uczenie się.

Oferujemy również zniżki na wizy i zakwaterowanie dla chińskich studentów o słabej bazie językowej. Nie jesteś już sam.

Élite czeka na ciebie w każdej chwili!

98013_97792_WelcometoEliteLenguas.jpg

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ELITE Lenguas

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągł ... [+]

Czterotygodniowy, kompaktowy kurs obejmujący wszystkie aspekty słuchania, mówienia, czytania i pisania, oferujący studentom kompleksowe studium języka zachodniego i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności poprzez różne ćwiczenia w klasie.

Nasza szkoła kładzie nacisk na małą klasę i nie ma więcej niż 9 uczniów w każdej klasie, aby zapewnić najlepszą jakość nauczania, zwracać uwagę na sytuację uczenia się każdego ucznia i pozwolić uczniom na kompleksową interakcję z nauczycielem podczas zajęć.

Po każdym poziomie będzie trwało od jednego do dwóch tygodni darmowych lekcji Dele, aby pomóc uczniom skonsolidować swoją wiedzę i zapoznać się z pytaniami egzaminacyjnymi Dele.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 53 tyg.
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku