ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja

ELISAVA promuje wiedzę, badania, rozwój i innowacje we wszystkich dziedzinach związanych z projektowaniem, inżynierią i komunikacją. Osiąga się to poprzez szkolenia akademickie, które przygotowują studentów do sprostania wyzwaniom zawodowym na poziomie międzynarodowym, promując relacje naszej społeczności z sektorem biznesu, a także z instytucjami i współczesnym społeczeństwem. W ten sposób szkoła zapewnia uczniowi zdolność do transformacji i rozwoju w globalnym i zmieniającym się środowisku.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

Wizja

ELISAVA chce stać się centrum uniwersyteckim o statusie modelu międzynarodowego, przyczyniając się do transformacji środowiska ludzkiego i tworzenia nowych rzeczywistości; łącząc rozwój projektowania, inżynierii i komunikacji z kreatywnością i jakością.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

Wartości

W ELISAVA zapewniane przez nas możliwości edukacji i badań są innowacyjne, elastyczne, kreatywne, multidyscyplinarne i silnie skoncentrowane na sektorze profesjonalnym. W tym celu Szkoła szeroko współpracuje z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi firmami, instytucjami i uniwersytetami.

Wytyczne metodologiczne zostały wdrożone jako wzór do naśladowania w innych szkołach projektowania.

Szkoła jest katalizatorem przekrojowych szkoleń i badań, elastycznym i kreatywnym, wlanym do profesjonalnego świata i w ścisłej współpracy z międzynarodowymi firmami i uniwersytetami.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering jest centrum uniwersyteckim założonym w 1961 roku i jest najstarszą szkołą projektowania w Hiszpanii. ELISAVA magazynu Domus ELISAVA należy do 100 najlepszych szkół projektowania i architektury w Europie.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA jest związana z Uniwersytetem Pompeu Fabra (UPF) i ma 2.000 studentów z całego świata, którzy biorą oficjalne studia w zakresie projektowania i inżynierii w zakresie projektowania przemysłowego oraz szeroką gamę programów magisterskich i podyplomowych powiązanych z różnymi obszary: Projektowanie graficzne i komunikacja, Projektowanie produktu, Projektowanie przestrzeni i architektura oraz Strategia projektowania i zarządzanie.

ELISAVA to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, które promują badania łączące proces twórczy z technicznym rozwojem projektów szkolenia wykwalifikowanych specjalistów. Metodologia ELISAVA oparta jest na zaawansowanym wykształceniu oferowanym przez ponad 700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Szkoła znajduje się w sercu Barcelony i ma 11 000 m2 nowoczesnych udogodnień.

Metodologia ELISAVA jest skierowana do świata zawodowego i szczyci się współpracą z firmami, instytucjami i uniwersytetami z całego świata. Ma filozofię, która od 1961 roku przyczyniła się do szkolenia profesjonalnych przedsiębiorców w dziedzinie projektowania i inżynierii.

Lokalizacje

Barcelona

Address
La Rambla, 30-32

08002 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: