Przeczytaj oficjalny opis

English Academy | Harven GROUP

Harven Group to szkoła języka angielskiego w Las Palmas, specjalista w dziedzinie nauczania języka angielskiego z silnym udokumentowanym przez ponad 20 lat. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kursów w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Además preparamos los exámenes oficiales con altas tasas de éxito, nuestra academia de inglés es centro oficial de preparación de los exámenes de inglés certificados por la Trinity College London, la Universidad de Cambridge y de la Cámara de Comercio de Londres (LCCI). Esta acreditación nos permite preparar y presentar a nuestros alumnos a exámenes oficiales que están reconocidos en todo el mundo.

Nuestros cursos de inglés y academia de idiomas

Cursos para niños y jóvenes

Cursos de idiomas para niños y jóvenes con enfoque en la comunicación y comprensión oral. Campamentos de verano de English & Fun para niños entre 4 y 12 años.

Cursos de idiomas para adultos

Cursos de B1 y B2 para universitarios. Clases para principiantes. Clases de conversación. Clases de inglés, francés, alemán, ruso, chino, japonés y noruego.

oficjalne egzaminy

oficjalnym ośrodkiem szkoleniowym Harven Angielskiego Testy certyfikowane przez London Trinity College, Cambridge University i London Chamber of Commerce. Przygotowujemy i złożyć naszym studentom urzędowych badań.

kursy językowe dla firm

kursy językowe dla firm dostosowane. Zanurzenie w języku angielskim lub hiszpańskim 5 dni lub na weekend. Do hartowania przez Fundację Trójstronnej.

Kursy języka hiszpańskiego dla obcokrajowców

Ucz się hiszpańskiego w intensywnych kursach z rozrywki i zabawy w wyjątkowym otoczeniu. kursy zanurzenie. Noclegi w przedniej części plaży.

tłumaczenia

Tłumaczenia dokumentów, stron internetowych i filmów do iz dowolnym języku. tłumaczenie przysięgłe. Głos ogłoszenia, filmy i dokumenty. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług tłumaczeniowych.

Academia de Idiomas en Las Palmas

Nuestra misión es formar a nuestros alumnos en idiomas para que puedan lograr sus objetivos personales, académicos y profesionales. Para ello contamos con la mejor plantilla de profesores nativos y bilingües, que día a día logran que aprender inglés, francés, alemán o incluso noruego, sea cosa de niños. Zdając sobie sprawę, że wiele z sukcesu nauki języka wpada w ręce nauczycieli, tylko zatrudnić najlepszych ... dynamiczne, zaangażowana, kompetentna i pasję do nauczania. Zatrudniamy stymulujący i interaktywną metodę z naciskiem na umiejętności komunikacji i słuchania bez pozostawiania innych elementów, takich jak gramatyki i pisania. Indywidualną obsługę i przyjemne otoczenie pomóc nasi uczniowie czują się komfortowo - niezbędna do pokonania tych nerwów, które często mówią w innym języku doprowadza nas.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Rosyjski
  • Chiński
  • Język japoński
  • Norweski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

ELE USAL GRAN CANARIA

Czy myślisz o nauce hiszpańskiego za granicą, ale szukasz czegoś ekstra? Przestań szukać! Harven Spanish in Gran Canaria to najlepszy wybór! Harven Spanish oferuje połącz ... [+]

Czy myślisz o nauce hiszpańskiego za granicą, ale szukasz czegoś ekstra? Przestań szukać! Harven Spanish in Gran Canaria to najlepszy wybór!

Harven Spanish oferuje połączenie kursów hiszpańskiego, kulturalnych i sportowych, które przekraczają twoje oczekiwania. Na Gran Canarii, jednej z siedmiu Wysp Kanaryjskich, gdzie słońce świeci przez cały rok, będziesz mógł uczyć się hiszpańskiego, bawić i opalać się ... Wszystko w tym samym czasie! Każdy znajdzie coś dla siebie w Harven Spanish!

WYSPY KANARYJSKIE

Gran Canaria jest uważana za miniaturę kontynentu ze względu na szeroką gamę niesamowitych krajobrazów i mikroklimatów. Jest bliżej Afryki niż Europy i ma 60 kilometrów plaż na 236 kilometrach wybrzeża, w którym przez cały rok będziesz cieszyć się tym, co jest uważane za jeden z najlepszych klimatów na świecie.... [-]

Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku