Don Quijote Spanish Language Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O hiszpańskich szkołach don Quijote

don Quijote powstała w 1986 roku jako biuro podróży językowych reprezentujące szkoły języka hiszpańskiego. Jednoznaczne zaangażowanie firmy w obsługę i jakość napędzało jej szybki rozwój i szybko zyskaliśmy reputację dzięki innowacyjności, spersonalizowanej obsłudze i doskonałości. W 1989 roku, reagując na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości kursy języka hiszpańskiego, zaczęliśmy przyjmować uczniów do pierwszej szkoły don Quijote w Salamance. Od momentu założenia naszej firmy rozwinęliśmy się w siedem firmowych lokalizacji w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej oraz sieć ponad 30 szkół partnerskich, głównie dzięki rekomendacji ponad 150 000 zadowolonych studentów.

W don Quijote naszymi hasłami są jakość, innowacja i partnerstwo. Mimo że nadal przodujemy - akademickich, wartości i innowacji - stale szukamy nowych sposobów, aby podnieść jakość naszych kursów i naszych usług do naszych uczniów na wyższy poziom.

10 powodów, aby uczyć się hiszpańskiego z don Quijote

1. Udowodnione doświadczenie

Przez ponad 30 lat uczyliśmy języka hiszpańskiego dla ponad miliona studentów na całym świecie. Byliśmy świadkami, jak nasi uczniowie stopniowo zdobywają zaufanie i biegłość, gdy wykorzystują swoje nowe umiejętności językowe do codziennych sytuacji i środowisk zawodowych. Nasza sprawdzona, praktyczna metodologia gwarantuje, że nauczysz się szybko i łatwo komunikować w języku hiszpańskim poprzez praktykę i ciągłą interakcję.

2. Unikalne środowisko uczenia się

Nasze wyjątkowe środowisko nauki nieustannie zmienia sposób nauczania języka hiszpańskiego. Przygotowujemy Cię do sukcesu, zachęcając Cię do rozwijania swojego pełnego potencjału językowego zarówno w klasie, jak i poza nią.

3. Spersonalizowane podejście studentów

Przyjmujemy spersonalizowane i skoncentrowane na uczniach podejście do nauczania, w którym profesorowie i studenci aktywnie angażują się w naukę. Dołącz do wspierającej się wspólnoty, która ceni Twoją wyjątkowość i poprowadzi Cię, gdy będziesz kształtować swoją własną podróż językową.

4. Najważniejsze udogodnienia

Wszystkie nasze szkoły są strategicznie zlokalizowane w historycznych dzielnicach, łatwo dostępne transportem publicznym i wyposażone w klimatyzację, bezprzewodowy dostęp do Internetu, najnowocześniejszą technologię i wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić twoje doświadczenie uczenia się niezapomnianym.

5. Nauka 24-7-365

Przed i po pobycie z nami możesz połączyć się z naszą platformą 24-7-365. Teraz możesz rozpocząć naukę przed przyjazdem lub skorzystać z kursów odświeżających po wyjściu ze szkoły internetowej don Quijote. Będziesz miał dostęp do native speakerów wraz z cyfrowymi podręcznikami i aplikacjami, każdego dnia, o każdej porze.

6. Nauczanie o wysokiej jakości

Don Quijote cieszy się międzynarodowym uznaniem dzięki wysokiej jakości edukacji językowej. Nasz wydział składa się z doskonałych i doświadczonych specjalistów akademickich. Co więcej, nasi nauczyciele są dostępni dla Ciebie. Będziesz miał codzienną interakcję ze swoimi nauczycielami, którzy będą Cię wspierać regularnymi informacjami zwrotnymi i wskazówkami.

7. Wysokie oficjalne egzaminy zdają egzamin

Nasza metodologia nauczania jest tak wyjątkowa i skuteczna, że ​​prawie wszyscy nasi uczniowie przechodzą oficjalny egzamin DELE. To znaczy, jeśli uczysz się hiszpańskiego z nami, twój sukces jest prawie gwarantowany!

8. Prawdziwie międzynarodowe doświadczenie

Podziel się podróżą językową z przyjaciółmi z całego świata. Każdego roku nasze szkoły przyjmują ponad 25 000 uczniów w każdym wieku z ponad 85 krajów. Nasze zróżnicowane ciało studenckie zapewnia świetną międzynarodową perspektywę. Poznaj ludzi z całego świata!

9. 32 różne doświadczenia kulturowe

Starannie wybraliśmy 32 różne doświadczenia kulturowe w 13 krajach hiszpańskojęzycznych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w języku hiszpańskim i kulturze latynoskiej. Od Hiszpanii po Amerykę Łacińską wybierz kulturowe zanurzenie, które najbardziej Ci odpowiada.

10. 100% satysfakcji

Jesteśmy dumni z faktu, że więcej uczniów przychodzi do nas dzięki osobistym rekomendacjom niż jakimkolwiek innym źródłom i że 35% naszych studentów wraca do nas ponownie!

Uwielbiamy witać naszych uczniów.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Mallorca, 27
08029 Barcelona, Katalonia, Hiszpania