Przeczytaj oficjalny opis

O hiszpańskich szkołach don Quijote

don Quijote powstała w 1986 roku jako biuro podróży językowych reprezentujące szkoły języka hiszpańskiego. Jednoznaczne zaangażowanie firmy w obsługę i jakość napędzało jej szybki rozwój i szybko zyskaliśmy reputację dzięki innowacyjności, spersonalizowanej obsłudze i doskonałości. W 1989 roku, reagując na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości kursy języka hiszpańskiego, zaczęliśmy przyjmować uczniów do pierwszej szkoły don Quijote w Salamance. Od momentu założenia naszej firmy rozwinęliśmy się w siedem firmowych lokalizacji w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej oraz sieć ponad 30 szkół partnerskich, głównie dzięki rekomendacji ponad 150 000 zadowolonych studentów.

W don Quijote naszymi hasłami są jakość, innowacja i partnerstwo. Mimo że nadal przodujemy - akademickich, wartości i innowacji - stale szukamy nowych sposobów, aby podnieść jakość naszych kursów i naszych usług do naszych uczniów na wyższy poziom.

10 powodów, aby uczyć się hiszpańskiego z don Quijote

1. Udowodnione doświadczenie

Przez ponad 30 lat uczyliśmy języka hiszpańskiego dla ponad miliona studentów na całym świecie. Byliśmy świadkami, jak nasi uczniowie stopniowo zdobywają zaufanie i biegłość, gdy wykorzystują swoje nowe umiejętności językowe do codziennych sytuacji i środowisk zawodowych. Nasza sprawdzona, praktyczna metodologia gwarantuje, że nauczysz się szybko i łatwo komunikować w języku hiszpańskim poprzez praktykę i ciągłą interakcję.

2. Unikalne środowisko uczenia się

Nasze wyjątkowe środowisko nauki nieustannie zmienia sposób nauczania języka hiszpańskiego. Przygotowujemy Cię do sukcesu, zachęcając Cię do rozwijania swojego pełnego potencjału językowego zarówno w klasie, jak i poza nią.

3. Spersonalizowane podejście studentów

Przyjmujemy spersonalizowane i skoncentrowane na uczniach podejście do nauczania, w którym profesorowie i studenci aktywnie angażują się w naukę. Dołącz do wspierającej się wspólnoty, która ceni Twoją wyjątkowość i poprowadzi Cię, gdy będziesz kształtować swoją własną podróż językową.

4. Najważniejsze udogodnienia

Wszystkie nasze szkoły są strategicznie zlokalizowane w historycznych dzielnicach, łatwo dostępne transportem publicznym i wyposażone w klimatyzację, bezprzewodowy dostęp do Internetu, najnowocześniejszą technologię i wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić twoje doświadczenie uczenia się niezapomnianym.

5. Nauka 24-7-365

Przed i po pobycie z nami możesz połączyć się z naszą platformą 24-7-365. Teraz możesz rozpocząć naukę przed przyjazdem lub skorzystać z kursów odświeżających po wyjściu ze szkoły internetowej don Quijote. Będziesz miał dostęp do native speakerów wraz z cyfrowymi podręcznikami i aplikacjami, każdego dnia, o każdej porze.

6. Nauczanie o wysokiej jakości

Don Quijote cieszy się międzynarodowym uznaniem dzięki wysokiej jakości edukacji językowej. Nasz wydział składa się z doskonałych i doświadczonych specjalistów akademickich. Co więcej, nasi nauczyciele są dostępni dla Ciebie. Będziesz miał codzienną interakcję ze swoimi nauczycielami, którzy będą Cię wspierać regularnymi informacjami zwrotnymi i wskazówkami.

7. Wysokie oficjalne egzaminy zdają egzamin

Nasza metodologia nauczania jest tak wyjątkowa i skuteczna, że ​​prawie wszyscy nasi uczniowie przechodzą oficjalny egzamin DELE. To znaczy, jeśli uczysz się hiszpańskiego z nami, twój sukces jest prawie gwarantowany!

8. Prawdziwie międzynarodowe doświadczenie

Podziel się podróżą językową z przyjaciółmi z całego świata. Każdego roku nasze szkoły przyjmują ponad 25 000 uczniów w każdym wieku z ponad 85 krajów. Nasze zróżnicowane ciało studenckie zapewnia świetną międzynarodową perspektywę. Poznaj ludzi z całego świata!

9. 32 różne doświadczenia kulturowe

Starannie wybraliśmy 32 różne doświadczenia kulturowe w 13 krajach hiszpańskojęzycznych, które pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w języku hiszpańskim i kulturze latynoskiej. Od Hiszpanii po Amerykę Łacińską wybierz kulturowe zanurzenie, które najbardziej Ci odpowiada.

10. 100% satysfakcji

Jesteśmy dumni z faktu, że więcej uczniów przychodzi do nas dzięki osobistym rekomendacjom niż jakimkolwiek innym źródłom i że 35% naszych studentów wraca do nas ponownie!

Uwielbiamy witać naszych uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Don Quijote Spanish Language Learning

Ten intensywny kurs hiszpańskiego składa się z 20 lekcji hiszpańskiego w tygodniu plus 5 dodatkowych warsztatów kulturalnych i konwersacyjnych. Ucz się szybko i skuteczni ... [+]

Przegląd

Ten intensywny kurs hiszpańskiego składa się z 20 lekcji hiszpańskiego w tygodniu plus 5 dodatkowych warsztatów kulturalnych i konwersacyjnych. Ucz się szybko i skutecznie, popraw swoją płynność i porozumiewaj się po hiszpańsku z zaufaniem.

Dla kogo przeznaczony jest ten program

Studenci, którzy rozpoczynają kurs Intensive Plus, starają się uczyć hiszpańskiego i poprawiać swój poziom w krótkim czasie, chcąc jak najlepiej wykorzystać zajęcia, uczestnicząc w nich. Ponadto mają szczególny interes w zajęciach konwersacyjnych, ponieważ ich celem jest komunikowanie się i mówienie po hiszpańsku każdego dnia.

Dzięki mniejszym grupom każdy uczeń może aktywnie uczestniczyć i pozostać zaangażowanym w zajęcia. Nauczyciele mogą odpowiadać na potrzeby uczniów, jeśli mają jakieś pytania i pozwalają uczniom dzielić się tym, czego nauczyli się ze swoimi kolegami z klasy.... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Don Quijote Spanish Language Learning

Ten kompleksowy, intensywny kurs języka hiszpańskiego składa się z 30 lekcji tygodniowo, podzielonych na 20 intensywnych lekcji hiszpańskiego, 5 klas hiszpańskiej kultury ... [+]

Przegląd

Ten kompleksowy, intensywny kurs języka hiszpańskiego składa się z 30 lekcji tygodniowo, podzielonych na 20 intensywnych lekcji hiszpańskiego, 5 klas hiszpańskiej kultury i konwersacji oraz 5 klas prywatnych lub półprywatnych w grupach do 8 uczniów, dzięki czemu można zrobić jak najwięcej czasu, jaki masz.

Dla kogo przeznaczony jest ten program

Ten kurs został zaprojektowany dla studentów wszystkich poziomów, którzy chcą nauczyć się płynnie mówić po hiszpańsku. Są zainteresowani interakcją w klasie i poprawą zdolności komunikowania się w języku. Wielu z nich chciałoby pracować lub studiować w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, dodawać hiszpański do ich życiorysu i być w stanie rozwijać się w dwujęzycznym, profesjonalnym środowisku.... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku