Przeczytaj oficjalny opis

Produkcja Muzyczna Szkoła

Jesteśmy

Jesteśmy szkołą specjalizującą się w produkcji muzyki DJ-ów szkoleniowych, elektronicznych artystów muzycznych, producentów i melomanów.

Zebraliśmy grupę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, pasjonatem tego, co robimy i chcących wykorzystać potencjał naszych studentów.

ROBIMY

uczyć proces twórczy, aby tworzyć muzykę, doskonale jeździć wszystkie narzędzia i służy wykorzystać każdy w swoich produkcjach. Z nami znajdziesz esencję muzyki i można mówić płynnie profesjonalnie podejmowania część produkcji muzyki z was.

OFERUJEMY

Szkolenie opiera się na praktyce i dostosowywania, w którym kreatywność i pasja do muzyki są najważniejsze. Mamy profesjonalnych instruktorów w Ableton, Logic Pro X, dźwięk Synteza i specjalistów w zakresie nowoczesnych dziedzin współczesnej muzyki.

O NAS

Jest coś, czego nie można zmienić ... silnik, który napędza świat i nadaje sens naszemu życiu, że uczucie, które dominuje wolę i rozum: nasza pasja.

DJ producent staramy się pomóc ożywić co lubisz najlepszy, muzykę i dźwięk.

DJ Producent: Ożyw swoją pasję

 • Mistrz DJ Producent
 • Profesjonalny DJ golfowe
 • Produkcja w Ableton Live i Push
 • zaawansowane Ableton
 • Twórczy Musical Theory
 • Synteza i Sound Design
 • Live Performance (Direct)
 • Miksowanie i mastering
 • przemysł muzyczny
 • Produkcja w Logic Pro X
 • Produkcja w FL Studio (jeden do jednego)
 • Ableton Dla dzieci
Programy prowadzone przez:
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

DJ Productor

Zaawansowany kurs Ableton Live Production i Push 2 jest idealnym uzupełnieniem do początkowego kursu. ... [+]

A zaawansowany kurs w Ableton Live produkcję i Push 2 Jest idealnym uzupełnieniem do początkowego kursu. W tym programie, będziemy podejście koncentruje się na technikach produkcyjnych, dźwięku i bezpośrednich, za pomocą syntezatorów sprzętowych z Ableton, tworząc własne instrumenty, a także wprowadzenie do miksu i masteringu z Ableton Live kończąc na gotowym projekcie. Można wziąć swój przedmiot kierować lub tworzyć sesje dla występów na żywo. Nasza metoda dostosować oferowane przez certyfikowanego instruktora przez Ableton i praktyk, aby się przez wszystkich DJ Producer jest zaawansowanym doświadczeniem muzycznym.

DJ Producer jest pierwszym i jedynym Ableton Certified Training Center w Madrycie, Które trzeba będzie ekskluzywną obsługę programu i badań specjalistycznych.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Podczas produkcji w Ableton Live i Push został stworzony przez certyfikowanego instruktora Ableton, ten kurs będzie odkryć twórczych i technicznych narzędzi do produkcji ... [+]

A Oczywiście produkcja w Ableton Live i Push został stworzony przez certyfikowanego instruktora Ableton, ten kurs będzie odkryć twórczych i technicznych narzędzi do produkcji muzyki, niezależnie od gatunku czy stylu. Wprowadzenie do syntezy, pobierania próbek i narzędzi do gry na żywo. Nasze indywidualne podejście i praktyki, aby się przez DJ Producer to kompletne doświadczenie muzyczne.

DJ Producer jest pierwszym i jedynym Ableton Certified Training Center w Madrycie, która będzie miała wyłączne wsparcie programów i studiów specjalistycznych.

DJ producent jako student, można zakupić licencję edukacyjną ze zniżką Ableton.

Plan: 2 godziny klasy 3... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Logic Pro X jest jednym z DAW (Digital Audio Workstation) najbardziej uznanych producentów muzycznych. W tej produkcji przedmiotów z Logic Pro X będzie nie tylko nauczyć ... [+]

Produkcja w Logic Pro X One to One

Logic Pro X jest jednym z DAW (Digital Audio Workstation) najbardziej uznanych producentów muzycznych. W tej produkcji przedmiotów z Logic Pro X będzie nie tylko nauczyć się zarządzania programem, można również nauczyć się tworzyć własne motywy technikami produkcyjnymi i programowanie strony naszego eksperta instruktora.

Plan: 2 godziny klasy 2 lub 3 dni w tygodniu.

Lokalizacja: School of Music Production "DJ Producer" - Calle Virgen del Portillo 55, Madryt Capital

Jak to działa? Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, dostaniesz wezwanie tak szybko, jak to możliwe, aby umówić się na wizytę na początku zajęć, gdzie będziemy uczyć nasze zaplecze, program nauczania klasy i rozwiązać swoje wątpliwości. Zajęcia odbywają się w naszym studiu w Calle Virgen del Portillo 55 Madrid Capital. Pod koniec kursu otrzymasz nasz dyplom DJ Producer poświadczający uczestnictwo w kursie. Do kogo jest ona skierowana ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Wiesz, ale trzeba produkować teorii muzyki i technik twórczych? Przygotowaliśmy wyjątkowy kurs tworzenia muzyki, w którym można również dowiedzieć się Ableton Push. ... [+]

Wiesz, ale trzeba produkować teorii muzyki i technik twórczych? Przygotowaliśmy wyjątkowy kurs tworzenia muzyki, w którym można również dowiedzieć się Ableton Push.

W tym kursie nauczysz się właściwie dostosować swoją muzykę, tworzyć różne rytmy, basy i akompaniamenty w różnych stylach muzycznych, lub dostosowując je do gatunku, który chcesz. A jeśli używasz Ableton Push, można również uczyć się od niego i jak najlepiej. Sprawdź program i zobacz co się uczyć!

Cena: 250 € Studenci DJ Producent: 200 €

Zajęcia rozpoczynają się: Od 1 do 10 dnia każdego miesiąca Poranki godzin: wtorki i czwartki od 12:00 do 14:00 Wieczory harmonogramem: wtorki i czwartki od 17:00 do 19:00. Alternatywne Wieczory planu: we wtorki i czwartki od 19:30 do 21:30 ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Mieszania i masteringu kurs jest przeznaczony do uzupełnienia swojej wiedzy o produkcji muzyki i osiągnąć zdolność do stworzenia produktu dźwięku, który jest konkurencyjn ... [+]

W trakcie tego kursu poznasz fascynującą sztukę miksowania i dowiedzieć się, jak przygotować swoje produkcje przed wydaniem ostatecznej dotyk osiągnąć profesjonalny mastering dźwięku. Mieszania i masteringu kurs jest przeznaczony do uzupełnienia swojej wiedzy o produkcji muzyki i osiągnąć zdolność do stworzenia produktu dźwięku, który jest konkurencyjny w stosunku do obecnych standardów rynkowych.

Ponadto, można pracować na jednym ze swoich własnych piosenek mieszać i masterize podczas modułu.

Czas trwania: 1 miesiąc | 16 godzin zajęć studenci i absolwenci Cena: 350 € Zajęcia zaczynają: Od 1 do 10 dnia każdego miesiąca.

Poranki harmonogramem: Dwa dni w tygodniu od 12:00 do 14:00 Wieczory harmonogramem: Dwa dni w tygodniu od 17:00 do 19:00 ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Kurs syntezy i tworzenia dźwięku w analogowych i cyfrowych środowisk, mających na celu produkcję oryginalnych dźwięków do praktycznego zastosowania w elektronicznych i el ... [+]

Kurs syntezy i tworzenia dźwięku w analogowych i cyfrowych środowisk, mających na celu produkcję oryginalnych dźwięków do praktycznego zastosowania w elektronicznych i elektro muzyki akustycznej.

Opracowaliśmy unikalny przebieg syntezy stosowanej gdzie cele są: Zrozumienie różnych typów syntezy i ich różne możliwości brzmieniowe. Identyfikacja Stron oraz routing sygnału jakiejkolwiek analogowej lub cyfrowej, sprzętu lub oprogramowania syntezatora.

Oraz projektowanie i tworzenie oryginale brzmi zarówno melodyjne i perkusyjne i środowiska przy użyciu zaawansowanych technik syntezy i pogłębienie najbardziej powszechne subtraktywnymi, FM i modułowych.

... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
DJ Productor

Jeśli chcesz pójść o krok do przodu jako DJ i producent i stworzyć bezpośredni i żyć Dz profesjonalnie, nie można przegapić tego kursu w klasie, gdzie można nauczyć się t ... [+]

Jeśli chcesz pójść o krok do przodu jako DJ i producent i stworzyć bezpośredni i żyć Dz profesjonalnie, nie można przegapić tego kursu w klasie, gdzie można nauczyć się technik, wykorzystanie i konfigurację instalacji ze sprzętem komputerowym (syntezatory, automaty perkusyjne, efekty ) i jego zastosowanie w warunkach in vivo. Z realizacji MIDI do zaawansowanych procesów, aby przekształcić swoją muzykę bezpośrednio.

Celem kursu jest, aby być w stanie interpretować i modyfikować kawałek lub zestaw muzyki elektronicznej w czasie rzeczywistym, samodzielnie lub z innymi muzykami i mają wiedzę i wykorzystanie różnych narzędzi i technik istnieją dla niego.

... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku