Campus FP

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o nas

CampusFP oferuje największe cykle edukacyjne oferta szkoleń i wyżej ponad 20 stopni w 7 różnych ośrodkach w przystępnych cenach dla wszystkich budżetów, ponieważ ważne jest ci.

urodzony CampusFP z wyraźnym powołaniem społecznym, aby uczcić szkolenia zawodowego i bliżej do wszystkich mieszkańców Wspólnoty Madrytu, w sposób praktyczny i podkreślając znaczenie uczenia się zrobić.

Nabycie umiejętności w oparciu o umiejętności zawodowych i akademickich jest bezpieczne zaangażowanie edukacyjnych w CampusFP rozumieć jako „formación360”, nowatorskiej koncepcji, która pozwala nam wyobrazić sobie model różnicowania edukację, wynikające z połączenia krajowych i międzynarodowych systemów kształcenia i którym udało się rozwinąć pokaz profesjonalnego i akademickiego przyszłość naszych absolwentów.

W jaki sposób możemy to zrobić? Odnosząc się do hiszpańskiego systemu edukacyjnego regulowanego kształcenia zawodowego i odwoływania się system szkolenia kwalifikacji zawodowych w zakresie zatrudnienia poszukują pewną symetrię w systemie kształcenia zawodowego Brytyjczyków przez różnych instytucji przyznających (władze oficjalne kwalifikacje i Curriculum w Wielkiej Brytanii ).

Zatem CampusFP kończy się rozwodem między kształcenia akademickiego i zawodowego. W tym względzie, po długim doświadczeniem w znajdowaniu praktycznych i konkretnych rozwiązań, stworzyliśmy naszą własną filozofię i unikalne szkolenie, które integruje trzy formaty uczenia się:

  • Regulowane kształcenie zawodowe (kształcenie zawodowe i wyższe). Szkoła zawodowa.
  • Szkolenie dla Zatrudnienia (Certyfikaty zawodowe). Twoje okno na świat pracy.
  • Szkolenie zawodowe w ramach brytyjskiego systemu edukacji (kształcenia zawodowego Dyplomy szczebla, 4 i 5 (UK). Prace paszport.

Lubimy mówić o CampusFP jako „małym wielkim centrum”, jak kiedyś Wspólnoty Madrytu jako wielki kampusu i za pośrednictwem naszych ośrodków zbliżają kwalifikacje najbardziej pożądane przez pracodawców w zależności od obszaru geograficznego gmin dobrze podłączone i których Dostępność studenci szybkie i łatwe, na rok akademicki latach 2016-2017 mamy 7 ośrodków we Wspólnocie Madrytu, ponad 40 stopni zawodowych i ponad 250 certyfikatów zawodowych.

Odkąd nasza mentalność i zatrudnienie impuls do zatrudnienia mają akademickich tańsze stawki w całej Wspólnocie w Madrycie, podczas gdy student na poziomie wyższym w publicznym kosztów szkolnych przeciętnie 6000 euro we Wspólnocie Madrytu, CampusFP oferuje swoje kwalifikacje wyższy poziom obszarów szkoleniowych obrazu i dźwięku i Zdrowia za 4990 € za rok akademicki i € 4490 inne Górna klasa i Bliskiego stopnie do 3990 € rocznie. Wszystko przy wsparciu CAM stypendia dla wyższych cykli szkoleniowych poziom w zakresie między 2300 i 3500 EUR w pierwszym roku i MECD stypendium.

Last but not least jesteśmy sponsorem festiwalu Music Hall - Festiwal muzyki Berklee skierowany do młodych ludzi w wieku od 13 do 22 lat w tym roku, a dzięki CampusFP zawiera nowy tryb, DJ. z oficjalnej prezentacji w Madrycie nowego tytułu Bliski stopnia Zawodowego „Video Disc Jockey technika i dźwięk” i profesjonalnym poziomie certyfikatu 2 „Animacion muzyczne na żywo i bezpośredni.

Lokalizacje

Madryt

CampusFP

Address
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+34 911 83 31 22