Przeczytaj oficjalny opis

o nas

CampusFP oferuje największe cykle edukacyjne oferta szkoleń i wyżej ponad 20 stopni w 7 różnych ośrodkach w przystępnych cenach dla wszystkich budżetów, ponieważ ważne jest ci.

urodzony CampusFP z wyraźnym powołaniem społecznym, aby uczcić szkolenia zawodowego i bliżej do wszystkich mieszkańców Wspólnoty Madrytu, w sposób praktyczny i podkreślając znaczenie uczenia się zrobić.

Nabycie umiejętności w oparciu o umiejętności zawodowych i akademickich jest bezpieczne zaangażowanie edukacyjnych w CampusFP rozumieć jako „formación360”, nowatorskiej koncepcji, która pozwala nam wyobrazić sobie model różnicowania edukację, wynikające z połączenia krajowych i międzynarodowych systemów kształcenia i którym udało się rozwinąć pokaz profesjonalnego i akademickiego przyszłość naszych absolwentów.

W jaki sposób możemy to zrobić? Odnosząc się do hiszpańskiego systemu edukacyjnego regulowanego kształcenia zawodowego i odwoływania się system szkolenia kwalifikacji zawodowych w zakresie zatrudnienia poszukują pewną symetrię w systemie kształcenia zawodowego Brytyjczyków przez różnych instytucji przyznających (władze oficjalne kwalifikacje i Curriculum w Wielkiej Brytanii ).

Zatem CampusFP kończy się rozwodem między kształcenia akademickiego i zawodowego. W tym względzie, po długim doświadczeniem w znajdowaniu praktycznych i konkretnych rozwiązań, stworzyliśmy naszą własną filozofię i unikalne szkolenie, które integruje trzy formaty uczenia się:

  • Regulowane kształcenie zawodowe (kształcenie zawodowe i wyższe). Szkoła zawodowa.
  • Szkolenie dla Zatrudnienia (Certyfikaty zawodowe). Twoje okno na świat pracy.
  • Szkolenie zawodowe w ramach brytyjskiego systemu edukacji (kształcenia zawodowego Dyplomy szczebla, 4 i 5 (UK). Prace paszport.

Lubimy mówić o CampusFP jako „małym wielkim centrum”, jak kiedyś Wspólnoty Madrytu jako wielki kampusu i za pośrednictwem naszych ośrodków zbliżają kwalifikacje najbardziej pożądane przez pracodawców w zależności od obszaru geograficznego gmin dobrze podłączone i których Dostępność studenci szybkie i łatwe, na rok akademicki latach 2016-2017 mamy 7 ośrodków we Wspólnocie Madrytu, ponad 40 stopni zawodowych i ponad 250 certyfikatów zawodowych.

Odkąd nasza mentalność i zatrudnienie impuls do zatrudnienia mają akademickich tańsze stawki w całej Wspólnocie w Madrycie, podczas gdy student na poziomie wyższym w publicznym kosztów szkolnych przeciętnie 6000 euro we Wspólnocie Madrytu, CampusFP oferuje swoje kwalifikacje wyższy poziom obszarów szkoleniowych obrazu i dźwięku i Zdrowia za 4990 € za rok akademicki i € 4490 inne Górna klasa i Bliskiego stopnie do 3990 € rocznie. Wszystko przy wsparciu CAM stypendia dla wyższych cykli szkoleniowych poziom w zakresie między 2300 i 3500 EUR w pierwszym roku i MECD stypendium.

Last but not least jesteśmy sponsorem festiwalu Music Hall - Festiwal muzyki Berklee skierowany do młodych ludzi w wieku od 13 do 22 lat w tym roku, a dzięki CampusFP zawiera nowy tryb, DJ. z oficjalnej prezentacji w Madrycie nowego tytułu Bliski stopnia Zawodowego „Video Disc Jockey technika i dźwięk” i profesjonalnym poziomie certyfikatu 2 „Animacion muzyczne na żywo i bezpośredni.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Campus FP

Wszystko przebiega sprawnie: skonfigurowane komputery i aplikacje sieciowe zainstalowane i zaktualizowane. Wszystko gotowe. Stać się istotnym zawodowe w branży IT i kontr ... [+]

Wszystko przebiega sprawnie: skonfigurowane komputery i aplikacje sieciowe zainstalowane i zaktualizowane. Wszystko gotowe. Stać się istotnym zawodowe w branży IT i kontroluje wszystkie elementy zaangażowane do poprawnego działania.

Cele

Instalacja, konfiguracja i utrzymanie mikrokomputer, systemy pojedyncze lub sieciowych i lokalnych sieci w małych środowiskach, gwarantując ich funkcjonalność i protokoły jakości, bezpieczeństwa i poszanowania środowiska naturalnego ustanowiony wykonawczych. Można wykonywać swoją działalność przede wszystkim w firmach w służbach zajmujących się sprzedażą, montażem i naprawą sprzętu, sieci i usług mikro-computing w ogóle, jako część organizacji wsparcia IT lub organizacji dowolnej wielkości sektora sektora produkcyjnego i korzystać z systemów i sieci mikrokomputer do zarządzania danymi.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

Uwolnij swoją kreatywność aby stworzyć nowe trendy wzorów. Dominuje cały proces produkcyjny, od patronatem odzieży do jego wykończenia i nurkować w ekscytującym świecie m ... [+]

Uwolnij swoją kreatywność aby stworzyć nowe trendy wzorów. Dominuje cały proces produkcyjny, od patronatem odzieży do jego wykończenia i nurkować w ekscytującym świecie mody.

Cele

Sprawiają, zarówno przemysłowych, jak zmierzono odzieży, akcesoriów i innych wyrobów tekstylnych, spełniające wymagania jakościowe, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Użytkownik może wykonywać swoje czynności w zakładach i branżach odzieży i mody, poświęcone przygotowaniu i cięcia materiałów, produkcji odzieży, wykończenia przemysłowej odzieży i dodatków odzieżowych włókienniczych i skóry i tekstyliów dla domu, przemysłowych i sport. Podobnie można prowadzić działalność postara się, aby stroje jak zakładów.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

DJ może obecnie być zawód iz oficjalny certyfikat! Można pobudzać wszelkiego rodzaju imprez i pokazów. Ci procesarás i być mieszanie każdego stylu muzycznego i można twor ... [+]

DJ może obecnie być zawód iz oficjalny certyfikat! Można pobudzać wszelkiego rodzaju imprez i pokazów. Ci procesarás i być mieszanie każdego stylu muzycznego i można tworzyć własne. Dowiedz się najbardziej nowatorski sposób wytwarzania sesje muzyczne i projekcje wizualne technicznej, można pracować w wielu wydarzeniach. Twoja pasja dla muzyki i wideo ma przyszłość!

Cele

A Techniczne DJ wideo i dźwięku Jest aktywny w dziedzinie dźwięku produkcje filmowe, film, telewizja, multimedia, radio, przemysł muzyczny, pokazy nagłośnienie i instalacje stacjonarne i firm zaangażowanych w produkcję usług publicznych, takich jak bary muzycznych, klubów, sal koncertowych i festiwali, a także imprez nie stricte muzycznych, takich jak pokazy mody, prezentacje reklamowych, wydarzeń muzycznych itp... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

Campus FP

Jesteśmy w boomu technologicznego we wszystkich dziedzinach, a coraz częściej wymagają od twórców do potrzeb rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego o aplikacji do zarządzan ... [+]

Jesteśmy w boomu technologicznego we wszystkich dziedzinach, a coraz częściej wymagają od twórców do potrzeb rynku pracy. Dowiedz się wszystkiego o aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem dla optymalizacji procesów w celu spełnienia potrzeb ... wypoczynek, a także dowiedzieć się aby była dostępna z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Cele

W tym cyklu szkoleń nauczysz się rozwijać, wdrażać, dokument i utrzymanie aplikacje Komputer dla wszystkich typów urządzeń: telefony, tabletki, wwwItp będzie można zaprojektować i zaprogramować własną rękę aplikacje.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Systemy komputerowe (170h). Bazy danych (170h). Programowania (230h). Markup Language i systemów zarządzania informacjami (120h). Środowisk programistycznych (90h). Szkolenie i poradnictwo (90h). ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

Czy jesteś pasjonatem świata gier wideo? Teraz można pracować na to, co lubisz: animację, Virtual Reality i Augmented Reality, filmu, telewizji ... boom technologii i roz ... [+]

Czy jesteś pasjonatem świata gier wideo? Teraz można pracować na to, co lubisz: animację, Virtual Reality i Augmented Reality, filmu, telewizji ... boom technologii i rozwoju z obiecującej przyszłości, która wymaga wykwalifikowanych techników, aby tworzyć niekończące wirtualnych światów. Naucz się korzystać z najnowszych aplikacji, aby osiągnąć niesamowite rezultaty. Przyszłość jest w 3D!

Cele

W tym cyklu szkoleniowym będzie rozwijać umiejętności osobistych, zawodowych i umiejętności potrzebnych w sektorze gry wideoThe kino lub środowisk cyfrowych i multimedialnych, komunikacji i promocji firm, multimedialnych i produkcji folii firmy poszukują specjalistów twórczy aby pomóc im wprowadzać innowacje, zdolny do tworzenia atrakcyjnych produktów poprzez stosowanie najnowszych technik i opanowanie najbardziej zaawansowanym programy 3D, animacji i projektowania.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

W tym cyklu szkoleń nauczysz się zarządzać i organizować produkcję i usługi w kuchni, określenie ofiary i zasobów, kontrolowanie czynności zamówień, produkcji i usług, w ... [+]

Cele

W tym cyklu szkoleń nauczysz się zarządzać i organizować produkcję i usługi w kuchni, określenie ofiary i zasobów, kontrolowanie czynności zamówień, produkcji i usług, w celu spełnienia celów gospodarczych, zgodnie z protokołami ustalonej jakości oraz działając zgodnie z normami higieny, zapobieganie zagrożeniom pracy i ochrony środowiska.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Kontrola dostaw surowców (65h). Szkolenie i poradnictwo (90h). zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności i higiena (95h). Kulinarne sposoby wytwarzania (265h). Angielski 2 (90h). Procesy przerób i konserwatorskie w kuchni (265h).

Moduły profesjonalne Drugi rok ... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

Jeśli kochasz świat mody jest to zawód. Kontroluje cały proces twórczy, aby kolekcje, od projektowania ubrań do wyboru materiałów i wykończeń, organizowania i zarządzania ... [+]

Jeśli kochasz świat mody jest to zawód. Kontroluje cały proces twórczy, aby kolekcje, od projektowania ubrań do wyboru materiałów i wykończeń, organizowania i zarządzania swój własny zespół. Najlepsze pomosty czekają na swoje kreacje!

Cele

Wymyślne wzory i eskalacja dostosowane do projektowania elementów artykułów i technicznie organizowania i zarządzania procesami produkcyjnymi, wszystko w dziedzinie produkcji przemysłowej, działając zgodnie z zasadami dobrej praktyki, a także bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. Można wykonywać swoją działalność w sektorze uprzemysłowionej produkcji wyrobów włókienniczych i skórzanych i obuwia i wyrobów skórzanych w małych, średnich i dużych firm najemnej lub na własny rozwój produkcji i funkcji zarządzania rozwój wzorców industrializacji na odzież.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

Dania, desery, ciasta, pieczywo ... Chciałbyś stworzyć najbardziej wykwintne połączenie smaków i emplatados bardziej oryginalnych? Uruchamia nowe doświadczenia kulinarne ... [+]

Dania, desery, ciasta, pieczywo ... Chciałbyś stworzyć najbardziej wykwintne połączenie smaków i emplatados bardziej oryginalnych? Uruchamia nowe doświadczenia kulinarne od chwili jednej swojej nauki, możesz stać się najbardziej poszukiwanym profesjonalny.

Cele

Prowadzenie działalności wstępne przetwarzanie, przygotowanie, konserwowania, zakończenie / prezentację i obsługę wszelkiego rodzaju kulinarny w dziedzinie opracowań kuchennych produkcja.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Biznes i przedsiębiorczość (65h) Przerób i konserwacji żywności (300 h) Podstawowe procesy ciasta i ciastka (270 h) Bezpieczeństwo i higiena w obsłudze żywności (65 h) Techniki gotowania (300 h) ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

Chcesz być w stanie prowadzić firmę na wyższy poziom poprzez powiększanie swoje granice? Nauczyć się rozpoznawać możliwości biznesowych na różnych rynkach, kontroluje wsz ... [+]

Chcesz być w stanie prowadzić firmę na wyższy poziom poprzez powiększanie swoje granice? Nauczyć się rozpoznawać możliwości biznesowych na różnych rynkach, kontroluje wszystkie szczegóły dotyczące eksportu i importu oraz tworzenia skutecznych kampanii marketingowych za granicą. Uzyskaj że marki są rozpoznawane!

Cele

Ten profesjonalny jest aktywny w firmach o dowolnej sektora produkcyjnego, a przede wszystkim w sektorze handlu i marketingu pełnienia funkcji publicznych i prywatnych organizacji, planowania, zarządzania i doradztwa międzynarodowych działań handlowych.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Szkolenie i poradnictwo (90h). administrację i zarządzanie w handlu międzynarodowym (210h). zarządzanie gospodarcze i finansowe firmy (210h). Angielski (160h). logistyka magazynowania (120h). International Freight (210h). ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Campus FP

W tym cyklu szkoleń można przygotować do zorganizowania i przeprowadzenia administrowanie i zarządzanie personelem, operacji gospodarczych i finansowych oraz informacji i ... [+]

Cele

W tym cyklu szkoleń można przygotować do zorganizowania i przeprowadzenia administrowanie i zarządzanie personelem, operacji gospodarczych i finansowych oraz informacji i doradztwa dla klientów lub użytkowników, zarówno w sektorze publicznym, prywatnym, w zależności od wielkości i aktywności firma i agencja, zgodnie z celami określonymi, zasad wewnętrznych i przepisów prawa.

Program kursu

Moduły profesjonalne Pierwszy rok

Komunikacji i obsługi klienta (200h). Zarządzanie dokumentami prawnymi i biznesowymi (135H). Angielski (160h). automatyki biurowej i przetwarzania informacji (200h). kompleksowy proces biznesowego (200h). zasobów ludzkich i społecznej odpowiedzialności biznesu (105h). ... [-]
Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Campus FP

Campus FP