Przeczytaj oficjalny opis

Cambridge Institute to prywatne centrum edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach językowych, głównie angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim, o udokumentowanym doświadczeniu w branży i zasięgu międzynarodowym. Nasza metodologia pracy gwarantuje sukces studentom, którzy są zaangażowani w nasze programy szkoleniowe, którym oferujemy jakość, innowacyjność i plan nauczania całkowicie dostosowany do ich potrzeb. Dzięki tej filozofii, Cambridge Institute stoi obecnie na czele branży i codziennie pracuje z determinacją, aby zająć tę pozycję nawet w przyszłości, zdobywając zaufanie i szacunek naszych studentów. Oferujemy szeroką gamę usług ułatwiających naukę języków, zarówno do codziennego użytku, jak i do pracy. Ponadto zakładamy aktywny udział naszych uczniów i zrównoważony rozwój podstawowych umiejętności każdego języka: słuchania, czytania i pisania. Niezależnie od wybranego kursu, głównym celem Cambridge Institute jest optymalizacja potencjału naszych studentów za pomocą najlepszych zasobów. Popieramy nasze doświadczenie i międzynarodowy prestiż, które są wynikiem lat ciężkiej pracy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Cambridge Institute

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, korzystając z NIEZAPOMNIANEJ WAKACJI i odkrywania kultury tego kraju, Cambridge Institute jest tym, czego szukasz. W tej szkole ofer ... [+]

INTENSYWNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W MADRYCIE

Nadal nie zaplanowałeś swojego urlopu? Cambridge Institute przedstawia ofertę, której nie można odmówić.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego, korzystając z NIEZAPOMNIANEJ WAKACJI i odkrywania kultury tego kraju, Cambridge Institute jest tym, czego szukasz. W tej szkole oferujemy szeroki wybór programów szkoleniowych zgodnie z Twoimi potrzebami w sercu hiszpańskiej kultury: Madryt.

Skorzystaj z tej okazji! Przyjdź i udoskonal swój hiszpański w Madrycie, poznaj ludzi z całego świata i ciesz się klimatem, jedzeniem i urokiem hiszpańskiej stolicy.

Gdzie?

Cambridge Institute Spain, nasza międzynarodowa szkoła, znajduje się w słynnym Plaza España w Madrycie (Hiszpania), jednej z największych atrakcji turystycznych w mieście. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach i dla wszystkich profili.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku